Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2018
  • Periode: Najaar tennis
  • Categorie: DUBBEL GEMENGD 25
  • Afdeling: 3 (85 - 120)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0006 K. BRANDT T.C. A 0155 T.C. RUGGEVELD A 1-3 / 3-6 / 34-46 Afgerond
zo 26/08/2018 0063 T.C. BORGERWEERT A 0053 T.C. BORNEM A 4-0 / 8-0 / 50-25 Afgerond
zo 02/09/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 0063 T.C. BORGERWEERT A 3-1 / 6-3 / 43-42 Afgerond
zo 02/09/2018 8154 DE VALLEI A 0006 K. BRANDT T.C. A 1-3 / 3-6 / 35-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0063 T.C. BORGERWEERT A 8154 DE VALLEI A 4-0 / 8-1 / 55-26 Afgerond
zo 09/09/2018 0053 T.C. BORNEM A 0155 T.C. RUGGEVELD A 1-3 / 3-7 / 37-58 Afgerond
zo 16/09/2018 0006 K. BRANDT T.C. A 0063 T.C. BORGERWEERT A 2-2 / 5-4 / 49-42 Afgerond
zo 16/09/2018 8154 DE VALLEI A 0053 T.C. BORNEM A 1-3 / 3-6 / 45-49 Afgerond
zo 23/09/2018 0155 T.C. RUGGEVELD A 8154 DE VALLEI A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 0053 T.C. BORNEM A 0006 K. BRANDT T.C. A 1-3 / 2-6 / 29-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5027 TC MAASEIK B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 2-2 / 4-4 / 34-35 Afgerond
zo 26/08/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 2-2 / 5-4 / 45-41 Afgerond
zo 02/09/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. A 2-2 / 4-4 / 36-31 Afgerond
zo 02/09/2018 5029 T.C. MOL A 5027 TC MAASEIK B 1-3 / 2-6 / 36-47 Afgerond
zo 09/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5029 T.C. MOL A 3-1 / 7-3 / 52-39 Afgerond
zo 09/09/2018 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 4-0 / 8-2 / 59-32 Afgerond
zo 16/09/2018 5027 TC MAASEIK B 5041 NEERPELTSE T.C. A 1-3 / 3-6 / 35-44 Afgerond
zo 16/09/2018 5029 T.C. MOL A 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 0-4 / 1-8 / 31-52 Afgerond
zo 23/09/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5029 T.C. MOL A 4-0 / 8-0 / 48-11 Afgerond
zo 23/09/2018 5097 DE BONEPUT TENNIS&PADEL CLUB A 5027 TC MAASEIK B 3-1 / 7-3 / 56-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0056 T.C. EMBLEM A 7101 P&T DE VLOER A 4-0 / 8-2 / 61-43 Afgerond
zo 26/08/2018 7074 WOTEN A 7080 T.C. KASTEEL VAN HAM A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 0056 T.C. EMBLEM A 7074 WOTEN A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 02/09/2018 7101 P&T DE VLOER A 7080 T.C. KASTEEL VAN HAM A 1-3 / 2-7 / 29-51 Afgerond
zo 09/09/2018 7074 WOTEN A 7101 P&T DE VLOER A 0-4 / 0-8 / 32-50 Afgerond
zo 09/09/2018 7080 T.C. KASTEEL VAN HAM A 0056 T.C. EMBLEM A 2-2 / 4-6 / 48-56 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0157 T.C. ROZENHOF A 4-0 / 8-1 / 54-31 Afgerond
zo 26/08/2018 0152 TENNIS TER BREME A 0171 T.C. RANST A 2-2 / 4-4 / 32-39 Afgerond
zo 02/09/2018 0157 T.C. ROZENHOF A 0152 TENNIS TER BREME A 0-4 / 0-8 / 33-53 Afgerond
zo 02/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS A 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0-4 / 2-8 / 39-59 Afgerond
zo 09/09/2018 0152 TENNIS TER BREME A 0077 T.C. FOREST HILLS A 1-3 / 3-6 / 36-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0171 T.C. RANST A 0157 T.C. ROZENHOF A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 0112 ESSENSE T.C. INTER A 0152 TENNIS TER BREME A 2-2 / 4-4 / 36-31 Afgerond
zo 16/09/2018 0077 T.C. FOREST HILLS A 0171 T.C. RANST A 1-3 / 2-6 / 29-42 Afgerond
zo 23/09/2018 0157 T.C. ROZENHOF A 0077 T.C. FOREST HILLS A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 0171 T.C. RANST A 0112 ESSENSE T.C. INTER A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5069 T.C. AS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-1 / 6-3 / 48-38 Afgerond
zo 26/08/2018 5027 TC MAASEIK A 5012 T.C. WINTERSLAG A 4-0 / 8-2 / 58-47 Afgerond
zo 02/09/2018 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK A 1-3 / 2-6 / 35-42 Afgerond
zo 02/09/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 5012 T.C. WINTERSLAG A 0-4 / 0-8 / 23-49 Afgerond
zo 09/09/2018 5027 TC MAASEIK A 5068 TENNIS CLUB DILSEN A 3-1 / 6-3 / 41-37 Afgerond
zo 09/09/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS B 2-2 / 4-5 / 34-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5046 T.C. DE BORN A 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-4 / 0-8 / 17-48 Afgerond
zo 26/08/2018 5069 T.C. AS A 5047 T.C. SMASH KERMT A 2-2 / 6-4 / 55-49 Afgerond
zo 02/09/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5069 T.C. AS A 3-1 / 6-2 / 43-31 Afgerond
zo 02/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-1 / 54-34 Afgerond
zo 09/09/2018 5069 T.C. AS A 5038 T.C. LAAKDAL A 3-1 / 6-4 / 48-54 Afgerond
zo 09/09/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-2 / 4-4 / 36-32 Afgerond
zo 16/09/2018 5046 T.C. DE BORN A 5069 T.C. AS A 0-4 / 0-8 / 18-48 Afgerond
zo 16/09/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5047 T.C. SMASH KERMT A 2-2 / 4-4 / 36-35 Afgerond
zo 23/09/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-3 / 4-6 / 59-57 Afgerond
zo 23/09/2018 5047 T.C. SMASH KERMT A 5046 T.C. DE BORN A 4-0 / 8-0 / 48-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 2038 KTC ISIS A 2021 T.C. YPER A 1-3 / 2-6 / 30-44 Afgerond
zo 26/08/2018 8083 G.T.C. GAVERE A 8143 T.C. FOR EVER A 1-3 / 2-7 / 30-54 Afgerond
zo 02/09/2018 2021 T.C. YPER A 8083 G.T.C. GAVERE A 4-0 / 8-3 / 64-56 Afgerond
zo 02/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2038 KTC ISIS A 4-0 / 8-1 / 54-31 Afgerond
zo 09/09/2018 8083 G.T.C. GAVERE A 2100 T.C. ORSCAMP A 4-0 / 8-1 / 55-32 Afgerond
zo 09/09/2018 8143 T.C. FOR EVER A 2021 T.C. YPER A 3-1 / 7-2 / 53-35 Afgerond
zo 16/09/2018 2038 KTC ISIS A 8083 G.T.C. GAVERE A 0-4 / 0-8 / 0-48 Niet aangevangen
zo 16/09/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 8143 T.C. FOR EVER A 2-2 / 5-6 / 59-61 Afgerond
zo 23/09/2018 2021 T.C. YPER A 2100 T.C. ORSCAMP A 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
zo 23/09/2018 8143 T.C. FOR EVER A 2038 KTC ISIS A 3-1 / 7-2 / 56-35 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 3-1 / 6-2 / 40-38 Afgerond
zo 26/08/2018 8114 T.C. MADISON A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 2-2 / 6-5 / 59-54 Afgerond
zo 02/09/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8114 T.C. MADISON A 1-3 / 2-6 / 26-46 Afgerond
zo 02/09/2018 8038 T.C. SPORTINA A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-3 / 3-7 / 42-56 Afgerond
zo 09/09/2018 8114 T.C. MADISON A 8038 T.C. SPORTINA A 2-2 / 5-5 / 55-43 Afgerond
zo 09/09/2018 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 0-4 / 2-8 / 41-61 Afgerond
zo 16/09/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8114 T.C. MADISON A 0-4 / 0-8 / 20-48 Afgerond
zo 16/09/2018 8038 T.C. SPORTINA A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 2-2 / 4-4 / 36-36 Afgerond
zo 23/09/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8038 T.C. SPORTINA A 2-2 / 5-4 / 45-41 Afgerond
zo 23/09/2018 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 3-1 / 6-2 / 42-35 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde