Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NAJAARSINTERCLUB
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DUBBEL GEMENGD 25
  • Afdeling: 6 (20 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0045 T.C. LINKEROEVER A 0006 K. BRANDT T.C. 0-0 / 0-0 / 0-0 Afgerond
zo 26/08/2018 0077 T.C. FOREST HILLS 8072 T.C. STEKENE A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0077 T.C. FOREST HILLS 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 A 0045 T.C. LINKEROEVER A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 09/09/2018 8072 T.C. STEKENE A 0006 K. BRANDT T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 0045 T.C. LINKEROEVER A 0077 T.C. FOREST HILLS 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 A 8072 T.C. STEKENE A 0-4 / 0-8 / 14-48 Afgerond
zo 23/09/2018 0006 K. BRANDT T.C. 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 A 0-4 / 0-8 / 31-50 Afgerond
zo 23/09/2018 8072 T.C. STEKENE A 0045 T.C. LINKEROEVER A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0214 TENNISCLUB T & T 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 B 0159 T.C. DE VALK B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 0214 TENNISCLUB T & T 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 B 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
zo 02/09/2018 0045 T.C. LINKEROEVER B 0150 T.C. DE KIEVIT 0-0 / 0-0 / 0-0 Afgerond
zo 09/09/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 B 0045 T.C. LINKEROEVER B 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 0159 T.C. DE VALK B 0214 TENNISCLUB T & T 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 16/09/2018 0045 T.C. LINKEROEVER B 0159 T.C. DE VALK B 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 0214 TENNISCLUB T & T 0045 T.C. LINKEROEVER B 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 23/09/2018 0159 T.C. DE VALK B 0150 T.C. DE KIEVIT 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0159 T.C. DE VALK A 0099 T.C. OLEN 1-3 / 3-6 / 30-48 Afgerond
zo 26/08/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 1-3 / 2-7 / 24-50 Afgerond
zo 02/09/2018 0099 T.C. OLEN 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-1 / 6-4 / 51-45 Afgerond
zo 02/09/2018 5006 T.C. NUCLEA A 0159 T.C. DE VALK A 0-4 / 0-8 / 8-49 Afgerond
zo 09/09/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 5006 T.C. NUCLEA A 0-4 / 0-8 / 24-49 Afgerond
zo 09/09/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 0099 T.C. OLEN 0-4 / 3-8 / 51-58 Afgerond
zo 16/09/2018 0159 T.C. DE VALK A 0158 T.C. VOORTKAPEL 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
zo 16/09/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 3-1 / 6-3 / 52-38 Afgerond
zo 23/09/2018 0099 T.C. OLEN 5006 T.C. NUCLEA A 3-1 / 6-3 / 44-34 Afgerond
zo 23/09/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 0159 T.C. DE VALK A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5034 T.C. BASVELD B 2-2 / 4-5 / 42-51 Afgerond
zo 02/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 4-0 / 8-1 / 52-16 Afgerond
zo 02/09/2018 5031 LANDEN T.C. C 5024 T.C. HEUSDEN C 2-2 / 5-5 / 54-55 Afgerond
zo 09/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5031 LANDEN T.C. C 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 09/09/2018 5034 T.C. BASVELD B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-1 / 6-3 / 47-42 Afgerond
zo 16/09/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 5031 LANDEN T.C. C 5034 T.C. BASVELD B 2-2 / 4-5 / 38-47 Afgerond
zo 23/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5031 LANDEN T.C. C 1-3 / 3-6 / 32-45 Afgerond
zo 23/09/2018 5034 T.C. BASVELD B 5024 T.C. HEUSDEN C 0-4 / 0-8 / 13-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5034 T.C. BASVELD A 0050 T.C. DE RAKKET A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 5031 LANDEN T.C. B 5024 T.C. HEUSDEN B 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 5034 T.C. BASVELD A 5031 LANDEN T.C. B 1-3 / 3-7 / 38-55 Afgerond
zo 02/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 5024 T.C. HEUSDEN B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 09/09/2018 5031 LANDEN T.C. B 0050 T.C. DE RAKKET A 4-0 / 8-2 / 57-33 Afgerond
zo 09/09/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5034 T.C. BASVELD A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5096 T.C. HAM 5048 G.T. TESSENDERLO 2-2 / 5-4 / 45-39 Afgerond
zo 26/08/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 5038 T.C. LAAKDAL 1-3 / 3-7 / 37-54 Afgerond
zo 02/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 0050 T.C. DE RAKKET B 3-1 / 7-3 / 58-40 Afgerond
zo 02/09/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5096 T.C. HAM 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 5024 T.C. HEUSDEN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5048 G.T. TESSENDERLO 2-2 / 5-4 / 41-38 Afgerond
zo 16/09/2018 5096 T.C. HAM 0050 T.C. DE RAKKET B 0-4 / 4-8 / 60-68 Afgerond
zo 16/09/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5038 T.C. LAAKDAL 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5024 T.C. HEUSDEN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 23/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5096 T.C. HAM 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5006 T.C. NUCLEA B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-2 / 4-5 / 40-45 Afgerond
zo 09/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5006 T.C. NUCLEA B 1-3 / 2-6 / 31-46 Afgerond
zo 16/09/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 16/09/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5053 TENNISCLUB FIELD 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5006 T.C. NUCLEA B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-1 / 7-3 / 59-53 Afgerond
zo 23/09/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-2 / 5-4 / 45-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 5015 ACHEL T.C. 5041 NEERPELTSE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5015 ACHEL T.C. 3-1 / 6-2 / 47-35 Afgerond
zo 02/09/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 5015 ACHEL T.C. 5051 T.C. OP DE WAAL 1-3 / 4-6 / 52-56 Afgerond
zo 09/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5015 ACHEL T.C. 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5041 NEERPELTSE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5051 T.C. OP DE WAAL 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
zo 23/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-0 / 0-0 / 0-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 7045 TC HEIDEPARK 5031 LANDEN T.C. D 2-2 / 4-4 / 28-38 Afgerond
zo 02/09/2018 5046 T.C. DE BORN A 7045 TC HEIDEPARK 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 7108 TC TENNIFUN 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 1-3 / 2-6 / 23-42 Afgerond
zo 09/09/2018 7045 TC HEIDEPARK 7108 TC TENNIFUN 4-0 / 8-0 / 49-15 Afgerond
zo 09/09/2018 5031 LANDEN T.C. D 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 7045 TC HEIDEPARK 4-0 / 8-0 / 48-5 Afgerond
zo 16/09/2018 7108 TC TENNIFUN 5031 LANDEN T.C. D 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5046 T.C. DE BORN A 7108 TC TENNIFUN 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 5031 LANDEN T.C. D 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 1-3 / 3-7 / 46-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5046 T.C. DE BORN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-4 / 0-8 / 6-48 Afgerond
zo 02/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5012 T.C. WINTERSLAG 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 5031 LANDEN T.C. A 5046 T.C. DE BORN B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5031 LANDEN T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 5046 T.C. DE BORN B 5012 T.C. WINTERSLAG 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5031 LANDEN T.C. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5031 LANDEN T.C. A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5046 T.C. DE BORN B 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 2004 T.C. OSWHERLU 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2004 T.C. OSWHERLU 4-0 / 8-0 / 49-9 Afgerond
zo 02/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2100 T.C. ORSCAMP 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 09/09/2018 2004 T.C. OSWHERLU 2186 T.C. DE KODDAERT B 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2004 T.C. OSWHERLU 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 2015 VICOGNE TENNIS CLUB 2186 T.C. DE KODDAERT B 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 23/09/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2100 T.C. ORSCAMP 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2189 VZW TC DE DREEF 2072 T.C. ICHTEGEM 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2186 T.C. DE KODDAERT D 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 2189 VZW TC DE DREEF 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-1 / 6-2 / 43-33 Afgerond
zo 02/09/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2186 T.C. DE KODDAERT D 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2072 T.C. ICHTEGEM 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
zo 09/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT D 2189 VZW TC DE DREEF 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2050 TC RUMBEKE 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 26/08/2018 2038 KTC ISIS B 2185 T.C. AQUILA B 3-1 / 6-3 / 45-37 Afgerond
zo 02/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2038 KTC ISIS B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 02/09/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2050 TC RUMBEKE 0-4 / 0-8 / 15-50 Afgerond
zo 09/09/2018 2038 KTC ISIS B 2053 T.C. KORTEMARK 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 09/09/2018 2185 T.C. AQUILA B 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 16/09/2018 2050 TC RUMBEKE 2038 KTC ISIS B 2-2 / 4-4 / 28-31 Afgerond
zo 16/09/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2185 T.C. AQUILA B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 23/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2053 T.C. KORTEMARK 0-0 / 0-0 / 0-0 Afgerond
zo 23/09/2018 2185 T.C. AQUILA B 2050 TC RUMBEKE 2-2 / 4-4 / 30-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2185 T.C. AQUILA A 2186 T.C. DE KODDAERT C 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 8022 T.C. EEKLO A 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
zo 02/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT C 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-1 / 6-2 / 44-19 Afgerond
zo 02/09/2018 8159 T.C. ELEVEN B 2185 T.C. AQUILA A 2-2 / 4-5 / 42-42 Afgerond
zo 09/09/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 8159 T.C. ELEVEN B 2-2 / 4-5 / 34-39 Afgerond
zo 09/09/2018 8022 T.C. EEKLO A 2186 T.C. DE KODDAERT C 1-3 / 2-6 / 33-42 Afgerond
zo 16/09/2018 2185 T.C. AQUILA A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-1 / 7-2 / 51-24 Afgerond
zo 16/09/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8022 T.C. EEKLO A 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
zo 23/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT C 8159 T.C. ELEVEN B 3-1 / 7-3 / 57-38 Afgerond
zo 23/09/2018 8022 T.C. EEKLO A 2185 T.C. AQUILA A 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 8005 KON. DEINZE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 2186 T.C. DE KODDAERT E 8172 VZW TC STERRENBOS 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 02/09/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 2186 T.C. DE KODDAERT E 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 2038 KTC ISIS A 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 09/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT E 2038 KTC ISIS A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 09/09/2018 8172 VZW TC STERRENBOS 8005 KON. DEINZE T.C. 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2186 T.C. DE KODDAERT E 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 16/09/2018 2038 KTC ISIS A 8172 VZW TC STERRENBOS 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 2038 KTC ISIS A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 8172 VZW TC STERRENBOS 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-1 / 6-3 / 45-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8093 T.C. RACSO 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-1 / 7-2 / 53-22 Afgerond
zo 26/08/2018 8072 T.C. STEKENE B 8022 T.C. EEKLO B 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
zo 02/09/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8072 T.C. STEKENE B 2-2 / 6-4 / 56-47 Afgerond
zo 02/09/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8093 T.C. RACSO 1-3 / 2-7 / 34-54 Afgerond
zo 09/09/2018 8072 T.C. STEKENE B 8159 T.C. ELEVEN A 2-2 / 4-4 / 38-31 Afgerond
zo 09/09/2018 8022 T.C. EEKLO B 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-3 / 2-6 / 26-41 Afgerond
zo 16/09/2018 8093 T.C. RACSO 8072 T.C. STEKENE B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 16/09/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8022 T.C. EEKLO B 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
zo 23/09/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8159 T.C. ELEVEN A 2-2 / 4-5 / 46-48 Afgerond
zo 23/09/2018 8022 T.C. EEKLO B 8093 T.C. RACSO 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8154 DE VALLEI 8072 T.C. STEKENE C 1-3 / 3-7 / 41-54 Afgerond
zo 26/08/2018 0128 T.C. KROMVELD 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 8072 T.C. STEKENE C 0128 T.C. KROMVELD 1-3 / 3-7 / 39-53 Afgerond
zo 02/09/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8154 DE VALLEI 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0128 T.C. KROMVELD 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 8072 T.C. STEKENE C 3-1 / 7-3 / 58-40 Afgerond
zo 16/09/2018 8154 DE VALLEI 0128 T.C. KROMVELD 0-4 / 1-8 / 24-51 Afgerond
zo 16/09/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 23/09/2018 8072 T.C. STEKENE C 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 1-3 / 3-6 / 33-47 Afgerond
zo 23/09/2018 0190 TENNIS 7DE OLYMPIADE 8154 DE VALLEI 4-0 / 8-0 / 49-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8143 T.C. FOR EVER 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-1 / 6-2 / 43-18 Afgerond
zo 26/08/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8057 T.C. MERELBEKE 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 8143 T.C. FOR EVER 8117 T.C. PLAYERS A 3-1 / 6-2 / 45-31 Afgerond
zo 02/09/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8057 T.C. MERELBEKE 4-0 / 8-0 / 49-26 Afgerond
zo 09/09/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-1 / 6-2 / 43-21 Afgerond
zo 09/09/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8143 T.C. FOR EVER 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8145 TS KENTA 8072 T.C. STEKENE D 0-4 / 0-8 / 14-49 Afgerond
zo 26/08/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8136 T.C. TOPSPIN 0-4 / 0-8 / 15-49 Afgerond
zo 02/09/2018 8145 TS KENTA 8033 T.C. CHIWAWA 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 8072 T.C. STEKENE D 8136 T.C. TOPSPIN 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8072 T.C. STEKENE D 1-3 / 4-6 / 53-53 Afgerond
zo 09/09/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8145 TS KENTA 3-1 / 7-3 / 55-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 7095 TENNISCLUB DROGENBOS 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8117 T.C. PLAYERS B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 02/09/2018 7095 TENNISCLUB DROGENBOS 8056 T.C. OUDENAARDE 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 8105 TC VELINA 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-4 / 1-8 / 29-54 Afgerond
zo 09/09/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8105 TC VELINA 4-0 / 8-1 / 56-32 Afgerond
zo 09/09/2018 8117 T.C. PLAYERS B 7095 TENNISCLUB DROGENBOS 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8056 T.C. OUDENAARDE 3-1 / 6-2 / 41-25 Afgerond
zo 16/09/2018 8105 TC VELINA 8117 T.C. PLAYERS B 0-4 / 0-8 / 22-49 Afgerond
zo 23/09/2018 7095 TENNISCLUB DROGENBOS 8105 TC VELINA 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 4-0 / 8-0 / 50-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde