Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NAJAARSINTERCLUB
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DUBBEL GEMENGD 25
  • Afdeling: 1 (165 - 200)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0078 T.C. 'T SAS 1-3 / 3-6 / 38-45 Afgerond
zo 26/08/2018 0051 T.C. SPORTIVA 0084 T.C. MOLENBOS 3-1 / 6-3 / 48-41 Afgerond
zo 02/09/2018 0176 T.C. RAFFIC II 0051 T.C. SPORTIVA 3-1 / 6-3 / 48-40 Afgerond
zo 02/09/2018 0078 T.C. 'T SAS 0084 T.C. MOLENBOS 3-1 / 6-5 / 54-57 Afgerond
zo 09/09/2018 0051 T.C. SPORTIVA 0078 T.C. 'T SAS 1-3 / 3-6 / 44-48 Afgerond
zo 09/09/2018 0084 T.C. MOLENBOS 0176 T.C. RAFFIC II 4-0 / 8-1 / 57-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 5029 T.C. MOL A 5027 TC MAASEIK 3-1 / 6-2 / 43-29 Afgerond
zo 26/08/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0068 TC SPINNIS 1-3 / 2-6 / 19-40 Afgerond
zo 02/09/2018 5027 TC MAASEIK 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 3-1 / 6-3 / 51-42 Afgerond
zo 02/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5029 T.C. MOL A 1-3 / 4-6 / 44-48 Afgerond
zo 09/09/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5041 NEERPELTSE T.C. 0-4 / 1-8 / 27-55 Afgerond
zo 09/09/2018 0068 TC SPINNIS 5027 TC MAASEIK 4-0 / 8-0 / 48-15 Afgerond
zo 16/09/2018 5029 T.C. MOL A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 4-0 / 8-0 / 51-25 Afgerond
zo 16/09/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 0068 TC SPINNIS 1-3 / 3-6 / 35-40 Afgerond
zo 23/09/2018 5027 TC MAASEIK 5041 NEERPELTSE T.C. 3-1 / 6-2 / 44-30 Afgerond
zo 23/09/2018 0068 TC SPINNIS 5029 T.C. MOL A 4-0 / 8-2 / 56-46 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 7044 T.C. LOVANIUM 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 4-0 / 8-1 / 52-33 Afgerond
zo 26/08/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5029 T.C. MOL B 2-2 / 6-4 / 54-50 Afgerond
zo 02/09/2018 7044 T.C. LOVANIUM 5050 T.C. WIMBLEDON 2-2 / 6-4 / 58-41 Afgerond
zo 02/09/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5029 T.C. MOL B 2-2 / 4-5 / 42-49 Afgerond
zo 09/09/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 2-2 / 5-5 / 54-50 Afgerond
zo 09/09/2018 5029 T.C. MOL B 7044 T.C. LOVANIUM 4-0 / 8-0 / 48-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
zo 26/08/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8145 TS KENTA 2-2 / 5-4 / 46-29 Afgerond
zo 26/08/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 8117 T.C. PLAYERS 3-1 / 7-2 / 52-32 Afgerond
zo 02/09/2018 8145 TS KENTA 2023 T.C. WAREGEM GAVER 1-3 / 2-7 / 40-52 Afgerond
zo 02/09/2018 7008 RUISBROEKSE T.C. 8057 T.C. MERELBEKE 0-4 / 0-8 / 12-49 Afgerond
zo 09/09/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER 7008 RUISBROEKSE T.C. 2-2 / 5-4 / 49-34 Afgerond
zo 09/09/2018 8117 T.C. PLAYERS 8145 TS KENTA 0-4 / 2-8 / 36-57 Afgerond
zo 16/09/2018 8057 T.C. MERELBEKE 2023 T.C. WAREGEM GAVER 2-2 / 5-5 / 50-48 Afgerond
zo 16/09/2018 7008 RUISBROEKSE T.C. 8117 T.C. PLAYERS 3-1 / 7-3 / 55-42 Afgerond
zo 23/09/2018 8145 TS KENTA 7008 RUISBROEKSE T.C. 4-0 / 8-1 / 51-33 Afgerond
zo 23/09/2018 8117 T.C. PLAYERS 8057 T.C. MERELBEKE 0-4 / 0-8 / 23-48 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde