Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2029 KTC ISSERA 2-1 / 5-2 / 42-30 Afgerond
za 21/04/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2182 TC DE MAENE B 2-1 / 5-2 / 37-25 Afgerond
za 21/04/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2090 T.C. KOKSIJDE 2-1 / 4-3 / 29-23 Afgerond
za 28/04/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 28/04/2018 2029 KTC ISSERA 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 21-34 Afgerond
za 28/04/2018 2182 TC DE MAENE B 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 05/05/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2029 KTC ISSERA 2-1 / 5-2 / 40-20 Afgerond
za 05/05/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2132 CENTER COURT RUISELEDE 3-0 / 6-2 / 45-23 Afgerond
za 05/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2182 TC DE MAENE B 2-1 / 5-2 / 42-30 Afgerond
za 12/05/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 12/05/2018 2029 KTC ISSERA 2182 TC DE MAENE B 0-3 / 0-6 / 22-38 Afgerond
za 12/05/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 19/05/2018 2182 TC DE MAENE B 2132 CENTER COURT RUISELEDE 2-1 / 4-2 / 32-23 Afgerond
za 19/05/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2029 KTC ISSERA 1-2 / 3-4 / 34-30 Afgerond
za 19/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 1-2 / 2-5 / 26-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2021 T.C. YPER 2040 T.C. OLYMPOS B 2-1 / 4-2 / 29-28 Afgerond
za 21/04/2018 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-1 / 43-19 Afgerond
za 21/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2084 TC HERNIEUWENBURG B 3-0 / 6-1 / 39-24 Afgerond
za 28/04/2018 2021 T.C. YPER 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 28/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-5 / 19-33 Afgerond
za 28/04/2018 2050 TC RUMBEKE A 2084 TC HERNIEUWENBURG B 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 05/05/2018 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2040 T.C. OLYMPOS B 3-0 / 6-1 / 43-32 Afgerond
za 05/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG B 2021 T.C. YPER 3-0 / 6-1 / 41-28 Afgerond
za 05/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-1 / 41-22 Afgerond
za 12/05/2018 2021 T.C. YPER 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 12/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2050 TC RUMBEKE A 2-1 / 5-3 / 43-32 Afgerond
za 12/05/2018 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2084 TC HERNIEUWENBURG B 1-2 / 3-4 / 28-32 Afgerond
za 19/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2021 T.C. YPER 2-1 / 4-2 / 33-29 Afgerond
za 19/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG B 2040 T.C. OLYMPOS B 2-1 / 4-2 / 28-18 Afgerond
za 19/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2-1 / 5-2 / 39-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2040 T.C. OLYMPOS A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 21/04/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2032 A.T.C.ANZEGEM 3-0 / 6-1 / 38-23 Afgerond
za 21/04/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 0-6 / 15-38 Afgerond
za 28/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2084 TC HERNIEUWENBURG A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 28/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 0-3 / 1-6 / 14-39 Afgerond
za 28/04/2018 2032 A.T.C.ANZEGEM 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 05/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2040 T.C. OLYMPOS A 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
za 05/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 05/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2032 A.T.C.ANZEGEM 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
za 12/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-2 / 31-26 Afgerond
za 12/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS A 2032 A.T.C.ANZEGEM 1-2 / 2-4 / 27-29 Afgerond
za 12/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2-1 / 4-3 / 34-32 Afgerond
za 19/05/2018 2032 A.T.C.ANZEGEM 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 1-6 / 12-42 Afgerond
za 19/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. 2040 T.C. OLYMPOS A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 19/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2084 TC HERNIEUWENBURG A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2033 T.C. ROESELARE 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 21/04/2018 2182 TC DE MAENE A 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-1 / 42-14 Afgerond
za 21/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 28/04/2018 2038 KTC ISIS 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 2033 T.C. ROESELARE 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 28/04/2018 2157 T.C. DE MOTE 2110 T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 05/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2033 T.C. ROESELARE 0-3 / 2-6 / 27-43 Afgerond
za 05/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 05/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-1 / 40-17 Afgerond
za 12/05/2018 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE C 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 12/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 12/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2110 T.C. BOSTERHOUT 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 19/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 19/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT 2033 T.C. ROESELARE 2-1 / 5-2 / 38-21 Afgerond
za 19/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2182 TC DE MAENE A 1-2 / 3-4 / 28-34 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 21/04/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2160 T.C. TER STRAETEN A 0-3 / 0-6 / 20-36 Afgerond
za 28/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-2 / 44-28 Afgerond
za 28/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2186 T.C. DE KODDAERT 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 05/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 5-2 / 34-25 Afgerond
za 05/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 3-0 / 6-0 / 38-21 Afgerond
za 12/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-1 / 42-24 Afgerond
za 12/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2160 T.C. TER STRAETEN A 1-2 / 3-4 / 33-37 Afgerond
za 19/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM 2086 T.C. ZEDELGEM 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 19/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2186 T.C. DE KODDAERT 2-1 / 5-4 / 43-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-1 / 41-27 Afgerond
za 21/04/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-2 / 42-27 Afgerond
za 28/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 0-3 / 1-6 / 20-38 Afgerond
za 28/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2031 T.C. ST-MICHIELS 1-2 / 2-4 / 33-31 Afgerond
za 05/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2008 T.C. DUINBERGEN B 2-1 / 4-2 / 29-20 Afgerond
za 05/05/2018 2147 T.C. LOGAN 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 12/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 2-5 / 25-40 Afgerond
za 12/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2147 T.C. LOGAN 2-1 / 4-3 / 38-26 Afgerond
za 19/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 19/05/2018 2147 T.C. LOGAN 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 38-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 3-0 / 6-1 / 41-16 Afgerond
za 21/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-1 / 39-18 Afgerond
za 28/04/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2027 K.G. WITTE BEER 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 28/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN C 2024 K.T.C. AZALEA 1-2 / 2-5 / 24-37 Afgerond
za 05/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2160 T.C. TER STRAETEN C 3-0 / 6-0 / 36-20 Afgerond
za 05/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-1 / 5-2 / 38-31 Afgerond
za 12/05/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2027 K.G. WITTE BEER 1-2 / 3-5 / 43-44 Afgerond
za 12/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN C 2008 T.C. DUINBERGEN A 3-0 / 6-1 / 41-18 Afgerond
za 19/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2160 T.C. TER STRAETEN C 2-1 / 4-2 / 28-22 Afgerond
za 19/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2024 K.T.C. AZALEA 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde