Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2018
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2050 TC RUMBEKE A 1-2 / 3-4 / 20-22 Afgerond
wo 18/04/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2053 T.C. KORTEMARK B 2-1 / 4-2 / 19-13 Afgerond
wo 18/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2157 T.C. DE MOTE A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 25/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2033 T.C. ROESELARE A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 25/04/2018 2050 TC RUMBEKE A 2157 T.C. DE MOTE A 2-1 / 4-2 / 20-8 Afgerond
wo 25/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
wo 02/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
wo 02/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2056 T.C. ALEXANDER A 1-2 / 2-4 / 16-16 Afgerond
wo 02/05/2018 2157 T.C. DE MOTE A 2053 T.C. KORTEMARK B 2-1 / 4-2 / 19-12 Afgerond
wo 09/05/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2157 T.C. DE MOTE A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 09/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 09/05/2018 2033 T.C. ROESELARE A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 1-2 / 3-4 / 16-22 Afgerond
wo 16/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2056 T.C. ALEXANDER A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2050 TC RUMBEKE A 1-2 / 2-4 / 10-22 Afgerond
wo 16/05/2018 2157 T.C. DE MOTE A 2033 T.C. ROESELARE A 1-2 / 2-4 / 10-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 2-4 / 9-16 Afgerond
wo 18/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 18/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 25/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 25/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 25/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 02/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 2-5 / 14-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2086 T.C. ZEDELGEM A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2157 T.C. DE MOTE B 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM A 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-1 / 27-4 Afgerond
wo 09/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2050 TC RUMBEKE B 1-2 / 2-4 / 15-16 Afgerond
wo 16/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2086 T.C. ZEDELGEM A 2-1 / 5-3 / 27-19 Afgerond
wo 16/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2157 T.C. DE MOTE B 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2182 TC DE MAENE A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 1-2 / 3-4 / 20-19 Afgerond
wo 18/04/2018 2029 KTC ISSERA B 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 18/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2065 T.C. TIP-TOP A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 25/04/2018 2182 TC DE MAENE A 2029 KTC ISSERA B 1-2 / 2-5 / 16-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 2065 T.C. TIP-TOP A 2-1 / 4-2 / 21-12 Afgerond
wo 25/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2090 T.C. KOKSIJDE A 3-0 / 6-1 / 26-16 Afgerond
wo 02/05/2018 2029 KTC ISSERA B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2182 TC DE MAENE A 2-1 / 4-3 / 25-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-3 / 1-6 / 12-27 Afgerond
wo 09/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2065 T.C. TIP-TOP A 3-0 / 6-1 / 26-9 Afgerond
wo 09/05/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 09/05/2018 2029 KTC ISSERA B 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-1 / 4-2 / 20-9 Afgerond
wo 16/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2182 TC DE MAENE A 2-1 / 5-2 / 26-12 Afgerond
wo 16/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE A 2-1 / 5-2 / 21-16 Afgerond
wo 16/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP A 2029 KTC ISSERA B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2029 KTC ISSERA A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 18/04/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE B 2182 TC DE MAENE B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 25/04/2018 2029 KTC ISSERA A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 1-2 / 3-4 / 21-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2182 TC DE MAENE B 2029 KTC ISSERA A 0-3 / 1-6 / 6-26 Afgerond
wo 09/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 09/05/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 2182 TC DE MAENE B 2-1 / 4-2 / 18-9 Afgerond
wo 16/05/2018 2029 KTC ISSERA A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE A 1-2 / 3-4 / 21-20 Afgerond
wo 16/05/2018 2182 TC DE MAENE B 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2021 T.C. YPER A 2121 T.C. VICHTE A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 18/04/2018 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-3 / 20-17 Afgerond
wo 25/04/2018 2121 T.C. VICHTE A 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 2040 T.C. OLYMPOS B 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
wo 02/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2121 T.C. VICHTE A 1-2 / 3-4 / 18-23 Afgerond
wo 09/05/2018 2021 T.C. YPER A 2075 HAPPY WAREGEM TENNIS & PADEL A 2-1 / 5-2 / 23-12 Afgerond
wo 09/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 5-2 / 23-13 Afgerond
wo 16/05/2018 2121 T.C. VICHTE A 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2021 T.C. YPER A 2-1 / 4-3 / 22-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2021 T.C. YPER B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2-1 / 4-2 / 20-15 Afgerond
wo 18/04/2018 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2038 KTC ISIS B 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 25/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 3-0 / 6-2 / 30-14 Afgerond
wo 25/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2021 T.C. YPER B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 02/05/2018 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-2 / 3-5 / 18-27 Afgerond
wo 02/05/2018 2038 KTC ISIS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 3-4 / 17-25 Afgerond
wo 09/05/2018 2021 T.C. YPER B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB A 2-1 / 5-2 / 26-19 Afgerond
wo 09/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2038 KTC ISIS B 2-1 / 4-2 / 22-12 Afgerond
wo 16/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 2-6 / 18-29 Afgerond
wo 16/05/2018 2038 KTC ISIS B 2021 T.C. YPER B 1-2 / 2-4 / 15-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2021 T.C. YPER C 2040 T.C. OLYMPOS A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 18/04/2018 2038 KTC ISIS A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-2 / 27-23 Afgerond
wo 25/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS A 2038 KTC ISIS A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 25/04/2018 2050 TC RUMBEKE C 2021 T.C. YPER C 1-2 / 3-5 / 21-25 Afgerond
wo 02/05/2018 2038 KTC ISIS A 2050 TC RUMBEKE C 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 02/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2040 T.C. OLYMPOS A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2021 T.C. YPER C 2038 KTC ISIS A 3-0 / 6-2 / 27-18 Afgerond
wo 09/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 2-5 / 12-25 Afgerond
wo 16/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS A 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 16/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2021 T.C. YPER C 1-2 / 3-4 / 20-23 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde