Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2021 T.C. YPER B 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 1-2 / 2-4 / 26-30 Afgerond
za 21/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 1-2 / 2-4 / 22-29 Afgerond
za 21/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 28/04/2018 2021 T.C. YPER B 2190 TC DE WATERTOREN A 2-1 / 4-2 / 31-21 Afgerond
za 28/04/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-1 / 45-29 Afgerond
za 28/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2040 T.C. OLYMPOS A 3-0 / 6-2 / 44-19 Afgerond
za 05/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 1-2 / 2-5 / 28-38 Afgerond
za 05/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS A 2021 T.C. YPER B 1-2 / 2-4 / 15-31 Afgerond
za 05/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 1-2 / 2-4 / 19-30 Afgerond
za 12/05/2018 2021 T.C. YPER B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 1-2 / 3-4 / 29-28 Afgerond
za 12/05/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 1-2 / 4-5 / 44-50 Afgerond
za 12/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN A 2040 T.C. OLYMPOS A 2-1 / 4-3 / 41-38 Afgerond
za 19/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2021 T.C. YPER B 2-1 / 5-2 / 37-21 Afgerond
za 19/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS A 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 1-2 / 2-4 / 15-31 Afgerond
za 19/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2190 TC DE WATERTOREN A 1-2 / 2-4 / 24-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2021 T.C. YPER A 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 1-2 / 2-5 / 31-40 Afgerond
za 21/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 21-37 Afgerond
za 21/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 28/04/2018 2021 T.C. YPER A 2190 TC DE WATERTOREN B 3-0 / 6-1 / 38-24 Afgerond
za 28/04/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-4 / 19-31 Afgerond
za 28/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2040 T.C. OLYMPOS B 1-2 / 2-5 / 26-35 Afgerond
za 05/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 0-3 / 1-6 / 20-38 Afgerond
za 05/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2021 T.C. YPER A 2-1 / 4-2 / 33-20 Afgerond
za 05/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 3-0 / 6-1 / 39-26 Afgerond
za 12/05/2018 2021 T.C. YPER A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 3-5 / 39-40 Afgerond
za 12/05/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 1-2 / 2-4 / 29-32 Afgerond
za 12/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN B 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 19/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2021 T.C. YPER A 1-2 / 3-4 / 30-35 Afgerond
za 19/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2-1 / 4-3 / 33-27 Afgerond
za 19/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2190 TC DE WATERTOREN B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2071 T.C. HOUTHULST 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 21/04/2018 2182 TC DE MAENE B 2084 TC HERNIEUWENBURG 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 21/04/2018 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 28/04/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2182 TC DE MAENE B 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 28/04/2018 2071 T.C. HOUTHULST 2050 TC RUMBEKE 0-3 / 1-6 / 13-41 Afgerond
za 28/04/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
za 05/05/2018 2182 TC DE MAENE B 2071 T.C. HOUTHULST 3-0 / 6-1 / 42-18 Afgerond
za 05/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 05/05/2018 2050 TC RUMBEKE 2084 TC HERNIEUWENBURG 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 12/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2050 TC RUMBEKE 2-1 / 4-2 / 26-24 Afgerond
za 12/05/2018 2071 T.C. HOUTHULST 2084 TC HERNIEUWENBURG 2-1 / 4-3 / 34-31 Afgerond
za 12/05/2018 2182 TC DE MAENE B 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 19/05/2018 2084 TC HERNIEUWENBURG 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 19/05/2018 2038 KTC ISIS 2071 T.C. HOUTHULST 2-1 / 4-4 / 38-45 Afgerond
za 19/05/2018 2050 TC RUMBEKE 2182 TC DE MAENE B 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2065 T.C. TIP-TOP 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 3-5 / 34-45 Afgerond
za 21/04/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2090 T.C. KOKSIJDE 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 21/04/2018 2182 TC DE MAENE A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 5-2 / 38-15 Afgerond
za 28/04/2018 2065 T.C. TIP-TOP 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 28/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 5-2 / 36-19 Afgerond
za 28/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 21-36 Afgerond
za 05/05/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2013 OSTEND TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 05/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2065 T.C. TIP-TOP 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 05/05/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 24-28 Afgerond
za 12/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-2 / 26-17 Afgerond
za 12/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2090 T.C. KOKSIJDE 2-1 / 4-2 / 29-18 Afgerond
za 12/05/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 19/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2065 T.C. TIP-TOP 2-1 / 4-3 / 39-34 Afgerond
za 19/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 1-2 / 3-4 / 34-34 Afgerond
za 19/05/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2192 T.C. PARC ASTRID A 2-1 / 4-3 / 31-30 Afgerond
za 21/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 5-3 / 44-32 Afgerond
za 21/04/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2008 T.C. DUINBERGEN 0-3 / 1-6 / 19-38 Afgerond
za 28/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2034 T.C. BRUGHIA A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 28/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN 2192 T.C. PARC ASTRID A 2-1 / 4-2 / 24-20 Afgerond
za 28/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2024 K.T.C. AZALEA 3-0 / 6-1 / 39-16 Afgerond
za 05/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2192 T.C. PARC ASTRID A 2-1 / 4-2 / 33-14 Afgerond
za 05/05/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 3-4 / 32-36 Afgerond
za 05/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-1 / 38-15 Afgerond
za 12/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2008 T.C. DUINBERGEN 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 2192 T.C. PARC ASTRID A 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 12/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2024 K.T.C. AZALEA 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 19/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2100 T.C. ORSCAMP B 2-1 / 5-2 / 40-26 Afgerond
za 19/05/2018 2024 K.T.C. AZALEA 2192 T.C. PARC ASTRID A 0-3 / 1-6 / 24-40 Afgerond
za 19/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN 2034 T.C. BRUGHIA A 2-1 / 4-3 / 33-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-4 / 16-32 Afgerond
za 21/04/2018 2192 T.C. PARC ASTRID B 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 21/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-1 / 38-16 Afgerond
za 28/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2192 T.C. PARC ASTRID B 3-0 / 6-1 / 42-17 Afgerond
za 28/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 28/04/2018 2147 T.C. LOGAN 2100 T.C. ORSCAMP A 2-1 / 5-2 / 33-30 Afgerond
za 05/05/2018 2192 T.C. PARC ASTRID B 2034 T.C. BRUGHIA B 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 05/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2031 T.C. ST-MICHIELS A 1-2 / 2-5 / 25-35 Afgerond
za 05/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN 2147 T.C. LOGAN 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 12/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2160 T.C. TER STRAETEN 3-0 / 6-2 / 45-27 Afgerond
za 12/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2147 T.C. LOGAN 3-0 / 6-1 / 40-27 Afgerond
za 12/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2192 T.C. PARC ASTRID B 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 19/05/2018 2147 T.C. LOGAN 2031 T.C. ST-MICHIELS A 2-1 / 4-2 / 31-25 Afgerond
za 19/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP A 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-5 / 28-37 Afgerond
za 19/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN 2192 T.C. PARC ASTRID B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
za 21/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP C 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 21/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA C 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 3-5 / 35-43 Afgerond
za 28/04/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2100 T.C. ORSCAMP C 0-3 / 1-6 / 22-38 Afgerond
za 28/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2007 T.C. VIJVERHOF 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 28/04/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2034 T.C. BRUGHIA C 2-1 / 4-2 / 25-22 Afgerond
za 05/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP C 2031 T.C. ST-MICHIELS B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 05/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA C 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 05/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2-1 / 5-2 / 38-23 Afgerond
za 12/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2007 T.C. VIJVERHOF 1-2 / 2-5 / 18-36 Afgerond
za 12/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 12/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP C 2034 T.C. BRUGHIA C 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 19/05/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 1-2 / 3-4 / 32-32 Afgerond
za 19/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA C 2031 T.C. ST-MICHIELS B 2-1 / 4-3 / 34-33 Afgerond
za 19/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF 2100 T.C. ORSCAMP C 0-3 / 2-6 / 35-45 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2157 T.C. DE MOTE 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 2-4 / 21-33 Afgerond
za 21/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2011 K.T.G. HOUTLAND 2-1 / 4-3 / 33-31 Afgerond
za 21/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 30-29 Afgerond
za 28/04/2018 2157 T.C. DE MOTE 2056 T.C. ALEXANDER A 1-2 / 4-4 / 37-37 Afgerond
za 28/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2053 T.C. KORTEMARK A 0-3 / 1-6 / 19-41 Afgerond
za 28/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 20-40 Afgerond
za 05/05/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 5-3 / 40-40 Afgerond
za 05/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-3 / 53-42 Afgerond
za 05/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2011 K.T.G. HOUTLAND 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 12/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2053 T.C. KORTEMARK A 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 12/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND 1-2 / 3-4 / 29-28 Afgerond
za 12/05/2018 2056 T.C. ALEXANDER A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 29-32 Afgerond
za 19/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND 2157 T.C. DE MOTE 0-3 / 2-6 / 27-46 Afgerond
za 19/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2086 T.C. ZEDELGEM 2-1 / 4-2 / 28-13 Afgerond
za 19/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2056 T.C. ALEXANDER A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2056 T.C. ALEXANDER B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 21/04/2018 2185 T.C. AQUILA 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 28/04/2018 2056 T.C. ALEXANDER B 2185 T.C. AQUILA 3-0 / 6-2 / 45-28 Afgerond
za 28/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2053 T.C. KORTEMARK B 3-0 / 6-0 / 38-21 Afgerond
za 05/05/2018 2185 T.C. AQUILA 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 3-5 / 29-40 Afgerond
za 05/05/2018 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 2056 T.C. ALEXANDER B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 12/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2185 T.C. AQUILA 1-2 / 2-4 / 20-30 Afgerond
za 12/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 19/05/2018 2056 T.C. ALEXANDER B 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 2-5 / 22-37 Afgerond
za 19/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2132 CENTER COURT RUISELEDE B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde