Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2019
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 1 (2 - 230)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
zo 28/04/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
zo 28/04/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2021 T.C. YPER B 1-2 / 4-4 / 21-19 Afgerond
zo 05/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-2 / 2-5 / 13-26 Afgerond
zo 05/05/2019 2021 T.C. YPER A 2021 T.C. YPER B 2-1 / 4-4 / 24-27 Afgerond
zo 05/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
zo 12/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2021 T.C. YPER A 2-1 / 5-3 / 23-19 Afgerond
zo 12/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
zo 12/05/2019 2021 T.C. YPER B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2-1 / 4-3 / 23-18 Afgerond
zo 19/05/2019 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2021 T.C. YPER B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 19/05/2019 2021 T.C. YPER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-0 / 6-1 / 26-18 Afgerond
zo 19/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-1 / 4-2 / 22-13 Afgerond
zo 26/05/2019 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2-1 / 5-2 / 24-9 Afgerond
zo 26/05/2019 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2021 T.C. YPER A 1-2 / 2-4 / 17-20 Afgerond
zo 26/05/2019 2021 T.C. YPER B 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW A 7028 T.K. DE BERKEN A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 28/04/2019 7056 T.C.DE WEHZEL A 0128 T.C. KROMVELD A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 28/04/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. A 7091 T.C. PANORAMA A 0-3 / 1-6 / 15-26 Afgerond
zo 05/05/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW A 7056 T.C.DE WEHZEL A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 05/05/2019 7028 T.K. DE BERKEN A 7091 T.C. PANORAMA A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 05/05/2019 0128 T.C. KROMVELD A 7001 K. STADE LEUVEN T.C. A 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
zo 12/05/2019 7056 T.C.DE WEHZEL A 7028 T.K. DE BERKEN A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
zo 12/05/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. A 7026 TENNIS S.D.I. VZW A 2-1 / 4-2 / 19-17 Afgerond
zo 12/05/2019 7091 T.C. PANORAMA A 0128 T.C. KROMVELD A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
zo 19/05/2019 7026 TENNIS S.D.I. VZW A 7091 T.C. PANORAMA A 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
zo 19/05/2019 7028 T.K. DE BERKEN A 0128 T.C. KROMVELD A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
zo 19/05/2019 7056 T.C.DE WEHZEL A 7001 K. STADE LEUVEN T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
zo 26/05/2019 0128 T.C. KROMVELD A 7026 TENNIS S.D.I. VZW A 2-1 / 5-3 / 25-24 Afgerond
zo 26/05/2019 7001 K. STADE LEUVEN T.C. A 7028 T.K. DE BERKEN A 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
zo 26/05/2019 7091 T.C. PANORAMA A 7056 T.C.DE WEHZEL A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0133 RTC DE BEMPDEKENS A 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
zo 28/04/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 5029 T.C. MOL A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 28/04/2019 0032 KTC DEN BREMT A 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 24-13 Afgerond
zo 05/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 05/05/2019 0133 RTC DE BEMPDEKENS A 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
zo 05/05/2019 5029 T.C. MOL A 0032 KTC DEN BREMT A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
zo 12/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0133 RTC DE BEMPDEKENS A 2-1 / 4-2 / 18-10 Afgerond
zo 12/05/2019 0032 KTC DEN BREMT A 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
zo 12/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 5029 T.C. MOL A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 19/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-1 / 5-3 / 25-23 Afgerond
zo 19/05/2019 0133 RTC DE BEMPDEKENS A 5029 T.C. MOL A 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
zo 19/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0032 KTC DEN BREMT A 1-2 / 2-4 / 18-19 Afgerond
zo 26/05/2019 5029 T.C. MOL A 0072 KASTELSE TENNISCLUB A 1-2 / 3-4 / 17-22 Afgerond
zo 26/05/2019 0032 KTC DEN BREMT A 0133 RTC DE BEMPDEKENS A 1-2 / 2-4 / 9-16 Afgerond
zo 26/05/2019 5048 G.T. TESSENDERLO A 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 3-0 / 6-2 / 25-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 5046 T.C. DE BORN A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
zo 28/04/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
zo 28/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5057 TC O - TC IRIS A 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
zo 05/05/2019 5046 T.C. DE BORN A 5003 K.T.C. DIEST C 0-3 / 3-6 / 21-28 Afgerond
zo 05/05/2019 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5057 TC O - TC IRIS A 2-1 / 5-3 / 28-19 Afgerond
zo 05/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
zo 12/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 0-3 / 1-6 / 10-27 Afgerond
zo 12/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5046 T.C. DE BORN A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
zo 12/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
zo 19/05/2019 5046 T.C. DE BORN A 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 2-5 / 13-25 Afgerond
zo 19/05/2019 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
zo 19/05/2019 5003 K.T.C. DIEST C 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
zo 26/05/2019 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5046 T.C. DE BORN A 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
zo 26/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 1-2 / 4-4 / 23-24 Afgerond
zo 26/05/2019 5057 TC O - TC IRIS A 5003 K.T.C. DIEST C 2-1 / 4-2 / 20-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0038 T.C. WILLEBROEK A 1-2 / 2-5 / 18-25 Afgerond
zo 28/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 3-5 / 22-24 Afgerond
zo 28/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0084 MOLENBOS NIJLEN A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
zo 05/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0065 SPORTING HOVE T.C. A 1-2 / 2-5 / 18-21 Afgerond
zo 05/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK A 0084 MOLENBOS NIJLEN A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
zo 05/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
zo 12/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0038 T.C. WILLEBROEK A 2-1 / 4-2 / 19-14 Afgerond
zo 12/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0050 T.C. DE RAKKET A 1-2 / 2-4 / 17-16 Afgerond
zo 12/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
zo 19/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0084 MOLENBOS NIJLEN A 2-1 / 5-2 / 24-15 Afgerond
zo 19/05/2019 0038 T.C. WILLEBROEK A 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
zo 19/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 3-0 / 6-2 / 27-15 Afgerond
zo 26/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0050 T.C. DE RAKKET A 2-1 / 5-3 / 23-20 Afgerond
zo 26/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE A 0038 T.C. WILLEBROEK A 2-1 / 4-2 / 19-19 Afgerond
zo 26/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-3 / 1-6 / 6-27 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde