Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 6 (26 - 60)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 4-2 / 9-4 / 71-52 Afgerond
za 27/04/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0070 T.C. TER LINDEN 2-4 / 6-8 / 56-70 Afgerond
za 27/04/2019 0069 HEISTSE T.C. 0053 T.C. BORNEM 2-4 / 6-9 / 71-77 Afgerond
za 04/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 9-5 / 71-59 Afgerond
za 04/05/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0053 T.C. BORNEM 0-6 / 1-12 / 44-79 Afgerond
za 04/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0069 HEISTSE T.C. 0-6 / 2-12 / 48-79 Afgerond
za 11/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 1-5 / 3-11 / 52-82 Afgerond
za 11/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0061 S.V. AARTSELAAR T. 2-4 / 7-8 / 70-76 Afgerond
za 11/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0070 T.C. TER LINDEN 6-0 / 12-1 / 79-56 Afgerond
za 18/05/2019 0061 S.V. AARTSELAAR T. 0053 T.C. BORNEM 1-5 / 3-11 / 67-84 Afgerond
za 18/05/2019 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 0070 T.C. TER LINDEN 3-3 / 6-6 / 51-48 Afgerond
za 18/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0069 HEISTSE T.C. 0-6 / 1-12 / 23-76 Afgerond
za 25/05/2019 0070 T.C. TER LINDEN 0061 S.V. AARTSELAAR T. 3-3 / 8-6 / 79-69 Afgerond
za 25/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0081 T.C. GROENPARK HOBOKEN 2-4 / 8-9 / 84-76 Afgerond
za 25/05/2019 0053 T.C. BORNEM 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 9-5 / 74-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0099 T.C. OLEN C 0058 T.C. DEN OTTER 1-5 / 2-10 / 38-64 Afgerond
za 27/04/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL B 0025 TURNHOUTSE T.V. A 2-4 / 5-8 / 54-63 Afgerond
za 27/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 2-4 / 7-10 / 72-96 Afgerond
za 04/05/2019 0099 T.C. OLEN C 0178 T.C. SPORTEC GEEL B 4-2 / 9-4 / 71-48 Afgerond
za 04/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 6-0 / 12-0 / 72-19 Afgerond
za 04/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0051 T.C. SPORTIVA B 5-1 / 10-3 / 70-33 Afgerond
za 11/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL B 0058 T.C. DEN OTTER 1-5 / 3-11 / 49-78 Afgerond
za 11/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0099 T.C. OLEN C 4-2 / 8-5 / 57-49 Afgerond
za 11/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0025 TURNHOUTSE T.V. A 5-1 / 10-3 / 70-49 Afgerond
za 18/05/2019 0099 T.C. OLEN C 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 1-5 / 4-11 / 68-79 Afgerond
za 18/05/2019 0058 T.C. DEN OTTER 0025 TURNHOUTSE T.V. A 5-1 / 10-2 / 67-29 Afgerond
za 18/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL B 0051 T.C. SPORTIVA B 5-1 / 11-2 / 71-34 Afgerond
za 25/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. A 0099 T.C. OLEN C 4-2 / 8-4 / 58-41 Afgerond
za 25/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0058 T.C. DEN OTTER 1-5 / 2-10 / 28-65 Afgerond
za 25/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. B 0178 T.C. SPORTEC GEEL B 4-2 / 9-5 / 71-55 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 3-3 / 7-6 / 61-47 Afgerond
za 27/04/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 3-3 / 8-7 / 77-70 Afgerond
za 27/04/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0099 T.C. OLEN A 2-4 / 5-9 / 53-68 Afgerond
za 04/05/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0025 TURNHOUTSE T.V. B 4-2 / 8-5 / 62-56 Afgerond
za 04/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0099 T.C. OLEN A 2-4 / 4-9 / 53-71 Afgerond
za 04/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0150 T.C. DE KIEVIT 4-2 / 9-5 / 68-55 Afgerond
za 11/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 4-2 / 8-4 / 65-43 Afgerond
za 11/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 5-1 / 10-3 / 69-39 Afgerond
za 11/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 2-4 / 5-8 / 48-58 Afgerond
za 18/05/2019 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 0099 T.C. OLEN A 1-5 / 2-10 / 28-72 Afgerond
za 18/05/2019 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 1-5 / 2-10 / 36-68 Afgerond
za 18/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. B 0150 T.C. DE KIEVIT 5-1 / 10-3 / 75-43 Afgerond
za 25/05/2019 0005 KONINKLIJKE BOOM TENNIS CLUB 0012 ROYAL KAPELLEN TENNISCLUB 5-1 / 10-3 / 70-37 Afgerond
za 25/05/2019 0150 T.C. DE KIEVIT 0207 HERSELTSE TENNISCLUB VZW 4-2 / 8-5 / 67-43 Afgerond
za 25/05/2019 0099 T.C. OLEN A 0025 TURNHOUTSE T.V. B 4-2 / 9-7 / 87-74 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0159 T.C. DE VALK 2-4 / 5-8 / 54-58 Afgerond
za 27/04/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0166 T.C. LAAGLAND A 2-4 / 5-9 / 42-74 Afgerond
za 27/04/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0006 K. BRANDT T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 04/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0063 T.C. BORGERWEERT 4-2 / 8-6 / 62-65 Afgerond
za 04/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0006 K. BRANDT T.C. A 6-0 / 12-0 / 72-12 Afgerond
za 04/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0077 T.C. FOREST HILLS 4-2 / 10-5 / 81-64 Afgerond
za 11/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0159 T.C. DE VALK 2-4 / 5-9 / 48-67 Afgerond
za 11/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-4 / 5-9 / 55-68 Afgerond
za 11/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0166 T.C. LAAGLAND A 0-6 / 3-12 / 45-85 Afgerond
za 18/05/2019 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0006 K. BRANDT T.C. A 6-0 / 12-0 / 73-18 Afgerond
za 18/05/2019 0159 T.C. DE VALK 0166 T.C. LAAGLAND A 5-1 / 11-3 / 79-48 Afgerond
za 18/05/2019 0063 T.C. BORGERWEERT 0077 T.C. FOREST HILLS 3-3 / 6-7 / 51-56 Afgerond
za 25/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND A 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0-6 / 1-12 / 28-77 Afgerond
za 25/05/2019 0077 T.C. FOREST HILLS 0159 T.C. DE VALK 3-3 / 7-8 / 67-73 Afgerond
za 25/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. A 0063 T.C. BORGERWEERT 0-6 / 2-12 / 39-79 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 2-4 / 4-9 / 45-64 Afgerond
za 27/04/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 3-3 / 8-6 / 69-64 Afgerond
za 27/04/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0078 T.C. 'T SAS B 4-2 / 8-5 / 66-54 Afgerond
za 04/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0155 T.C. RUGGEVELD A 3-3 / 7-6 / 61-64 Afgerond
za 04/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 0029 T.C. SORGVLIET 2-4 / 6-8 / 68-81 Afgerond
za 04/05/2019 0078 T.C. 'T SAS B 0112 ESSENSE T.C. INTER B 5-1 / 10-2 / 65-23 Afgerond
za 11/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 1-5 / 3-10 / 44-68 Afgerond
za 11/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0078 T.C. 'T SAS B 4-2 / 8-6 / 64-57 Afgerond
za 11/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0029 T.C. SORGVLIET 1-5 / 3-10 / 44-73 Afgerond
za 18/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0029 T.C. SORGVLIET 1-5 / 3-10 / 38-69 Afgerond
za 18/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 0078 T.C. 'T SAS B 2-4 / 5-9 / 59-64 Afgerond
za 18/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD A 0112 ESSENSE T.C. INTER B 4-2 / 9-4 / 70-51 Afgerond
za 25/05/2019 0078 T.C. 'T SAS B 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 5-1 / 10-3 / 70-41 Afgerond
za 25/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER B 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS A 2-4 / 5-9 / 55-70 Afgerond
za 25/05/2019 0029 T.C. SORGVLIET 0155 T.C. RUGGEVELD A 4-2 / 8-4 / 56-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0185 T.C. HEIVELD B 1-5 / 3-10 / 38-68 Afgerond
za 27/04/2019 0102 T.C. BRABO B 0178 T.C. SPORTEC GEEL A 1-5 / 3-10 / 44-69 Afgerond
za 27/04/2019 0078 T.C. 'T SAS A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS C 6-0 / 12-1 / 76-26 Afgerond
za 04/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD B 0102 T.C. BRABO B 4-2 / 9-4 / 74-58 Afgerond
za 04/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS C 5-1 / 11-2 / 73-34 Afgerond
za 04/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL A 0078 T.C. 'T SAS A 3-3 / 6-7 / 62-59 Afgerond
za 11/05/2019 0102 T.C. BRABO B 0185 T.C. HEIVELD B 2-4 / 4-8 / 39-64 Afgerond
za 11/05/2019 0078 T.C. 'T SAS A 0155 T.C. RUGGEVELD B 4-2 / 9-5 / 66-64 Afgerond
za 11/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS C 0178 T.C. SPORTEC GEEL A 3-3 / 7-7 / 64-63 Afgerond
za 18/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS C 0155 T.C. RUGGEVELD B 1-5 / 4-10 / 44-73 Afgerond
za 18/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0178 T.C. SPORTEC GEEL A 5-1 / 10-2 / 66-28 Afgerond
za 18/05/2019 0102 T.C. BRABO B 0078 T.C. 'T SAS A 1-5 / 2-11 / 42-69 Afgerond
za 25/05/2019 0178 T.C. SPORTEC GEEL A 0155 T.C. RUGGEVELD B 4-2 / 8-6 / 63-65 Afgerond
za 25/05/2019 0078 T.C. 'T SAS A 0185 T.C. HEIVELD B 1-5 / 2-10 / 41-63 Afgerond
za 25/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS C 0102 T.C. BRABO B 5-1 / 11-4 / 84-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0146 DE KLINKAERT A 0112 ESSENSE T.C. INTER C 4-2 / 8-5 / 63-50 Afgerond
za 27/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0166 T.C. LAAGLAND B 6-0 / 12-1 / 79-32 Afgerond
za 27/04/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0157 T.C. ROZENHOF 4-2 / 8-5 / 65-59 Afgerond
za 04/05/2019 0146 DE KLINKAERT A 0051 T.C. SPORTIVA A 3-3 / 6-7 / 52-60 Afgerond
za 04/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER C 0157 T.C. ROZENHOF 3-3 / 7-6 / 71-59 Afgerond
za 04/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0048 T.C. DE HASSELT 4-2 / 8-4 / 60-46 Afgerond
za 11/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0112 ESSENSE T.C. INTER C 3-3 / 8-7 / 79-71 Afgerond
za 11/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0146 DE KLINKAERT A 4-2 / 9-4 / 67-50 Afgerond
za 11/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0166 T.C. LAAGLAND B 4-2 / 10-6 / 83-70 Afgerond
za 18/05/2019 0146 DE KLINKAERT A 0157 T.C. ROZENHOF 5-1 / 10-5 / 85-68 Afgerond
za 18/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER C 0166 T.C. LAAGLAND B 4-2 / 9-4 / 66-50 Afgerond
za 18/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0048 T.C. DE HASSELT 5-1 / 11-3 / 73-48 Afgerond
za 25/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND B 0146 DE KLINKAERT A 6-0 / 12-0 / 75-39 Afgerond
za 25/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0112 ESSENSE T.C. INTER C 4-2 / 9-5 / 73-61 Afgerond
za 25/05/2019 0157 T.C. ROZENHOF 0051 T.C. SPORTIVA A 1-5 / 3-10 / 51-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0206 TC DE VELDEN OEVEL 5-1 / 10-5 / 80-61 Afgerond
za 27/04/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0099 T.C. OLEN B 3-3 / 8-8 / 77-75 Afgerond
za 27/04/2019 0095 TC DE MEYL 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-3 / 7-6 / 62-55 Afgerond
za 04/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0046 T.C. TEN HOEVE B 5-1 / 10-5 / 73-64 Afgerond
za 04/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0067 T.C. KEERPUNT '65 2-4 / 6-9 / 68-72 Afgerond
za 04/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0095 TC DE MEYL 4-2 / 8-4 / 63-51 Afgerond
za 11/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-4 / 5-8 / 59-62 Afgerond
za 11/05/2019 0095 TC DE MEYL 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 2-4 / 6-8 / 62-74 Afgerond
za 11/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0099 T.C. OLEN B 1-5 / 4-10 / 50-73 Afgerond
za 18/05/2019 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0067 T.C. KEERPUNT '65 5-1 / 10-3 / 63-45 Afgerond
za 18/05/2019 0206 TC DE VELDEN OEVEL 0099 T.C. OLEN B 4-2 / 9-6 / 80-61 Afgerond
za 18/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE B 0095 TC DE MEYL 5-1 / 11-2 / 80-46 Afgerond
za 25/05/2019 0099 T.C. OLEN B 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 3-3 / 6-8 / 60-74 Afgerond
za 25/05/2019 0095 TC DE MEYL 0206 TC DE VELDEN OEVEL 2-4 / 4-8 / 49-57 Afgerond
za 25/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-4 / 5-8 / 53-64 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 27/04/2019 0146 DE KLINKAERT B 0102 T.C. BRABO A 4-2 / 8-6 / 71-69 Afgerond
za 27/04/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0110 TC OASE 2-4 / 7-9 / 71-80 Afgerond
za 04/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0146 DE KLINKAERT B 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 04/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0110 TC OASE 3-3 / 7-7 / 67-68 Afgerond
za 04/05/2019 0102 T.C. BRABO A 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 3-3 / 6-6 / 47-44 Afgerond
za 11/05/2019 0146 DE KLINKAERT B 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 5-1 / 10-4 / 74-54 Afgerond
za 11/05/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 0110 TC OASE 0102 T.C. BRABO A 4-2 / 8-5 / 62-58 Afgerond
za 18/05/2019 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 0110 TC OASE 0-6 / 0-12 / 0-72 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 18/05/2019 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 0102 T.C. BRABO A 1-5 / 3-11 / 55-85 Afgerond
za 18/05/2019 0146 DE KLINKAERT B 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 5-1 / 10-4 / 72-46 Afgerond
za 25/05/2019 0102 T.C. BRABO A 0054 R. HERAKLES H.C. TENNIS B 6-0 / 12-0 / 72-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0023 KON. WITTE DUIVELS T.C. A 4-2 / 10-5 / 77-62 Afgerond
za 25/05/2019 0110 TC OASE 0146 DE KLINKAERT B 0-6 / 0-12 / 43-76 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0100 VOSSELAARSE TC 2-4 / 5-8 / 59-66 Afgerond
za 27/04/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0046 T.C. TEN HOEVE A 4-2 / 9-5 / 72-49 Afgerond
za 27/04/2019 0032 KTC DEN BREMT 0025 TURNHOUTSE T.V. C 2-4 / 4-9 / 61-76 Afgerond
za 04/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0006 K. BRANDT T.C. B 5-1 / 11-2 / 69-38 Afgerond
za 04/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0025 TURNHOUTSE T.V. C 5-1 / 11-2 / 79-44 Afgerond
za 04/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE A 0032 KTC DEN BREMT 1-5 / 5-11 / 66-90 Afgerond
za 11/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0100 VOSSELAARSE TC 1-5 / 3-10 / 39-73 Afgerond
za 11/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0112 ESSENSE T.C. INTER A 1-5 / 3-10 / 40-66 Afgerond
za 11/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. C 0046 T.C. TEN HOEVE A 5-1 / 10-3 / 66-37 Afgerond
za 18/05/2019 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0025 TURNHOUTSE T.V. C 6-0 / 12-1 / 79-36 Afgerond
za 18/05/2019 0100 VOSSELAARSE TC 0046 T.C. TEN HOEVE A 6-0 / 12-2 / 79-39 Afgerond
za 18/05/2019 0006 K. BRANDT T.C. B 0032 KTC DEN BREMT 2-4 / 5-8 / 53-66 Afgerond
za 25/05/2019 0046 T.C. TEN HOEVE A 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-6 / 1-12 / 27-78 Afgerond
za 25/05/2019 0032 KTC DEN BREMT 0100 VOSSELAARSE TC 0-6 / 0-12 / 36-75 Afgerond
za 25/05/2019 0025 TURNHOUTSE T.V. C 0006 K. BRANDT T.C. B 5-1 / 10-4 / 78-59 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde