Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: INTERCLUB - ANTWERPEN
  • Seizoen: 2019
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 5 (61 - 95)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0209 TC 'T SPUI VZW 0097 TC WINGFIELD 4-2 / 9-6 / 71-54 Afgerond
za 27/04/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0140 T.C. DUVELS B 4-2 / 9-5 / 74-59 Afgerond
za 27/04/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0095 TC DE MEYL 2-4 / 4-8 / 40-60 Afgerond
za 04/05/2019 0209 TC 'T SPUI VZW 0166 T.C. LAAGLAND 4-2 / 8-5 / 66-53 Afgerond
za 04/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0095 TC DE MEYL 2-4 / 5-10 / 48-87 Afgerond
za 04/05/2019 0140 T.C. DUVELS B 0185 T.C. HEIVELD A 4-2 / 8-4 / 65-56 Afgerond
za 11/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0097 TC WINGFIELD 4-2 / 9-4 / 65-39 Afgerond
za 11/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0209 TC 'T SPUI VZW 3-3 / 7-7 / 64-68 Afgerond
za 11/05/2019 0095 TC DE MEYL 0140 T.C. DUVELS B 4-2 / 9-4 / 71-44 Afgerond
za 18/05/2019 0209 TC 'T SPUI VZW 0095 TC DE MEYL 4-2 / 9-4 / 66-47 Afgerond
za 18/05/2019 0097 TC WINGFIELD 0140 T.C. DUVELS B 2-4 / 5-9 / 60-74 Afgerond
za 18/05/2019 0166 T.C. LAAGLAND 0185 T.C. HEIVELD A 3-3 / 8-7 / 80-62 Afgerond
za 25/05/2019 0140 T.C. DUVELS B 0209 TC 'T SPUI VZW - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0185 T.C. HEIVELD A 0097 TC WINGFIELD - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0095 TC DE MEYL 0166 T.C. LAAGLAND - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0060 T.C. DE POLLEPEL 6-0 / 12-1 / 77-37 Afgerond
za 27/04/2019 0140 T.C. DUVELS A 0191 KALMTHOUTSE T.C. 2-4 / 4-9 / 48-69 Afgerond
za 27/04/2019 0120 AZUA .C.C. A 0185 T.C. HEIVELD B 4-2 / 9-5 / 69-54 Afgerond
za 04/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0140 T.C. DUVELS A 4-2 / 8-6 / 68-67 Afgerond
za 04/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0185 T.C. HEIVELD B 3-3 / 7-7 / 62-62 Afgerond
za 04/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0120 AZUA .C.C. A 5-1 / 11-2 / 70-34 Afgerond
za 11/05/2019 0140 T.C. DUVELS A 0060 T.C. DE POLLEPEL 4-2 / 8-4 / 61-39 Afgerond
za 11/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0051 T.C. SPORTIVA B 2-4 / 6-8 / 71-68 Afgerond
za 11/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0-6 / 2-12 / 44-82 Afgerond
za 18/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA B 0185 T.C. HEIVELD B 5-1 / 10-3 / 68-39 Afgerond
za 18/05/2019 0060 T.C. DE POLLEPEL 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0-6 / 1-12 / 32-76 Afgerond
za 18/05/2019 0140 T.C. DUVELS A 0120 AZUA .C.C. A 5-1 / 11-4 / 85-59 Afgerond
za 25/05/2019 0191 KALMTHOUTSE T.C. 0051 T.C. SPORTIVA B - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0120 AZUA .C.C. A 0060 T.C. DE POLLEPEL - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0185 T.C. HEIVELD B 0140 T.C. DUVELS A - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0152 TENNIS TER BREME 2-4 / 4-8 / 48-57 Afgerond
za 27/04/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0146 DE KLINKAERT 6-0 / 12-1 / 73-38 Afgerond
za 27/04/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0056 T.C. EMBLEM 5-1 / 11-2 / 77-39 Afgerond
za 04/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0155 T.C. RUGGEVELD 1-5 / 3-11 / 52-80 Afgerond
za 04/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0056 T.C. EMBLEM 5-1 / 11-3 / 76-51 Afgerond
za 04/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0067 T.C. KEERPUNT '65 1-5 / 3-11 / 51-81 Afgerond
za 11/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0152 TENNIS TER BREME 3-3 / 7-7 / 61-63 Afgerond
za 11/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0048 T.C. DE HASSELT 4-2 / 8-6 / 70-57 Afgerond
za 11/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0146 DE KLINKAERT 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
za 18/05/2019 0048 T.C. DE HASSELT 0056 T.C. EMBLEM 4-2 / 9-6 / 78-63 Afgerond
za 18/05/2019 0152 TENNIS TER BREME 0146 DE KLINKAERT 4-2 / 9-5 / 68-50 Afgerond
za 18/05/2019 0155 T.C. RUGGEVELD 0067 T.C. KEERPUNT '65 3-3 / 7-7 / 65-60 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 25/05/2019 0146 DE KLINKAERT 0048 T.C. DE HASSELT - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0067 T.C. KEERPUNT '65 0152 TENNIS TER BREME - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0056 T.C. EMBLEM 0155 T.C. RUGGEVELD - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0069 HEISTSE T.C. 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 6-0 / 12-2 / 82-43 Afgerond
za 27/04/2019 0136 OUDE GOD SPORT 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 4-2 / 9-4 / 64-40 Afgerond
za 27/04/2019 0089 MERKSEMSE T.C. 0210 TC 'T LEER 3-3 / 6-7 / 52-63 Afgerond
za 04/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0136 OUDE GOD SPORT 2-4 / 6-9 / 71-74 Afgerond
za 04/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0210 TC 'T LEER 1-5 / 4-10 / 56-74 Afgerond
za 04/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0089 MERKSEMSE T.C. 5-1 / 11-3 / 81-56 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 11/05/2019 0136 OUDE GOD SPORT 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 5-1 / 11-4 / 83-57 Afgerond
za 11/05/2019 0089 MERKSEMSE T.C. 0069 HEISTSE T.C. 2-4 / 5-8 / 49-63 Afgerond
za 11/05/2019 0210 TC 'T LEER 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 6-0 / 12-2 / 84-50 Afgerond
za 18/05/2019 0069 HEISTSE T.C. 0210 TC 'T LEER 3-3 / 6-7 / 53-55 Afgerond
za 18/05/2019 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 1-5 / 4-10 / 55-75 Afgerond
za 18/05/2019 0136 OUDE GOD SPORT 0089 MERKSEMSE T.C. 4-2 / 9-4 / 72-50 Afgerond
za 25/05/2019 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. 0069 HEISTSE T.C. - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0089 MERKSEMSE T.C. 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0210 TC 'T LEER 0136 OUDE GOD SPORT - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 27/04/2019 0193 T.C. KOOIKE 0120 AZUA .C.C. B 2-4 / 4-9 / 47-67 Afgerond
za 27/04/2019 0110 TC OASE 0078 T.C. 'T SAS 3-3 / 7-8 / 71-78 Afgerond
za 27/04/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0051 T.C. SPORTIVA A 2-4 / 6-10 / 74-92 Afgerond
za 04/05/2019 0193 T.C. KOOIKE 0110 TC OASE 1-5 / 2-11 / 49-74 Afgerond
za 04/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0051 T.C. SPORTIVA A 1-5 / 4-10 / 52-68 Afgerond
za 04/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0013 K. MECHELSE T.H.C. 4-2 / 9-4 / 71-48 Afgerond
za 11/05/2019 0110 TC OASE 0120 AZUA .C.C. B 0-6 / 1-12 / 27-77 Afgerond
za 11/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0193 T.C. KOOIKE 4-2 / 8-5 / 68-52 Afgerond
za 11/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0078 T.C. 'T SAS 4-2 / 10-5 / 78-67 Afgerond
za 18/05/2019 0193 T.C. KOOIKE 0051 T.C. SPORTIVA A 1-5 / 2-10 / 40-65 Afgerond
za 18/05/2019 0120 AZUA .C.C. B 0078 T.C. 'T SAS 3-3 / 7-7 / 67-60 Afgerond
za 18/05/2019 0110 TC OASE 0013 K. MECHELSE T.H.C. 2-4 / 6-8 / 67-65 Afgerond
za 25/05/2019 0078 T.C. 'T SAS 0193 T.C. KOOIKE - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0120 AZUA .C.C. B - / - / - Nog te spelen
za 25/05/2019 0051 T.C. SPORTIVA A 0110 TC OASE - / - / - Nog te spelen

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
(A1) (A1)
(B2) (B2)
(F1) Nog te spelen (za 01/06/2019)
(E2)
(D1) Nog te spelen (za 01/06/2019)
(C2)
(E1) Nog te spelen (za 01/06/2019)
(F2)
(C1) Nog te spelen (za 01/06/2019)
(A2)
(B1)
(B1)
(D2)
(D2)
(A1) Nog te spelen (za 08/06/2019)
(B2)
Nog te spelen (za 08/06/2019)
Nog te spelen (za 08/06/2019)
(B1) Nog te spelen (za 08/06/2019)
(D2)
Nog te spelen (za 15/06/2019)
Nog te spelen (za 15/06/2019)