Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 7 (12 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0017 HERENTALSE 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 6-7 / 55-62 Afgerond
za 27/04/2019 0119 TC KATTEGAT 0155 T.C. RUGGEVELD 4-2 / 8-4 / 52-44 Afgerond
za 27/04/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0062 T.C. WESTERLO C 3-3 / 8-8 / 78-74 Afgerond
za 04/05/2019 0017 HERENTALSE 0119 TC KATTEGAT 4-2 / 9-6 / 78-78 Afgerond
za 04/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0062 T.C. WESTERLO C 3-3 / 7-7 / 56-67 Afgerond
za 04/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0046 T.C. TEN HOEVE B 1-5 / 3-11 / 55-73 Afgerond
za 11/05/2019 0119 TC KATTEGAT 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 6-6 / 50-50 Afgerond
za 11/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0017 HERENTALSE 4-2 / 9-5 / 76-59 Afgerond
za 11/05/2019 0062 T.C. WESTERLO C 0155 T.C. RUGGEVELD 5-1 / 11-2 / 68-39 Afgerond
za 18/05/2019 0017 HERENTALSE 0062 T.C. WESTERLO C 1-5 / 2-11 / 35-74 Afgerond
za 18/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0155 T.C. RUGGEVELD 4-2 / 8-4 / 59-33 Afgerond
za 18/05/2019 0119 TC KATTEGAT 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-4 / 4-9 / 52-71 Afgerond
za 25/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0017 HERENTALSE 1-5 / 3-10 / 47-68 Afgerond
za 25/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0152 TENNIS TER BREME 4-2 / 8-4 / 59-48 Afgerond
za 25/05/2019 0062 T.C. WESTERLO C 0119 TC KATTEGAT 6-0 / 12-2 / 79-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0029 T.C. SORGVLIET B 2-4 / 5-9 / 54-69 Afgerond
za 27/04/2019 0046 T.C. TEN HOEVE A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-3 / 8-8 / 83-68 Afgerond
za 27/04/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0031 K.T.C. SCHOTEN 1-5 / 3-10 / 43-72 Afgerond
za 04/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0046 T.C. TEN HOEVE A 2-4 / 5-9 / 51-68 Afgerond
za 04/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET B 0031 K.T.C. SCHOTEN 3-3 / 7-6 / 64-56 Afgerond
za 04/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 4-2 / 9-4 / 64-49 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE A 0029 T.C. SORGVLIET B 2-4 / 6-9 / 69-71 Afgerond
za 11/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 69-62 Afgerond
za 11/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 3-3 / 8-6 / 66-56 Afgerond
za 18/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0031 K.T.C. SCHOTEN 3-3 / 6-6 / 46-53 Afgerond
za 18/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET B 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 4-2 / 8-5 / 65-59 Afgerond
za 18/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 5-1 / 10-2 / 69-46 Afgerond
za 25/05/2019 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0191 KALMTHOUTSE T.C. 3-3 / 7-6 / 63-62 Afgerond
za 25/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER A 0029 T.C. SORGVLIET B 4-2 / 9-6 / 71-50 Afgerond
za 25/05/2019 0031 K.T.C. SCHOTEN 0046 T.C. TEN HOEVE A 3-3 / 6-7 / 53-57 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0159 T.C. DE VALK 0069 HEISTSE T.C. 4-2 / 8-5 / 56-54 Afgerond
za 27/04/2019 0045 T.C. LINKEROEVER A 0048 T.C. DE HASSELT 5-1 / 10-3 / 76-50 Afgerond
za 27/04/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0216 PLAY & SPORT 3-3 / 7-8 / 62-61 Afgerond
za 04/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0045 T.C. LINKEROEVER A 3-3 / 6-6 / 58-50 Afgerond
za 04/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0216 PLAY & SPORT 4-2 / 10-4 / 81-59 Afgerond
za 04/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-4 / 5-9 / 55-79 Afgerond
za 11/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER A 0069 HEISTSE T.C. 3-3 / 7-7 / 60-76 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0159 T.C. DE VALK 0-6 / 1-12 / 40-80 Afgerond
za 11/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0048 T.C. DE HASSELT 6-0 / 12-1 / 75-34 Afgerond
za 18/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0216 PLAY & SPORT 3-3 / 6-7 / 57-70 Afgerond
za 18/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0048 T.C. DE HASSELT 6-0 / 12-0 / 73-21 Afgerond
za 18/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER A 0206 TC DE VELDEN OEVEL 6-0 / 12-0 / 72-18 Afgerond
za 25/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0159 T.C. DE VALK 2-4 / 4-9 / 47-69 Afgerond
za 25/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0069 HEISTSE T.C. 1-5 / 4-11 / 58-83 Afgerond
za 25/05/2019 0216 PLAY & SPORT 0045 T.C. LINKEROEVER A 2-4 / 6-9 / 67-78 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN 0006 K. BRANDT T.C. C 5-1 / 11-3 / 75-42 Afgerond
za 27/04/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0157 T.C. ROZENHOF 4-2 / 9-4 / 70-56 Afgerond
za 27/04/2019 0120 AZUA .C.C. A 0185 T.C. HEIVELD B 5-1 / 11-2 / 70-38 Afgerond
za 04/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 2-4 / 7-9 / 77-76 Afgerond
za 04/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. C 0185 T.C. HEIVELD B 3-3 / 7-7 / 62-58 Afgerond
za 04/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0120 AZUA .C.C. A 3-3 / 6-7 / 50-60 Afgerond
za 11/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0006 K. BRANDT T.C. C 6-0 / 12-2 / 80-44 Afgerond
za 11/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0084 MOLENBOS NIJLEN 5-1 / 11-3 / 77-51 Afgerond
za 11/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0157 T.C. ROZENHOF 4-2 / 8-7 / 74-71 Afgerond
za 18/05/2019 0084 MOLENBOS NIJLEN 0185 T.C. HEIVELD B 3-3 / 9-8 / 87-78 Afgerond
za 18/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. C 0157 T.C. ROZENHOF 3-3 / 7-6 / 63-52 Afgerond
za 18/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 0120 AZUA .C.C. A 4-2 / 10-5 / 83-67 Afgerond
za 25/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0084 MOLENBOS NIJLEN 4-2 / 9-5 / 72-61 Afgerond
za 25/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0006 K. BRANDT T.C. C 4-2 / 8-6 / 77-66 Afgerond
za 25/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN A 3-3 / 7-7 / 59-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0062 T.C. WESTERLO B 3-3 / 6-7 / 62-66 Afgerond
za 27/04/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0135 T.C. STABROEK 5-1 / 10-2 / 69-25 Afgerond
za 27/04/2019 0097 TC WINGFIELD 0063 T.C. BORGERWEERT 3-3 / 7-7 / 58-61 Afgerond
za 04/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0-6 / 0-12 / 24-73 Afgerond
za 04/05/2019 0062 T.C. WESTERLO B 0063 T.C. BORGERWEERT 1-5 / 3-10 / 38-67 Afgerond
za 04/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0097 TC WINGFIELD 4-2 / 8-5 / 61-49 Afgerond
za 11/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0062 T.C. WESTERLO B 5-1 / 10-3 / 64-31 Afgerond
za 11/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0185 T.C. HEIVELD A 5-1 / 11-2 / 75-32 Afgerond
za 11/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0135 T.C. STABROEK 2-4 / 5-9 / 56-68 Afgerond
za 18/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0063 T.C. BORGERWEERT 0-6 / 3-12 / 48-85 Afgerond
za 18/05/2019 0062 T.C. WESTERLO B 0135 T.C. STABROEK 2-4 / 6-8 / 53-69 Afgerond
za 18/05/2019 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 0097 TC WINGFIELD 4-2 / 8-5 / 67-45 Afgerond
za 25/05/2019 0135 T.C. STABROEK 0185 T.C. HEIVELD A 5-1 / 11-4 / 86-56 Afgerond
za 25/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0062 T.C. WESTERLO B 3-3 / 6-6 / 45-49 Afgerond
za 25/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0049 T.C. GYM OLYMPIADE 2-4 / 6-8 / 52-68 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0214 TENNISCLUB T & T C 6-0 / 12-1 / 77-29 Afgerond
za 27/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER C 3-3 / 8-6 / 73-63 Afgerond
za 27/04/2019 0146 DE KLINKAERT B 0065 SPORTING HOVE T.C. A 2-4 / 4-9 / 39-67 Afgerond
za 04/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0067 T.C. KEERPUNT '65 1-5 / 2-11 / 44-79 Afgerond
za 04/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T C 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-6 / 0-12 / 13-72 Afgerond
za 04/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER C 0146 DE KLINKAERT B 5-1 / 10-2 / 63-23 Afgerond
za 11/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0214 TENNISCLUB T & T C 6-0 / 12-0 / 72-3 Afgerond
za 11/05/2019 0146 DE KLINKAERT B 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 1-5 / 2-10 / 32-66 Afgerond
za 11/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER C 1-5 / 5-11 / 57-85 Afgerond
za 18/05/2019 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 0065 SPORTING HOVE T.C. A 1-5 / 3-11 / 51-82 Afgerond
za 18/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T C 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER C 0-6 / 0-12 / 11-72 Afgerond
za 18/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0146 DE KLINKAERT B 4-2 / 10-4 / 78-52 Afgerond
za 25/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER C 0182 T.C. DE LUSTHOVEN B 6-0 / 12-1 / 75-21 Afgerond
za 25/05/2019 0146 DE KLINKAERT B 0214 TENNISCLUB T & T C 5-1 / 11-3 / 72-45 Afgerond
za 25/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-3 / 7-8 / 66-61 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0185 T.C. HEIVELD C 3-3 / 7-6 / 64-53 Afgerond
za 27/04/2019 0214 TENNISCLUB T & T A 0158 T.C. VOORTKAPEL A 4-2 / 9-6 / 74-60 Afgerond
za 27/04/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-5 / 2-10 / 31-63 Afgerond
za 04/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0214 TENNISCLUB T & T A 4-2 / 8-6 / 67-61 Afgerond
za 04/05/2019 0185 T.C. HEIVELD C 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-6 / 1-12 / 26-75 Afgerond
za 04/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0065 SPORTING HOVE T.C. B 4-2 / 8-5 / 66-43 Afgerond
za 11/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T A 0185 T.C. HEIVELD C 3-3 / 6-7 / 53-57 Afgerond
za 11/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0006 K. BRANDT T.C. A 1-5 / 2-11 / 31-72 Afgerond
za 11/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0158 T.C. VOORTKAPEL A 6-0 / 12-1 / 74-20 Afgerond
za 18/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0-6 / 0-12 / 26-72 Afgerond
za 18/05/2019 0185 T.C. HEIVELD C 0158 T.C. VOORTKAPEL A 3-3 / 7-7 / 67-63 Afgerond
za 18/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T A 0065 SPORTING HOVE T.C. B 3-3 / 6-8 / 61-72 Afgerond
za 25/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL A 0006 K. BRANDT T.C. A 1-5 / 5-11 / 60-85 Afgerond
za 25/05/2019 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0185 T.C. HEIVELD C 2-4 / 5-9 / 49-71 Afgerond
za 25/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0214 TENNISCLUB T & T A 5-1 / 11-2 / 73-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0087 I.S.C. T.C. 0062 T.C. WESTERLO A 3-3 / 7-6 / 63-61 Afgerond
za 27/04/2019 0029 T.C. SORGVLIET A 0045 T.C. LINKEROEVER B 5-1 / 10-2 / 63-29 Afgerond
za 27/04/2019 0214 TENNISCLUB T & T B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 1-5 / 3-11 / 56-80 Afgerond
za 04/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0029 T.C. SORGVLIET A 2-4 / 4-9 / 43-69 Afgerond
za 04/05/2019 0062 T.C. WESTERLO A 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-6 / 0-12 / 21-73 Afgerond
za 04/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER B 0214 TENNISCLUB T & T B 1-5 / 2-11 / 30-71 Afgerond
za 11/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET A 0062 T.C. WESTERLO A 5-1 / 10-2 / 69-35 Afgerond
za 11/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T B 0087 I.S.C. T.C. 4-2 / 8-6 / 72-58 Afgerond
za 11/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0045 T.C. LINKEROEVER B 6-0 / 12-0 / 72-13 Afgerond
za 18/05/2019 0087 I.S.C. T.C. 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0-6 / 1-12 / 38-80 Afgerond
za 18/05/2019 0062 T.C. WESTERLO A 0045 T.C. LINKEROEVER B 6-0 / 12-2 / 77-44 Afgerond
za 18/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET A 0214 TENNISCLUB T & T B 3-3 / 8-6 / 75-62 Afgerond
za 25/05/2019 0045 T.C. LINKEROEVER B 0087 I.S.C. T.C. 2-4 / 4-9 / 45-65 Afgerond
za 25/05/2019 0214 TENNISCLUB T & T B 0062 T.C. WESTERLO A 5-1 / 11-2 / 72-33 Afgerond
za 25/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. 0029 T.C. SORGVLIET A 3-3 / 8-7 / 78-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0146 DE KLINKAERT A 4-2 / 8-7 / 64-73 Afgerond
za 27/04/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0158 T.C. VOORTKAPEL B 5-1 / 11-5 / 84-64 Afgerond
za 27/04/2019 0198 T.C. KONINGSHOF 0200 T.C. DE MEREL 1-5 / 2-10 / 33-63 Afgerond
za 04/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0035 T.C. DE DAGERAAD 1-5 / 4-10 / 67-77 Afgerond
za 04/05/2019 0146 DE KLINKAERT A 0200 T.C. DE MEREL 2-4 / 5-8 / 50-56 Afgerond
za 04/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0198 T.C. KONINGSHOF 5-1 / 10-4 / 67-40 Afgerond
za 11/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0146 DE KLINKAERT A 4-2 / 8-4 / 57-43 Afgerond
za 11/05/2019 0198 T.C. KONINGSHOF 0058 T.C. DEN OTTER 2-4 / 4-8 / 42-59 Afgerond
za 11/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0158 T.C. VOORTKAPEL B 3-3 / 7-8 / 68-77 Afgerond
za 18/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0200 T.C. DE MEREL 4-2 / 9-4 / 68-54 Afgerond
za 18/05/2019 0146 DE KLINKAERT A 0158 T.C. VOORTKAPEL B 5-1 / 10-3 / 72-43 Afgerond
za 18/05/2019 0035 T.C. DE DAGERAAD 0198 T.C. KONINGSHOF 4-2 / 9-5 / 67-43 Afgerond
za 25/05/2019 0158 T.C. VOORTKAPEL B 0058 T.C. DEN OTTER 2-4 / 5-8 / 42-66 Afgerond
za 25/05/2019 0198 T.C. KONINGSHOF 0146 DE KLINKAERT A 0-6 / 1-12 / 31-75 Afgerond
za 25/05/2019 0200 T.C. DE MEREL 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-3 / 6-7 / 54-59 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 1-5 / 2-10 / 41-68 Afgerond
za 27/04/2019 0120 AZUA .C.C. B 0150 T.C. DE KIEVIT 3-3 / 8-6 / 70-51 Afgerond
za 27/04/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0112 ESSENSE T.C. INTER 1-5 / 2-10 / 31-69 Afgerond
za 04/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0120 AZUA .C.C. B 0-6 / 0-12 / 26-73 Afgerond
za 04/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 0112 ESSENSE T.C. INTER 3-3 / 6-6 / 47-50 Afgerond
za 04/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 5-1 / 11-4 / 82-55 Afgerond
za 11/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 5-1 / 10-2 / 66-34 Afgerond
za 11/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0006 K. BRANDT T.C. B 4-2 / 9-5 / 75-59 Afgerond
za 11/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0150 T.C. DE KIEVIT 4-2 / 9-5 / 73-57 Afgerond
za 18/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0112 ESSENSE T.C. INTER 1-5 / 3-10 / 35-67 Afgerond
za 18/05/2019 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 0150 T.C. DE KIEVIT 5-1 / 11-2 / 73-37 Afgerond
za 18/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 4-2 / 9-5 / 75-58 Afgerond
za 25/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0006 K. BRANDT T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 25/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS 0026 KONINKL. CLUB DE ANJELIER B 2-4 / 4-9 / 49-64 Afgerond
za 25/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER 0120 AZUA .C.C. B 4-2 / 9-5 / 67-65 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0079 T.C. SAVANTI 0072 KASTELSE TENNISCLUB 1-5 / 2-10 / 27-68 Afgerond
za 27/04/2019 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0050 T.C. DE RAKKET 1-5 / 2-10 / 39-70 Afgerond
za 27/04/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0052 T.C. AVIA 0-6 / 3-12 / 57-81 Afgerond
za 04/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 3-3 / 7-6 / 66-59 Afgerond
za 04/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0052 T.C. AVIA 6-0 / 12-0 / 72-14 Afgerond
za 04/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 5-1 / 11-3 / 84-38 Afgerond
za 11/05/2019 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0072 KASTELSE TENNISCLUB 1-5 / 4-10 / 46-76 Afgerond
za 11/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0079 T.C. SAVANTI 3-3 / 6-7 / 43-51 Afgerond
za 11/05/2019 0052 T.C. AVIA 0050 T.C. DE RAKKET 3-3 / 8-8 / 66-72 Afgerond
za 18/05/2019 0079 T.C. SAVANTI 0052 T.C. AVIA 2-4 / 5-9 / 62-75 Afgerond
za 18/05/2019 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0050 T.C. DE RAKKET 4-2 / 9-5 / 73-56 Afgerond
za 18/05/2019 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 5-1 / 10-2 / 64-30 Afgerond
za 25/05/2019 0050 T.C. DE RAKKET 0079 T.C. SAVANTI 5-1 / 10-2 / 64-25 Afgerond
za 25/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0-6 / 0-12 / 9-72 Afgerond
za 25/05/2019 0052 T.C. AVIA 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 2-4 / 6-10 / 78-91 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde