Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - AFDELING 1
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 1 (2 - 230)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-5 / 15-40 Afgerond
za 27/04/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 0087 I.S.C. T.C. 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 27/04/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 04/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 04/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0025 TURNHOUTSE T.V. A 1-2 / 2-5 / 24-32 Afgerond
za 04/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 11/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 0032 KTC DEN BREMT 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 11/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-1 / 39-20 Afgerond
za 11/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0087 I.S.C. T.C. 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 18/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 18/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0087 I.S.C. T.C. 3-0 / 6-2 / 46-35 Afgerond
za 18/05/2019 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 25/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 25/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN B 0032 KTC DEN BREMT 1-2 / 2-4 / 22-28 Afgerond
za 25/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-2 / 28-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0102 T.C. BRABO 3-0 / 6-1 / 40-19 Afgerond
za 27/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0077 T.C. FOREST HILLS 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
za 27/04/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 2-1 / 5-2 / 34-22 Afgerond
za 04/05/2019 0102 T.C. BRABO 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 04/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0084 MOLENBOS NIJLEN A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 11/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0102 T.C. BRABO 2-1 / 4-3 / 27-24 Afgerond
za 11/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 11/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0077 T.C. FOREST HILLS 0-3 / 1-6 / 20-41 Afgerond
za 18/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 1-2 / 3-5 / 33-40 Afgerond
za 18/05/2019 0102 T.C. BRABO 0077 T.C. FOREST HILLS 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 18/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0084 MOLENBOS NIJLEN A 2-1 / 4-2 / 32-15 Afgerond
za 25/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0025 TURNHOUTSE T.V. B 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 25/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN A 0102 T.C. BRABO 1-2 / 2-5 / 28-31 Afgerond
za 25/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 1-2 / 3-5 / 34-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 27/04/2019 2053 T.C. KORTEMARK 8066 T.C. TOBIAS 3-0 / 6-1 / 40-19 Afgerond
za 27/04/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-0 / 6-0 / 38-16 Afgerond
za 04/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 2023 T.C. WAREGEM GAVER 3-0 / 6-1 / 40-16 Afgerond
za 04/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 2034 T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 11/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-1 / 41-20 Afgerond
za 11/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-2 / 44-23 Afgerond
za 11/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 2-4 / 25-30 Afgerond
za 18/05/2019 2027 K.G. WITTE BEER 2023 T.C. WAREGEM GAVER 1-2 / 3-4 / 32-30 Afgerond
za 18/05/2019 2011 K.T.G. HOUTLAND 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 4-4 / 39-34 Afgerond
za 18/05/2019 2053 T.C. KORTEMARK 2034 T.C. BRUGHIA 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 25/05/2019 8066 T.C. TOBIAS 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 4-3 / 38-27 Afgerond
za 25/05/2019 2034 T.C. BRUGHIA 2011 K.T.G. HOUTLAND 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 25/05/2019 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 7091 T.C. PANORAMA 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST A 7044 T.C. LOVANIUM 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 04/05/2019 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 4-2 / 30-28 Afgerond
za 04/05/2019 7010 T.C. DE KAMME B 7091 T.C. PANORAMA 0-3 / 1-6 / 25-41 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST A 7010 T.C. DE KAMME B 3-0 / 6-1 / 41-15 Afgerond
za 11/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 1-2 / 2-5 / 21-35 Afgerond
za 18/05/2019 7091 T.C. PANORAMA 5003 K.T.C. DIEST A 2-1 / 5-3 / 40-32 Afgerond
za 18/05/2019 7010 T.C. DE KAMME B 7044 T.C. LOVANIUM 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 25/05/2019 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 7010 T.C. DE KAMME B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 25/05/2019 7044 T.C. LOVANIUM 7091 T.C. PANORAMA 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-3 / 1-6 / 22-42 Afgerond
za 27/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 2-6 / 23-45 Afgerond
za 04/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0051 T.C. SPORTIVA 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
za 04/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 11/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0097 TC WINGFIELD 1-2 / 3-4 / 27-34 Afgerond
za 11/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 1-2 / 3-4 / 37-33 Afgerond
za 18/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0051 T.C. SPORTIVA 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 18/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 25/05/2019 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0097 TC WINGFIELD 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 25/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 A 0013 K. MECHELSE T.H.C. 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 27/04/2019 8114 T.C. MADISON 8093 T.C. RACSO 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 27/04/2019 8034 T.C. REINAERT 8057 T.C. MERELBEKE 2-1 / 4-2 / 25-19 Afgerond
za 04/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8114 T.C. MADISON 1-2 / 2-5 / 21-42 Afgerond
za 04/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8057 T.C. MERELBEKE 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 04/05/2019 8093 T.C. RACSO 8034 T.C. REINAERT 2-1 / 4-2 / 33-18 Afgerond
za 11/05/2019 8114 T.C. MADISON 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 11/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-2 / 2-5 / 27-39 Afgerond
za 11/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-5 / 25-34 Afgerond
za 18/05/2019 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8057 T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 18/05/2019 8117 T.C. PLAYERS 8093 T.C. RACSO 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 18/05/2019 8114 T.C. MADISON 8034 T.C. REINAERT 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 25/05/2019 8093 T.C. RACSO 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-2 / 2-4 / 28-31 Afgerond
za 25/05/2019 8034 T.C. REINAERT 8117 T.C. PLAYERS 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 25/05/2019 8057 T.C. MERELBEKE 8114 T.C. MADISON 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 1-2 / 2-4 / 14-30 Afgerond
za 27/04/2019 5003 K.T.C. DIEST B 7010 T.C. DE KAMME A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 04/05/2019 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 5003 K.T.C. DIEST B 1-2 / 3-4 / 29-29 Afgerond
za 04/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 1-2 / 3-4 / 31-32 Afgerond
za 11/05/2019 5003 K.T.C. DIEST B 0084 MOLENBOS NIJLEN B 3-0 / 6-1 / 38-19 Afgerond
za 11/05/2019 7010 T.C. DE KAMME A 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 18/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 5003 K.T.C. DIEST B 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 18/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN B 7010 T.C. DE KAMME A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 25/05/2019 7115 T.C. GRAND SLAM TIENEN 0084 MOLENBOS NIJLEN B 2-1 / 4-2 / 28-18 Afgerond
za 25/05/2019 7010 T.C. DE KAMME A 0067 T.C. KEERPUNT '65 B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5069 T.C. AS 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 27/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5024 T.C. HEUSDEN 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 04/05/2019 5069 T.C. AS 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 2-6 / 23-44 Afgerond
za 04/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 1-2 / 2-5 / 20-38 Afgerond
za 11/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5057 TC O - TC IRIS 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 11/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5069 T.C. AS 1-2 / 2-4 / 19-25 Afgerond
za 18/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 1-2 / 2-4 / 21-26 Afgerond
za 18/05/2019 5057 TC O - TC IRIS 5024 T.C. HEUSDEN 2-1 / 4-2 / 29-18 Afgerond
za 25/05/2019 5069 T.C. AS 5057 TC O - TC IRIS 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 25/05/2019 5024 T.C. HEUSDEN 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 1-2 / 2-4 / 27-30 Afgerond
za 27/04/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 04/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5007 K. TONGERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 04/05/2019 5096 T.C. HAM 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 1-2 / 2-4 / 21-34 Afgerond
za 11/05/2019 5007 K. TONGERSE T.C. 5096 T.C. HAM 1-2 / 2-4 / 30-30 Afgerond
za 11/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 2-1 / 4-3 / 34-35 Afgerond
za 18/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5007 K. TONGERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 18/05/2019 5096 T.C. HAM 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 1-2 / 2-4 / 15-29 Afgerond
za 25/05/2019 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 25/05/2019 5097 KIM CLIJSTERS TENNIS CLUB A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde