Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2029 KTC ISSERA A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 21/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2182 TC DE MAENE 3-0 / 6-0 / 38-12 Afgerond
za 21/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2065 T.C. TIP-TOP B 2-1 / 4-2 / 34-29 Afgerond
za 28/04/2018 2029 KTC ISSERA A 2090 T.C. KOKSIJDE A 1-2 / 2-4 / 27-33 Afgerond
za 28/04/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2065 T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 28/04/2018 2182 TC DE MAENE 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 05/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 1-2 / 2-5 / 17-36 Afgerond
za 05/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2029 KTC ISSERA A 1-2 / 2-4 / 18-27 Afgerond
za 05/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP B 2182 TC DE MAENE 3-0 / 6-1 / 43-27 Afgerond
za 12/05/2018 2029 KTC ISSERA A 2065 T.C. TIP-TOP B 1-2 / 2-5 / 38-42 Afgerond
za 12/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 2182 TC DE MAENE 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 12/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE A 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 0-3 / 1-6 / 27-42 Afgerond
za 19/05/2018 2182 TC DE MAENE 2029 KTC ISSERA A 1-2 / 2-4 / 20-25 Afgerond
za 19/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 19/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP B 2090 T.C. KOKSIJDE A 2-1 / 4-2 / 29-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE B 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 0-3 / 1-6 / 21-42 Afgerond
za 21/04/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2065 T.C. TIP-TOP A 2-1 / 4-4 / 37-41 Afgerond
za 21/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2029 KTC ISSERA B 2-1 / 4-2 / 29-15 Afgerond
za 28/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE B 2065 T.C. TIP-TOP A 0-3 / 1-6 / 28-42 Afgerond
za 28/04/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2029 KTC ISSERA B 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
za 28/04/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-3 / 1-6 / 16-40 Afgerond
za 05/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 1-2 / 3-5 / 36-44 Afgerond
za 05/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2090 T.C. KOKSIJDE B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 05/05/2018 2029 KTC ISSERA B 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2-1 / 4-3 / 40-34 Afgerond
za 12/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE B 2029 KTC ISSERA B 1-2 / 3-4 / 29-33 Afgerond
za 12/05/2018 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 3-0 / 6-1 / 38-23 Afgerond
za 12/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP A 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 0-3 / 3-6 / 41-46 Afgerond
za 19/05/2018 2187 TC L'ARMORIAL - DE PANNE VZW 2090 T.C. KOKSIJDE B 1-2 / 4-4 / 43-38 Afgerond
za 19/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB A 2165 T.C. BACHTEN DE KUPE 2-1 / 4-2 / 29-19 Afgerond
za 19/05/2018 2029 KTC ISSERA B 2065 T.C. TIP-TOP A 1-2 / 3-4 / 33-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM B 2034 T.C. BRUGHIA B 1-2 / 2-4 / 23-32 Afgerond
za 21/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2100 T.C. ORSCAMP B 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 21/04/2018 2147 T.C. LOGAN B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 0-3 / 1-6 / 22-39 Afgerond
za 28/04/2018 2086 T.C. ZEDELGEM B 2160 T.C. TER STRAETEN B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 28/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
za 28/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 05/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2034 T.C. BRUGHIA B 3-0 / 6-1 / 43-18 Afgerond
za 05/05/2018 2147 T.C. LOGAN B 2086 T.C. ZEDELGEM B 1-2 / 2-4 / 22-28 Afgerond
za 05/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2100 T.C. ORSCAMP B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 12/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2-1 / 4-3 / 34-32 Afgerond
za 12/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA B 2100 T.C. ORSCAMP B 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
za 12/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2147 T.C. LOGAN B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 19/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP B 2086 T.C. ZEDELGEM B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 19/05/2018 2147 T.C. LOGAN B 2034 T.C. BRUGHIA B 2-1 / 4-2 / 29-25 Afgerond
za 19/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX A 2160 T.C. TER STRAETEN B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2027 K.G. WITTE BEER B 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 21/04/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 21/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 28/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER B 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 28/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 05/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2027 K.G. WITTE BEER B 1-2 / 2-4 / 21-34 Afgerond
za 05/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2008 T.C. DUINBERGEN B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 05/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF B 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 12/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN B 2007 T.C. VIJVERHOF B 0-3 / 1-6 / 27-43 Afgerond
za 12/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER B 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 12/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 2001 T.C. BLANKENBERGE 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 19/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2008 T.C. DUINBERGEN B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 19/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE 2027 K.G. WITTE BEER B 0-3 / 2-6 / 36-47 Afgerond
za 19/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF B 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE A 1-2 / 2-4 / 22-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 21/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 21/04/2018 2121 T.C. VICHTE A 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 28/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 3-4 / 31-28 Afgerond
za 28/04/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2021 T.C. YPER A 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 28/04/2018 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2121 T.C. VICHTE A 3-0 / 6-1 / 43-16 Afgerond
za 05/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 05/05/2018 2121 T.C. VICHTE A 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 0-6 / 8-37 Afgerond
za 05/05/2018 2021 T.C. YPER A 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 12/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2021 T.C. YPER A 1-2 / 2-5 / 26-32 Afgerond
za 12/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 1-2 / 2-5 / 22-42 Afgerond
za 12/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2121 T.C. VICHTE A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 19/05/2018 2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB 2050 TC RUMBEKE B 1-2 / 2-5 / 19-36 Afgerond
za 19/05/2018 2121 T.C. VICHTE A 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. B 2-1 / 5-3 / 41-36 Afgerond
za 19/05/2018 2021 T.C. YPER A 2110 T.C. BOSTERHOUT B 1-2 / 2-4 / 19-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2121 T.C. VICHTE B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 21/04/2018 2050 TC RUMBEKE D 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
za 21/04/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 0-3 / 1-6 / 19-39 Afgerond
za 28/04/2018 2121 T.C. VICHTE B 2050 TC RUMBEKE D 1-2 / 2-4 / 17-32 Afgerond
za 28/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 3-0 / 6-1 / 43-27 Afgerond
za 28/04/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
za 05/05/2018 2050 TC RUMBEKE D 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 0-3 / 1-6 / 23-39 Afgerond
za 05/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2121 T.C. VICHTE B 1-2 / 3-4 / 38-34 Afgerond
za 05/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-1 / 38-26 Afgerond
za 12/05/2018 2121 T.C. VICHTE B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 12/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2190 TC DE WATERTOREN 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 12/05/2018 2050 TC RUMBEKE D 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 19/05/2018 2190 TC DE WATERTOREN 2121 T.C. VICHTE B 1-2 / 3-4 / 30-36 Afgerond
za 19/05/2018 2068 T.C. LEIEMEERS V.Z.W. A 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 1-2 / 2-5 / 20-34 Afgerond
za 19/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM C 2050 TC RUMBEKE D 1-2 / 3-4 / 22-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 21/04/2018 2050 TC RUMBEKE C 2053 T.C. KORTEMARK 0-3 / 0-6 / 16-38 Afgerond
za 21/04/2018 2157 T.C. DE MOTE 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 28/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 28/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 2110 T.C. BOSTERHOUT A 1-2 / 3-4 / 34-26 Afgerond
za 28/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2157 T.C. DE MOTE 2-1 / 5-2 / 33-19 Afgerond
za 05/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 1-2 / 3-5 / 32-47 Afgerond
za 05/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 05/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 16-27 Afgerond
za 12/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 12/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 2053 T.C. KORTEMARK 1-2 / 2-4 / 20-29 Afgerond
za 12/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2157 T.C. DE MOTE 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 19/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 19/05/2018 2157 T.C. DE MOTE 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM D 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 19/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2050 TC RUMBEKE C 0-3 / 1-6 / 15-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2008 T.C. DUINBERGEN C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2-1 / 4-2 / 31-25 Afgerond
za 21/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 28/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2027 K.G. WITTE BEER A 0-3 / 1-6 / 19-40 Afgerond
za 28/04/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2008 T.C. DUINBERGEN C 3-0 / 6-3 / 53-37 Afgerond
za 05/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER A 2034 T.C. BRUGHIA A 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
za 05/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-3 / 0-6 / 21-37 Afgerond
za 12/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN C 2027 K.G. WITTE BEER A 1-2 / 2-4 / 18-31 Afgerond
za 12/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 19/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2034 T.C. BRUGHIA A 1-2 / 2-4 / 24-32 Afgerond
za 19/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE B 2008 T.C. DUINBERGEN C 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2120 T.C. SMASH OEDELEM 0-3 / 1-6 / 21-41 Afgerond
za 21/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-2 / 3-5 / 35-43 Afgerond
za 28/04/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 2007 T.C. VIJVERHOF A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 05/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2007 T.C. VIJVERHOF A 2-1 / 4-2 / 35-29 Afgerond
za 05/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 12/05/2018 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 12/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF A 2008 T.C. DUINBERGEN A 1-2 / 3-4 / 40-36 Afgerond
za 19/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 19/05/2018 2008 T.C. DUINBERGEN A 2025 K.T.K. IN 'T VRIJE 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2032 A.T.C.ANZEGEM 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 1-2 / 2-4 / 21-29 Afgerond
za 21/04/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 28/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 1-2 / 2-5 / 26-41 Afgerond
za 28/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2032 A.T.C.ANZEGEM 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 05/05/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 05/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 12/05/2018 2032 A.T.C.ANZEGEM 2005 TENNISCLUB AVELGEM B 2-1 / 4-3 / 36-32 Afgerond
za 12/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 3-0 / 6-1 / 42-14 Afgerond
za 19/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER C 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 19/05/2018 2075 WAREGEM TENNIS CLUB 2032 A.T.C.ANZEGEM 0-3 / 1-6 / 21-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2021 T.C. YPER B 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 21/04/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2175 T.C. FINLANDIA 2-1 / 5-3 / 45-34 Afgerond
za 28/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2-1 / 5-3 / 45-39 Afgerond
za 28/04/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2021 T.C. YPER B 2-1 / 4-2 / 30-20 Afgerond
za 05/05/2018 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 05/05/2018 2175 T.C. FINLANDIA 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2-1 / 4-3 / 32-32 Afgerond
za 12/05/2018 2021 T.C. YPER B 2005 TENNISCLUB AVELGEM A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 12/05/2018 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 19/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER B 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 19/05/2018 2175 T.C. FINLANDIA 2021 T.C. YPER B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 2033 T.C. ROESELARE 2050 TC RUMBEKE A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 21/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2038 KTC ISIS 2-1 / 5-3 / 40-37 Afgerond
za 28/04/2018 2050 TC RUMBEKE A 2011 K.T.G. HOUTLAND B 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 28/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2033 T.C. ROESELARE 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 05/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2-1 / 5-2 / 38-25 Afgerond
za 05/05/2018 2038 KTC ISIS 2050 TC RUMBEKE A 1-2 / 3-4 / 28-32 Afgerond
za 12/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 12/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT C 2038 KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 23-28 Afgerond
za 19/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2110 T.C. BOSTERHOUT C 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 19/05/2018 2038 KTC ISIS 2033 T.C. ROESELARE 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2027 K.G. WITTE BEER B (E1) 2027 K.G. WITTE BEER B (E1)
2160 T.C. TER STRAETEN B (D2) 2160 T.C. TER STRAETEN B (D2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (A1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX B (A1)
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B (K1) (T) 3 6 41 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM B (K1) Afgerond (za 26/05/2018)
2034 T.C. BRUGHIA A (I2) (U) 0 1 19
2050 TC RUMBEKE A (M1) (T) 1 2 27 2021 T.C. YPER B (L2) Afgerond (za 26/05/2018)
2021 T.C. YPER B (L2) (U) 2 4 35
2008 T.C. DUINBERGEN A (J1) (T) 3 6 36 2008 T.C. DUINBERGEN A (J1) Afgerond (za 26/05/2018)
2132 CENTER COURT RUISELEDE (C2) (U) 0 0 11
2011 K.T.G. HOUTLAND A (H1) (T) 3 6 36 2011 K.T.G. HOUTLAND A (H1) Afgerond (za 26/05/2018)
2050 TC RUMBEKE D (G2) (U) 0 0 10
2013 OSTEND TENNIS CLUB A (B1) (T) 0 1 23 2021 T.C. YPER A (F2) Afgerond (za 26/05/2018)
2021 T.C. YPER A (F2) (U) 3 6 41
2023 T.C. WAREGEM GAVER A (G1) (T) 3 6 36 2023 T.C. WAREGEM GAVER A (G1) Afgerond (za 26/05/2018)
2165 T.C. BACHTEN DE KUPE (B2) (U) 0 0 11
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (L1) (T) 3 6 36 2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (L1) Afgerond (za 26/05/2018)
2065 T.C. TIP-TOP B (A2) (U) 0 0 12
2100 T.C. ORSCAMP B (D1) (T) 2 5 35 2100 T.C. ORSCAMP B (D1) Afgerond (za 26/05/2018)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B (J2) (U) 1 2 24
2110 T.C. BOSTERHOUT B (F1) (T) 2 4 30 2110 T.C. BOSTERHOUT B (F1) Afgerond (za 26/05/2018)
2053 T.C. KORTEMARK (H2) (U) 1 2 19
2147 T.C. LOGAN A (C1) (T) 2 5 42 2147 T.C. LOGAN A (C1) Afgerond (za 26/05/2018)
2001 T.C. BLANKENBERGE (E2) (U) 1 2 29
2023 T.C. WAREGEM GAVER C (K2)
2023 T.C. WAREGEM GAVER C (K2)
2027 K.G. WITTE BEER A (I1)
2027 K.G. WITTE BEER A (I1)
2011 K.T.G. HOUTLAND B (M2)
2011 K.T.G. HOUTLAND B (M2)