Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES 35
  • Afdeling: 3 (12 - 35)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0110 TC OASE A 0058 T.C. DEN OTTER 4-2 / 8-4 / 58-43 Afgerond
zo 28/04/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 3-3 / 6-7 / 60-62 Afgerond
zo 28/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 9-5 / 75-57 Afgerond
zo 05/05/2019 0110 TC OASE A 0060 T.C. DE POLLEPEL 3-3 / 7-6 / 65-58 Afgerond
zo 05/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 8-5 / 62-49 Afgerond
zo 05/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-3 / 9-7 / 72-72 Afgerond
zo 12/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0058 T.C. DEN OTTER 2-4 / 4-10 / 51-75 Afgerond
zo 12/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0110 TC OASE A 4-2 / 8-4 / 61-52 Afgerond
zo 12/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-4 / 4-9 / 47-65 Afgerond
zo 19/05/2019 0110 TC OASE A 0056 T.C. EMBLEM 3-3 / 6-6 / 52-46 Afgerond
zo 19/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 3-3 / 7-6 / 62-58 Afgerond
zo 19/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0067 T.C. KEERPUNT '65 2-4 / 5-10 / 62-76 Afgerond
zo 26/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0110 TC OASE A 4-2 / 9-5 / 70-68 Afgerond
zo 26/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0058 T.C. DEN OTTER 1-5 / 3-10 / 43-71 Afgerond
zo 26/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0060 T.C. DE POLLEPEL 4-2 / 8-4 / 58-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0052 T.C. AVIA 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 7-6 / 59-58 Afgerond
zo 28/04/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0128 T.C. KROMVELD 2-4 / 6-8 / 63-64 Afgerond
zo 28/04/2019 0039 TC PEERDSBOS A 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 1-5 / 3-10 / 45-71 Afgerond
zo 05/05/2019 0052 T.C. AVIA 0191 KALMTHOUTSE T.C. 2-4 / 6-9 / 66-71 Afgerond
zo 05/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 2-4 / 6-9 / 68-72 Afgerond
zo 05/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0039 TC PEERDSBOS A 5-1 / 10-5 / 82-57 Afgerond
zo 12/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0035 T.C. DE DAGERAAD 0-6 / 1-12 / 46-77 Afgerond
zo 12/05/2019 0039 TC PEERDSBOS A 0052 T.C. AVIA 1-5 / 4-11 / 49-84 Afgerond
zo 12/05/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0128 T.C. KROMVELD 6-0 / 12-2 / 85-46 Afgerond
zo 19/05/2019 0052 T.C. AVIA 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 1-5 / 3-10 / 44-67 Afgerond
zo 19/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0128 T.C. KROMVELD 4-2 / 9-5 / 71-45 Afgerond
zo 19/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0039 TC PEERDSBOS A 4-2 / 10-6 / 85-55 Afgerond
zo 26/05/2019 0128 T.C. KROMVELD 0052 T.C. AVIA 2-4 / 6-8 / 59-67 Afgerond
zo 26/05/2019 0039 TC PEERDSBOS A 0035 T.C. DE DAGERAAD 2-4 / 4-9 / 44-65 Afgerond
zo 26/05/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0191 KALMTHOUTSE T.C. 4-2 / 9-4 / 65-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0069 HEISTSE T.C. 4-2 / 10-5 / 81-77 Afgerond
zo 28/04/2019 0097 TC WINGFIELD 0070 T.C. TER LINDEN 4-2 / 10-6 / 89-59 Afgerond
zo 28/04/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0183 OLYMPIA T.C. 2-4 / 4-8 / 46-54 Afgerond
zo 05/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0097 TC WINGFIELD 6-0 / 12-0 / 72-17 Afgerond
zo 05/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0183 OLYMPIA T.C. 4-2 / 9-6 / 74-58 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 05/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 1-5 / 5-11 / 65-87 Afgerond
zo 12/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0069 HEISTSE T.C. 1-5 / 2-10 / 31-70 Afgerond
zo 12/05/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0-6 / 2-12 / 39-82 Afgerond
zo 12/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0070 T.C. TER LINDEN 3-3 / 7-6 / 62-45 Afgerond
zo 19/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0183 OLYMPIA T.C. 6-0 / 12-0 / 73-34 Afgerond
zo 19/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0070 T.C. TER LINDEN 5-1 / 11-3 / 79-44 Afgerond
zo 19/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 2-4 / 6-9 / 60-74 Afgerond
zo 26/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0-6 / 0-12 / 22-73 Afgerond
zo 26/05/2019 0213 ROMMERSHEIDE SPORT 0069 HEISTSE T.C. 3-3 / 6-7 / 51-64 Afgerond
zo 26/05/2019 0183 OLYMPIA T.C. 0097 TC WINGFIELD 4-2 / 9-5 / 65-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0200 T.C. DE MEREL 0077 T.C. FOREST HILLS B 5-1 / 10-2 / 67-36 Afgerond
zo 28/04/2019 0068 TC SPINNIS 0163 T.C. DE CHALET 3-3 / 7-8 / 66-73 Afgerond
zo 28/04/2019 0140 T.C. DUVELS A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 2-4 / 5-10 / 60-79 Afgerond
zo 05/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0068 TC SPINNIS 4-2 / 8-5 / 61-62 Afgerond
zo 05/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS B 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 3-3 / 6-7 / 52-53 Afgerond
zo 05/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0140 T.C. DUVELS A 1-5 / 4-10 / 49-70 Afgerond
zo 12/05/2019 0068 TC SPINNIS 0077 T.C. FOREST HILLS B 1-5 / 2-10 / 41-66 Afgerond
zo 12/05/2019 0140 T.C. DUVELS A 0200 T.C. DE MEREL 3-3 / 7-7 / 65-57 Afgerond
zo 12/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0163 T.C. DE CHALET 6-0 / 12-0 / 73-26 Afgerond
zo 19/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 1-5 / 3-10 / 39-67 Afgerond
zo 19/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS B 0163 T.C. DE CHALET 4-2 / 8-6 / 61-52 Afgerond
zo 19/05/2019 0068 TC SPINNIS 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 9-6 / 75-64 Afgerond
zo 26/05/2019 0163 T.C. DE CHALET 0200 T.C. DE MEREL 3-3 / 6-8 / 53-59 Afgerond
zo 26/05/2019 0140 T.C. DUVELS A 0077 T.C. FOREST HILLS B 3-3 / 6-7 / 54-62 Afgerond
zo 26/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER 0068 TC SPINNIS 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0099 T.C. OLEN A 0140 T.C. DUVELS B 4-2 / 9-4 / 66-47 Afgerond
zo 28/04/2019 0110 TC OASE B 0082 T.C. DE BERGEN 4-2 / 8-5 / 56-47 Afgerond
zo 28/04/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0062 T.C. WESTERLO 1-5 / 3-10 / 40-69 Afgerond
zo 05/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0110 TC OASE B 3-3 / 7-8 / 59-72 Afgerond
zo 05/05/2019 0140 T.C. DUVELS B 0062 T.C. WESTERLO 1-5 / 3-10 / 37-72 Afgerond
zo 05/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0050 T.C. DE RAKKET 5-1 / 10-2 / 64-27 Afgerond
zo 12/05/2019 0110 TC OASE B 0140 T.C. DUVELS B 5-1 / 10-4 / 73-46 Afgerond
zo 12/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0099 T.C. OLEN A 2-4 / 4-8 / 45-55 Afgerond
zo 12/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0082 T.C. DE BERGEN 2-4 / 5-8 / 53-64 Afgerond
zo 19/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0062 T.C. WESTERLO 2-4 / 4-8 / 46-63 Afgerond
zo 19/05/2019 0140 T.C. DUVELS B 0082 T.C. DE BERGEN 3-3 / 6-6 / 44-56 Afgerond
zo 19/05/2019 0110 TC OASE B 0050 T.C. DE RAKKET 5-1 / 10-3 / 68-39 Afgerond
zo 26/05/2019 0082 T.C. DE BERGEN 0099 T.C. OLEN A 3-3 / 8-8 / 78-70 Afgerond
zo 26/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0140 T.C. DUVELS B 4-2 / 9-5 / 69-59 Afgerond
zo 26/05/2019 0062 T.C. WESTERLO 0110 TC OASE B 5-1 / 10-2 / 66-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0077 T.C. FOREST HILLS A 0045 T.C. LINKEROEVER B 5-1 / 11-2 / 76-33 Afgerond
zo 28/04/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 6-0 / 12-0 / 76-39 Afgerond
zo 28/04/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0185 T.C. HEIVELD 0-6 / 0-12 / 43-77 Afgerond
zo 05/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS A 0150 T.C. DE KIEVIT 2-4 / 5-8 / 54-63 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 05/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER B 0185 T.C. HEIVELD 0-6 / 1-12 / 34-76 Afgerond
zo 05/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0061 S.V. AARTSELAAR T. 4-2 / 8-4 / 63-49 Afgerond
zo 12/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0045 T.C. LINKEROEVER B 5-1 / 11-2 / 73-34 Afgerond
zo 12/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0077 T.C. FOREST HILLS A 2-4 / 5-9 / 60-74 Afgerond
zo 12/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 4-2 / 8-5 / 61-56 Afgerond
zo 19/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS A 0185 T.C. HEIVELD 1-5 / 4-11 / 63-84 Afgerond
zo 19/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 1-5 / 4-10 / 46-75 Afgerond
zo 19/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0061 S.V. AARTSELAAR T. 3-3 / 7-7 / 63-65 Afgerond
zo 26/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0077 T.C. FOREST HILLS A 3-3 / 7-7 / 67-65 Afgerond
zo 26/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0045 T.C. LINKEROEVER B 6-0 / 12-1 / 77-35 Afgerond
zo 26/05/2019 0185 T.C. HEIVELD 0150 T.C. DE KIEVIT 3-3 / 7-6 / 58-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0039 TC PEERDSBOS C 0045 T.C. LINKEROEVER A 2-4 / 5-9 / 50-69 Afgerond
zo 28/04/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0063 T.C. BORGERWEERT 1-5 / 3-11 / 39-75 Afgerond
zo 05/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER A 0084 T.C. MOLENBOS 6-0 / 12-2 / 84-45 Afgerond
zo 05/05/2019 0131 B.T.K. 0039 TC PEERDSBOS C 4-2 / 10-6 / 80-69 Afgerond
zo 12/05/2019 0084 T.C. MOLENBOS 0131 B.T.K. 2-4 / 6-8 / 57-64 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
zo 12/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0045 T.C. LINKEROEVER A 4-2 / 9-4 / 76-56 Afgerond
zo 19/05/2019 0039 TC PEERDSBOS C 0084 T.C. MOLENBOS 2-4 / 5-8 / 58-69 Afgerond
zo 19/05/2019 0131 B.T.K. 0063 T.C. BORGERWEERT 3-3 / 8-6 / 73-59 Afgerond
zo 26/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER A 0131 B.T.K. 4-2 / 9-6 / 73-62 Afgerond
zo 26/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0039 TC PEERDSBOS C 3-3 / 6-6 / 58-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 28/04/2019 0152 TENNIS TER BREME 0099 T.C. OLEN B 5-1 / 11-2 / 78-46 Afgerond
zo 28/04/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0158 T.C. VOORTKAPEL 2-4 / 5-8 / 56-59 Afgerond
zo 05/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0-6 / 4-12 / 55-85 Afgerond
zo 05/05/2019 0039 TC PEERDSBOS B 0152 TENNIS TER BREME 2-4 / 7-9 / 74-83 Afgerond
zo 12/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0039 TC PEERDSBOS B 1-5 / 5-10 / 59-77 Afgerond
zo 12/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0099 T.C. OLEN B 5-1 / 10-3 / 71-39 Afgerond
zo 19/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 5-1 / 10-4 / 75-49 Afgerond
zo 19/05/2019 0039 TC PEERDSBOS B 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-3 / 6-6 / 52-48 Afgerond
zo 26/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0039 TC PEERDSBOS B 1-5 / 3-10 / 39-76 Afgerond
zo 26/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL 0152 TENNIS TER BREME 1-5 / 3-10 / 53-72 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde