Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 5 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0163 T.C. DE CHALET A 0046 T.C. TEN HOEVE A 5-1 / 11-5 / 89-62 Afgerond
za 27/04/2019 0102 T.C. BRABO B 0110 TC OASE B 4-2 / 9-7 / 88-76 Afgerond
za 27/04/2019 0152 TENNIS TER BREME 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 2-4 / 5-9 / 60-73 Afgerond
za 04/05/2019 0163 T.C. DE CHALET A 0102 T.C. BRABO B 1-5 / 5-10 / 68-79 Afgerond
za 04/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 2-4 / 6-10 / 70-83 Afgerond
za 04/05/2019 0110 TC OASE B 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 7-6 / 60-49 Afgerond
za 11/05/2019 0102 T.C. BRABO B 0046 T.C. TEN HOEVE A 4-2 / 8-4 / 56-37 Afgerond
za 11/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0163 T.C. DE CHALET A 3-3 / 7-9 / 65-81 Afgerond
za 11/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0110 TC OASE B 6-0 / 12-2 / 82-45 Afgerond
za 18/05/2019 0163 T.C. DE CHALET A 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 1-5 / 2-10 / 28-64 Afgerond
za 18/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE A 0110 TC OASE B 5-1 / 10-4 / 80-56 Afgerond
za 18/05/2019 0102 T.C. BRABO B 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 9-4 / 72-47 Afgerond
za 25/05/2019 0110 TC OASE B 0163 T.C. DE CHALET A 4-2 / 9-4 / 69-42 Afgerond
za 25/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0046 T.C. TEN HOEVE A 3-3 / 7-6 / 58-60 Afgerond
za 25/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0102 T.C. BRABO B 6-0 / 12-0 / 72-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0110 TC OASE A 0068 TC SPINNIS 3-3 / 6-8 / 67-68 Afgerond
za 27/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 0062 T.C. WESTERLO 4-2 / 9-6 / 73-53 Afgerond
za 04/05/2019 0068 TC SPINNIS 0128 T.C. KROMVELD 4-2 / 8-6 / 70-56 Afgerond
za 04/05/2019 0130 T.C. DE VRIJHEID 0110 TC OASE A 5-1 / 11-2 / 72-32 Afgerond
za 11/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0130 T.C. DE VRIJHEID 1-5 / 4-10 / 62-74 Afgerond
za 11/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0068 TC SPINNIS 6-0 / 12-0 / 74-28 Afgerond
za 18/05/2019 0110 TC OASE A 0128 T.C. KROMVELD 4-2 / 8-4 / 52-37 Afgerond
za 18/05/2019 0130 T.C. DE VRIJHEID 0062 T.C. WESTERLO 5-1 / 11-2 / 77-48 Afgerond
za 25/05/2019 0068 TC SPINNIS 0130 T.C. DE VRIJHEID 2-4 / 6-10 / 62-78 Afgerond
za 25/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0110 TC OASE A 5-1 / 10-3 / 71-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0053 T.C. BORNEM D 0102 T.C. BRABO A 2-4 / 6-8 / 60-70 Afgerond
za 27/04/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0050 T.C. DE RAKKET 3-3 / 6-7 / 60-61 Afgerond
za 04/05/2019 0102 T.C. BRABO A 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 6-0 / 12-1 / 74-20 Afgerond
za 04/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0053 T.C. BORNEM D 2-4 / 4-9 / 41-69 Afgerond
za 11/05/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0061 S.V. AARTSELAAR T. 3-3 / 7-6 / 62-46 Afgerond
za 11/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0102 T.C. BRABO A 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 18/05/2019 0053 T.C. BORNEM D 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 6-0 / 12-1 / 80-36 Afgerond
za 18/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0050 T.C. DE RAKKET 2-4 / 5-9 / 54-71 Afgerond
za 25/05/2019 0102 T.C. BRABO A 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 8-5 / 61-60 Afgerond
za 25/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0053 T.C. BORNEM D 1-5 / 2-10 / 27-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0017 HERENTALSE A 6-0 / 12-1 / 76-29 Afgerond
za 27/04/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0084 T.C. MOLENBOS 5-1 / 10-3 / 68-39 Afgerond
za 04/05/2019 0017 HERENTALSE A 0166 T.C. LAAGLAND 3-3 / 7-7 / 59-58 Afgerond
za 04/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-4 / 4-9 / 52-70 Afgerond
za 11/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0191 KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 9-5 / 67-54 Afgerond
za 11/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0017 HERENTALSE A 4-2 / 8-5 / 68-56 Afgerond
za 18/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0166 T.C. LAAGLAND 2-4 / 5-8 / 50-66 Afgerond
za 18/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0084 T.C. MOLENBOS 4-2 / 9-5 / 76-47 Afgerond
za 25/05/2019 0017 HERENTALSE A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 1-5 / 3-11 / 50-79 Afgerond
za 25/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-4 / 4-8 / 36-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0053 T.C. BORNEM B 0176 T.C. RAFFIC II A 3-3 / 7-6 / 62-57 Afgerond
za 27/04/2019 0032 KTC DEN BREMT 0058 T.C. DEN OTTER 1-5 / 4-11 / 62-79 Afgerond
za 04/05/2019 0176 T.C. RAFFIC II A 0032 KTC DEN BREMT 4-2 / 9-5 / 73-58 Afgerond
za 04/05/2019 0205 K. SCHELLE SPORT 0053 T.C. BORNEM B 2-4 / 4-8 / 48-61 Afgerond
za 11/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0205 K. SCHELLE SPORT 3-3 / 6-7 / 60-58 Afgerond
za 11/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0176 T.C. RAFFIC II A 3-3 / 6-6 / 52-55 Afgerond
za 18/05/2019 0053 T.C. BORNEM B 0032 KTC DEN BREMT 5-1 / 10-3 / 71-41 Afgerond
za 18/05/2019 0205 K. SCHELLE SPORT 0058 T.C. DEN OTTER 4-2 / 8-6 / 72-59 Afgerond
za 25/05/2019 0176 T.C. RAFFIC II A 0205 K. SCHELLE SPORT 2-4 / 7-8 / 68-65 Afgerond
za 25/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0053 T.C. BORNEM B 1-5 / 3-10 / 45-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0053 T.C. BORNEM A 0176 T.C. RAFFIC II B 4-2 / 9-4 / 73-55 Afgerond
za 27/04/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0-6 / 2-12 / 42-84 Afgerond
za 04/05/2019 0176 T.C. RAFFIC II B 0150 T.C. DE KIEVIT 6-0 / 12-0 / 72-28 Afgerond
za 04/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0053 T.C. BORNEM A 0-6 / 1-12 / 25-79 Afgerond
za 11/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0200 T.C. DE MEREL 4-2 / 8-4 / 62-35 Afgerond
za 11/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0176 T.C. RAFFIC II B 2-4 / 6-8 / 66-68 Afgerond
za 18/05/2019 0053 T.C. BORNEM A 0150 T.C. DE KIEVIT 3-3 / 7-7 / 59-61 Afgerond
za 18/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0-6 / 2-12 / 34-76 Afgerond
za 25/05/2019 0176 T.C. RAFFIC II B 0200 T.C. DE MEREL 4-2 / 8-4 / 60-48 Afgerond
za 25/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0053 T.C. BORNEM A 5-1 / 11-4 / 78-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0053 T.C. BORNEM C 0046 T.C. TEN HOEVE C 3-3 / 8-6 / 68-58 Afgerond
za 27/04/2019 0017 HERENTALSE B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-3 / 8-6 / 75-66 Afgerond
za 04/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE C 0017 HERENTALSE B 1-5 / 3-11 / 38-82 Afgerond
za 04/05/2019 0171 T.C. RANST 0053 T.C. BORNEM C 1-5 / 3-11 / 56-82 Afgerond
za 11/05/2019 0017 HERENTALSE B 0171 T.C. RANST 4-2 / 9-5 / 75-48 Afgerond
za 11/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0046 T.C. TEN HOEVE C 0-6 / 0-12 / 32-74 Afgerond
za 18/05/2019 0053 T.C. BORNEM C 0017 HERENTALSE B 3-3 / 6-6 / 47-48 Afgerond
za 18/05/2019 0171 T.C. RANST 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 5-1 / 11-2 / 77-29 Afgerond
za 25/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE C 0171 T.C. RANST 5-1 / 11-3 / 72-53 Afgerond
za 25/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0053 T.C. BORNEM C 0-6 / 1-12 / 32-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0110 TC OASE C 0163 T.C. DE CHALET B 5-1 / 10-2 / 63-30 Afgerond
za 27/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0093 T.C. KIKSHAM 3-3 / 9-7 / 81-68 Afgerond
za 04/05/2019 0163 T.C. DE CHALET B 0155 T.C. RUGGEVELD 1-5 / 4-10 / 49-72 Afgerond
za 04/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0110 TC OASE C 4-2 / 8-5 / 56-42 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 4-9 / 50-65 Afgerond
za 11/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0163 T.C. DE CHALET B 5-1 / 11-4 / 74-45 Afgerond
za 18/05/2019 0110 TC OASE C 0155 T.C. RUGGEVELD 6-0 / 12-1 / 78-48 Afgerond
za 18/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0093 T.C. KIKSHAM 3-3 / 7-6 / 58-55 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 0163 T.C. DE CHALET B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 2-4 / 4-8 / 49-55 Afgerond
za 25/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0110 TC OASE C 1-5 / 3-10 / 38-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0110 TC OASE D 0185 T.C. HEIVELD 4-2 / 8-5 / 65-51 Afgerond
za 27/04/2019 0119 TC KATTEGAT 0146 DE KLINKAERT 1-5 / 2-10 / 45-68 Afgerond
za 04/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0119 TC KATTEGAT 5-1 / 10-3 / 63-39 Afgerond
za 04/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0110 TC OASE D 1-5 / 5-10 / 61-85 Afgerond
za 11/05/2019 0119 TC KATTEGAT 0183 OLYMPIA T.C. 2-4 / 4-8 / 42-62 Afgerond
za 11/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0185 T.C. HEIVELD 4-2 / 8-6 / 68-59 Afgerond
za 18/05/2019 0110 TC OASE D 0119 TC KATTEGAT 3-3 / 7-6 / 61-46 Afgerond
za 18/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0146 DE KLINKAERT 2-4 / 5-9 / 72-73 Afgerond
za 25/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0183 OLYMPIA T.C. 1-5 / 3-10 / 41-68 Afgerond
za 25/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0110 TC OASE D 4-2 / 8-6 / 74-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0131 B.T.K. 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0-6 / 0-12 / 30-72 Afgerond
za 27/04/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0159 T.C. DE VALK 1-5 / 3-11 / 41-72 Afgerond
za 04/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0035 T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 10-4 / 73-67 Afgerond
za 04/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0131 B.T.K. 6-0 / 12-0 / 72-25 Afgerond
za 11/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0216 PLAY & SPORT 1-5 / 4-10 / 51-72 Afgerond
za 11/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0013 K. MECHELSE T.H.C. 4-2 / 8-5 / 62-51 Afgerond
za 18/05/2019 0131 B.T.K. 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 61-63 Afgerond
za 18/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0159 T.C. DE VALK 0-6 / 0-12 / 33-73 Afgerond
za 25/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0216 PLAY & SPORT 5-1 / 10-4 / 73-54 Afgerond
za 25/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0131 B.T.K. 6-0 / 12-1 / 77-30 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde