Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 5 (61 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0171 T.C. RANST 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 9-5 / 73-54 Afgerond
zo 28/04/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0136 OUDE GOD SPORT A 0-6 / 1-12 / 25-78 Afgerond
zo 28/04/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0214 TENNISCLUB T & T 3-3 / 6-8 / 69-67 Afgerond
zo 05/05/2019 0171 T.C. RANST 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 6-0 / 12-2 / 84-47 Afgerond
zo 05/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0214 TENNISCLUB T & T 5-1 / 10-2 / 68-46 Afgerond
zo 05/05/2019 0136 OUDE GOD SPORT A 0178 T.C. SPORTEC GEEL 5-1 / 11-2 / 74-50 Afgerond
zo 12/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 9-6 / 74-70 Afgerond
zo 12/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0171 T.C. RANST 5-1 / 10-3 / 71-52 Afgerond
zo 12/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0136 OUDE GOD SPORT A 1-5 / 4-10 / 50-71 Afgerond
zo 19/05/2019 0171 T.C. RANST 0214 TENNISCLUB T & T 3-3 / 6-8 / 58-66 Afgerond
zo 19/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0136 OUDE GOD SPORT A 3-3 / 7-6 / 60-58 Afgerond
zo 19/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0178 T.C. SPORTEC GEEL 1-5 / 3-11 / 48-85 Afgerond
zo 26/05/2019 0136 OUDE GOD SPORT A 0171 T.C. RANST 4-2 / 8-4 / 64-44 Afgerond
zo 26/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL 0152 TENNIS TER BREME 1-5 / 2-10 / 33-63 Afgerond
zo 26/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 4-2 / 8-5 / 65-67 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0135 T.C. STABROEK A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 5-1 / 10-5 / 76-60 Afgerond
zo 28/04/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0032 KTC DEN BREMT 3-3 / 9-6 / 73-54 Afgerond
zo 28/04/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN 0062 T.C. WESTERLO 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 05/05/2019 0135 T.C. STABROEK A 0050 T.C. DE RAKKET A 3-3 / 8-7 / 69-75 Afgerond
zo 05/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0062 T.C. WESTERLO 4-2 / 8-5 / 60-56 Afgerond
zo 05/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0084 MOLENBOS NIJLEN 1-5 / 4-11 / 61-80 Afgerond
zo 12/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 5-1 / 10-3 / 67-49 Afgerond
zo 12/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN 0135 T.C. STABROEK A 4-2 / 9-5 / 66-52 Afgerond
zo 12/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0032 KTC DEN BREMT 4-2 / 9-4 / 61-56 Afgerond
zo 19/05/2019 0135 T.C. STABROEK A 0062 T.C. WESTERLO 3-3 / 7-6 / 64-57 Afgerond
zo 19/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0032 KTC DEN BREMT 4-2 / 9-4 / 68-51 Afgerond
zo 19/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET A 0084 MOLENBOS NIJLEN 2-4 / 4-8 / 41-59 Afgerond
zo 26/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0135 T.C. STABROEK A 2-4 / 5-8 / 52-60 Afgerond
zo 26/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 4-2 / 9-4 / 69-48 Afgerond
zo 26/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0050 T.C. DE RAKKET A 6-0 / 12-1 / 74-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 7-9 / 71-75 Afgerond
zo 28/04/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0159 T.C. DE VALK 1-5 / 4-10 / 61-77 Afgerond
zo 28/04/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0017 HERENTALSE 5-1 / 11-2 / 72-36 Afgerond
zo 05/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 2-4 / 6-8 / 66-68 Afgerond
zo 05/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0017 HERENTALSE 3-3 / 7-6 / 63-56 Afgerond
zo 05/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0183 OLYMPIA T.C. 4-2 / 9-4 / 66-41 Afgerond
zo 12/05/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 6-8 / 59-67 Afgerond
zo 12/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0166 T.C. LAAGLAND 4-2 / 8-4 / 54-47 Afgerond
zo 12/05/2019 0017 HERENTALSE 0159 T.C. DE VALK 2-4 / 6-8 / 59-64 Afgerond
zo 19/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0017 HERENTALSE 2-4 / 5-8 / 56-64 Afgerond
zo 19/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0159 T.C. DE VALK 1-5 / 3-11 / 47-75 Afgerond
zo 19/05/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0183 OLYMPIA T.C. 2-4 / 4-8 / 48-62 Afgerond
zo 26/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0166 T.C. LAAGLAND 6-0 / 12-2 / 80-41 Afgerond
zo 26/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 7-10 / 72-87 Afgerond
zo 26/05/2019 0017 HERENTALSE 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 5-1 / 10-6 / 75-70 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0136 OUDE GOD SPORT B 0051 T.C. SPORTIVA B 5-1 / 11-2 / 76-41 Afgerond
zo 28/04/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0099 T.C. OLEN 1-5 / 2-10 / 37-62 Afgerond
zo 05/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0100 VOSSELAARSE TC 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
zo 05/05/2019 0101 T.C. DE ZWALUW 0136 OUDE GOD SPORT B 2-4 / 5-9 / 50-73 Afgerond
zo 12/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0101 T.C. DE ZWALUW 3-3 / 6-9 / 70-84 Afgerond
zo 12/05/2019 0099 T.C. OLEN 0051 T.C. SPORTIVA B 4-2 / 9-5 / 68-64 Afgerond
zo 19/05/2019 0136 OUDE GOD SPORT B 0100 VOSSELAARSE TC 4-2 / 10-6 / 82-64 Afgerond
zo 19/05/2019 0101 T.C. DE ZWALUW 0099 T.C. OLEN 1-5 / 3-10 / 51-71 Afgerond
zo 26/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0101 T.C. DE ZWALUW 2-4 / 7-8 / 75-76 Afgerond
zo 26/05/2019 0099 T.C. OLEN 0136 OUDE GOD SPORT B 3-3 / 7-9 / 84-88 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0157 T.C. ROZENHOF 2-4 / 7-8 / 68-68 Afgerond
zo 28/04/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0048 T.C. DE HASSELT 3-3 / 6-8 / 57-70 Afgerond
zo 05/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0046 T.C. TEN HOEVE 5-1 / 10-2 / 65-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 05/05/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0051 T.C. SPORTIVA A 4-2 / 9-5 / 65-61 Afgerond
zo 12/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0-6 / 4-12 / 57-86 Afgerond
zo 12/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0157 T.C. ROZENHOF 2-4 / 5-9 / 55-70 Afgerond
zo 19/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0046 T.C. TEN HOEVE 1-5 / 4-10 / 53-73 Afgerond
zo 19/05/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0048 T.C. DE HASSELT 3-3 / 7-7 / 60-62 Afgerond
zo 26/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 3-3 / 6-7 / 58-69 Afgerond
zo 26/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0051 T.C. SPORTIVA A 4-2 / 10-7 / 85-71 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 8-8 / 80-85 Afgerond
zo 28/04/2019 0153 T.C. DE LANGENBERG 0120 AZUA .C.C. 5-1 / 11-5 / 84-60 Afgerond
zo 05/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0153 T.C. DE LANGENBERG 0-6 / 2-12 / 39-80 Afgerond
zo 05/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 5-1 / 10-3 / 67-44 Afgerond
zo 12/05/2019 0153 T.C. DE LANGENBERG 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 3-3 / 7-6 / 60-50 Afgerond
zo 12/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0163 T.C. DE CHALET 2-4 / 5-8 / 55-62 Afgerond
zo 19/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0153 T.C. DE LANGENBERG 3-3 / 6-6 / 53-48 Afgerond
zo 19/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0120 AZUA .C.C. 5-1 / 11-4 / 82-64 Afgerond
zo 26/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 4-2 / 9-7 / 72-77 Afgerond
zo 26/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0050 T.C. DE RAKKET B 3-3 / 7-6 / 64-62 Afgerond
zo 28/04/2019 0135 T.C. STABROEK B 0052 T.C. AVIA 4-2 / 8-5 / 61-61 Afgerond
zo 05/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET B 0135 T.C. STABROEK B 4-2 / 9-4 / 67-49 Afgerond
zo 05/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0-6 / 1-12 / 36-75 Afgerond
zo 12/05/2019 0135 T.C. STABROEK B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 3-3 / 8-7 / 67-70 Afgerond
zo 12/05/2019 0052 T.C. AVIA 0050 T.C. DE RAKKET B 5-1 / 10-4 / 73-64 Afgerond
zo 19/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0135 T.C. STABROEK B 0-6 / 0-12 / 29-73 Afgerond
zo 19/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 0052 T.C. AVIA 3-3 / 7-7 / 60-60 Afgerond
zo 26/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN 4-2 / 9-6 / 82-68 Afgerond
zo 26/05/2019 0052 T.C. AVIA 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 2-4 / 6-9 / 58-70 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde