Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NAJAARSINTERCLUB
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DUBBEL GEMENGD 25
  • Afdeling: 4 (45 - 80)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 1-3 / 3-7 / 38-57 Afgerond
zo 26/08/2018 7101 T.C. DE VLOER B 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM 2-2 / 5-5 / 53-47 Afgerond
zo 02/09/2018 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 7101 T.C. DE VLOER B 3-1 / 6-3 / 46-32 Afgerond
zo 02/09/2018 7045 TC HEIDEPARK A 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 1-3 / 2-6 / 25-44 Afgerond
zo 09/09/2018 7101 T.C. DE VLOER B 7045 TC HEIDEPARK A 4-0 / 8-0 / 50-21 Afgerond
zo 09/09/2018 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 2-2 / 4-5 / 39-43 Afgerond
zo 16/09/2018 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 7101 T.C. DE VLOER B 2-2 / 4-6 / 47-59 Afgerond
zo 16/09/2018 7045 TC HEIDEPARK A 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM 1-3 / 3-7 / 35-56 Afgerond
zo 23/09/2018 7032 T.C. DE JONGE WINGERD 7045 TC HEIDEPARK A - / - / - Bezig
zo 23/09/2018 7057 T.C. MACHELEN - DIEGEM 7004 IRIS KESSEL-LO T.C. 2-2 / 5-4 / 46-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0135 T.C. STABROEK A 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 2-2 / 5-4 / 43-40 Afgerond
zo 26/08/2018 8072 T.C. STEKENE 0045 T.C. LINKEROEVER 0-4 / 0-8 / 9-48 Afgerond
zo 02/09/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 8072 T.C. STEKENE 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 0063 T.C. BORGERWEERT 0135 T.C. STABROEK A 1-3 / 3-6 / 39-43 Afgerond
zo 09/09/2018 8072 T.C. STEKENE 0063 T.C. BORGERWEERT 2-2 / 5-5 / 47-49 Afgerond
zo 09/09/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 4-0 / 8-1 / 55-30 Afgerond
zo 16/09/2018 0135 T.C. STABROEK A 8072 T.C. STEKENE 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 0063 T.C. BORGERWEERT 0045 T.C. LINKEROEVER 0-4 / 0-8 / 23-50 Afgerond
zo 23/09/2018 0086 T.C. VLUG VOORUIT '80 0063 T.C. BORGERWEERT 1-3 / 2-7 / 42-54 Afgerond
zo 23/09/2018 0045 T.C. LINKEROEVER 0135 T.C. STABROEK A 2-2 / 4-4 / 45-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0070 T.C. TER LINDEN 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 26/08/2018 0095 TC DE MEYL B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 2-2 / 6-6 / 64-62 Afgerond
zo 02/09/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0095 TC DE MEYL B 3-1 / 6-2 / 44-27 Afgerond
zo 02/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS 0070 T.C. TER LINDEN 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 09/09/2018 0095 TC DE MEYL B 0077 T.C. FOREST HILLS 1-3 / 3-6 / 38-46 Afgerond
zo 09/09/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 0065 SPORTING HOVE T.C. A 2-2 / 6-4 / 55-39 Afgerond
zo 16/09/2018 0070 T.C. TER LINDEN 0095 TC DE MEYL B - / - / - Nog te spelen
zo 16/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 2-2 / 5-4 / 48-43 Afgerond
zo 23/09/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. A 0077 T.C. FOREST HILLS 1-3 / 2-7 / 34-52 Afgerond
zo 23/09/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 0070 T.C. TER LINDEN 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0084 T.C. MOLENBOS 0095 TC DE MEYL A 2-2 / 4-6 / 50-56 Afgerond
zo 26/08/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0140 T.C. DUVELS 3-1 / 7-2 / 55-40 Afgerond
zo 02/09/2018 0095 TC DE MEYL A 0065 SPORTING HOVE T.C. B 1-3 / 2-6 / 29-45 Afgerond
zo 02/09/2018 0097 TC WINGFIELD C 0084 T.C. MOLENBOS 1-3 / 2-6 / 30-39 Afgerond
zo 09/09/2018 0065 SPORTING HOVE T.C. B 0097 TC WINGFIELD C 2-2 / 5-5 / 55-55 Afgerond
zo 09/09/2018 0140 T.C. DUVELS 0095 TC DE MEYL A 1-3 / 3-6 / 37-46 Afgerond
zo 16/09/2018 0084 T.C. MOLENBOS 0065 SPORTING HOVE T.C. B 3-1 / 6-2 / 43-18 Afgerond
zo 16/09/2018 0097 TC WINGFIELD C 0140 T.C. DUVELS 3-1 / 6-3 / 46-41 Afgerond
zo 23/09/2018 0095 TC DE MEYL A 0097 TC WINGFIELD C 4-0 / 8-1 / 53-36 Afgerond
zo 23/09/2018 0140 T.C. DUVELS 0084 T.C. MOLENBOS 1-3 / 2-6 / 32-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 7101 T.C. DE VLOER A 4-0 / 8-1 / 57-46 Afgerond
zo 26/08/2018 0050 T.C. DE RAKKET 7045 TC HEIDEPARK C 2-2 / 5-6 / 56-60 Afgerond
zo 02/09/2018 7101 T.C. DE VLOER A 0050 T.C. DE RAKKET 0-4 / 2-8 / 43-57 Afgerond
zo 02/09/2018 0097 TC WINGFIELD A 0013 K. MECHELSE T.H.C. 1-3 / 3-6 / 36-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0050 T.C. DE RAKKET 0097 TC WINGFIELD A 1-3 / 3-6 / 37-42 Afgerond
zo 09/09/2018 7045 TC HEIDEPARK C 7101 T.C. DE VLOER A 4-0 / 8-0 / 49-23 Afgerond
zo 16/09/2018 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0050 T.C. DE RAKKET 4-0 / 8-0 / 48-14 Afgerond
zo 16/09/2018 0097 TC WINGFIELD A 7045 TC HEIDEPARK C 1-3 / 4-7 / 55-64 Afgerond
zo 23/09/2018 7101 T.C. DE VLOER A 0097 TC WINGFIELD A 4-0 / 8-0 / 49-17 Afgerond
zo 23/09/2018 7045 TC HEIDEPARK C 0013 K. MECHELSE T.H.C. 0-4 / 0-8 / 20-48 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0135 T.C. STABROEK B 0112 ESSENSE T.C. INTER 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
zo 26/08/2018 0039 TC PEERDSBOS 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 3-1 / 7-3 / 58-50 Afgerond
zo 02/09/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER 0039 TC PEERDSBOS 0-4 / 2-8 / 42-60 Afgerond
zo 02/09/2018 0152 TENNIS TER BREME 0135 T.C. STABROEK B 0-4 / 0-8 / 7-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0039 TC PEERDSBOS 0152 TENNIS TER BREME 2-2 / 5-4 / 40-32 Afgerond
zo 09/09/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0112 ESSENSE T.C. INTER 1-3 / 4-7 / 56-55 Afgerond
zo 16/09/2018 0135 T.C. STABROEK B 0039 TC PEERDSBOS 4-0 / 8-1 / 52-24 Afgerond
zo 16/09/2018 0152 TENNIS TER BREME 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0-4 / 1-8 / 30-53 Afgerond
zo 23/09/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER 0152 TENNIS TER BREME 2-2 / 5-4 / 48-42 Afgerond
zo 23/09/2018 0043 T.C. SOC MARIA-TER-HEIDE 0135 T.C. STABROEK B 1-3 / 3-6 / 36-49 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 4-0 / 8-0 / 50-22 Afgerond
zo 26/08/2018 0032 KTC DEN BREMT 5029 T.C. MOL A 3-1 / 7-2 / 53-28 Afgerond
zo 02/09/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0032 KTC DEN BREMT 1-3 / 4-7 / 51-58 Afgerond
zo 02/09/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 0025 TURNHOUTSE T.V. 0-4 / 0-8 / 19-50 Afgerond
zo 09/09/2018 0032 KTC DEN BREMT 0035 T.C. DE DAGERAAD 4-0 / 8-1 / 53-20 Afgerond
zo 09/09/2018 5029 T.C. MOL A 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 4-0 / 8-1 / 54-37 Afgerond
zo 16/09/2018 0025 TURNHOUTSE T.V. 0032 KTC DEN BREMT 2-2 / 4-4 / 27-35 Afgerond
zo 16/09/2018 0035 T.C. DE DAGERAAD 5029 T.C. MOL A 0-4 / 0-8 / 22-50 Afgerond
zo 23/09/2018 0133 T.C. DE BEMPDEKENS 0035 T.C. DE DAGERAAD 3-1 / 6-3 / 44-40 Afgerond
zo 23/09/2018 5029 T.C. MOL A 0025 TURNHOUTSE T.V. 1-3 / 3-6 / 42-50 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0099 T.C. OLEN 5029 T.C. MOL B 3-1 / 6-3 / 53-39 Afgerond
zo 26/08/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0097 TC WINGFIELD B 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 02/09/2018 5029 T.C. MOL B 0150 T.C. DE KIEVIT 1-3 / 3-7 / 38-57 Afgerond
zo 02/09/2018 0082 T.C. DE BERGEN 0099 T.C. OLEN 1-3 / 2-7 / 36-53 Afgerond
zo 09/09/2018 0150 T.C. DE KIEVIT 0082 T.C. DE BERGEN 3-1 / 7-2 / 51-35 Afgerond
zo 09/09/2018 0097 TC WINGFIELD B 5029 T.C. MOL B 3-1 / 6-5 / 58-63 Afgerond
zo 16/09/2018 0099 T.C. OLEN 0150 T.C. DE KIEVIT 3-1 / 6-3 / 51-36 Afgerond
zo 16/09/2018 0082 T.C. DE BERGEN 0097 TC WINGFIELD B 1-3 / 3-6 / 33-49 Afgerond
zo 23/09/2018 5029 T.C. MOL B 0082 T.C. DE BERGEN 1-3 / 4-7 / 54-60 Afgerond
zo 23/09/2018 0097 TC WINGFIELD B 0099 T.C. OLEN 4-0 / 8-2 / 53-44 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5028 T.C. LANAKEN 5027 TC MAASEIK D 4-0 / 8-0 / 49-15 Afgerond
zo 26/08/2018 5046 T.C. DE BORN B 5052 T.C. ZELEM A 1-3 / 2-7 / 31-54 Afgerond
zo 02/09/2018 5027 TC MAASEIK D 5046 T.C. DE BORN B 1-3 / 3-6 / 45-51 Afgerond
zo 02/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5028 T.C. LANAKEN 2-2 / 4-5 / 40-41 Afgerond
zo 09/09/2018 5046 T.C. DE BORN B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-2 / 5-5 / 49-50 Afgerond
zo 09/09/2018 5052 T.C. ZELEM A 5027 TC MAASEIK D 4-0 / 8-1 / 55-37 Afgerond
zo 16/09/2018 5028 T.C. LANAKEN 5046 T.C. DE BORN B 3-1 / 6-3 / 52-29 Afgerond
zo 16/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5052 T.C. ZELEM A 2-2 / 4-4 / 33-36 Afgerond
zo 23/09/2018 5027 TC MAASEIK D 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 1-3 / 2-6 / 31-41 Afgerond
zo 23/09/2018 5052 T.C. ZELEM A 5028 T.C. LANAKEN 3-1 / 6-4 / 48-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE 3-1 / 6-2 / 42-19 Afgerond
zo 26/08/2018 5029 T.C. MOL C 5096 T.C. HAM 3-1 / 7-3 / 59-50 Afgerond
zo 02/09/2018 5036 T.C. DE NETHE 5029 T.C. MOL C 1-3 / 2-6 / 27-46 Afgerond
zo 02/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5038 T.C. LAAKDAL 4-0 / 8-1 / 50-29 Afgerond
zo 09/09/2018 5029 T.C. MOL C 5048 G.T. TESSENDERLO 2-2 / 6-4 / 52-47 Afgerond
zo 09/09/2018 5096 T.C. HAM 5036 T.C. DE NETHE 4-0 / 8-1 / 55-23 Afgerond
zo 16/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5029 T.C. MOL C 0-4 / 1-8 / 34-55 Afgerond
zo 16/09/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5096 T.C. HAM 2-2 / 4-5 / 47-44 Afgerond
zo 23/09/2018 5036 T.C. DE NETHE 5048 G.T. TESSENDERLO 1-3 / 2-6 / 30-42 Afgerond
zo 23/09/2018 5096 T.C. HAM 5038 T.C. LAAKDAL 4-0 / 8-1 / 52-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5019 T.C. ZOLDER 2-2 / 5-5 / 46-54 Afgerond
zo 26/08/2018 5027 TC MAASEIK B 5010 T.C. HELZOLD 2-2 / 4-4 / 39-35 Afgerond
zo 02/09/2018 5019 T.C. ZOLDER 5027 TC MAASEIK B 3-1 / 6-2 / 44-29 Afgerond
zo 02/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5058 T.C. BOLDERBERG 1-3 / 2-6 / 32-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5027 TC MAASEIK B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-1 / 6-3 / 45-40 Afgerond
zo 09/09/2018 5010 T.C. HELZOLD 5019 T.C. ZOLDER 0-4 / 2-8 / 30-57 Afgerond
zo 16/09/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5027 TC MAASEIK B 3-1 / 6-4 / 46-49 Afgerond
zo 16/09/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5010 T.C. HELZOLD 1-3 / 3-7 / 41-54 Afgerond
zo 23/09/2018 5019 T.C. ZOLDER 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A - / - / - Nog te spelen
zo 23/09/2018 5010 T.C. HELZOLD 5058 T.C. BOLDERBERG - / - / - Nog te spelen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7045 TC HEIDEPARK B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 5003 K.T.C. DIEST 5026 T.C. LUMMEN B 1-3 / 3-7 / 45-54 Afgerond
zo 02/09/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5003 K.T.C. DIEST 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 5052 T.C. ZELEM B 7045 TC HEIDEPARK B 3-1 / 6-3 / 42-37 Afgerond
zo 09/09/2018 5003 K.T.C. DIEST 5052 T.C. ZELEM B 2-2 / 6-4 / 55-43 Afgerond
zo 09/09/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 7045 TC HEIDEPARK B 5003 K.T.C. DIEST 1-3 / 2-7 / 27-52 Afgerond
zo 16/09/2018 5052 T.C. ZELEM B 5026 T.C. LUMMEN B 2-2 / 4-6 / 41-61 Afgerond
zo 23/09/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5052 T.C. ZELEM B 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 5026 T.C. LUMMEN B 7045 TC HEIDEPARK B 4-0 / 8-0 / 48-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5034 T.C. BASVELD 5069 T.C. AS A 4-0 / 8-0 / 49-16 Afgerond
zo 26/08/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5027 TC MAASEIK E 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
zo 02/09/2018 5069 T.C. AS A 5026 T.C. LUMMEN A 2-2 / 6-4 / 56-44 Afgerond
zo 02/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5034 T.C. BASVELD 0-4 / 2-8 / 32-56 Afgerond
zo 09/09/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-1 / 7-2 / 52-28 Afgerond
zo 09/09/2018 5027 TC MAASEIK E 5069 T.C. AS A 0-4 / 0-8 / 23-49 Afgerond
zo 16/09/2018 5034 T.C. BASVELD 5026 T.C. LUMMEN A 0-4 / 1-8 / 27-52 Afgerond
zo 16/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5027 TC MAASEIK E 3-1 / 6-2 / 38-26 Afgerond
zo 23/09/2018 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG B 2-2 / 4-4 / 40-40 Afgerond
zo 23/09/2018 5027 TC MAASEIK E 5034 T.C. BASVELD 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5069 T.C. AS B 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-2 / 4-5 / 42-44 Afgerond
zo 26/08/2018 5027 TC MAASEIK C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-3 / 5-6 / 58-59 Afgerond
zo 02/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5027 TC MAASEIK C 4-0 / 8-0 / 49-21 Afgerond
zo 02/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5069 T.C. AS B 1-3 / 4-7 / 57-63 Afgerond
zo 09/09/2018 5027 TC MAASEIK C 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-4 / 0-8 / 14-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-2 / 4-4 / 40-30 Afgerond
zo 16/09/2018 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK C 4-0 / 8-0 / 51-25 Afgerond
zo 16/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-1 / 6-3 / 41-36 Afgerond
zo 23/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-1 / 6-2 / 47-30 Afgerond
zo 23/09/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5069 T.C. AS B 4-0 / 8-1 / 55-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5027 TC MAASEIK A 2-2 / 4-6 / 39-56 Afgerond
zo 26/08/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5087 T.C. BOCHOLT 0-4 / 0-8 / 26-50 Afgerond
zo 02/09/2018 5027 TC MAASEIK A 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 2-2 / 6-5 / 58-49 Afgerond
zo 02/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5097 T.C. DE BONEPUT 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
zo 09/09/2018 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-3 / 2-7 / 28-51 Afgerond
zo 09/09/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5027 TC MAASEIK A 2-2 / 6-4 / 55-36 Afgerond
zo 16/09/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5066 VZW TENNISCLUB SOETEBEEK 1-3 / 2-7 / 39-54 Afgerond
zo 16/09/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5087 T.C. BOCHOLT 3-1 / 6-3 / 48-40 Afgerond
zo 23/09/2018 5027 TC MAASEIK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-3 / 3-6 / 39-48 Afgerond
zo 23/09/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5097 T.C. DE BONEPUT 3-1 / 6-3 / 44-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5046 T.C. DE BORN A 5050 T.C. WIMBLEDON 1-3 / 4-7 / 56-56 Afgerond
zo 26/08/2018 5049 LOONSE T.C. 5031 LANDEN T.C. 3-1 / 7-3 / 60-45 Afgerond
zo 02/09/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5049 LOONSE T.C. 0-4 / 1-8 / 27-51 Afgerond
zo 02/09/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 5049 LOONSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-2 / 5-5 / 47-49 Afgerond
zo 09/09/2018 5031 LANDEN T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 0-4 / 2-8 / 40-55 Afgerond
zo 16/09/2018 5046 T.C. DE BORN A 5049 LOONSE T.C. 1-3 / 3-6 / 41-47 Afgerond
zo 16/09/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5031 LANDEN T.C. 1-3 / 3-6 / 42-49 Afgerond
zo 23/09/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 4-0 / 8-1 / 53-26 Afgerond
zo 23/09/2018 5031 LANDEN T.C. 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-0 / 50-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2031 T.C. ST-MICHIELS 2-2 / 5-5 / 51-49 Afgerond
zo 26/08/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2004 T.C. OSWHERLU 3-1 / 7-4 / 57-53 Afgerond
zo 02/09/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-2 / 4-4 / 38-39 Afgerond
zo 02/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-1 / 6-3 / 47-32 Afgerond
zo 09/09/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2100 T.C. ORSCAMP 3-1 / 6-2 / 42-34 Afgerond
zo 09/09/2018 2004 T.C. OSWHERLU 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-3 / 2-6 / 29-43 Afgerond
zo 16/09/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2-2 / 5-6 / 49-62 Afgerond
zo 16/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2004 T.C. OSWHERLU 3-1 / 6-2 / 44-23 Afgerond
zo 23/09/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2100 T.C. ORSCAMP 2-2 / 5-5 / 45-48 Afgerond
zo 23/09/2018 2004 T.C. OSWHERLU 2120 T.C. SMASH OEDELEM 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 1-3 / 5-7 / 61-72 Afgerond
zo 26/08/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2008 T.C. DUINBERGEN 0-4 / 2-8 / 34-58 Afgerond
zo 02/09/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-3 / 2-6 / 23-38 Afgerond
zo 02/09/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-2 / 4-5 / 36-44 Afgerond
zo 09/09/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-1 / 6-4 / 51-51 Afgerond
zo 09/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 1-3 / 4-6 / 49-50 Afgerond
zo 16/09/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 8076 T.C. 'T LOBBEKE 2-2 / 5-4 / 49-42 Afgerond
zo 16/09/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2008 T.C. DUINBERGEN 0-4 / 1-8 / 28-53 Afgerond
zo 23/09/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2-2 / 4-4 / 28-36 Afgerond
zo 23/09/2018 2008 T.C. DUINBERGEN 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 3-1 / 7-3 / 57-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2040 T.C. OLYMPOS 2056 T.C. ALEXANDER 1-3 / 3-6 / 37-44 Afgerond
zo 26/08/2018 2022 T.C. SERVIO 2038 KTC ISIS 3-1 / 7-2 / 53-29 Afgerond
zo 02/09/2018 2056 T.C. ALEXANDER 2022 T.C. SERVIO 3-1 / 7-3 / 57-46 Afgerond
zo 02/09/2018 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2040 T.C. OLYMPOS 3-1 / 6-2 / 46-29 Afgerond
zo 09/09/2018 2022 T.C. SERVIO 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 3-1 / 6-4 / 51-46 Afgerond
zo 09/09/2018 2038 KTC ISIS 2056 T.C. ALEXANDER 0-4 / 0-8 / 23-50 Afgerond
zo 16/09/2018 2040 T.C. OLYMPOS 2022 T.C. SERVIO 0-4 / 1-8 / 36-52 Afgerond
zo 16/09/2018 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 2038 KTC ISIS 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 2056 T.C. ALEXANDER 2049 T.C. COME BACK LANGEMARK 1-3 / 3-6 / 41-49 Afgerond
zo 23/09/2018 2038 KTC ISIS 2040 T.C. OLYMPOS 2-2 / 4-4 / 39-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8061 T.C. PAVINOM 8136 T.C. TOPSPIN 1-3 / 3-7 / 38-55 Afgerond
zo 26/08/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8093 T.C. RACSO 2-2 / 6-4 / 55-45 Afgerond
zo 02/09/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-3 / 2-7 / 31-49 Afgerond
zo 02/09/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8061 T.C. PAVINOM 1-3 / 4-6 / 55-54 Afgerond
zo 09/09/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8126 T.C. HOF TER BURST 3-1 / 7-2 / 52-35 Afgerond
zo 09/09/2018 8093 T.C. RACSO 8136 T.C. TOPSPIN 0-4 / 1-8 / 31-56 Afgerond
zo 16/09/2018 8061 T.C. PAVINOM 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-4 / 0-8 / 7-48 Afgerond
zo 16/09/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8093 T.C. RACSO 3-1 / 6-2 / 42-30 Afgerond
zo 23/09/2018 8136 T.C. TOPSPIN 8126 T.C. HOF TER BURST 2-2 / 5-5 / 53-55 Afgerond
zo 23/09/2018 8093 T.C. RACSO 8061 T.C. PAVINOM 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8005 KON. DEINZE T.C. A 8165 TC KOUTERSLAG 1-3 / 2-7 / 27-50 Afgerond
zo 26/08/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8055 T.K. DE PINTE 3-1 / 6-3 / 48-38 Afgerond
zo 02/09/2018 8165 TC KOUTERSLAG 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-2 / 4-5 / 35-40 Afgerond
zo 02/09/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-0 / 8-0 / 48-0 Afgerond
zo 09/09/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8172 VZW TC STERRENBOS B 2-2 / 6-5 / 54-55 Afgerond
zo 09/09/2018 8055 T.K. DE PINTE 8165 TC KOUTERSLAG 1-3 / 4-7 / 60-66 Afgerond
zo 16/09/2018 8005 KON. DEINZE T.C. A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8055 T.K. DE PINTE 1-3 / 3-7 / 46-59 Afgerond
zo 23/09/2018 8165 TC KOUTERSLAG 8172 VZW TC STERRENBOS B 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 8055 T.K. DE PINTE 8005 KON. DEINZE T.C. A 4-0 / 8-2 / 61-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8107 T.C. DEN BRUEL B 8172 VZW TC STERRENBOS A 2-2 / 4-4 / 39-35 Afgerond
zo 26/08/2018 8005 KON. DEINZE T.C. B 8143 T.C. FOR EVER 0-4 / 2-8 / 37-58 Afgerond
zo 02/09/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8005 KON. DEINZE T.C. B 3-1 / 6-2 / 46-40 Afgerond
zo 02/09/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8107 T.C. DEN BRUEL B 2-2 / 4-5 / 42-47 Afgerond
zo 09/09/2018 8005 KON. DEINZE T.C. B 8083 G.T.C. GAVERE 0-4 / 0-8 / 18-49 Afgerond
zo 09/09/2018 8143 T.C. FOR EVER 8172 VZW TC STERRENBOS A 3-1 / 7-4 / 55-53 Afgerond
zo 16/09/2018 8107 T.C. DEN BRUEL B 8005 KON. DEINZE T.C. B 2-2 / 5-5 / 47-45 Afgerond
zo 16/09/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8143 T.C. FOR EVER 2-2 / 5-6 / 55-57 Afgerond
zo 23/09/2018 8172 VZW TC STERRENBOS A 8083 G.T.C. GAVERE - / - / - Nog te spelen
zo 23/09/2018 8143 T.C. FOR EVER 8107 T.C. DEN BRUEL B 2-2 / 4-4 / 45-47 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 26/08/2018 8159 T.C. ELEVEN 8052 T.C. NOBEL 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 8159 T.C. ELEVEN 2-2 / 5-4 / 46-37 Afgerond
zo 02/09/2018 8066 T.C. TOBIAS 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2-2 / 5-4 / 45-46 Afgerond
zo 09/09/2018 8159 T.C. ELEVEN 8066 T.C. TOBIAS 4-0 / 8-0 / 49-19 Afgerond
zo 09/09/2018 8052 T.C. NOBEL 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 2-2 / 4-4 / 33-33 Afgerond
zo 16/09/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 8159 T.C. ELEVEN 3-1 / 6-4 / 48-53 Afgerond
zo 16/09/2018 8066 T.C. TOBIAS 8052 T.C. NOBEL 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB C 8066 T.C. TOBIAS 3-1 / 6-3 / 47-39 Afgerond
zo 23/09/2018 8052 T.C. NOBEL 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8107 T.C. DEN BRUEL A 3-1 / 6-2 / 44-27 Afgerond
zo 26/08/2018 8105 TC VELINA 8121 T.C. ZOTTEGEM 0-4 / 0-8 / 0-48 Afgerond
zo 02/09/2018 8107 T.C. DEN BRUEL A 8105 TC VELINA 2-2 / 5-4 / 43-35 Afgerond
zo 02/09/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM 8056 T.C. OUDENAARDE 2-2 / 4-4 / 33-43 Afgerond
zo 09/09/2018 8105 TC VELINA 2005 TENNISCLUB AVELGEM 3-1 / 7-2 / 53-33 Afgerond
zo 09/09/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8107 T.C. DEN BRUEL A 1-3 / 2-7 / 35-53 Afgerond
zo 16/09/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8105 TC VELINA 3-1 / 7-2 / 52-30 Afgerond
zo 16/09/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM 8121 T.C. ZOTTEGEM 2-2 / 4-5 / 47-50 Afgerond
zo 23/09/2018 8107 T.C. DEN BRUEL A 2005 TENNISCLUB AVELGEM 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
zo 23/09/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8056 T.C. OUDENAARDE 0-4 / 1-8 / 20-52 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde