Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 1 (2 - 230)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
zo 28/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
zo 28/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2021 T.C. YPER B 1-2 / 4-4 / 21-19 Afgerond
zo 05/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-5 / 13-26 Afgerond
zo 05/05/2019 2021 T.C. YPER A 2021 T.C. YPER B 2-1 / 4-4 / 24-27 Afgerond
zo 05/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
zo 12/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2021 T.C. YPER A 2-1 / 5-3 / 23-19 Afgerond
zo 12/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
zo 12/05/2019 2021 T.C. YPER B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2-1 / 4-3 / 23-18 Afgerond
zo 19/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2021 T.C. YPER B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 19/05/2019 2021 T.C. YPER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 3-0 / 6-1 / 26-18 Afgerond
zo 19/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2-1 / 4-2 / 22-13 Afgerond
zo 26/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-1 / 5-2 / 24-9 Afgerond
zo 26/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2021 T.C. YPER A 1-2 / 2-4 / 17-20 Afgerond
zo 26/05/2019 2021 T.C. YPER B 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 8022 T.C. EEKLO 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
zo 28/04/2019 8093 T.C. RACSO 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
zo 28/04/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-1 / 4-3 / 20-20 Afgerond
zo 05/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8093 T.C. RACSO 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
zo 05/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
zo 05/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
zo 12/05/2019 8093 T.C. RACSO 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2-1 / 4-2 / 21-14 Afgerond
zo 12/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
zo 12/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
zo 19/05/2019 8022 T.C. EEKLO 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
zo 19/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
zo 19/05/2019 8093 T.C. RACSO 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-1 / 4-2 / 22-10 Afgerond
zo 26/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 8022 T.C. EEKLO 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
zo 26/05/2019 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
zo 26/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW 7028 T.K. DE BERKEN 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 28/04/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 0128 T.C. KROMVELD 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 28/04/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 7091 T.C. PANORAMA 0-3 / 1-6 / 15-26 Afgerond
zo 05/05/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW 7056 T.C.DE WEHZEL 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 05/05/2019 7028 T.K. DE BERKEN 7091 T.C. PANORAMA 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 05/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
zo 12/05/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 7028 T.K. DE BERKEN 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
zo 12/05/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 7026 TENNIS S.D.I. VZW 2-1 / 4-2 / 19-17 Afgerond
zo 12/05/2019 7091 T.C. PANORAMA 0128 T.C. KROMVELD 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
zo 19/05/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW 7091 T.C. PANORAMA 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
zo 19/05/2019 7028 T.K. DE BERKEN 0128 T.C. KROMVELD 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
zo 19/05/2019 7056 T.C.DE WEHZEL 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
zo 26/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 7026 TENNIS S.D.I. VZW 2-1 / 5-3 / 25-24 Afgerond
zo 26/05/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. 7028 T.K. DE BERKEN 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
zo 26/05/2019 7091 T.C. PANORAMA 7056 T.C.DE WEHZEL 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 7044 T.C. LOVANIUM 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
zo 28/04/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 1-2 / 2-4 / 14-17 Afgerond
zo 28/04/2019 5001 KTC BERINGEN 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 1-2 / 2-4 / 11-20 Afgerond
zo 05/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 5003 K.T.C. DIEST B 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
zo 05/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 1-2 / 3-4 / 14-21 Afgerond
zo 05/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5001 KTC BERINGEN 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
zo 12/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-1 / 25-17 Afgerond
zo 12/05/2019 5001 KTC BERINGEN 7044 T.C. LOVANIUM 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
zo 12/05/2019 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-3 / 19-19 Afgerond
zo 19/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
zo 19/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
zo 19/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5001 KTC BERINGEN 2-1 / 4-2 / 16-10 Afgerond
zo 26/05/2019 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 7044 T.C. LOVANIUM 1-2 / 2-5 / 14-26 Afgerond
zo 26/05/2019 5001 KTC BERINGEN 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
zo 26/05/2019 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 5003 K.T.C. DIEST B 1-2 / 3-4 / 15-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
zo 28/04/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 5029 T.C. MOL 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 28/04/2019 0032 KTC DEN BREMT 5048 G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
zo 05/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 05/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5048 G.T. TESSENDERLO 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
zo 05/05/2019 5029 T.C. MOL 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
zo 12/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 2-1 / 4-2 / 18-10 Afgerond
zo 12/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0072 KASTELSE TENNISCLUB 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
zo 12/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 5029 T.C. MOL 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 19/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 5048 G.T. TESSENDERLO 2-1 / 5-3 / 25-23 Afgerond
zo 19/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5029 T.C. MOL 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
zo 19/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 18-19 Afgerond
zo 26/05/2019 5029 T.C. MOL 0072 KASTELSE TENNISCLUB 1-2 / 3-4 / 17-22 Afgerond
zo 26/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 1-2 / 2-4 / 9-16 Afgerond
zo 26/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 3-0 / 6-2 / 25-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5046 T.C. DE BORN 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 28/04/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
zo 28/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5057 TC O - TC IRIS 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
zo 05/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5003 K.T.C. DIEST C 0-3 / 3-6 / 21-28 Afgerond
zo 05/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5057 TC O - TC IRIS 2-1 / 5-3 / 28-19 Afgerond
zo 05/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
zo 12/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 0-3 / 1-6 / 10-27 Afgerond
zo 12/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5046 T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
zo 12/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 19/05/2019 5046 T.C. DE BORN 5057 TC O - TC IRIS 1-2 / 2-5 / 13-25 Afgerond
zo 19/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
zo 19/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
zo 26/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5046 T.C. DE BORN 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
zo 26/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 1-2 / 4-4 / 23-24 Afgerond
zo 26/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5003 K.T.C. DIEST C 2-1 / 4-2 / 20-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0038 T.C. WILLEBROEK 1-2 / 2-5 / 18-25 Afgerond
zo 28/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 3-5 / 22-24 Afgerond
zo 28/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0084 T.C. MOLENBOS 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
zo 05/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0065 SPORTING HOVE T.C. 1-2 / 2-5 / 18-21 Afgerond
zo 05/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0084 T.C. MOLENBOS 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
zo 05/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
zo 12/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0038 T.C. WILLEBROEK 2-1 / 4-2 / 19-14 Afgerond
zo 12/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0050 T.C. DE RAKKET 1-2 / 2-4 / 17-16 Afgerond
zo 12/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
zo 19/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0084 T.C. MOLENBOS 2-1 / 5-2 / 24-15 Afgerond
zo 19/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
zo 19/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3-0 / 6-2 / 27-15 Afgerond
zo 26/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0050 T.C. DE RAKKET 2-1 / 5-3 / 23-20 Afgerond
zo 26/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0038 T.C. WILLEBROEK 2-1 / 4-2 / 19-19 Afgerond
zo 26/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0065 SPORTING HOVE T.C. 0-3 / 1-6 / 6-27 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde