Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NAJAARSINTERCLUB
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DUBBEL GEMENGD 25
  • Afdeling: 5 (20 - 40)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2071 T.C. HOUTHULST A 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-1 / 6-4 / 54-52 Afgerond
zo 26/08/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2034 T.C. BRUGHIA H 1-3 / 3-7 / 48-59 Afgerond
zo 02/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2053 T.C. KORTEMARK 2-2 / 5-4 / 45-37 Afgerond
zo 02/09/2018 2157 T.C. DE MOTE 2071 T.C. HOUTHULST A 3-1 / 7-2 / 54-34 Afgerond
zo 09/09/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2157 T.C. DE MOTE 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
zo 09/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA H 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-1 / 7-2 / 53-30 Afgerond
zo 16/09/2018 2071 T.C. HOUTHULST A 2053 T.C. KORTEMARK 4-0 / 8-3 / 57-48 Afgerond
zo 16/09/2018 2157 T.C. DE MOTE 2034 T.C. BRUGHIA H 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
zo 23/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2157 T.C. DE MOTE 0-4 / 1-8 / 33-53 Afgerond
zo 23/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA H 2071 T.C. HOUTHULST A 2-2 / 5-4 / 48-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-1 / 6-2 / 45-29 Afgerond
zo 26/08/2018 2182 TC DE MAENE 2071 T.C. HOUTHULST B 2-2 / 4-5 / 39-49 Afgerond
zo 02/09/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2182 TC DE MAENE 0-4 / 1-8 / 32-54 Afgerond
zo 02/09/2018 2004 T.C. OSWHERLU B 2186 T.C. DE KODDAERT A 4-0 / 8-2 / 60-41 Afgerond
zo 09/09/2018 2182 TC DE MAENE 2004 T.C. OSWHERLU B 2-2 / 4-4 / 34-29 Afgerond
zo 09/09/2018 2071 T.C. HOUTHULST B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-1 / 7-3 / 56-42 Afgerond
zo 16/09/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2182 TC DE MAENE 0-4 / 0-8 / 26-50 Afgerond
zo 16/09/2018 2004 T.C. OSWHERLU B 2071 T.C. HOUTHULST B 2-2 / 4-5 / 32-44 Afgerond
zo 23/09/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2004 T.C. OSWHERLU B 2-2 / 4-4 / 35-40 Afgerond
zo 23/09/2018 2071 T.C. HOUTHULST B 2186 T.C. DE KODDAERT A 2-2 / 4-4 / 41-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2004 T.C. OSWHERLU A 4-0 / 8-1 / 54-25 Afgerond
zo 26/08/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2013 OSTEND TENNIS CLUB 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
zo 02/09/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 0-4 / 1-8 / 31-52 Afgerond
zo 02/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA C 2008 T.C. DUINBERGEN A 0-4 / 1-8 / 36-53 Afgerond
zo 09/09/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2034 T.C. BRUGHIA C 3-1 / 6-2 / 47-34 Afgerond
zo 09/09/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2004 T.C. OSWHERLU A 4-0 / 8-2 / 62-42 Afgerond
zo 16/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME B 2-2 / 4-4 / 36-34 Afgerond
zo 16/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA C 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-1 / 6-5 / 57-58 Afgerond
zo 23/09/2018 2004 T.C. OSWHERLU A 2034 T.C. BRUGHIA C 3-1 / 6-3 / 42-35 Afgerond
zo 23/09/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2008 T.C. DUINBERGEN A 2-2 / 4-5 / 45-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2034 T.C. BRUGHIA E 3-1 / 7-3 / 58-37 Afgerond
zo 26/08/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
zo 02/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA E 2024 K.T.C. AZALEA 3-1 / 7-2 / 53-29 Afgerond
zo 02/09/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-4 / 1-8 / 35-53 Afgerond
zo 09/09/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 3-1 / 7-2 / 53-33 Afgerond
zo 09/09/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2034 T.C. BRUGHIA E 2-2 / 4-5 / 35-46 Afgerond
zo 16/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2024 K.T.C. AZALEA 3-1 / 7-3 / 54-36 Afgerond
zo 16/09/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 0-4 / 2-8 / 41-55 Afgerond
zo 23/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA E 2112 T.C. DE POLDERBLOMME D 4-0 / 8-0 / 48-16 Afgerond
zo 23/09/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2008 T.C. DUINBERGEN B 1-3 / 4-7 / 59-58 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 3-1 / 7-2 / 54-37 Afgerond
zo 26/08/2018 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 2034 T.C. BRUGHIA G 0-4 / 0-8 / 15-50 Afgerond
zo 02/09/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 0-4 / 1-8 / 33-53 Afgerond
zo 02/09/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2192 T.C. PARC ASTRID 2-2 / 5-5 / 48-46 Afgerond
zo 09/09/2018 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-3 / 2-7 / 23-50 Afgerond
zo 09/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA G 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 4-0 / 8-1 / 55-23 Afgerond
zo 16/09/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2015 VICOGNE TENNIS CLUB B 1-3 / 3-6 / 32-50 Afgerond
zo 16/09/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2034 T.C. BRUGHIA G 2-2 / 5-4 / 47-35 Afgerond
zo 23/09/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME C 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-2 / 4-4 / 39-39 Afgerond
zo 23/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA G 2192 T.C. PARC ASTRID 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2034 T.C. BRUGHIA F 2008 T.C. DUINBERGEN D 2-2 / 5-4 / 44-40 Afgerond
zo 26/08/2018 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2100 T.C. ORSCAMP A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN D 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 3-1 / 6-3 / 46-39 Afgerond
zo 02/09/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2034 T.C. BRUGHIA F 1-3 / 4-7 / 52-58 Afgerond
zo 09/09/2018 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2-2 / 4-4 / 38-40 Afgerond
zo 09/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2008 T.C. DUINBERGEN D 2-2 / 5-5 / 48-56 Afgerond
zo 16/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA F 2015 VICOGNE TENNIS CLUB A 2-2 / 5-5 / 59-51 Afgerond
zo 16/09/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2100 T.C. ORSCAMP A 2-2 / 4-4 / 34-27 Afgerond
zo 23/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN D 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2-2 / 5-4 / 47-32 Afgerond
zo 23/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2034 T.C. BRUGHIA F 1-3 / 4-6 / 46-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 4-0 / 8-0 / 49-24 Afgerond
zo 26/08/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2183 TENNISCLUB OASE VZW 0-4 / 2-8 / 39-60 Afgerond
zo 02/09/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 3-1 / 6-2 / 45-22 Afgerond
zo 02/09/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2034 T.C. BRUGHIA B 0-4 / 2-8 / 37-56 Afgerond
zo 09/09/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2086 T.C. ZEDELGEM 3-1 / 6-3 / 49-34 Afgerond
zo 09/09/2018 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 0-4 / 2-8 / 49-59 Afgerond
zo 16/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 4-0 / 8-0 / 48-7 Afgerond
zo 16/09/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2183 TENNISCLUB OASE VZW 3-1 / 6-2 / 40-26 Afgerond
zo 23/09/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME A 2086 T.C. ZEDELGEM 2-2 / 4-4 / 39-39 Afgerond
zo 23/09/2018 2183 TENNISCLUB OASE VZW 2034 T.C. BRUGHIA B 1-3 / 2-7 / 43-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2034 T.C. BRUGHIA D 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-1 / 6-4 / 54-53 Afgerond
zo 26/08/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2001 T.C. BLANKENBERGE A 1-3 / 4-6 / 44-49 Afgerond
zo 02/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN C 2100 T.C. ORSCAMP B 0-4 / 2-8 / 47-61 Afgerond
zo 02/09/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2034 T.C. BRUGHIA D 1-3 / 3-6 / 29-42 Afgerond
zo 09/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2184 TC ARS SALUBRIS 3-1 / 6-3 / 41-44 Afgerond
zo 09/09/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2008 T.C. DUINBERGEN C 1-3 / 3-6 / 33-50 Afgerond
zo 16/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA D 2100 T.C. ORSCAMP B 3-1 / 6-3 / 44-32 Afgerond
zo 16/09/2018 2184 TC ARS SALUBRIS 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-4 / 0-8 / 25-49 Afgerond
zo 23/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN C 2184 TC ARS SALUBRIS 4-0 / 8-3 / 64-53 Afgerond
zo 23/09/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2034 T.C. BRUGHIA D 3-1 / 6-4 / 49-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2-2 / 4-6 / 48-59 Afgerond
zo 26/08/2018 2050 TC RUMBEKE C 2028 WIKINGS 0-4 / 1-8 / 34-52 Afgerond
zo 02/09/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2050 TC RUMBEKE C 4-0 / 8-0 / 49-16 Afgerond
zo 02/09/2018 2022 T.C. SERVIO 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-3 / 3-7 / 42-59 Afgerond
zo 09/09/2018 2050 TC RUMBEKE C 2022 T.C. SERVIO 2-2 / 5-5 / 47-47 Afgerond
zo 09/09/2018 2028 WIKINGS 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2-2 / 4-4 / 34-34 Afgerond
zo 16/09/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE C 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
zo 16/09/2018 2022 T.C. SERVIO 2028 WIKINGS 2-2 / 4-6 / 41-53 Afgerond
zo 23/09/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2022 T.C. SERVIO 4-0 / 8-1 / 53-22 Afgerond
zo 23/09/2018 2028 WIKINGS 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 1-3 / 4-6 / 52-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2040 T.C. OLYMPOS 3-1 / 6-3 / 49-42 Afgerond
zo 02/09/2018 2050 TC RUMBEKE A 2190 TC DE WATERTOREN B 4-0 / 8-1 / 54-34 Afgerond
zo 02/09/2018 2038 KTC ISIS 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
zo 09/09/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2038 KTC ISIS 1-3 / 3-6 / 44-53 Afgerond
zo 09/09/2018 2040 T.C. OLYMPOS 2050 TC RUMBEKE A 1-3 / 2-6 / 22-42 Afgerond
zo 16/09/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2190 TC DE WATERTOREN B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 16/09/2018 2038 KTC ISIS 2040 T.C. OLYMPOS 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 2050 TC RUMBEKE A 2038 KTC ISIS 2-2 / 5-4 / 42-34 Afgerond
zo 23/09/2018 2040 T.C. OLYMPOS 2110 T.C. BOSTERHOUT A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-2 / 5-5 / 50-50 Afgerond
zo 26/08/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2050 TC RUMBEKE B 2-2 / 4-5 / 42-49 Afgerond
zo 02/09/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 1-3 / 3-7 / 47-55 Afgerond
zo 02/09/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2084 TC HERNIEUWENBURG 3-1 / 6-3 / 43-33 Afgerond
zo 09/09/2018 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 2190 TC DE WATERTOREN A 1-3 / 2-6 / 31-38 Afgerond
zo 09/09/2018 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2-2 / 5-4 / 45-41 Afgerond
zo 16/09/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2057 T.C. DE SCHAKEL IZEGEM 3-1 / 6-2 / 41-33 Afgerond
zo 16/09/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2050 TC RUMBEKE B 4-0 / 8-1 / 52-33 Afgerond
zo 23/09/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2190 TC DE WATERTOREN A 2-2 / 4-4 / 31-32 Afgerond
zo 23/09/2018 2050 TC RUMBEKE B 2084 TC HERNIEUWENBURG 2-2 / 6-4 / 53-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8022 T.C. EEKLO C 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 1-3 / 2-6 / 28-40 Afgerond
zo 26/08/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2034 T.C. BRUGHIA A 0-4 / 2-8 / 35-55 Afgerond
zo 02/09/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2072 T.C. ICHTEGEM 2-2 / 5-4 / 46-34 Afgerond
zo 02/09/2018 2185 T.C. AQUILA 8022 T.C. EEKLO C 1-3 / 4-7 / 62-60 Afgerond
zo 09/09/2018 2072 T.C. ICHTEGEM 2185 T.C. AQUILA 1-3 / 2-6 / 40-41 Afgerond
zo 09/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 1-3 / 2-6 / 30-40 Afgerond
zo 16/09/2018 8022 T.C. EEKLO C 2072 T.C. ICHTEGEM 2-2 / 4-4 / 34-35 Afgerond
zo 16/09/2018 2185 T.C. AQUILA 2034 T.C. BRUGHIA A 2-2 / 5-4 / 49-40 Afgerond
zo 23/09/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM A 2185 T.C. AQUILA 2-2 / 5-4 / 36-29 Afgerond
zo 23/09/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 8022 T.C. EEKLO C 3-1 / 7-4 / 62-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8117 T.C. PLAYERS B 2-2 / 4-4 / 45-34 Afgerond
zo 26/08/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8038 T.C. SPORTINA 4-0 / 8-1 / 52-22 Afgerond
zo 02/09/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 2-2 / 5-4 / 40-37 Afgerond
zo 02/09/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-1 / 6-2 / 44-23 Afgerond
zo 09/09/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8089 T.C. RESSCHEBEKE 1-3 / 2-6 / 21-42 Afgerond
zo 09/09/2018 8038 T.C. SPORTINA 8117 T.C. PLAYERS B 1-3 / 2-7 / 30-51 Afgerond
zo 16/09/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 3-1 / 6-4 / 55-51 Afgerond
zo 16/09/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8038 T.C. SPORTINA 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
zo 23/09/2018 8117 T.C. PLAYERS B 8089 T.C. RESSCHEBEKE 1-3 / 2-6 / 25-45 Afgerond
zo 23/09/2018 8038 T.C. SPORTINA 8056 T.C. OUDENAARDE B 2-2 / 4-4 / 35-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-4 / 0-8 / 19-49 Afgerond
zo 26/08/2018 7020 T.C. PAJOTTENLAND 8105 TC VELINA 3-1 / 6-3 / 48-38 Afgerond
zo 02/09/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 7020 T.C. PAJOTTENLAND 2-2 / 5-5 / 51-51 Afgerond
zo 02/09/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8117 T.C. PLAYERS A 0-4 / 1-8 / 27-53 Afgerond
zo 09/09/2018 7020 T.C. PAJOTTENLAND 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 3-1 / 6-2 / 42-23 Afgerond
zo 09/09/2018 8105 TC VELINA 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 4-0 / 8-1 / 54-36 Afgerond
zo 16/09/2018 8117 T.C. PLAYERS A 7020 T.C. PAJOTTENLAND 3-1 / 6-2 / 38-27 Afgerond
zo 16/09/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8105 TC VELINA 0-4 / 1-8 / 27-54 Afgerond
zo 23/09/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
zo 23/09/2018 8105 TC VELINA 8117 T.C. PLAYERS A 1-3 / 2-6 / 29-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8117 T.C. PLAYERS D 8056 T.C. OUDENAARDE A 2-2 / 5-4 / 47-41 Afgerond
zo 26/08/2018 8045 T.C. BRAKEL 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-3 / 2-6 / 22-40 Afgerond
zo 02/09/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8045 T.C. BRAKEL 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8117 T.C. PLAYERS D 2-2 / 5-4 / 50-46 Afgerond
zo 09/09/2018 8045 T.C. BRAKEL 8082 T.C. DENDERLEEUW B 0-4 / 0-8 / 18-50 Afgerond
zo 09/09/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-1 / 6-2 / 39-29 Afgerond
zo 16/09/2018 8117 T.C. PLAYERS D 8045 T.C. BRAKEL 4-0 / 8-0 / 48-18 Afgerond
zo 16/09/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-3 / 3-6 / 45-47 Afgerond
zo 23/09/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8082 T.C. DENDERLEEUW B 2-2 / 4-4 / 29-34 Afgerond
zo 23/09/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8117 T.C. PLAYERS D 4-0 / 8-0 / 51-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8117 T.C. PLAYERS C 8056 T.C. OUDENAARDE C 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
zo 26/08/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 0-4 / 0-8 / 20-48 Afgerond
zo 02/09/2018 8056 T.C. OUDENAARDE C 8082 T.C. DENDERLEEUW A 2-2 / 4-5 / 37-40 Afgerond
zo 02/09/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8117 T.C. PLAYERS C 4-0 / 8-0 / 49-23 Afgerond
zo 09/09/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8121 T.C. ZOTTEGEM 0-4 / 0-8 / 26-49 Afgerond
zo 09/09/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 8056 T.C. OUDENAARDE C 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 8117 T.C. PLAYERS C 8082 T.C. DENDERLEEUW A 0-4 / 1-8 / 32-54 Afgerond
zo 16/09/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 3-1 / 6-2 / 45-26 Afgerond
zo 23/09/2018 8056 T.C. OUDENAARDE C 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-1 / 6-2 / 46-34 Afgerond
zo 23/09/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE B 8117 T.C. PLAYERS C 2-2 / 5-4 / 48-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8143 T.C. FOR EVER B 8057 T.C. MERELBEKE A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
zo 26/08/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8066 T.C. TOBIAS 1-3 / 2-6 / 33-47 Afgerond
zo 02/09/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8159 T.C. ELEVEN B 4-0 / 8-0 / 49-17 Afgerond
zo 02/09/2018 8055 T.K. DE PINTE 8143 T.C. FOR EVER B 4-0 / 8-1 / 51-25 Afgerond
zo 09/09/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8055 T.K. DE PINTE 1-3 / 3-7 / 42-58 Afgerond
zo 09/09/2018 8066 T.C. TOBIAS 8057 T.C. MERELBEKE A 0-4 / 0-8 / 16-49 Afgerond
zo 16/09/2018 8143 T.C. FOR EVER B 8159 T.C. ELEVEN B 1-3 / 2-7 / 33-55 Afgerond
zo 16/09/2018 8055 T.K. DE PINTE 8066 T.C. TOBIAS 3-1 / 6-2 / 45-27 Afgerond
zo 23/09/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8055 T.K. DE PINTE 3-1 / 6-3 / 43-37 Afgerond
zo 23/09/2018 8066 T.C. TOBIAS 8143 T.C. FOR EVER B 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8159 T.C. ELEVEN A 3-1 / 6-2 / 40-30 Afgerond
zo 26/08/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8172 VZW TC STERRENBOS 2-2 / 4-4 / 34-35 Afgerond
zo 02/09/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8057 T.C. MERELBEKE B 4-0 / 8-0 / 50-21 Afgerond
zo 02/09/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8172 VZW TC STERRENBOS 4-0 / 8-1 / 52-29 Afgerond
zo 09/09/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8159 T.C. ELEVEN A 0-4 / 1-8 / 31-51 Afgerond
zo 09/09/2018 8172 VZW TC STERRENBOS 8143 T.C. FOR EVER A 1-3 / 2-6 / 30-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8145 TS KENTA B 8017 T.C. HAMME A 2-2 / 5-4 / 47-39 Afgerond
zo 26/08/2018 8022 T.C. EEKLO A 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 1-3 / 4-6 / 49-48 Afgerond
zo 02/09/2018 8017 T.C. HAMME A 8022 T.C. EEKLO A 0-4 / 0-8 / 28-52 Afgerond
zo 02/09/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8145 TS KENTA B 2-2 / 6-4 / 59-37 Afgerond
zo 09/09/2018 8022 T.C. EEKLO A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 2-2 / 5-5 / 56-51 Afgerond
zo 09/09/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8017 T.C. HAMME A 4-0 / 8-1 / 52-31 Afgerond
zo 16/09/2018 8145 TS KENTA B 8022 T.C. EEKLO A 0-4 / 2-8 / 45-57 Afgerond
zo 16/09/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 4-0 / 8-2 / 56-39 Afgerond
zo 23/09/2018 8017 T.C. HAMME A 8064 T.C. SCHELDEDREEF 0-4 / 0-8 / 31-50 Afgerond
zo 23/09/2018 8012 R.T.C. ST. NIKLAAS 8145 TS KENTA B 2-2 / 6-4 / 58-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8063 T.C. MOERBEKE C 8145 TS KENTA A 4-0 / 8-1 / 52-30 Afgerond
zo 26/08/2018 8037 T.C. TEMSE 8154 DE VALLEI 1-3 / 2-6 / 34-46 Afgerond
zo 02/09/2018 8145 TS KENTA A 8037 T.C. TEMSE 1-3 / 5-6 / 55-52 Afgerond
zo 02/09/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8063 T.C. MOERBEKE C 0-4 / 1-8 / 33-55 Afgerond
zo 09/09/2018 8037 T.C. TEMSE 8033 T.C. CHIWAWA 1-3 / 3-7 / 41-56 Afgerond
zo 09/09/2018 8154 DE VALLEI 8145 TS KENTA A 2-2 / 4-5 / 34-40 Afgerond
zo 16/09/2018 8063 T.C. MOERBEKE C 8037 T.C. TEMSE 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
zo 16/09/2018 8033 T.C. CHIWAWA 8154 DE VALLEI 2-2 / 5-5 / 49-48 Afgerond
zo 23/09/2018 8145 TS KENTA A 8033 T.C. CHIWAWA 3-1 / 7-3 / 55-42 Afgerond
zo 23/09/2018 8154 DE VALLEI 8063 T.C. MOERBEKE C 2-2 / 5-6 / 52-62 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8034 T.C. REINAERT A 7123 TC DIEPENBROECK VZW B 2-2 / 4-4 / 37-39 Afgerond
zo 26/08/2018 0063 T.C. BORGERWEERT A 8063 T.C. MOERBEKE A 1-3 / 4-6 / 53-56 Afgerond
zo 02/09/2018 7123 TC DIEPENBROECK VZW B 0063 T.C. BORGERWEERT A 0-4 / 1-8 / 29-54 Afgerond
zo 02/09/2018 8072 T.C. STEKENE B 8034 T.C. REINAERT A 2-2 / 4-4 / 29-33 Afgerond
zo 09/09/2018 0063 T.C. BORGERWEERT A 8072 T.C. STEKENE B 3-1 / 7-3 / 57-34 Afgerond
zo 09/09/2018 8063 T.C. MOERBEKE A 7123 TC DIEPENBROECK VZW B 3-1 / 7-4 / 61-48 Afgerond
zo 16/09/2018 8034 T.C. REINAERT A 0063 T.C. BORGERWEERT A 0-4 / 0-8 / 19-48 Afgerond
zo 16/09/2018 8072 T.C. STEKENE B 8063 T.C. MOERBEKE A 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
zo 23/09/2018 7123 TC DIEPENBROECK VZW B 8072 T.C. STEKENE B 2-2 / 5-5 / 54-50 Afgerond
zo 23/09/2018 8063 T.C. MOERBEKE A 8034 T.C. REINAERT A 4-0 / 8-2 / 54-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7123 TC DIEPENBROECK VZW A 8034 T.C. REINAERT B 3-1 / 7-2 / 52-23 Afgerond
zo 26/08/2018 8017 T.C. HAMME B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 2-2 / 5-5 / 52-56 Afgerond
zo 02/09/2018 8034 T.C. REINAERT B 8017 T.C. HAMME B 0-4 / 0-8 / 14-49 Afgerond
zo 02/09/2018 8050 T.C. 78 7123 TC DIEPENBROECK VZW A 3-1 / 6-3 / 43-36 Afgerond
zo 09/09/2018 8017 T.C. HAMME B 8050 T.C. 78 1-3 / 2-6 / 25-42 Afgerond
zo 09/09/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8034 T.C. REINAERT B 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
zo 16/09/2018 7123 TC DIEPENBROECK VZW A 8017 T.C. HAMME B 2-2 / 5-4 / 43-37 Afgerond
zo 16/09/2018 8050 T.C. 78 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 1-3 / 3-6 / 35-45 Afgerond
zo 23/09/2018 8034 T.C. REINAERT B 8050 T.C. 78 0-4 / 2-8 / 37-59 Afgerond
zo 23/09/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 7123 TC DIEPENBROECK VZW A 4-0 / 8-0 / 48-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8072 T.C. STEKENE A 8063 T.C. MOERBEKE D 3-1 / 6-4 / 45-48 Afgerond
zo 26/08/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 0045 T.C. LINKEROEVER 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
zo 02/09/2018 8063 T.C. MOERBEKE D 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-4 / 0-8 / 18-48 Afgerond
zo 02/09/2018 7047 TENNIS CLUB ASSE 8072 T.C. STEKENE A 4-0 / 8-0 / 48-7 Afgerond
zo 09/09/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 7047 TENNIS CLUB ASSE 3-1 / 6-3 / 42-43 Afgerond
zo 09/09/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 8063 T.C. MOERBEKE D 3-1 / 6-3 / 47-47 Afgerond
zo 16/09/2018 8072 T.C. STEKENE A 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-3 / 2-7 / 28-53 Afgerond
zo 16/09/2018 7047 TENNIS CLUB ASSE 0045 T.C. LINKEROEVER 4-0 / 8-1 / 55-21 Afgerond
zo 23/09/2018 8063 T.C. MOERBEKE D 7047 TENNIS CLUB ASSE 0-4 / 0-8 / 19-50 Afgerond
zo 23/09/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 8072 T.C. STEKENE A 3-1 / 6-2 / 40-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8063 T.C. MOERBEKE B 0063 T.C. BORGERWEERT B 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8126 T.C. HOF TER BURST 1-3 / 3-6 / 36-47 Afgerond
zo 02/09/2018 8063 T.C. MOERBEKE B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 1-3 / 2-6 / 26-45 Afgerond
zo 02/09/2018 0063 T.C. BORGERWEERT B 8126 T.C. HOF TER BURST 2-2 / 5-4 / 40-44 Afgerond
zo 09/09/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 0063 T.C. BORGERWEERT B 0-4 / 1-8 / 28-52 Afgerond
zo 09/09/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8063 T.C. MOERBEKE B 3-1 / 6-2 / 41-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0193 T.C. KOOIKE 0150 T.C. DE KIEVIT A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 0214 TENNISCLUB T & T A 0112 ESSENSE T.C. INTER 2-2 / 6-4 / 54-45 Afgerond
zo 02/09/2018 0150 T.C. DE KIEVIT A 0214 TENNISCLUB T & T A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 02/09/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0193 T.C. KOOIKE 4-0 / 8-1 / 55-32 Afgerond
zo 09/09/2018 0214 TENNISCLUB T & T A 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 3-1 / 6-5 / 49-53 Afgerond
zo 09/09/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER 0150 T.C. DE KIEVIT A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 16/09/2018 0193 T.C. KOOIKE 0214 TENNISCLUB T & T A 2-2 / 4-5 / 36-47 Afgerond
zo 16/09/2018 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0112 ESSENSE T.C. INTER 2-2 / 5-5 / 43-47 Afgerond
zo 23/09/2018 0150 T.C. DE KIEVIT A 0015 KON. PARK T.C. BRASSCHAAT 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER 0193 T.C. KOOIKE 1-3 / 3-6 / 37-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0214 TENNISCLUB T & T B 0150 T.C. DE KIEVIT C 2-2 / 4-6 / 47-61 Afgerond
zo 26/08/2018 0130 T.C. DE VRIJHEID B 0157 T.C. ROZENHOF A 4-0 / 8-1 / 51-23 Afgerond
zo 02/09/2018 0150 T.C. DE KIEVIT C 0130 T.C. DE VRIJHEID B 2-2 / 4-5 / 37-50 Afgerond
zo 02/09/2018 0159 T.C. DE VALK B 0214 TENNISCLUB T & T B 2-2 / 4-4 / 39-29 Afgerond
zo 09/09/2018 0130 T.C. DE VRIJHEID B 0159 T.C. DE VALK B 3-1 / 6-3 / 46-41 Afgerond
zo 09/09/2018 0157 T.C. ROZENHOF A 0150 T.C. DE KIEVIT C 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
zo 16/09/2018 0214 TENNISCLUB T & T B 0130 T.C. DE VRIJHEID B 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
zo 16/09/2018 0159 T.C. DE VALK B 0157 T.C. ROZENHOF A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 0150 T.C. DE KIEVIT C 0159 T.C. DE VALK B 2-2 / 4-6 / 45-60 Afgerond
zo 23/09/2018 0157 T.C. ROZENHOF A 0214 TENNISCLUB T & T B 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0150 T.C. DE KIEVIT B 0214 TENNISCLUB T & T C 3-1 / 6-3 / 51-38 Afgerond
zo 26/08/2018 0157 T.C. ROZENHOF B 0159 T.C. DE VALK A 2-2 / 4-4 / 35-29 Afgerond
zo 02/09/2018 0214 TENNISCLUB T & T C 0157 T.C. ROZENHOF B 4-0 / 8-1 / 52-24 Afgerond
zo 02/09/2018 0130 T.C. DE VRIJHEID A 0150 T.C. DE KIEVIT B 2-2 / 4-5 / 46-50 Afgerond
zo 09/09/2018 0157 T.C. ROZENHOF B 0130 T.C. DE VRIJHEID A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0159 T.C. DE VALK A 0214 TENNISCLUB T & T C 1-3 / 2-6 / 23-39 Afgerond
zo 16/09/2018 0150 T.C. DE KIEVIT B 0157 T.C. ROZENHOF B 4-0 / 8-0 / 48-19 Afgerond
zo 16/09/2018 0130 T.C. DE VRIJHEID A 0159 T.C. DE VALK A 3-1 / 6-2 / 45-29 Afgerond
zo 23/09/2018 0214 TENNISCLUB T & T C 0130 T.C. DE VRIJHEID A 3-1 / 6-2 / 41-22 Afgerond
zo 23/09/2018 0159 T.C. DE VALK A 0150 T.C. DE KIEVIT B 2-2 / 4-4 / 27-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0077 T.C. FOREST HILLS A 0006 K. BRANDT T.C. B 4-0 / 8-0 / 50-25 Afgerond
zo 26/08/2018 0089 MERKSEMSE T.C. 0031 K.T.C. SCHOTEN C 4-0 / 8-0 / 48-18 Afgerond
zo 02/09/2018 0006 K. BRANDT T.C. B 0089 MERKSEMSE T.C. 0-0 / 0-0 / 0-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0077 T.C. FOREST HILLS A 2-2 / 5-5 / 49-55 Afgerond
zo 09/09/2018 0089 MERKSEMSE T.C. 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 4-0 / 8-1 / 54-31 Afgerond
zo 09/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN C 0006 K. BRANDT T.C. B 0-0 / 0-0 / 0-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS A 0089 MERKSEMSE T.C. 1-3 / 2-6 / 32-42 Afgerond
zo 16/09/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0031 K.T.C. SCHOTEN C 3-1 / 6-2 / 40-31 Afgerond
zo 23/09/2018 0006 K. BRANDT T.C. B 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. B 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN C 0077 T.C. FOREST HILLS A 2-2 / 4-4 / 38-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0046 T.C. TEN HOEVE A 0031 K.T.C. SCHOTEN D 1-3 / 2-6 / 32-46 Afgerond
zo 26/08/2018 0006 K. BRANDT T.C. A 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0-4 / 0-8 / 30-52 Afgerond
zo 02/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN D 0006 K. BRANDT T.C. A 3-1 / 7-2 / 51-35 Afgerond
zo 02/09/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0046 T.C. TEN HOEVE A 2-2 / 4-6 / 47-53 Afgerond
zo 09/09/2018 0006 K. BRANDT T.C. A 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 2-2 / 4-4 / 32-42 Afgerond
zo 09/09/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0031 K.T.C. SCHOTEN D 0-4 / 1-8 / 26-55 Afgerond
zo 16/09/2018 0046 T.C. TEN HOEVE A 0006 K. BRANDT T.C. A 3-1 / 6-3 / 48-37 Afgerond
zo 16/09/2018 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 3-1 / 6-2 / 45-28 Afgerond
zo 23/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN D 0002 ROYAL ANTWERP T.C. 2-2 / 6-4 / 53-41 Afgerond
zo 23/09/2018 0024 KONINKLIJKE RUA T.C. A 0046 T.C. TEN HOEVE A 2-2 / 6-5 / 59-51 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0046 T.C. TEN HOEVE C 2-2 / 4-4 / 37-32 Afgerond
zo 26/08/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0077 T.C. FOREST HILLS B 2-2 / 6-4 / 57-45 Afgerond
zo 02/09/2018 0046 T.C. TEN HOEVE C 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 1-3 / 4-6 / 47-50 Afgerond
zo 02/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN B 0155 T.C. RUGGEVELD A 4-0 / 8-2 / 61-47 Afgerond
zo 09/09/2018 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0031 K.T.C. SCHOTEN B 2-2 / 5-4 / 43-38 Afgerond
zo 09/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS B 0046 T.C. TEN HOEVE C 2-2 / 6-5 / 56-58 Afgerond
zo 16/09/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0019 KONINKLIJKE T.C. NOVA 0-4 / 1-8 / 34-55 Afgerond
zo 16/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN B 0077 T.C. FOREST HILLS B 4-0 / 8-1 / 52-31 Afgerond
zo 23/09/2018 0046 T.C. TEN HOEVE C 0031 K.T.C. SCHOTEN B 1-3 / 3-7 / 44-55 Afgerond
zo 23/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS B 0155 T.C. RUGGEVELD A 2-2 / 4-4 / 34-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0195 T.C. FORT IV 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-2 / 6-6 / 66-57 Afgerond
zo 26/08/2018 0155 T.C. RUGGEVELD B 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-2 / 5-4 / 43-38 Afgerond
zo 02/09/2018 0046 T.C. TEN HOEVE B 0155 T.C. RUGGEVELD B 2-2 / 4-4 / 35-32 Afgerond
zo 02/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0195 T.C. FORT IV 3-1 / 7-3 / 58-47 Afgerond
zo 09/09/2018 0155 T.C. RUGGEVELD B 0031 K.T.C. SCHOTEN A 1-3 / 4-7 / 52-65 Afgerond
zo 09/09/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0046 T.C. TEN HOEVE B 2-2 / 5-4 / 47-41 Afgerond
zo 16/09/2018 0195 T.C. FORT IV 0155 T.C. RUGGEVELD B 2-2 / 4-4 / 35-38 Afgerond
zo 16/09/2018 0031 K.T.C. SCHOTEN A 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-2 / 6-4 / 57-48 Afgerond
zo 23/09/2018 0046 T.C. TEN HOEVE B 0031 K.T.C. SCHOTEN A 2-2 / 5-5 / 48-53 Afgerond
zo 23/09/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0195 T.C. FORT IV 3-1 / 7-3 / 55-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. 0070 T.C. TER LINDEN A 4-0 / 8-0 / 49-18 Afgerond
zo 26/08/2018 0095 TC DE MEYL 0078 T.C. 'T SAS C 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
zo 02/09/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0095 TC DE MEYL 4-0 / 8-0 / 49-17 Afgerond
zo 02/09/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0065 SPORTING HOVE T.C. 0-4 / 2-8 / 38-57 Afgerond
zo 09/09/2018 0095 TC DE MEYL 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0078 T.C. 'T SAS C 0070 T.C. TER LINDEN A 4-0 / 8-2 / 53-37 Afgerond
zo 16/09/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. 0095 TC DE MEYL 3-1 / 6-2 / 45-33 Afgerond
zo 16/09/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL B 0078 T.C. 'T SAS C 1-3 / 3-7 / 49-56 Afgerond
zo 23/09/2018 0070 T.C. TER LINDEN A 0060 T.C. DE POLLEPEL B 4-0 / 8-0 / 50-19 Afgerond
zo 23/09/2018 0078 T.C. 'T SAS C 0065 SPORTING HOVE T.C. 2-2 / 5-5 / 53-53 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0084 T.C. MOLENBOS A 3-1 / 6-2 / 39-19 Afgerond
zo 26/08/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0056 T.C. EMBLEM B 2-2 / 5-4 / 53-43 Afgerond
zo 02/09/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0070 T.C. TER LINDEN B 0-4 / 1-8 / 34-53 Afgerond
zo 02/09/2018 0160 T.C. BERLAAR 0078 T.C. 'T SAS A 2-2 / 5-4 / 45-41 Afgerond
zo 09/09/2018 0070 T.C. TER LINDEN B 0160 T.C. BERLAAR 3-1 / 6-2 / 42-28 Afgerond
zo 09/09/2018 0056 T.C. EMBLEM B 0084 T.C. MOLENBOS A 4-0 / 8-0 / 48-20 Afgerond
zo 16/09/2018 0078 T.C. 'T SAS A 0070 T.C. TER LINDEN B 2-2 / 5-5 / 54-51 Afgerond
zo 16/09/2018 0160 T.C. BERLAAR 0056 T.C. EMBLEM B 1-3 / 2-7 / 29-52 Afgerond
zo 23/09/2018 0084 T.C. MOLENBOS A 0160 T.C. BERLAAR 2-2 / 4-5 / 41-44 Afgerond
zo 23/09/2018 0056 T.C. EMBLEM B 0078 T.C. 'T SAS A 1-3 / 3-7 / 42-60 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0084 T.C. MOLENBOS B 1-3 / 2-7 / 30-51 Afgerond
zo 26/08/2018 0056 T.C. EMBLEM A 0060 T.C. DE POLLEPEL A 1-3 / 3-6 / 43-46 Afgerond
zo 02/09/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0056 T.C. EMBLEM A 1-3 / 3-6 / 37-46 Afgerond
zo 02/09/2018 0128 T.C. KROMVELD A 0078 T.C. 'T SAS B 4-0 / 8-0 / 49-20 Afgerond
zo 09/09/2018 0056 T.C. EMBLEM A 0128 T.C. KROMVELD A 3-1 / 7-4 / 58-56 Afgerond
zo 09/09/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL A 0084 T.C. MOLENBOS B 1-3 / 2-7 / 31-50 Afgerond
zo 16/09/2018 0078 T.C. 'T SAS B 0056 T.C. EMBLEM A 0-4 / 2-8 / 39-61 Afgerond
zo 16/09/2018 0128 T.C. KROMVELD A 0060 T.C. DE POLLEPEL A 3-1 / 7-4 / 61-57 Afgerond
zo 23/09/2018 0084 T.C. MOLENBOS B 0128 T.C. KROMVELD A 3-1 / 7-3 / 56-43 Afgerond
zo 23/09/2018 0060 T.C. DE POLLEPEL A 0078 T.C. 'T SAS B 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7101 T.C. DE VLOER A 5044 T.C. ROOSENDAEL B 0-4 / 2-8 / 44-59 Afgerond
zo 26/08/2018 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB 7044 T.C. LOVANIUM 4-0 / 8-0 / 48-28 Afgerond
zo 02/09/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL B 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB 0-4 / 1-8 / 32-55 Afgerond
zo 02/09/2018 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 7101 T.C. DE VLOER A 4-0 / 8-0 / 50-25 Afgerond
zo 09/09/2018 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 1-3 / 2-6 / 19-46 Afgerond
zo 09/09/2018 7044 T.C. LOVANIUM 5044 T.C. ROOSENDAEL B 4-0 / 8-1 / 53-27 Afgerond
zo 16/09/2018 7101 T.C. DE VLOER A 7049 HAACHT - TILDONK TENNIS CLUB 0-4 / 3-8 / 44-60 Afgerond
zo 16/09/2018 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 7044 T.C. LOVANIUM 2-2 / 4-4 / 34-38 Afgerond
zo 23/09/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL B 7071 T.C. HET ZEEN STERREBEEK 0-4 / 0-8 / 29-49 Afgerond
zo 23/09/2018 7044 T.C. LOVANIUM 7101 T.C. DE VLOER A 2-2 / 5-4 / 46-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL A 7101 T.C. DE VLOER B 0-4 / 0-8 / 15-49 Afgerond
zo 26/08/2018 7015 KONINKLIJKE LAWN TENNIS CLUB HERENT 7108 TC TENNIFUN 4-0 / 8-1 / 53-24 Afgerond
zo 02/09/2018 7101 T.C. DE VLOER B 7015 KONINKLIJKE LAWN TENNIS CLUB HERENT 2-2 / 4-5 / 32-39 Afgerond
zo 02/09/2018 7074 WOTEN 5044 T.C. ROOSENDAEL A 3-1 / 6-3 / 45-30 Afgerond
zo 09/09/2018 7015 KONINKLIJKE LAWN TENNIS CLUB HERENT 7074 WOTEN 3-1 / 6-2 / 48-21 Afgerond
zo 09/09/2018 7108 TC TENNIFUN 7101 T.C. DE VLOER B 0-4 / 0-8 / 7-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL A 7015 KONINKLIJKE LAWN TENNIS CLUB HERENT 2-2 / 4-4 / 25-39 Afgerond
zo 16/09/2018 7074 WOTEN 7108 TC TENNIFUN 1-3 / 2-6 / 27-45 Afgerond
zo 23/09/2018 7101 T.C. DE VLOER B 7074 WOTEN 4-0 / 8-0 / 48-10 Afgerond
zo 23/09/2018 7108 TC TENNIFUN 5044 T.C. ROOSENDAEL A 1-3 / 4-6 / 45-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5058 T.C. BOLDERBERG B 1-3 / 2-6 / 25-43 Afgerond
zo 26/08/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5015 ACHEL T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 5058 T.C. BOLDERBERG B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-1 / 7-2 / 53-34 Afgerond
zo 02/09/2018 5069 T.C. AS D 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-4 / 1-8 / 36-53 Afgerond
zo 09/09/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5069 T.C. AS D 3-1 / 7-2 / 52-25 Afgerond
zo 09/09/2018 5015 ACHEL T.C. A 5058 T.C. BOLDERBERG B 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5008 K.T.C. MEULENBERG A 1-3 / 2-6 / 24-41 Afgerond
zo 16/09/2018 5069 T.C. AS D 5015 ACHEL T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
zo 23/09/2018 5058 T.C. BOLDERBERG B 5069 T.C. AS D 4-0 / 8-2 / 58-41 Afgerond
zo 23/09/2018 5015 ACHEL T.C. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-3 / 2-6 / 21-37 Afgerond
zo 26/08/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. E 2-2 / 5-5 / 50-44 Afgerond
zo 02/09/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 3-1 / 6-2 / 40-23 Afgerond
zo 02/09/2018 5015 ACHEL T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT B 3-1 / 7-3 / 57-47 Afgerond
zo 09/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5015 ACHEL T.C. C 2-2 / 5-4 / 48-40 Afgerond
zo 09/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. E 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-2 / 4-5 / 46-43 Afgerond
zo 16/09/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 3-1 / 6-2 / 41-22 Afgerond
zo 16/09/2018 5015 ACHEL T.C. C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. E 1-3 / 3-7 / 44-59 Afgerond
zo 23/09/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5015 ACHEL T.C. C 4-0 / 8-1 / 54-26 Afgerond
zo 23/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. E 5087 T.C. BOCHOLT B 4-0 / 8-1 / 53-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5015 ACHEL T.C. B 3-1 / 7-3 / 55-41 Afgerond
zo 26/08/2018 5078 T.C. EVERSEL 5034 T.C. BASVELD A 3-1 / 6-3 / 43-40 Afgerond
zo 02/09/2018 5015 ACHEL T.C. B 5078 T.C. EVERSEL 1-3 / 3-7 / 34-56 Afgerond
zo 02/09/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 3-1 / 6-2 / 46-35 Afgerond
zo 09/09/2018 5078 T.C. EVERSEL 5017 KON. METALLIC T.C. 2-2 / 6-5 / 64-56 Afgerond
zo 09/09/2018 5034 T.C. BASVELD A 5015 ACHEL T.C. B 4-0 / 8-1 / 50-25 Afgerond
zo 16/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5078 T.C. EVERSEL 0-4 / 1-8 / 26-55 Afgerond
zo 16/09/2018 5017 KON. METALLIC T.C. 5034 T.C. BASVELD A 2-2 / 4-4 / 35-38 Afgerond
zo 23/09/2018 5015 ACHEL T.C. B 5017 KON. METALLIC T.C. 0-4 / 0-8 / 6-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5034 T.C. BASVELD A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 3-1 / 7-2 / 52-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5069 T.C. AS B 1-3 / 2-7 / 24-55 Afgerond
zo 26/08/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-4 / 1-8 / 33-52 Afgerond
zo 02/09/2018 5069 T.C. AS B 5087 T.C. BOCHOLT D 3-1 / 6-3 / 44-35 Afgerond
zo 02/09/2018 5027 TC MAASEIK B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-1 / 6-4 / 52-40 Afgerond
zo 09/09/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5027 TC MAASEIK B 1-3 / 4-7 / 57-62 Afgerond
zo 09/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5069 T.C. AS B 3-1 / 7-2 / 55-42 Afgerond
zo 16/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5087 T.C. BOCHOLT D 1-3 / 3-6 / 42-46 Afgerond
zo 16/09/2018 5027 TC MAASEIK B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 2-2 / 4-4 / 33-39 Afgerond
zo 23/09/2018 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK B 3-1 / 6-2 / 42-20 Afgerond
zo 23/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 2-2 / 4-5 / 33-47 Afgerond
zo 26/08/2018 5027 TC MAASEIK A 5012 T.C. WINTERSLAG 1-3 / 2-6 / 28-39 Afgerond
zo 02/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5027 TC MAASEIK A 0-4 / 0-8 / 22-48 Afgerond
zo 02/09/2018 5057 TC O - TC IRIS 5087 T.C. BOCHOLT A 4-0 / 8-0 / 49-16 Afgerond
zo 09/09/2018 5027 TC MAASEIK A 5057 TC O - TC IRIS 2-2 / 6-5 / 57-49 Afgerond
zo 09/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 4-0 / 8-1 / 53-35 Afgerond
zo 16/09/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5027 TC MAASEIK A 0-4 / 0-8 / 12-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5057 TC O - TC IRIS 5012 T.C. WINTERSLAG 1-3 / 2-6 / 35-52 Afgerond
zo 23/09/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT D 5057 TC O - TC IRIS 0-4 / 1-8 / 34-54 Afgerond
zo 23/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5087 T.C. BOCHOLT A 4-0 / 8-0 / 48-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-4 / 2-8 / 39-59 Afgerond
zo 26/08/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5069 T.C. AS A 2-2 / 5-5 / 52-48 Afgerond
zo 02/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5024 T.C. HEUSDEN B 4-0 / 8-2 / 59-47 Afgerond
zo 02/09/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-1 / 6-3 / 51-39 Afgerond
zo 09/09/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 2-2 / 4-4 / 38-40 Afgerond
zo 09/09/2018 5069 T.C. AS A 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-4 / 0-8 / 23-50 Afgerond
zo 16/09/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5024 T.C. HEUSDEN B 1-3 / 3-6 / 33-49 Afgerond
zo 16/09/2018 5072 T.C. DRIEHOEVEN 5069 T.C. AS A 3-1 / 7-2 / 50-28 Afgerond
zo 23/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5072 T.C. DRIEHOEVEN 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 5069 T.C. AS A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 2-2 / 4-4 / 36-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5024 T.C. HEUSDEN A 2-2 / 5-5 / 47-53 Afgerond
zo 26/08/2018 5018 T.C. HAMONT A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 2-2 / 5-4 / 46-36 Afgerond
zo 02/09/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5018 T.C. HAMONT A 3-1 / 7-2 / 55-29 Afgerond
zo 02/09/2018 5034 T.C. BASVELD B 5028 T.C. LANAKEN B 2-2 / 4-4 / 36-30 Afgerond
zo 09/09/2018 5018 T.C. HAMONT A 5034 T.C. BASVELD B 1-3 / 2-7 / 40-52 Afgerond
zo 09/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5024 T.C. HEUSDEN A 0-4 / 1-8 / 28-54 Afgerond
zo 16/09/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5018 T.C. HAMONT A 3-1 / 7-3 / 58-42 Afgerond
zo 16/09/2018 5034 T.C. BASVELD B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 2-2 / 6-4 / 57-46 Afgerond
zo 23/09/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5034 T.C. BASVELD B 3-1 / 6-3 / 48-31 Afgerond
zo 23/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5028 T.C. LANAKEN B 1-3 / 2-6 / 31-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5055 T.C. BERKENBOS 2-2 / 5-6 / 62-60 Afgerond
zo 26/08/2018 5010 T.C. HELZOLD A 5051 T.C. OP DE WAAL 3-1 / 6-3 / 44-38 Afgerond
zo 02/09/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5010 T.C. HELZOLD A 3-1 / 6-2 / 43-21 Afgerond
zo 02/09/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 4-0 / 8-1 / 54-34 Afgerond
zo 09/09/2018 5010 T.C. HELZOLD A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 0-4 / 0-8 / 25-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5055 T.C. BERKENBOS 1-3 / 2-7 / 32-53 Afgerond
zo 16/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5010 T.C. HELZOLD A 4-0 / 8-1 / 53-37 Afgerond
zo 16/09/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5051 T.C. OP DE WAAL 2-2 / 4-4 / 41-41 Afgerond
zo 23/09/2018 5055 T.C. BERKENBOS 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 1-3 / 4-6 / 51-54 Afgerond
zo 23/09/2018 5051 T.C. OP DE WAAL 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 2-2 / 4-5 / 42-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5069 T.C. AS C 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-1 / 7-3 / 54-38 Afgerond
zo 26/08/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN A 4-0 / 8-0 / 49-11 Afgerond
zo 02/09/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-3 / 4-6 / 50-59 Afgerond
zo 02/09/2018 5010 T.C. HELZOLD B 5069 T.C. AS C 0-4 / 0-8 / 18-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5010 T.C. HELZOLD B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 09/09/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 0-4 / 1-8 / 22-51 Afgerond
zo 16/09/2018 5069 T.C. AS C 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-2 / 4-4 / 33-34 Afgerond
zo 16/09/2018 5010 T.C. HELZOLD B 5028 T.C. LANAKEN A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5010 T.C. HELZOLD B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5069 T.C. AS C 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 5087 T.C. BOCHOLT C 2-2 / 4-5 / 37-47 Afgerond
zo 26/08/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5058 T.C. BOLDERBERG A 2-2 / 5-4 / 45-36 Afgerond
zo 02/09/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 4-0 / 8-1 / 51-34 Afgerond
zo 02/09/2018 5018 T.C. HAMONT B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 3-1 / 6-2 / 43-22 Afgerond
zo 09/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5018 T.C. HAMONT B 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5058 T.C. BOLDERBERG A 5087 T.C. BOCHOLT C 1-3 / 3-6 / 30-42 Afgerond
zo 16/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-2 / 5-5 / 43-49 Afgerond
zo 16/09/2018 5018 T.C. HAMONT B 5058 T.C. BOLDERBERG A 4-0 / 8-1 / 52-34 Afgerond
zo 23/09/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5018 T.C. HAMONT B 1-3 / 3-6 / 40-46 Afgerond
zo 23/09/2018 5058 T.C. BOLDERBERG A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. C 2-2 / 4-5 / 37-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. D 5001 KTC BERINGEN 4-0 / 8-0 / 48-25 Afgerond
zo 26/08/2018 5076 T.C. BOEKT 5068 TENNIS CLUB DILSEN 3-1 / 6-3 / 47-38 Afgerond
zo 02/09/2018 5001 KTC BERINGEN 5076 T.C. BOEKT 2-2 / 5-5 / 52-51 Afgerond
zo 02/09/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. D 2-2 / 6-5 / 61-56 Afgerond
zo 09/09/2018 5076 T.C. BOEKT 5097 T.C. DE BONEPUT 1-3 / 4-7 / 49-57 Afgerond
zo 09/09/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5001 KTC BERINGEN 2-2 / 5-4 / 45-40 Afgerond
zo 16/09/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. D 5076 T.C. BOEKT 3-1 / 7-3 / 61-45 Afgerond
zo 16/09/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5068 TENNIS CLUB DILSEN 2-2 / 5-4 / 39-34 Afgerond
zo 23/09/2018 5001 KTC BERINGEN 5097 T.C. DE BONEPUT 2-2 / 4-5 / 38-47 Afgerond
zo 23/09/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. D 0-4 / 0-8 / 24-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5046 T.C. DE BORN B 0-4 / 0-8 / 10-48 Afgerond
zo 26/08/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5039 RUNKSTER T.C. 3-1 / 6-3 / 46-36 Afgerond
zo 02/09/2018 5046 T.C. DE BORN B 5007 K. TONGERSE T.C. 1-3 / 3-6 / 38-46 Afgerond
zo 02/09/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-1 / 6-2 / 40-13 Afgerond
zo 09/09/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5047 T.C. SMASH KERMT 1-3 / 2-6 / 23-38 Afgerond
zo 09/09/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5046 T.C. DE BORN B 2-2 / 4-5 / 45-45 Afgerond
zo 16/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5007 K. TONGERSE T.C. 0-4 / 0-8 / 4-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5039 RUNKSTER T.C. 3-1 / 6-3 / 50-31 Afgerond
zo 23/09/2018 5046 T.C. DE BORN B 5047 T.C. SMASH KERMT 0-4 / 0-8 / 3-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-2 / 4-4 / 40-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN F 0-4 / 0-8 / 19-50 Afgerond
zo 26/08/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5046 T.C. DE BORN A 3-1 / 6-3 / 46-30 Afgerond
zo 02/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN F 5003 K.T.C. DIEST A 0-4 / 0-8 / 16-48 Afgerond
zo 02/09/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5048 G.T. TESSENDERLO A 2-2 / 5-4 / 43-34 Afgerond
zo 09/09/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5063 T.C. BEUKENHOF 0-4 / 0-8 / 26-49 Afgerond
zo 09/09/2018 5046 T.C. DE BORN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN F 2-2 / 4-5 / 39-44 Afgerond
zo 16/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5003 K.T.C. DIEST A 0-4 / 1-8 / 24-51 Afgerond
zo 16/09/2018 5063 T.C. BEUKENHOF 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-0 / 48-12 Afgerond
zo 23/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN F 5063 T.C. BEUKENHOF 1-3 / 3-6 / 41-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5046 T.C. DE BORN A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-4 / 0-8 / 2-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 4-0 / 8-3 / 65-45 Afgerond
zo 26/08/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5037 T.C. DE ALK 3-1 / 6-3 / 46-43 Afgerond
zo 02/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-4 / 1-8 / 27-53 Afgerond
zo 02/09/2018 5049 LOONSE T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-2 / 6-4 / 57-50 Afgerond
zo 09/09/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5049 LOONSE T.C. 1-3 / 2-6 / 38-43 Afgerond
zo 09/09/2018 5037 T.C. DE ALK 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-1 / 7-2 / 52-29 Afgerond
zo 16/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 1-3 / 3-7 / 44-53 Afgerond
zo 16/09/2018 5049 LOONSE T.C. 5037 T.C. DE ALK 3-1 / 6-3 / 48-36 Afgerond
zo 23/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5049 LOONSE T.C. 0-4 / 0-8 / 15-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5037 T.C. DE ALK 5048 G.T. TESSENDERLO C 1-3 / 3-6 / 35-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5052 T.C. ZELEM A 5096 T.C. HAM A 2-2 / 4-5 / 43-44 Afgerond
zo 26/08/2018 0050 T.C. DE RAKKET C 5048 G.T. TESSENDERLO D 3-1 / 6-2 / 42-24 Afgerond
zo 02/09/2018 5096 T.C. HAM A 0050 T.C. DE RAKKET C 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
zo 02/09/2018 5003 K.T.C. DIEST C 5052 T.C. ZELEM A 3-1 / 6-2 / 42-20 Afgerond
zo 09/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET C 5003 K.T.C. DIEST C 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
zo 09/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5096 T.C. HAM A 4-0 / 8-0 / 49-23 Afgerond
zo 16/09/2018 5052 T.C. ZELEM A 0050 T.C. DE RAKKET C 0-4 / 2-8 / 35-59 Afgerond
zo 16/09/2018 5003 K.T.C. DIEST C 5048 G.T. TESSENDERLO D 4-0 / 8-1 / 55-35 Afgerond
zo 23/09/2018 5096 T.C. HAM A 5003 K.T.C. DIEST C 0-4 / 0-8 / 12-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5052 T.C. ZELEM A 4-0 / 8-1 / 55-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0099 T.C. OLEN A 0050 T.C. DE RAKKET A 3-1 / 6-3 / 51-51 Afgerond
zo 26/08/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5052 T.C. ZELEM C 1-3 / 2-7 / 22-54 Afgerond
zo 02/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 4-0 / 8-0 / 49-20 Afgerond
zo 02/09/2018 5096 T.C. HAM B 0099 T.C. OLEN A 2-2 / 4-5 / 38-46 Afgerond
zo 09/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5096 T.C. HAM B 0-4 / 0-8 / 11-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5052 T.C. ZELEM C 0050 T.C. DE RAKKET A 2-2 / 6-4 / 55-51 Afgerond
zo 16/09/2018 0099 T.C. OLEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
zo 16/09/2018 5096 T.C. HAM B 5052 T.C. ZELEM C 2-2 / 5-4 / 48-38 Afgerond
zo 23/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET A 5096 T.C. HAM B 4-0 / 8-0 / 51-30 Afgerond
zo 23/09/2018 5052 T.C. ZELEM C 0099 T.C. OLEN A 1-3 / 3-6 / 33-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0050 T.C. DE RAKKET B 1-3 / 2-6 / 29-39 Afgerond
zo 26/08/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 0099 T.C. OLEN C 2-2 / 5-5 / 44-51 Afgerond
zo 02/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-0 / 8-0 / 50-21 Afgerond
zo 02/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 2-2 / 4-5 / 41-51 Afgerond
zo 09/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 0-4 / 1-8 / 35-51 Afgerond
zo 09/09/2018 0099 T.C. OLEN C 0050 T.C. DE RAKKET B 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5048 G.T. TESSENDERLO B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 0099 T.C. OLEN C 3-1 / 6-2 / 43-34 Afgerond
zo 23/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-2 / 4-4 / 32-32 Afgerond
zo 23/09/2018 0099 T.C. OLEN C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0-0 / 0-0 / 0-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5052 T.C. ZELEM B 0051 T.C. SPORTIVA 3-1 / 7-2 / 52-29 Afgerond
zo 26/08/2018 0062 T.C. WESTERLO 5048 G.T. TESSENDERLO E 2-2 / 4-4 / 35-30 Afgerond
zo 02/09/2018 0051 T.C. SPORTIVA 0062 T.C. WESTERLO 0-4 / 1-8 / 36-54 Afgerond
zo 02/09/2018 5026 T.C. LUMMEN 5052 T.C. ZELEM B 3-1 / 6-3 / 43-38 Afgerond
zo 09/09/2018 0062 T.C. WESTERLO 5026 T.C. LUMMEN 3-1 / 6-3 / 48-34 Afgerond
zo 09/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 0051 T.C. SPORTIVA 4-0 / 8-2 / 63-52 Afgerond
zo 16/09/2018 5052 T.C. ZELEM B 0062 T.C. WESTERLO 1-3 / 3-6 / 35-46 Afgerond
zo 16/09/2018 5026 T.C. LUMMEN 5048 G.T. TESSENDERLO E 4-0 / 8-1 / 54-30 Afgerond
zo 23/09/2018 0051 T.C. SPORTIVA 5026 T.C. LUMMEN 0-4 / 0-8 / 20-49 Afgerond
zo 23/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5052 T.C. ZELEM B 2-2 / 4-4 / 33-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 5003 K.T.C. DIEST B 0-4 / 0-8 / 17-48 Afgerond
zo 26/08/2018 0099 T.C. OLEN B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-1 / 7-2 / 51-27 Afgerond
zo 02/09/2018 5003 K.T.C. DIEST B 0099 T.C. OLEN B 2-2 / 4-4 / 34-35 Afgerond
zo 02/09/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 4-0 / 8-0 / 48-9 Afgerond
zo 09/09/2018 0099 T.C. OLEN B 0158 T.C. VOORTKAPEL 4-0 / 8-3 / 64-54 Afgerond
zo 09/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5003 K.T.C. DIEST B 1-3 / 3-7 / 44-56 Afgerond
zo 16/09/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 0099 T.C. OLEN B 0-4 / 2-8 / 35-57 Afgerond
zo 16/09/2018 0158 T.C. VOORTKAPEL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-1 / 6-4 / 51-51 Afgerond
zo 23/09/2018 5003 K.T.C. DIEST B 0158 T.C. VOORTKAPEL 3-1 / 6-2 / 43-30 Afgerond
zo 23/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN E 2-2 / 4-4 / 28-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 0087 I.S.C. T.C. A 2-2 / 4-4 / 41-41 Afgerond
zo 26/08/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5096 T.C. HAM C 0-4 / 0-8 / 22-48 Afgerond
zo 02/09/2018 0087 I.S.C. T.C. A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 2-2 / 5-4 / 46-42 Afgerond
zo 02/09/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5038 T.C. LAAKDAL A 0-4 / 1-8 / 32-52 Afgerond
zo 09/09/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 5036 T.C. DE NETHE A 0-4 / 0-8 / 25-51 Afgerond
zo 09/09/2018 5096 T.C. HAM C 0087 I.S.C. T.C. A 2-2 / 4-6 / 40-59 Afgerond
zo 16/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 4-0 / 8-1 / 55-29 Afgerond
zo 16/09/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5096 T.C. HAM C 1-3 / 2-7 / 32-49 Afgerond
zo 23/09/2018 0087 I.S.C. T.C. A 5036 T.C. DE NETHE A 2-2 / 4-5 / 44-41 Afgerond
zo 23/09/2018 5096 T.C. HAM C 5038 T.C. LAAKDAL A 2-2 / 6-4 / 57-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 4-0 / 8-1 / 50-23 Afgerond
zo 26/08/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5038 T.C. LAAKDAL B 4-0 / 8-1 / 56-27 Afgerond
zo 02/09/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5006 T.C. NUCLEA A 0-4 / 1-8 / 21-51 Afgerond
zo 02/09/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5021 LOMMELSE T.C. 4-0 / 8-2 / 56-42 Afgerond
zo 09/09/2018 5006 T.C. NUCLEA A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-2 / 5-5 / 49-56 Afgerond
zo 09/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 4-0 / 8-1 / 52-25 Afgerond
zo 16/09/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5006 T.C. NUCLEA A 2-2 / 4-4 / 32-38 Afgerond
zo 16/09/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5038 T.C. LAAKDAL B 3-1 / 7-2 / 54-33 Afgerond
zo 23/09/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-3 / 2-7 / 27-51 Afgerond
zo 23/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5021 LOMMELSE T.C. 0-4 / 1-8 / 32-54 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0087 I.S.C. T.C. C 5029 T.C. MOL 0-4 / 0-8 / 19-49 Afgerond
zo 26/08/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 2-2 / 4-5 / 38-40 Afgerond
zo 02/09/2018 5029 T.C. MOL 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-1 / 7-3 / 57-42 Afgerond
zo 02/09/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0087 I.S.C. T.C. C 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
zo 09/09/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0072 KASTELSE TENNISCLUB 3-1 / 6-3 / 46-37 Afgerond
zo 09/09/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 5029 T.C. MOL 2-2 / 4-5 / 39-43 Afgerond
zo 16/09/2018 0087 I.S.C. T.C. C 0035 T.C. DE DAGERAAD 1-3 / 2-7 / 31-53 Afgerond
zo 16/09/2018 0072 KASTELSE TENNISCLUB 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 1-3 / 4-6 / 49-51 Afgerond
zo 23/09/2018 5029 T.C. MOL 0072 KASTELSE TENNISCLUB 1-3 / 2-6 / 20-39 Afgerond
zo 23/09/2018 0066 MERKSPLASSE T.C. VZW 0087 I.S.C. T.C. C 4-0 / 8-3 / 65-52 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 0068 TC SPINNIS 0-4 / 0-8 / 22-51 Afgerond
zo 26/08/2018 5006 T.C. NUCLEA B 0087 I.S.C. T.C. D 1-3 / 3-6 / 44-44 Afgerond
zo 02/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5006 T.C. NUCLEA B 2-2 / 6-4 / 58-42 Afgerond
zo 02/09/2018 0068 TC SPINNIS 0087 I.S.C. T.C. D 3-1 / 7-2 / 50-31 Afgerond
zo 09/09/2018 5006 T.C. NUCLEA B 0068 TC SPINNIS 1-3 / 2-7 / 29-54 Afgerond
zo 09/09/2018 0087 I.S.C. T.C. D 5038 T.C. LAAKDAL D 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 02/09/2018 0087 I.S.C. T.C. B 5036 T.C. DE NETHE B 4-0 / 8-2 / 63-44 Afgerond
zo 02/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-4 / 2-8 / 39-61 Afgerond
zo 09/09/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL C 1-3 / 3-7 / 53-63 Afgerond
zo 09/09/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0087 I.S.C. T.C. B 2-2 / 4-4 / 34-35 Afgerond
zo 16/09/2018 0087 I.S.C. T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL C 4-0 / 8-1 / 54-32 Afgerond
zo 16/09/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-3 / 3-6 / 38-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0146 DE KLINKAERT B 0053 T.C. BORNEM B 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
zo 26/08/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0205 K. SCHELLE SPORT 4-0 / 8-1 / 51-35 Afgerond
zo 02/09/2018 0053 T.C. BORNEM B 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 1-3 / 3-6 / 42-46 Afgerond
zo 02/09/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0146 DE KLINKAERT B 3-1 / 6-3 / 50-39 Afgerond
zo 09/09/2018 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 0048 T.C. DE HASSELT 1-3 / 3-6 / 37-45 Afgerond
zo 09/09/2018 0205 K. SCHELLE SPORT 0053 T.C. BORNEM B 3-1 / 6-3 / 42-35 Afgerond
zo 16/09/2018 0146 DE KLINKAERT B 0211 KEY POINT TENNISCENTRUM 1-3 / 2-6 / 26-46 Afgerond
zo 16/09/2018 0048 T.C. DE HASSELT 0205 K. SCHELLE SPORT 3-1 / 7-3 / 61-50 Afgerond
zo 23/09/2018 0053 T.C. BORNEM B 0048 T.C. DE HASSELT 0-4 / 0-8 / 17-49 Afgerond
zo 23/09/2018 0205 K. SCHELLE SPORT 0146 DE KLINKAERT B 3-1 / 6-2 / 45-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0053 T.C. BORNEM A 0146 DE KLINKAERT A 4-0 / 8-1 / 52-29 Afgerond
zo 26/08/2018 0097 TC WINGFIELD 0128 T.C. KROMVELD B 2-2 / 5-5 / 51-54 Afgerond
zo 02/09/2018 0146 DE KLINKAERT A 0097 TC WINGFIELD 3-1 / 6-3 / 43-31 Afgerond
zo 02/09/2018 0140 T.C. DUVELS 0053 T.C. BORNEM A 0-4 / 0-8 / 13-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0097 TC WINGFIELD 0140 T.C. DUVELS 3-1 / 6-2 / 44-26 Afgerond
zo 09/09/2018 0128 T.C. KROMVELD B 0146 DE KLINKAERT A 0-4 / 1-8 / 30-51 Afgerond
zo 16/09/2018 0053 T.C. BORNEM A 0097 TC WINGFIELD 4-0 / 8-0 / 49-16 Afgerond
zo 16/09/2018 0140 T.C. DUVELS 0128 T.C. KROMVELD B 1-3 / 3-6 / 32-49 Afgerond
zo 23/09/2018 0146 DE KLINKAERT A 0140 T.C. DUVELS 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 0128 T.C. KROMVELD B 0053 T.C. BORNEM A 0-4 / 0-8 / 18-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM A 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS 1-3 / 2-7 / 27-50 Afgerond
zo 26/08/2018 7109 T.C. MEERDAAL A 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 1-3 / 3-6 / 45-50 Afgerond
zo 02/09/2018 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS 7109 T.C. MEERDAAL A 4-0 / 8-2 / 60-39 Afgerond
zo 02/09/2018 7012 TENZA 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM A 1-3 / 3-6 / 40-48 Afgerond
zo 09/09/2018 7109 T.C. MEERDAAL A 7012 TENZA 0-4 / 0-8 / 17-48 Afgerond
zo 09/09/2018 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS 1-3 / 3-7 / 54-56 Afgerond
zo 16/09/2018 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM A 7109 T.C. MEERDAAL A 3-1 / 7-3 / 58-42 Afgerond
zo 16/09/2018 7012 TENZA 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 1-3 / 3-7 / 37-55 Afgerond
zo 23/09/2018 7124 T.C. LELIEHOF SILSOMBOS 7012 TENZA 3-1 / 7-3 / 57-45 Afgerond
zo 23/09/2018 7122 PARK TENNIS KLUB VILVOORDE 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM A 2-2 / 5-5 / 54-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 7109 T.C. MEERDAAL B 1-3 / 3-7 / 41-57 Afgerond
zo 26/08/2018 7011 HTC ISCA 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 3-1 / 6-2 / 45-35 Afgerond
zo 02/09/2018 7109 T.C. MEERDAAL B 7011 HTC ISCA 4-0 / 8-0 / 50-28 Afgerond
zo 02/09/2018 7091 T.C. PANORAMA 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 3-1 / 7-3 / 57-36 Afgerond
zo 09/09/2018 7011 HTC ISCA 7091 T.C. PANORAMA 2-2 / 4-5 / 36-41 Afgerond
zo 09/09/2018 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 7109 T.C. MEERDAAL B 1-3 / 3-7 / 41-54 Afgerond
zo 16/09/2018 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 7011 HTC ISCA 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
zo 16/09/2018 7091 T.C. PANORAMA 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 1-3 / 4-6 / 44-42 Afgerond
zo 23/09/2018 7109 T.C. MEERDAAL B 7091 T.C. PANORAMA 3-1 / 6-3 / 46-36 Afgerond
zo 23/09/2018 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM B 2-2 / 4-5 / 42-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8022 T.C. EEKLO D 8052 T.C. NOBEL B 4-0 / 8-0 / 49-20 Afgerond
zo 26/08/2018 8070 T.C. EVERGEM 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 4-0 / 8-1 / 53-31 Afgerond
zo 02/09/2018 8022 T.C. EEKLO D 8070 T.C. EVERGEM 1-3 / 4-6 / 47-51 Afgerond
zo 02/09/2018 8052 T.C. NOBEL B 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 1-3 / 4-6 / 42-55 Afgerond
zo 09/09/2018 8070 T.C. EVERGEM 8052 T.C. NOBEL B 4-0 / 8-0 / 48-13 Afgerond
zo 09/09/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM B 8022 T.C. EEKLO D 2-2 / 4-4 / 32-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8022 T.C. EEKLO B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 8052 T.C. NOBEL A 8159 T.C. ELEVEN C 1-3 / 4-6 / 49-49 Afgerond
zo 02/09/2018 8113 T.C. OOSTAKKER 8052 T.C. NOBEL A 1-3 / 3-6 / 36-47 Afgerond
zo 02/09/2018 8022 T.C. EEKLO B 8159 T.C. ELEVEN C 2-2 / 5-4 / 44-38 Afgerond
zo 09/09/2018 8052 T.C. NOBEL A 8022 T.C. EEKLO B 2-2 / 5-4 / 49-35 Afgerond
zo 09/09/2018 8159 T.C. ELEVEN C 8113 T.C. OOSTAKKER 2-2 / 4-5 / 40-43 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde