Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0140 T.C. DUVELS B 0063 T.C. BORGERWEERT 2-4 / 5-9 / 53-70 Afgerond
zo 28/04/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0097 TC WINGFIELD B 2-4 / 4-10 / 54-75 Afgerond
zo 28/04/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0193 T.C. KOOIKE 2-4 / 6-9 / 64-78 Afgerond
zo 05/05/2019 0140 T.C. DUVELS B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 5-1 / 11-3 / 77-48 Afgerond
zo 05/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0193 T.C. KOOIKE 1-5 / 4-10 / 51-72 Afgerond
zo 05/05/2019 0097 TC WINGFIELD B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-6 / 2-12 / 50-83 Afgerond
zo 12/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0063 T.C. BORGERWEERT 1-5 / 4-11 / 56-82 Afgerond
zo 12/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0140 T.C. DUVELS B 2-4 / 4-8 / 34-64 Afgerond
zo 12/05/2019 0193 T.C. KOOIKE 0097 TC WINGFIELD B 6-0 / 12-1 / 79-42 Afgerond
zo 19/05/2019 0140 T.C. DUVELS B 0193 T.C. KOOIKE 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
zo 19/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0097 TC WINGFIELD B 4-2 / 8-4 / 61-46 Afgerond
zo 19/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 2-4 / 4-8 / 39-65 Afgerond
zo 26/05/2019 0097 TC WINGFIELD B 0140 T.C. DUVELS B 4-2 / 8-5 / 65-44 Afgerond
zo 26/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0063 T.C. BORGERWEERT 2-4 / 5-8 / 43-62 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/05/2019 0193 T.C. KOOIKE 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE B 6-0 / 12-1 / 79-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0200 T.C. DE MEREL 0050 T.C. DE RAKKET 1-5 / 2-11 / 28-72 Afgerond
zo 28/04/2019 0097 TC WINGFIELD D 0077 T.C. FOREST HILLS 5-1 / 10-3 / 75-40 Afgerond
zo 28/04/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0146 DE KLINKAERT D 4-2 / 8-4 / 66-43 Afgerond
zo 05/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0097 TC WINGFIELD D 0-6 / 1-12 / 37-80 Afgerond
zo 05/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0146 DE KLINKAERT D 6-0 / 12-0 / 72-15 Afgerond
zo 05/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 2-4 / 4-8 / 46-52 Afgerond
zo 12/05/2019 0097 TC WINGFIELD D 0050 T.C. DE RAKKET 1-5 / 3-10 / 33-65 Afgerond
zo 12/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0200 T.C. DE MEREL 3-3 / 7-6 / 53-53 Afgerond
zo 12/05/2019 0146 DE KLINKAERT D 0077 T.C. FOREST HILLS 5-1 / 10-3 / 67-46 Afgerond
zo 19/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0146 DE KLINKAERT D 6-0 / 12-1 / 75-25 Afgerond
zo 19/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0077 T.C. FOREST HILLS 6-0 / 12-0 / 73-19 Afgerond
zo 19/05/2019 0097 TC WINGFIELD D 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 5-1 / 10-3 / 66-38 Afgerond
zo 26/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0200 T.C. DE MEREL 0-6 / 2-12 / 40-84 Afgerond
zo 26/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0050 T.C. DE RAKKET 2-4 / 6-10 / 71-77 Afgerond
zo 26/05/2019 0146 DE KLINKAERT D 0097 TC WINGFIELD D 1-5 / 2-10 / 28-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 5-1 / 10-2 / 64-41 Afgerond
zo 28/04/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0037 T.C. CANTINCRODE 4-2 / 8-4 / 56-31 Afgerond
zo 28/04/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-6 / 1-12 / 25-75 Afgerond
zo 05/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0029 T.C. SORGVLIET 6-0 / 12-1 / 78-18 Afgerond
zo 05/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 2-10 / 30-68 Afgerond
zo 05/05/2019 0037 T.C. CANTINCRODE 0027 T.C. TER RIVIEREN 1-5 / 2-10 / 39-63 Afgerond
zo 12/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 1-5 / 2-11 / 34-72 Afgerond
zo 12/05/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0155 T.C. RUGGEVELD A 0-6 / 0-12 / 20-72 Afgerond
zo 12/05/2019 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0037 T.C. CANTINCRODE 4-2 / 9-4 / 63-45 Afgerond
zo 19/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 1-5 / 4-10 / 59-80 Afgerond
zo 19/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 0037 T.C. CANTINCRODE 6-0 / 12-4 / 86-63 Afgerond
zo 19/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0027 T.C. TER RIVIEREN 5-1 / 10-2 / 65-34 Afgerond
zo 26/05/2019 0037 T.C. CANTINCRODE 0155 T.C. RUGGEVELD A 1-5 / 2-10 / 31-72 Afgerond
zo 26/05/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE A 3-3 / 8-7 / 74-66 Afgerond
zo 26/05/2019 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0029 T.C. SORGVLIET 6-0 / 12-5 / 96-75 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0110 TC OASE 0062 T.C. WESTERLO 0-6 / 1-12 / 23-77 Afgerond
zo 28/04/2019 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 9-4 / 66-42 Afgerond
zo 28/04/2019 0152 TENNIS TER BREME 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 2-4 / 5-9 / 49-72 Afgerond
zo 05/05/2019 0110 TC OASE 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 3-3 / 6-7 / 53-59 Afgerond
zo 05/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 05/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0152 TENNIS TER BREME 2-4 / 5-8 / 50-54 Afgerond
zo 12/05/2019 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0062 T.C. WESTERLO 0-6 / 1-12 / 39-77 Afgerond
zo 12/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0110 TC OASE 6-0 / 12-0 / 73-29 Afgerond
zo 12/05/2019 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 6-7 / 55-55 Afgerond
zo 19/05/2019 0110 TC OASE 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 3-3 / 7-7 / 63-57 Afgerond
zo 19/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 5-1 / 10-2 / 67-29 Afgerond
zo 19/05/2019 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 7-8 / 61-68 Afgerond
zo 26/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0110 TC OASE 6-0 / 12-0 / 74-37 Afgerond
zo 26/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0062 T.C. WESTERLO 4-2 / 8-5 / 60-59 Afgerond
zo 26/05/2019 0011 TENNISCLUB AMICALE C.E.P.A. 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0140 T.C. DUVELS A 0155 T.C. RUGGEVELD B 6-0 / 12-0 / 73-19 Afgerond
zo 28/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 0014 PUTSE T.C. 2-4 / 4-9 / 48-70 Afgerond
zo 05/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0128 T.C. KROMVELD 1-5 / 3-11 / 48-79 Afgerond
zo 05/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 9-4 / 66-49 Afgerond
zo 12/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0084 T.C. MOLENBOS 0-6 / 2-12 / 42-81 Afgerond
zo 12/05/2019 0014 PUTSE T.C. 0155 T.C. RUGGEVELD B 6-0 / 12-1 / 78-37 Afgerond
zo 19/05/2019 0140 T.C. DUVELS A 0128 T.C. KROMVELD 5-1 / 11-2 / 73-29 Afgerond
zo 19/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0014 PUTSE T.C. 3-3 / 7-6 / 62-54 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 26/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0084 T.C. MOLENBOS 0-6 / 0-12 / 27-73 Afgerond
zo 26/05/2019 0014 PUTSE T.C. 0140 T.C. DUVELS A 2-4 / 4-8 / 46-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 6-9 / 65-74 Afgerond
zo 28/04/2019 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0031 K.T.C. SCHOTEN 6-0 / 12-1 / 80-33 Afgerond
zo 05/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 4-2 / 8-5 / 60-51 Afgerond
zo 05/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0048 T.C. DE HASSELT A 5-1 / 10-3 / 67-31 Afgerond
zo 12/05/2019 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0158 T.C. VOORTKAPEL 5-1 / 10-2 / 67-30 Afgerond
zo 12/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
zo 19/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT A 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 1-5 / 2-10 / 31-65 Afgerond
zo 19/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0031 K.T.C. SCHOTEN 5-1 / 10-2 / 65-44 Afgerond
zo 26/05/2019 0113 T.C. WINDEKIND - Windekind Sport BVBA 0158 T.C. VOORTKAPEL 5-1 / 11-2 / 72-41 Afgerond
zo 26/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN 0048 T.C. DE HASSELT A 3-3 / 7-6 / 58-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0146 DE KLINKAERT C 0097 TC WINGFIELD C 5-1 / 10-2 / 62-38 Afgerond
zo 28/04/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0216 PLAY & SPORT 4-2 / 8-4 / 58-45 Afgerond
zo 05/05/2019 0097 TC WINGFIELD C 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 3-3 / 7-8 / 71-74 Afgerond
zo 05/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0146 DE KLINKAERT C 6-0 / 12-0 / 72-8 Afgerond
zo 12/05/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0006 K. BRANDT T.C. B 2-4 / 5-9 / 57-69 Afgerond
zo 12/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0097 TC WINGFIELD C 3-3 / 7-7 / 67-58 Afgerond
zo 19/05/2019 0146 DE KLINKAERT C 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2-4 / 4-8 / 38-56 Afgerond
zo 19/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0216 PLAY & SPORT 6-0 / 12-0 / 73-24 Afgerond
zo 26/05/2019 0097 TC WINGFIELD C 0006 K. BRANDT T.C. B 1-5 / 2-11 / 39-78 Afgerond
zo 26/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0146 DE KLINKAERT C 6-0 / 12-1 / 77-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0146 DE KLINKAERT A 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 6-0 / 12-0 / 72-20 Afgerond
zo 28/04/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0069 HEISTSE T.C. 5-1 / 10-3 / 74-48 Afgerond
zo 05/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 3-3 / 7-6 / 54-53 Afgerond
zo 05/05/2019 0119 TC KATTEGAT 0146 DE KLINKAERT A 1-5 / 2-10 / 41-66 Afgerond
zo 12/05/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0119 TC KATTEGAT 2-4 / 4-8 / 39-63 Afgerond
zo 12/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 1-5 / 2-11 / 46-76 Afgerond
zo 19/05/2019 0146 DE KLINKAERT A 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 4-2 / 9-5 / 73-60 Afgerond
zo 19/05/2019 0119 TC KATTEGAT 0069 HEISTSE T.C. 4-2 / 8-5 / 57-50 Afgerond
zo 26/05/2019 0021 T.C. SNAUWAERT KALMTHOUT 0119 TC KATTEGAT 3-3 / 6-6 / 46-48 Afgerond
zo 26/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0146 DE KLINKAERT A 0-6 / 1-12 / 32-77 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0146 DE KLINKAERT B 0097 TC WINGFIELD A 5-1 / 10-3 / 65-36 Afgerond
zo 28/04/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 0006 K. BRANDT T.C. A 0-6 / 2-12 / 35-81 Afgerond
zo 05/05/2019 0097 TC WINGFIELD A 0048 T.C. DE HASSELT B 5-1 / 11-4 / 80-54 Afgerond
zo 05/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0146 DE KLINKAERT B 1-5 / 2-10 / 40-64 Afgerond
zo 12/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT B 0093 T.C. KIKSHAM 1-5 / 5-10 / 64-85 Afgerond
zo 12/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0097 TC WINGFIELD A 5-1 / 10-3 / 75-51 Afgerond
zo 19/05/2019 0146 DE KLINKAERT B 0048 T.C. DE HASSELT B 5-1 / 10-3 / 67-42 Afgerond
zo 19/05/2019 0093 T.C. KIKSHAM 0006 K. BRANDT T.C. A 2-4 / 4-8 / 35-60 Afgerond
zo 26/05/2019 0097 TC WINGFIELD A 0093 T.C. KIKSHAM 3-3 / 8-6 / 66-58 Afgerond
zo 26/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0146 DE KLINKAERT B 3-3 / 7-7 / 69-73 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde