Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 1 (2 - 230)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0032 KTC DEN BREMT 2-1 / 4-4 / 35-42 Afgerond
zo 28/04/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
zo 28/04/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
zo 05/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
zo 05/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 1-2 / 2-4 / 27-31 Afgerond
zo 05/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5053 TENNISCLUB FIELD 0-3 / 2-6 / 32-42 Afgerond
zo 12/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 22-27 Afgerond
zo 12/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 0025 TURNHOUTSE T.V. 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
zo 12/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
zo 19/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-3 / 37-33 Afgerond
zo 19/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
zo 19/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5053 TENNISCLUB FIELD 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
zo 26/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0025 TURNHOUTSE T.V. 1-2 / 2-4 / 12-30 Afgerond
zo 26/05/2019 5053 TENNISCLUB FIELD 0032 KTC DEN BREMT 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
zo 26/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 3-4 / 33-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8022 T.C. EEKLO A 8126 T.C. HOF TER BURST 1-2 / 2-4 / 13-25 Afgerond
zo 28/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
zo 05/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 17-25 Afgerond
zo 05/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 8022 T.C. EEKLO A 0-3 / 0-6 / 18-38 Afgerond
zo 12/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2034 T.C. BRUGHIA A 2-1 / 4-2 / 27-13 Afgerond
zo 12/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8126 T.C. HOF TER BURST 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
zo 19/05/2019 8022 T.C. EEKLO A 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
zo 19/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-2 / 2-4 / 17-24 Afgerond
zo 26/05/2019 8126 T.C. HOF TER BURST 2034 T.C. BRUGHIA A 2-1 / 4-3 / 30-27 Afgerond
zo 26/05/2019 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 7010 T.C. DE KAMME 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
zo 28/04/2019 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 5003 K.T.C. DIEST B 0-3 / 1-6 / 18-43 Afgerond
zo 28/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 8022 T.C. EEKLO B 2-1 / 4-3 / 41-35 Afgerond
zo 05/05/2019 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
zo 05/05/2019 7010 T.C. DE KAMME 8022 T.C. EEKLO B 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
zo 05/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 2034 T.C. BRUGHIA B 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
zo 12/05/2019 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 7010 T.C. DE KAMME 3-0 / 6-1 / 40-22 Afgerond
zo 12/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
zo 12/05/2019 8022 T.C. EEKLO B 5003 K.T.C. DIEST B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
zo 19/05/2019 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 8022 T.C. EEKLO B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
zo 19/05/2019 7010 T.C. DE KAMME 5003 K.T.C. DIEST B 0-3 / 1-6 / 18-43 Afgerond
zo 19/05/2019 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 2034 T.C. BRUGHIA B 2-1 / 4-3 / 35-27 Afgerond
zo 26/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
zo 26/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA B 7010 T.C. DE KAMME 1-2 / 2-5 / 26-38 Afgerond
zo 26/05/2019 8022 T.C. EEKLO B 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 2-1 / 5-3 / 42-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
zo 28/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5007 K. TONGERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
zo 28/04/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5034 T.C. BASVELD 1-2 / 2-5 / 20-37 Afgerond
zo 05/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
zo 05/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5034 T.C. BASVELD 1-2 / 2-5 / 20-36 Afgerond
zo 05/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 2-5 / 29-42 Afgerond
zo 12/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
zo 12/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5024 T.C. HEUSDEN 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
zo 12/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5007 K. TONGERSE T.C. 2-1 / 5-2 / 39-22 Afgerond
zo 19/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5034 T.C. BASVELD 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
zo 19/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5007 K. TONGERSE T.C. 1-2 / 2-4 / 18-28 Afgerond
zo 19/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5026 T.C. LUMMEN B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
zo 26/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5024 T.C. HEUSDEN 3-0 / 6-1 / 40-22 Afgerond
zo 26/05/2019 5026 T.C. LUMMEN B 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 3-0 / 6-1 / 41-26 Afgerond
zo 26/05/2019 5034 T.C. BASVELD 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 1-6 / 21-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5003 K.T.C. DIEST A 1-2 / 3-4 / 34-31 Afgerond
zo 28/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 5026 T.C. LUMMEN A 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
zo 28/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5027 TC MAASEIK 3-0 / 6-1 / 41-13 Afgerond
zo 05/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 2-1 / 4-2 / 29-21 Afgerond
zo 05/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5027 TC MAASEIK 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
zo 05/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
zo 12/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 5003 K.T.C. DIEST A 1-2 / 2-4 / 22-25 Afgerond
zo 12/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
zo 12/05/2019 5027 TC MAASEIK 5026 T.C. LUMMEN A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
zo 19/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5027 TC MAASEIK 3-0 / 6-0 / 37-18 Afgerond
zo 19/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5026 T.C. LUMMEN A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
zo 19/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 0-3 / 1-6 / 17-42 Afgerond
zo 26/05/2019 5026 T.C. LUMMEN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 0-3 / 0-6 / 15-38 Afgerond
zo 26/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 4-3 / 34-26 Afgerond
zo 26/05/2019 5027 TC MAASEIK 5065 T.C. TENNISDEL GENK D 2-1 / 4-2 / 27-18 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde