Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 1 (6 - 230)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
zo 28/04/2019 7003 BRUSSELSE T.C. 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
zo 05/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 7003 BRUSSELSE T.C. 3-0 / 6-1 / 40-15 Afgerond
zo 05/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 8057 T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
zo 12/05/2019 7003 BRUSSELSE T.C. 8140 T.C. BECKHAND 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
zo 12/05/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
zo 19/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 7003 BRUSSELSE T.C. 2-1 / 4-3 / 38-33 Afgerond
zo 19/05/2019 8140 T.C. BECKHAND 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
zo 26/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
zo 26/05/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 8057 T.C. MERELBEKE 2-1 / 5-2 / 40-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 7045 TC HEIDEPARK 1-2 / 2-5 / 26-31 Afgerond
zo 28/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
zo 28/04/2019 7010 T.C. DE KAMME 7044 T.C. LOVANIUM 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
zo 05/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 0128 T.C. KROMVELD 1-2 / 3-4 / 23-31 Afgerond
zo 05/05/2019 7045 TC HEIDEPARK 7044 T.C. LOVANIUM 2-1 / 4-2 / 25-18 Afgerond
zo 05/05/2019 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 7010 T.C. DE KAMME 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
zo 12/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 7045 TC HEIDEPARK 2-1 / 4-2 / 31-16 Afgerond
zo 12/05/2019 7010 T.C. DE KAMME 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 5-2 / 33-15 Afgerond
zo 12/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 1-2 / 2-4 / 23-33 Afgerond
zo 19/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO B 7044 T.C. LOVANIUM 1-2 / 3-5 / 37-42 Afgerond
zo 19/05/2019 7045 TC HEIDEPARK 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 3-0 / 6-0 / 36-21 Afgerond
zo 19/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 7010 T.C. DE KAMME 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
zo 26/05/2019 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 4-3 / 29-37 Afgerond
zo 26/05/2019 7010 T.C. DE KAMME 7045 TC HEIDEPARK 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
zo 26/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 0128 T.C. KROMVELD 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 2-4 / 25-31 Afgerond
zo 28/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5003 K.T.C. DIEST B 3-0 / 6-0 / 37-6 Afgerond
zo 28/04/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 33-22 Afgerond
zo 05/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 1-2 / 2-4 / 13-33 Afgerond
zo 05/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-0 / 6-1 / 40-24 Afgerond
zo 05/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
zo 12/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5038 T.C. LAAKDAL A 2-1 / 4-2 / 24-16 Afgerond
zo 12/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5087 T.C. BOCHOLT 2-1 / 4-2 / 26-21 Afgerond
zo 12/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5003 K.T.C. DIEST B 0-3 / 3-6 / 43-49 Afgerond
zo 19/05/2019 5087 T.C. BOCHOLT 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 36-18 Afgerond
zo 19/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL A 5003 K.T.C. DIEST B 1-2 / 2-4 / 23-25 Afgerond
zo 19/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 36-22 Afgerond
zo 26/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5087 T.C. BOCHOLT 2-1 / 5-2 / 37-27 Afgerond
zo 26/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 3-4 / 32-40 Afgerond
zo 26/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-1 / 4-3 / 27-31 Afgerond
zo 28/04/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-0 / 39-22 Afgerond
zo 05/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5003 K.T.C. DIEST A 1-2 / 3-4 / 34-32 Afgerond
zo 05/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
zo 12/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5085 T.C. KOERSEL 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
zo 12/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 1-2 / 2-5 / 15-38 Afgerond
zo 19/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 4-4 / 38-38 Afgerond
zo 19/05/2019 5085 T.C. KOERSEL 5038 T.C. LAAKDAL B 1-2 / 2-4 / 25-25 Afgerond
zo 26/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5085 T.C. KOERSEL 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
zo 26/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde