Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN (4 SPELERS)
  • Afdeling: 3 (141 - 200)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0099 T.C. OLEN 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 9-5 / 68-52 Afgerond
zo 28/04/2019 0095 TC DE MEYL 0146 DE KLINKAERT 5-1 / 11-3 / 79-57 Afgerond
zo 28/04/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 5-1 / 11-3 / 77-44 Afgerond
zo 05/05/2019 0099 T.C. OLEN 0095 TC DE MEYL 4-2 / 8-4 / 58-57 Afgerond
zo 05/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-3 / 8-7 / 69-66 Afgerond
zo 05/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 3-3 / 6-7 / 61-68 Afgerond
zo 12/05/2019 0095 TC DE MEYL 0061 S.V. AARTSELAAR T. 5-1 / 10-2 / 72-34 Afgerond
zo 12/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0099 T.C. OLEN 4-2 / 9-4 / 76-46 Afgerond
zo 12/05/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0146 DE KLINKAERT 3-3 / 6-6 / 49-63 Afgerond
zo 19/05/2019 0099 T.C. OLEN 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 2-4 / 5-8 / 49-62 Afgerond
zo 19/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0146 DE KLINKAERT 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
zo 19/05/2019 0095 TC DE MEYL 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 4-2 / 9-4 / 60-56 Afgerond
zo 26/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0099 T.C. OLEN 4-2 / 9-5 / 74-55 Afgerond
zo 26/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0061 S.V. AARTSELAAR T. 6-0 / 12-2 / 80-45 Afgerond
zo 26/05/2019 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0095 TC DE MEYL 2-4 / 6-9 / 63-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0210 TC 'T LEER 0053 T.C. BORNEM 4-2 / 8-4 / 60-43 Afgerond
zo 28/04/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0013 K. MECHELSE T.H.C. 1-5 / 3-10 / 43-75 Afgerond
zo 28/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0100 VOSSELAARSE TC 5-1 / 11-3 / 75-57 Afgerond
zo 05/05/2019 0210 TC 'T LEER 0080 T.C. BLAUWE REGEN 3-3 / 8-6 / 80-69 Afgerond
zo 05/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0100 VOSSELAARSE TC 4-2 / 8-4 / 63-33 Afgerond
zo 05/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 3-3 / 7-6 / 65-58 Afgerond
zo 12/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0053 T.C. BORNEM 2-4 / 4-9 / 43-63 Afgerond
zo 12/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0210 TC 'T LEER 2-4 / 5-9 / 61-68 Afgerond
zo 12/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0013 K. MECHELSE T.H.C. 1-5 / 4-11 / 62-87 Afgerond
zo 19/05/2019 0210 TC 'T LEER 0100 VOSSELAARSE TC 4-2 / 8-5 / 68-51 Afgerond
zo 19/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0013 K. MECHELSE T.H.C. 4-2 / 8-4 / 60-51 Afgerond
zo 19/05/2019 0080 T.C. BLAUWE REGEN 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 1-5 / 3-11 / 47-81 Afgerond
zo 26/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0210 TC 'T LEER 6-0 / 12-1 / 78-46 Afgerond
zo 26/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0053 T.C. BORNEM 3-3 / 6-7 / 57-57 Afgerond
zo 26/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0080 T.C. BLAUWE REGEN 6-0 / 12-0 / 73-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0128 T.C. KROMVELD 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2-4 / 4-8 / 36-56 Afgerond
zo 28/04/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0078 T.C. 'T SAS 2-4 / 4-9 / 50-68 Afgerond
zo 05/05/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 4-2 / 9-4 / 74-43 Afgerond
zo 05/05/2019 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0128 T.C. KROMVELD 5-1 / 10-4 / 86-61 Afgerond
zo 12/05/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-3 / 8-7 / 76-70 Afgerond
zo 12/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2-4 / 5-9 / 63-68 Afgerond
zo 19/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
zo 19/05/2019 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0078 T.C. 'T SAS 4-2 / 8-5 / 63-62 Afgerond
zo 26/05/2019 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-3 / 7-8 / 64-69 Afgerond
zo 26/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0128 T.C. KROMVELD 3-3 / 9-7 / 85-77 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0176 T.C. RAFFIC II 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 3-3 / 7-7 / 66-68 Afgerond
zo 28/04/2019 0045 T.C. LINKEROEVER 0006 K. BRANDT T.C. 5-1 / 10-5 / 75-53 Afgerond
zo 05/05/2019 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0045 T.C. LINKEROEVER 4-2 / 10-4 / 78-52 Afgerond
zo 05/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0176 T.C. RAFFIC II 3-3 / 7-8 / 79-76 Afgerond
zo 12/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER 0158 T.C. VOORTKAPEL 2-4 / 5-8 / 49-62 Afgerond
zo 12/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 3-3 / 7-6 / 56-52 Afgerond
zo 19/05/2019 0176 T.C. RAFFIC II 0045 T.C. LINKEROEVER 4-2 / 9-4 / 67-54 Afgerond
zo 19/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0006 K. BRANDT T.C. 2-4 / 4-8 / 46-59 Afgerond
zo 26/05/2019 0108 HOOGSTRAATSE TENNISCLUB 0158 T.C. VOORTKAPEL 6-0 / 12-2 / 73-26 Afgerond
zo 26/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. 0176 T.C. RAFFIC II 4-2 / 9-5 / 75-56 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde