Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 45
  • Afdeling: 5 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 0150 T.C. DE KIEVIT 4-2 / 9-4 / 65-45 Afgerond
za 27/04/2019 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0056 T.C. EMBLEM 1-5 / 4-11 / 54-82 Afgerond
za 27/04/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0017 HERENTALSE 5-1 / 11-3 / 82-55 Afgerond
za 04/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0181 OLSE MERKSEM T.C. 3-3 / 6-7 / 57-57 Afgerond
za 04/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0017 HERENTALSE 1-5 / 2-10 / 36-67 Afgerond
za 04/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0183 OLYMPIA T.C. 2-4 / 5-10 / 53-83 Afgerond
za 11/05/2019 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0150 T.C. DE KIEVIT 1-5 / 2-11 / 49-73 Afgerond
za 11/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0128 T.C. KROMVELD 5-1 / 11-5 / 91-64 Afgerond
za 11/05/2019 0017 HERENTALSE 0056 T.C. EMBLEM 6-0 / 12-0 / 75-30 Afgerond
za 18/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0017 HERENTALSE 1-5 / 3-10 / 50-66 Afgerond
za 18/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0056 T.C. EMBLEM 3-3 / 8-7 / 69-64 Afgerond
za 18/05/2019 0181 OLSE MERKSEM T.C. 0183 OLYMPIA T.C. 2-4 / 4-10 / 38-75 Afgerond
za 25/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0128 T.C. KROMVELD 5-1 / 10-5 / 76-53 Afgerond
za 25/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0150 T.C. DE KIEVIT 5-1 / 10-3 / 77-49 Afgerond
za 25/05/2019 0017 HERENTALSE 0181 OLSE MERKSEM T.C. 6-0 / 12-0 / 73-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0037 T.C. CANTINCRODE 0120 AZUA .C.C. A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 27/04/2019 0070 T.C. TER LINDEN A 0027 T.C. TER RIVIEREN 4-2 / 9-4 / 64-50 Afgerond
za 27/04/2019 0045 T.C. LINKEROEVER 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 5-1 / 10-3 / 76-43 Afgerond
za 04/05/2019 0037 T.C. CANTINCRODE 0070 T.C. TER LINDEN A 1-5 / 3-10 / 51-75 Afgerond
za 04/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-4 / 7-8 / 68-66 Afgerond
za 04/05/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0045 T.C. LINKEROEVER 1-5 / 4-10 / 50-74 Afgerond
za 11/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN A 0120 AZUA .C.C. A 6-0 / 12-3 / 80-53 Afgerond
za 11/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER 0037 T.C. CANTINCRODE 6-0 / 12-1 / 79-31 Afgerond
za 11/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0027 T.C. TER RIVIEREN 4-2 / 9-5 / 76-55 Afgerond
za 18/05/2019 0037 T.C. CANTINCRODE 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 1-5 / 4-10 / 58-81 Afgerond
za 18/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0027 T.C. TER RIVIEREN 3-3 / 6-6 / 54-51 Afgerond
za 18/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN A 0045 T.C. LINKEROEVER 2-4 / 5-10 / 55-84 Afgerond
za 25/05/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0037 T.C. CANTINCRODE 4-2 / 8-4 / 61-43 Afgerond
za 25/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER 0120 AZUA .C.C. A 5-1 / 11-2 / 77-46 Afgerond
za 25/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0070 T.C. TER LINDEN A 3-3 / 6-6 / 60-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0046 T.C. TEN HOEVE 5-1 / 10-2 / 70-42 Afgerond
za 27/04/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 5-9 / 55-77 Afgerond
za 27/04/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0031 K.T.C. SCHOTEN B 1-5 / 3-11 / 50-73 Afgerond
za 04/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0048 T.C. DE HASSELT 3-3 / 7-8 / 67-75 Afgerond
za 04/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0031 K.T.C. SCHOTEN B 0-6 / 0-12 / 32-74 Afgerond
za 04/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0191 KALMTHOUTSE T.C. 5-1 / 11-2 / 76-44 Afgerond
za 11/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0046 T.C. TEN HOEVE 6-0 / 12-1 / 79-31 Afgerond
za 11/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0112 ESSENSE T.C. INTER 3-3 / 8-6 / 70-58 Afgerond
za 11/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN B 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 3-3 / 6-6 / 53-58 Afgerond
za 18/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0031 K.T.C. SCHOTEN B 1-5 / 4-11 / 67-85 Afgerond
za 18/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 4-9 / 41-72 Afgerond
za 18/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0191 KALMTHOUTSE T.C. 5-1 / 10-2 / 66-25 Afgerond
za 25/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0112 ESSENSE T.C. INTER 5-1 / 11-2 / 73-20 Afgerond
za 25/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0046 T.C. TEN HOEVE 6-0 / 12-3 / 76-44 Afgerond
za 25/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN B 0048 T.C. DE HASSELT 3-3 / 6-6 / 55-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0102 T.C. BRABO 2-4 / 6-8 / 60-65 Afgerond
za 27/04/2019 0085 TC80 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0-6 / 0-12 / 21-72 Afgerond
za 27/04/2019 0140 T.C. DUVELS 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 4-2 / 9-4 / 67-48 Afgerond
za 04/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0085 TC80 5-1 / 10-4 / 82-55 Afgerond
za 04/05/2019 0102 T.C. BRABO 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 5-1 / 10-5 / 71-60 Afgerond
za 04/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0140 T.C. DUVELS 5-1 / 10-3 / 69-49 Afgerond
za 11/05/2019 0085 TC80 0102 T.C. BRABO 2-4 / 7-8 / 68-76 Afgerond
za 11/05/2019 0140 T.C. DUVELS 0178 T.C. SPORTEC GEEL 3-3 / 6-8 / 62-72 Afgerond
za 11/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 1-5 / 2-10 / 24-65 Afgerond
za 18/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 5-1 / 10-2 / 73-43 Afgerond
za 18/05/2019 0102 T.C. BRABO 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 3-3 / 6-8 / 61-65 Afgerond
za 18/05/2019 0085 TC80 0140 T.C. DUVELS 1-5 / 3-11 / 51-82 Afgerond
za 25/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0178 T.C. SPORTEC GEEL 5-1 / 11-3 / 81-45 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 0140 T.C. DUVELS 0102 T.C. BRABO 5-1 / 10-4 / 73-51 Afgerond
za 25/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0085 TC80 2-4 / 5-9 / 61-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0185 T.C. HEIVELD A 5-1 / 10-2 / 67-39 Afgerond
za 27/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0039 TC PEERDSBOS A 5-1 / 10-4 / 71-50 Afgerond
za 27/04/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 6-0 / 12-2 / 83-41 Afgerond
za 04/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0065 SPORTING HOVE T.C. A 4-2 / 8-5 / 65-54 Afgerond
za 04/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 5-1 / 11-5 / 88-79 Afgerond
za 04/05/2019 0039 TC PEERDSBOS A 0060 T.C. DE POLLEPEL 1-5 / 5-10 / 60-79 Afgerond
za 11/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0185 T.C. HEIVELD A 2-4 / 5-8 / 62-63 Afgerond
za 11/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-5 / 62-61 Afgerond
za 11/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0039 TC PEERDSBOS A 5-1 / 10-5 / 82-65 Afgerond
za 18/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 4-2 / 9-5 / 77-59 Afgerond
za 18/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0039 TC PEERDSBOS A 4-2 / 8-5 / 67-55 Afgerond
za 18/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0060 T.C. DE POLLEPEL 2-4 / 4-9 / 55-71 Afgerond
za 25/05/2019 0039 TC PEERDSBOS A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 6-6 / 49-55 Afgerond
za 25/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0185 T.C. HEIVELD A 3-3 / 8-7 / 75-66 Afgerond
za 25/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0065 SPORTING HOVE T.C. A 3-3 / 6-7 / 60-63 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN C 0185 T.C. HEIVELD B 3-3 / 8-7 / 73-63 Afgerond
za 27/04/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0120 AZUA .C.C. B 4-2 / 8-4 / 50-39 Afgerond
za 27/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0210 TC 'T LEER 5-1 / 10-3 / 66-43 Afgerond
za 04/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN C 0166 T.C. LAAGLAND A 1-5 / 3-11 / 54-76 Afgerond
za 04/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0210 TC 'T LEER 6-0 / 12-2 / 80-48 Afgerond
za 04/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0155 T.C. RUGGEVELD A 4-2 / 9-5 / 67-53 Afgerond
za 11/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0185 T.C. HEIVELD B 4-2 / 9-5 / 76-55 Afgerond
za 11/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0031 K.T.C. SCHOTEN C 4-2 / 10-6 / 82-77 Afgerond
za 11/05/2019 0210 TC 'T LEER 0120 AZUA .C.C. B 1-5 / 2-10 / 33-62 Afgerond
za 18/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN C 0210 TC 'T LEER 6-0 / 12-1 / 76-34 Afgerond
za 18/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0120 AZUA .C.C. B 2-4 / 5-8 / 50-60 Afgerond
za 18/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0155 T.C. RUGGEVELD A 2-4 / 4-10 / 55-74 Afgerond
za 25/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0031 K.T.C. SCHOTEN C 3-3 / 7-6 / 67-60 Afgerond
za 25/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0185 T.C. HEIVELD B 4-2 / 9-6 / 72-63 Afgerond
za 25/05/2019 0210 TC 'T LEER 0166 T.C. LAAGLAND A 2-4 / 5-10 / 66-83 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0039 TC PEERDSBOS B 0166 T.C. LAAGLAND B 5-1 / 11-3 / 77-56 Afgerond
za 27/04/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0110 TC OASE 1-5 / 3-10 / 50-69 Afgerond
za 27/04/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0082 T.C. DE BERGEN 4-2 / 8-5 / 54-41 Afgerond
za 04/05/2019 0039 TC PEERDSBOS B 0157 T.C. ROZENHOF 6-0 / 12-1 / 79-31 Afgerond
za 04/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0082 T.C. DE BERGEN 1-5 / 4-10 / 53-74 Afgerond
za 04/05/2019 0110 TC OASE 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 1-5 / 3-10 / 42-70 Afgerond
za 11/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0166 T.C. LAAGLAND B 1-5 / 3-11 / 41-80 Afgerond
za 11/05/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0039 TC PEERDSBOS B 4-2 / 8-4 / 56-37 Afgerond
za 11/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0110 TC OASE 5-1 / 11-2 / 74-40 Afgerond
za 18/05/2019 0039 TC PEERDSBOS B 0082 T.C. DE BERGEN 2-4 / 4-9 / 46-72 Afgerond
za 18/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0110 TC OASE 5-1 / 10-3 / 70-46 Afgerond
za 18/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 1-5 / 2-10 / 19-64 Afgerond
za 25/05/2019 0110 TC OASE 0039 TC PEERDSBOS B 2-4 / 4-8 / 38-54 Afgerond
za 25/05/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0166 T.C. LAAGLAND B 5-1 / 10-2 / 61-34 Afgerond
za 25/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0157 T.C. ROZENHOF 5-1 / 11-2 / 79-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0065 SPORTING HOVE T.C. B 6-0 / 12-2 / 82-51 Afgerond
za 27/04/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0155 T.C. RUGGEVELD B 4-2 / 9-6 / 75-60 Afgerond
za 27/04/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 9-5 / 69-50 Afgerond
za 04/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0070 T.C. TER LINDEN B 5-1 / 10-2 / 67-34 Afgerond
za 04/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 8-5 / 66-52 Afgerond
za 04/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 4-2 / 8-5 / 65-59 Afgerond
za 11/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0065 SPORTING HOVE T.C. B 4-2 / 8-4 / 53-37 Afgerond
za 11/05/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0031 K.T.C. SCHOTEN A 2-4 / 4-9 / 43-67 Afgerond
za 11/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0155 T.C. RUGGEVELD B 5-1 / 10-3 / 65-36 Afgerond
za 18/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 9-4 / 71-47 Afgerond
za 18/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0155 T.C. RUGGEVELD B 1-5 / 2-10 / 29-65 Afgerond
za 18/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 2-4 / 4-9 / 51-78 Afgerond
za 25/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0031 K.T.C. SCHOTEN A 2-4 / 4-8 / 44-53 Afgerond
za 25/05/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0065 SPORTING HOVE T.C. B 5-1 / 11-2 / 80-43 Afgerond
za 25/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0070 T.C. TER LINDEN B 5-1 / 11-4 / 80-60 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde