Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: HEREN
  • Afdeling: 6 (91 - 140)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0120 AZUA .C.C. 0198 T.C. KONINGSHOF 6-3 / 13-6 / 106-72 Afgerond
zo 28/04/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 5-4 / 10-11 / 91-100 Afgerond
zo 28/04/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0097 TC WINGFIELD 4-5 / 9-13 / 82-119 Afgerond
zo 05/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0013 K. MECHELSE T.H.C. 8-1 / 17-4 / 118-57 Afgerond
zo 05/05/2019 0198 T.C. KONINGSHOF 0097 TC WINGFIELD 4-5 / 8-11 / 72-81 Afgerond
zo 05/05/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0214 TENNISCLUB T & T 7-2 / 15-5 / 108-61 Afgerond
zo 12/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0198 T.C. KONINGSHOF 5-4 / 12-8 / 98-83 Afgerond
zo 12/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0120 AZUA .C.C. 1-8 / 2-16 / 43-101 Afgerond
zo 12/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 4-5 / 11-11 / 105-99 Afgerond
zo 19/05/2019 0120 AZUA .C.C. 0097 TC WINGFIELD 5-4 / 12-9 / 100-86 Afgerond
zo 19/05/2019 0198 T.C. KONINGSHOF 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 7-2 / 15-6 / 114-88 Afgerond
zo 19/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0214 TENNISCLUB T & T 7-2 / 16-5 / 112-67 Afgerond
zo 26/05/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0120 AZUA .C.C. 2-7 / 6-16 / 91-121 Afgerond
zo 26/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T 0198 T.C. KONINGSHOF 3-6 / 7-13 / 84-107 Afgerond
zo 26/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0013 K. MECHELSE T.H.C. 3-6 / 7-12 / 78-92 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0027 T.C. TER RIVIEREN 5-4 / 12-11 / 110-97 Afgerond
zo 28/04/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0063 T.C. BORGERWEERT 1-8 / 4-17 / 63-120 Afgerond
zo 28/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0102 T.C. BRABO 5-4 / 10-10 / 87-91 Afgerond
zo 05/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0191 KALMTHOUTSE T.C. 6-3 / 13-8 / 94-82 Afgerond
zo 05/05/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0102 T.C. BRABO 3-6 / 7-15 / 75-118 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 05/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0051 T.C. SPORTIVA 7-2 / 15-5 / 112-75 Afgerond
zo 12/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0027 T.C. TER RIVIEREN 4-5 / 10-10 / 91-96 Afgerond
zo 12/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0025 TURNHOUTSE T.V. 6-3 / 13-9 / 118-107 Afgerond
zo 12/05/2019 0102 T.C. BRABO 0063 T.C. BORGERWEERT 7-2 / 15-5 / 106-67 Afgerond
zo 19/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. 0102 T.C. BRABO 2-7 / 6-16 / 106-127 Afgerond
zo 19/05/2019 0027 T.C. TER RIVIEREN 0063 T.C. BORGERWEERT 4-5 / 9-10 / 83-92 Afgerond
zo 19/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0051 T.C. SPORTIVA 5-4 / 12-8 / 93-93 Afgerond
zo 26/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0025 TURNHOUTSE T.V. 7-2 / 15-6 / 115-78 Afgerond
zo 26/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA 0027 T.C. TER RIVIEREN 5-4 / 12-9 / 110-93 Afgerond
zo 26/05/2019 0102 T.C. BRABO 0191 KALMTHOUTSE T.C. 8-1 / 17-2 / 110-45 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde