Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 1 (6 - 230)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2090 T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-1 / 39-15 Afgerond
za 27/04/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 8052 T.C. NOBEL 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
za 04/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 04/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 2023 T.C. WAREGEM GAVER 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 11/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2008 T.C. DUINBERGEN 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 11/05/2019 8052 T.C. NOBEL 2090 T.C. KOKSIJDE 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 18/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2011 K.T.G. HOUTLAND 1-2 / 3-4 / 34-34 Afgerond
za 18/05/2019 2008 T.C. DUINBERGEN 8052 T.C. NOBEL 0-3 / 1-6 / 22-40 Afgerond
za 25/05/2019 2090 T.C. KOKSIJDE 2008 T.C. DUINBERGEN 1-2 / 2-4 / 23-29 Afgerond
za 25/05/2019 8052 T.C. NOBEL 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-1 / 4-3 / 29-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 27/04/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0163 T.C. DE CHALET 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 27/04/2019 5029 T.C. MOL 0128 T.C. KROMVELD 0-3 / 1-6 / 11-40 Afgerond
za 04/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 1-2 / 2-4 / 23-27 Afgerond
za 04/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0128 T.C. KROMVELD 1-2 / 2-5 / 24-39 Afgerond
za 04/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 5029 T.C. MOL 1-2 / 2-5 / 26-40 Afgerond
za 11/05/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-1 / 43-32 Afgerond
za 11/05/2019 5029 T.C. MOL 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 1-2 / 2-5 / 21-37 Afgerond
za 11/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0163 T.C. DE CHALET 2-1 / 4-4 / 40-41 Afgerond
za 18/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0128 T.C. KROMVELD 2-1 / 4-2 / 35-26 Afgerond
za 18/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0163 T.C. DE CHALET 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 18/05/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 5029 T.C. MOL 3-0 / 6-1 / 39-14 Afgerond
za 25/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
za 25/05/2019 5029 T.C. MOL 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-0 / 6-2 / 43-35 Afgerond
za 25/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2-1 / 4-3 / 29-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 5-3 / 38-36 Afgerond
za 27/04/2019 5027 TC MAASEIK A 5050 T.C. WIMBLEDON C 3-0 / 6-0 / 38-12 Afgerond
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 5-2 / 35-22 Afgerond
za 04/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5027 TC MAASEIK A 2-1 / 4-3 / 30-31 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 3-0 / 6-1 / 40-28 Afgerond
za 04/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-4 / 16-33 Afgerond
za 11/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 4-3 / 36-31 Afgerond
za 11/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5024 T.C. HEUSDEN 1-2 / 3-5 / 38-39 Afgerond
za 11/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5050 T.C. WIMBLEDON C 3-0 / 6-2 / 47-37 Afgerond
za 18/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 5-3 / 39-34 Afgerond
za 18/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 5050 T.C. WIMBLEDON C 2-1 / 5-2 / 37-20 Afgerond
za 18/05/2019 5027 TC MAASEIK A 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 5-2 / 38-26 Afgerond
za 25/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON C 5024 T.C. HEUSDEN 0-3 / 1-6 / 24-40 Afgerond
za 25/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON B 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 5-2 / 31-21 Afgerond
za 25/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5027 TC MAASEIK A 1-2 / 3-4 / 29-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5027 TC MAASEIK B 1-2 / 3-4 / 32-32 Afgerond
za 27/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5038 T.C. LAAKDAL 3-0 / 6-0 / 36-21 Afgerond
za 04/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-1 / 4-2 / 33-27 Afgerond
za 04/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-1 / 38-25 Afgerond
za 11/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5003 K.T.C. DIEST B 1-2 / 3-4 / 27-30 Afgerond
za 11/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5027 TC MAASEIK B 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 18/05/2019 5050 T.C. WIMBLEDON A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 1-2 / 2-4 / 29-36 Afgerond
za 18/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 5038 T.C. LAAKDAL 2-1 / 4-2 / 29-24 Afgerond
za 25/05/2019 5027 TC MAASEIK B 5003 K.T.C. DIEST B 1-2 / 3-5 / 32-43 Afgerond
za 25/05/2019 5038 T.C. LAAKDAL 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8057 T.C. MERELBEKE 7028 T.K. DE BERKEN 1-2 / 3-4 / 27-32 Afgerond
za 27/04/2019 8093 T.C. RACSO 8010 GANTOISE 1-2 / 3-5 / 38-45 Afgerond
za 04/05/2019 7028 T.K. DE BERKEN 8093 T.C. RACSO 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 04/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8057 T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-1 / 40-16 Afgerond
za 11/05/2019 8093 T.C. RACSO 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 1-6 / 8-38 Afgerond
za 11/05/2019 8010 GANTOISE 7028 T.K. DE BERKEN 1-2 / 2-5 / 28-37 Afgerond
za 18/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8093 T.C. RACSO 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 18/05/2019 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8010 GANTOISE 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 25/05/2019 7028 T.K. DE BERKEN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 4-2 / 31-26 Afgerond
za 25/05/2019 8010 GANTOISE 8057 T.C. MERELBEKE 1-2 / 3-4 / 33-32 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde