Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DUBBEL DAMES 50
  • Afdeling: 3 (12 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 0110 TC OASE 0166 T.C. LAAGLAND A 3-1 / 6-5 / 60-58 Afgerond
vr 26/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0097 TC WINGFIELD B 1-3 / 3-6 / 42-48 Afgerond
vr 26/04/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0087 I.S.C. T.C. B 3-1 / 7-2 / 53-33 Afgerond
vr 03/05/2019 0110 TC OASE 0025 TURNHOUTSE T.V. 3-1 / 6-4 / 51-43 Afgerond
vr 03/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0087 I.S.C. T.C. B 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
vr 03/05/2019 0097 TC WINGFIELD B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-2 / 4-4 / 36-41 Afgerond
vr 10/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0166 T.C. LAAGLAND A 3-1 / 6-2 / 44-31 Afgerond
vr 10/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0110 TC OASE 1-3 / 4-6 / 52-53 Afgerond
vr 10/05/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0097 TC WINGFIELD B 1-3 / 2-6 / 31-44 Afgerond
vr 17/05/2019 0110 TC OASE 0087 I.S.C. T.C. B 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
vr 17/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0097 TC WINGFIELD B 2-2 / 4-4 / 33-34 Afgerond
vr 17/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-0 / 8-1 / 53-28 Afgerond
vr 24/05/2019 0097 TC WINGFIELD B 0110 TC OASE 2-2 / 4-4 / 36-36 Afgerond
vr 24/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0166 T.C. LAAGLAND A 3-1 / 7-4 / 59-46 Afgerond
vr 24/05/2019 0087 I.S.C. T.C. B 0025 TURNHOUTSE T.V. 1-3 / 2-6 / 28-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 0056 T.C. EMBLEM 0050 T.C. DE RAKKET B 1-3 / 4-7 / 51-59 Afgerond
vr 26/04/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0078 T.C. 'T SAS 3-1 / 6-3 / 53-42 Afgerond
vr 26/04/2019 0140 T.C. DUVELS 0166 T.C. LAAGLAND B 2-2 / 5-5 / 52-46 Afgerond
vr 03/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0080 T.C. BLAUWE REGEN 2-2 / 4-4 / 35-37 Afgerond
vr 03/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET B 0166 T.C. LAAGLAND B 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
vr 03/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0140 T.C. DUVELS 2-2 / 6-5 / 64-61 Afgerond
vr 10/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0050 T.C. DE RAKKET B 0-4 / 1-8 / 28-52 Afgerond
vr 10/05/2019 0140 T.C. DUVELS 0056 T.C. EMBLEM 1-3 / 3-6 / 39-51 Afgerond
vr 10/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0078 T.C. 'T SAS 4-0 / 8-2 / 58-40 Afgerond
vr 17/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0166 T.C. LAAGLAND B 3-1 / 7-2 / 49-34 Afgerond
vr 17/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET B 0078 T.C. 'T SAS 4-0 / 8-0 / 50-19 Afgerond
vr 17/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0140 T.C. DUVELS 0-4 / 1-8 / 27-53 Afgerond
vr 24/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0056 T.C. EMBLEM 0-4 / 0-8 / 26-50 Afgerond
vr 24/05/2019 0140 T.C. DUVELS 0050 T.C. DE RAKKET B 1-3 / 3-7 / 43-55 Afgerond
vr 24/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-1 / 7-3 / 60-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
vr 26/04/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0050 T.C. DE RAKKET A 1-3 / 3-6 / 40-47 Afgerond
vr 26/04/2019 0097 TC WINGFIELD A 0051 T.C. SPORTIVA 2-2 / 5-4 / 44-36 Afgerond
vr 03/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0097 TC WINGFIELD A 2-2 / 4-5 / 41-44 Afgerond
vr 03/05/2019 0171 T.C. RANST 0087 I.S.C. T.C. A 3-1 / 7-3 / 57-45 Afgerond
vr 10/05/2019 0097 TC WINGFIELD A 0171 T.C. RANST 2-2 / 4-4 / 41-37 Afgerond
vr 10/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0050 T.C. DE RAKKET A 2-2 / 4-4 / 28-37 Afgerond
vr 17/05/2019 0087 I.S.C. T.C. A 0097 TC WINGFIELD A 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
vr 17/05/2019 0171 T.C. RANST 0051 T.C. SPORTIVA 3-1 / 6-2 / 44-26 Afgerond
vr 24/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0171 T.C. RANST 1-3 / 2-7 / 26-54 Afgerond
vr 24/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0087 I.S.C. T.C. A 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde