Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: NATIONALE INTERCLUB
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: DAMES
  • Afdeling: 3 (345 - 460)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 4-2 / 9-4 / 69-42 Afgerond
za 21/04/2018 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 6-0 / 12-0 / 73-37 Afgerond
za 28/04/2018 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 1-5 / 3-10 / 39-67 Afgerond
za 28/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 5050 T.C. WIMBLEDON 2-4 / 5-9 / 54-69 Afgerond
za 05/05/2018 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 2186 T.C. DE KODDAERT 5-1 / 10-4 / 79-47 Afgerond
za 05/05/2018 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 4-2 / 9-5 / 68-51 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 0071 DAVID LLOYD LEISURE TER ELST 3-3 / 6-6 / 56-51 Afgerond
za 12/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 4-2 / 8-4 / 59-45 Afgerond
za 19/05/2018 0049 T.C. GYM OLYMPIADE B 2186 T.C. DE KODDAERT 1-5 / 2-10 / 34-68 Afgerond
za 19/05/2018 4029 R. FAYEN-BOIS T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 6006 RTC ARLON 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 21/04/2018 6015 T.C. MARCHE 6060 T.C. GARISART 3-3 / 6-7 / 46-49 Afgerond
za 28/04/2018 6006 RTC ARLON 6015 T.C. MARCHE 1-5 / 5-10 / 65-82 Afgerond
za 28/04/2018 4081 T.C. RAEREN 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 6-0 / 12-0 / 72-0 Afgerond
za 05/05/2018 6015 T.C. MARCHE 4081 T.C. RAEREN 6-0 / 12-0 / 73-25 Afgerond
za 05/05/2018 6060 T.C. GARISART 6006 RTC ARLON 4-2 / 8-4 / 52-43 Afgerond
za 12/05/2018 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 6015 T.C. MARCHE 0-6 / 0-12 / 0-72 Niet aangevangen
za 12/05/2018 4081 T.C. RAEREN 6060 T.C. GARISART 4-2 / 8-4 / 53-42 Afgerond
za 19/05/2018 6006 RTC ARLON 4081 T.C. RAEREN 3-3 / 6-7 / 61-57 Afgerond
za 19/05/2018 6060 T.C. GARISART 1048 R.T.C. LA RAQUETTE DE WAVRE 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8140 T.C. BECKHAND C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 11-2 / 74-44 Afgerond
za 21/04/2018 7059 TENNIS WEZEMAAL 8005 KON. DEINZE T.C. 1-5 / 4-10 / 43-72 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 7059 TENNIS WEZEMAAL 2-4 / 6-8 / 56-60 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 8140 T.C. BECKHAND C 5-1 / 11-4 / 79-48 Afgerond
za 05/05/2018 7059 TENNIS WEZEMAAL 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 3-11 / 50-81 Afgerond
za 05/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5-1 / 11-2 / 71-37 Afgerond
za 12/05/2018 8140 T.C. BECKHAND C 7059 TENNIS WEZEMAAL 4-2 / 8-5 / 63-51 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 8005 KON. DEINZE T.C. 5-1 / 10-3 / 70-51 Afgerond
za 19/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 1-5 / 4-10 / 49-75 Afgerond
za 19/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8140 T.C. BECKHAND C 5-1 / 10-3 / 72-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 8140 T.C. BECKHAND B 1-5 / 3-10 / 47-73 Afgerond
za 21/04/2018 8154 DE VALLEI A 5097 T.C. DE BONEPUT 4-2 / 8-4 / 64-61 Afgerond
za 28/04/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8154 DE VALLEI A 1-5 / 2-10 / 36-70 Afgerond
za 28/04/2018 7044 T.C. LOVANIUM 5048 G.T. TESSENDERLO C 5-1 / 10-4 / 70-63 Afgerond
za 05/05/2018 8154 DE VALLEI A 7044 T.C. LOVANIUM 4-2 / 8-5 / 51-53 Afgerond
za 05/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 8140 T.C. BECKHAND B 4-2 / 8-6 / 70-55 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 8154 DE VALLEI A 3-3 / 7-6 / 63-61 Afgerond
za 12/05/2018 7044 T.C. LOVANIUM 5097 T.C. DE BONEPUT 3-3 / 6-7 / 49-60 Afgerond
za 19/05/2018 8140 T.C. BECKHAND B 7044 T.C. LOVANIUM 2-4 / 5-10 / 60-79 Afgerond
za 19/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5048 G.T. TESSENDERLO C 5-1 / 10-2 / 62-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 8154 DE VALLEI B 5-1 / 10-6 / 78-81 Afgerond
za 21/04/2018 7091 T.C. PANORAMA 7045 TC HEIDEPARK 0-6 / 0-12 / 14-73 Afgerond
za 28/04/2018 8154 DE VALLEI B 7091 T.C. PANORAMA 5-1 / 11-3 / 76-33 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-6 / 0-12 / 0-72 Afgerond
za 05/05/2018 7091 T.C. PANORAMA 5021 LOMMELSE T.C. 2-4 / 5-8 / 49-62 Afgerond
za 05/05/2018 7045 TC HEIDEPARK 8154 DE VALLEI B 6-0 / 12-0 / 72-0 Niet aangevangen
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 7091 T.C. PANORAMA 5-1 / 10-3 / 76-36 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 7045 TC HEIDEPARK 2-4 / 4-8 / 43-62 Afgerond
za 19/05/2018 8154 DE VALLEI B 5021 LOMMELSE T.C. 4-2 / 8-7 / 68-66 Afgerond
za 19/05/2018 7045 TC HEIDEPARK 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-5 / 2-11 / 31-73 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde