Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN 35
  • Afdeling: 4 (36 - 75)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0017 HERENTALSE 0045 T.C. LINKEROEVER 3-3 / 8-7 / 75-60 Afgerond
za 27/04/2019 0099 T.C. OLEN A 0200 T.C. DE MEREL 4-2 / 8-4 / 51-40 Afgerond
za 27/04/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0150 T.C. DE KIEVIT A 3-3 / 6-6 / 53-51 Afgerond
za 04/05/2019 0017 HERENTALSE 0099 T.C. OLEN A 2-4 / 6-8 / 57-59 Afgerond
za 04/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER 0150 T.C. DE KIEVIT A 3-3 / 8-7 / 71-66 Afgerond
za 04/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 1-5 / 3-11 / 48-77 Afgerond
za 11/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0045 T.C. LINKEROEVER 5-1 / 10-2 / 61-33 Afgerond
za 11/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0017 HERENTALSE 3-3 / 7-8 / 70-76 Afgerond
za 11/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT A 0200 T.C. DE MEREL 3-3 / 7-7 / 67-64 Afgerond
za 18/05/2019 0017 HERENTALSE 0150 T.C. DE KIEVIT A 4-2 / 9-5 / 74-61 Afgerond
za 18/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER 0200 T.C. DE MEREL 5-1 / 11-2 / 72-50 Afgerond
za 18/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 5-1 / 10-2 / 61-26 Afgerond
za 25/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0017 HERENTALSE 1-5 / 2-10 / 33-67 Afgerond
za 25/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0045 T.C. LINKEROEVER 2-4 / 5-9 / 64-72 Afgerond
za 25/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT A 0099 T.C. OLEN A 1-5 / 3-11 / 40-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0095 TC DE MEYL 5-1 / 11-2 / 76-42 Afgerond
za 27/04/2019 0160 T.C. BERLAAR A 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 3-3 / 6-6 / 58-54 Afgerond
za 27/04/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0035 T.C. DE DAGERAAD 4-2 / 9-4 / 68-45 Afgerond
za 04/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0160 T.C. BERLAAR A 6-0 / 12-1 / 75-27 Afgerond
za 04/05/2019 0095 TC DE MEYL 0035 T.C. DE DAGERAAD 5-1 / 11-2 / 74-46 Afgerond
za 04/05/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0084 T.C. MOLENBOS 2-4 / 4-9 / 60-74 Afgerond
za 11/05/2019 0160 T.C. BERLAAR A 0095 TC DE MEYL 2-4 / 4-8 / 45-61 Afgerond
za 11/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0158 T.C. VOORTKAPEL 1-5 / 2-10 / 38-67 Afgerond
za 11/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 4-2 / 8-5 / 58-56 Afgerond
za 18/05/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0158 T.C. VOORTKAPEL 1-5 / 4-10 / 52-72 Afgerond
za 18/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0095 TC DE MEYL 5-1 / 11-2 / 76-42 Afgerond
za 18/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0160 T.C. BERLAAR A 4-2 / 8-5 / 66-47 Afgerond
za 25/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0035 T.C. DE DAGERAAD 6-0 / 12-1 / 76-26 Afgerond
za 25/05/2019 0095 TC DE MEYL 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 25/05/2019 0160 T.C. BERLAAR A 0084 T.C. MOLENBOS 2-4 / 6-8 / 60-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0063 T.C. BORGERWEERT A 0150 T.C. DE KIEVIT B 5-1 / 10-4 / 77-59 Afgerond
za 27/04/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0136 OUDE GOD SPORT 2-4 / 6-9 / 65-75 Afgerond
za 27/04/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 4-2 / 10-5 / 83-66 Afgerond
za 04/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT A 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 3-3 / 6-7 / 66-73 Afgerond
za 04/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT B 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 5-1 / 10-4 / 72-49 Afgerond
za 04/05/2019 0136 OUDE GOD SPORT 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 8-4 / 60-52 Afgerond
za 11/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0150 T.C. DE KIEVIT B 4-2 / 8-5 / 65-63 Afgerond
za 11/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0063 T.C. BORGERWEERT A 3-3 / 6-7 / 59-57 Afgerond
za 11/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0136 OUDE GOD SPORT 2-4 / 5-8 / 47-71 Afgerond
za 18/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT A 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 4-2 / 10-5 / 83-64 Afgerond
za 18/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT B 0136 OUDE GOD SPORT 2-4 / 6-9 / 59-77 Afgerond
za 18/05/2019 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0061 S.V. AARTSELAAR T. 6-0 / 12-3 / 82-58 Afgerond
za 25/05/2019 0136 OUDE GOD SPORT 0063 T.C. BORGERWEERT A 2-4 / 5-10 / 51-79 Afgerond
za 25/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0150 T.C. DE KIEVIT B 3-3 / 8-8 / 74-73 Afgerond
za 25/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 2-4 / 4-8 / 51-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0063 T.C. BORGERWEERT B 0160 T.C. BERLAAR B 0-6 / 1-12 / 33-77 Afgerond
za 27/04/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0166 T.C. LAAGLAND 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 27/04/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0006 K. BRANDT T.C. 6-0 / 12-1 / 79-39 Afgerond
za 04/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT B 0070 T.C. TER LINDEN B 1-5 / 3-11 / 47-75 Afgerond
za 04/05/2019 0160 T.C. BERLAAR B 0006 K. BRANDT T.C. 5-1 / 10-5 / 89-61 Afgerond
za 04/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0072 KASTELSE TENNISCLUB 2-4 / 4-8 / 47-60 Afgerond
za 11/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0160 T.C. BERLAAR B 5-1 / 10-5 / 75-66 Afgerond
za 11/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0063 T.C. BORGERWEERT B 5-1 / 11-2 / 76-33 Afgerond
za 11/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0166 T.C. LAAGLAND 1-5 / 2-10 / 35-68 Afgerond
za 18/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT B 0006 K. BRANDT T.C. 3-3 / 7-7 / 59-63 Afgerond
za 18/05/2019 0160 T.C. BERLAAR B 0166 T.C. LAAGLAND 2-4 / 4-9 / 44-75 Afgerond
za 18/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN B 0072 KASTELSE TENNISCLUB 4-2 / 9-5 / 69-52 Afgerond
za 25/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0063 T.C. BORGERWEERT B 3-3 / 7-6 / 57-56 Afgerond
za 25/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0160 T.C. BERLAAR B 2-4 / 6-9 / 68-63 Afgerond
za 25/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0070 T.C. TER LINDEN B 4-2 / 9-6 / 73-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0069 HEISTSE T.C. A 0146 DE KLINKAERT 6-0 / 12-1 / 75-35 Afgerond
za 27/04/2019 0099 T.C. OLEN B 0206 TC DE VELDEN OEVEL 4-2 / 8-6 / 67-53 Afgerond
za 27/04/2019 0152 TENNIS TER BREME 0029 T.C. SORGVLIET 4-2 / 9-7 / 76-70 Afgerond
za 04/05/2019 0069 HEISTSE T.C. A 0099 T.C. OLEN B 1-5 / 4-10 / 55-71 Afgerond
za 04/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0029 T.C. SORGVLIET 3-3 / 6-6 / 47-51 Afgerond
za 04/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 6-9 / 73-78 Afgerond
za 11/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0146 DE KLINKAERT 5-1 / 10-3 / 78-53 Afgerond
za 11/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0069 HEISTSE T.C. A 4-2 / 10-5 / 81-63 Afgerond
za 11/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0206 TC DE VELDEN OEVEL 5-1 / 11-3 / 72-50 Afgerond
za 18/05/2019 0069 HEISTSE T.C. A 0029 T.C. SORGVLIET 2-4 / 5-8 / 55-61 Afgerond
za 18/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-4 / 8-10 / 86-91 Afgerond
za 18/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 9-5 / 74-58 Afgerond
za 25/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0069 HEISTSE T.C. A 1-5 / 5-10 / 72-82 Afgerond
za 25/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0146 DE KLINKAERT 5-1 / 11-2 / 77-45 Afgerond
za 25/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0099 T.C. OLEN B 5-1 / 10-4 / 73-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0014 PUTSE T.C. 0070 T.C. TER LINDEN A 2-4 / 8-8 / 78-72 Afgerond
za 27/04/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0069 HEISTSE T.C. B 4-2 / 8-6 / 69-57 Afgerond
za 04/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN A 0058 T.C. DEN OTTER 2-4 / 7-9 / 77-78 Afgerond
za 04/05/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 63-70 Afgerond
za 11/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 4-2 / 8-5 / 60-55 Afgerond
za 11/05/2019 0069 HEISTSE T.C. B 0070 T.C. TER LINDEN A 4-2 / 8-5 / 64-45 Afgerond
za 18/05/2019 0014 PUTSE T.C. 0058 T.C. DEN OTTER 6-0 / 12-4 / 91-75 Afgerond
za 18/05/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0069 HEISTSE T.C. B 2-4 / 5-9 / 65-72 Afgerond
za 25/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN A 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 4-2 / 9-7 / 81-74 Afgerond
za 25/05/2019 0069 HEISTSE T.C. B 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 6-7 / 54-61 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde