Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - WEST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2050 TC RUMBEKE A 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
wo 18/04/2018 2175 T.C. FINLANDIA 2021 T.C. YPER B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 18/04/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 3-0 / 6-1 / 25-8 Afgerond
wo 25/04/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 25/04/2018 2050 TC RUMBEKE A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2-1 / 4-2 / 17-14 Afgerond
wo 25/04/2018 2021 T.C. YPER B 2040 T.C. OLYMPOS B 2-1 / 4-3 / 20-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2175 T.C. FINLANDIA 2050 TC RUMBEKE A 1-2 / 2-4 / 9-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 02/05/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2021 T.C. YPER B 1-2 / 3-4 / 21-22 Afgerond
wo 09/05/2018 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 0-3 / 2-6 / 17-29 Afgerond
wo 09/05/2018 2050 TC RUMBEKE A 2021 T.C. YPER B 2-1 / 4-2 / 16-15 Afgerond
wo 09/05/2018 2175 T.C. FINLANDIA 2040 T.C. OLYMPOS B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2021 T.C. YPER B 2023 T.C. WAREGEM GAVER A 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
wo 16/05/2018 2040 T.C. OLYMPOS B 2050 TC RUMBEKE A 3-0 / 6-1 / 24-11 Afgerond
wo 16/05/2018 2087 MARKSE TENNISCLUB VZW 2175 T.C. FINLANDIA 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 1-6 / 9-24 Afgerond
wo 18/04/2018 2050 TC RUMBEKE B 2038 KTC ISIS 1-2 / 2-5 / 16-22 Afgerond
wo 18/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK E 2033 T.C. ROESELARE 2-1 / 5-4 / 30-30 Afgerond
wo 25/04/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2050 TC RUMBEKE B 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond
wo 25/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2033 T.C. ROESELARE 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 25/04/2018 2038 KTC ISIS 2053 T.C. KORTEMARK E 2-1 / 5-2 / 22-13 Afgerond
wo 02/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK E 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2038 KTC ISIS 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 09/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT B 2033 T.C. ROESELARE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 09/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT A 2038 KTC ISIS 3-0 / 6-1 / 25-5 Afgerond
wo 09/05/2018 2050 TC RUMBEKE B 2053 T.C. KORTEMARK E 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 16/05/2018 2038 KTC ISIS 2110 T.C. BOSTERHOUT B 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
wo 16/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK E 2186 T.C. DE KODDAERT A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2033 T.C. ROESELARE 2050 TC RUMBEKE B 0-3 / 2-6 / 20-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2157 T.C. DE MOTE A 2053 T.C. KORTEMARK D 1-2 / 3-4 / 19-17 Afgerond
wo 18/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2186 T.C. DE KODDAERT B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 18/04/2018 2050 TC RUMBEKE C 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2-1 / 4-3 / 21-18 Afgerond
wo 25/04/2018 2157 T.C. DE MOTE A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 27-8 Afgerond
wo 25/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 02/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2053 T.C. KORTEMARK D 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 02/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2157 T.C. DE MOTE A 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
wo 02/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2157 T.C. DE MOTE A 2110 T.C. BOSTERHOUT A 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
wo 09/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK D 2186 T.C. DE KODDAERT B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND A 2050 TC RUMBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 16/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT B 2157 T.C. DE MOTE A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 16/05/2018 2050 TC RUMBEKE C 2053 T.C. KORTEMARK D 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond
wo 16/05/2018 2110 T.C. BOSTERHOUT A 2011 K.T.G. HOUTLAND A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT C 2050 TC RUMBEKE D 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 18/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2053 T.C. KORTEMARK C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 18/04/2018 2185 T.C. AQUILA B 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2186 T.C. DE KODDAERT C 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 0-3 / 0-6 / 13-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2050 TC RUMBEKE D 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK C 2185 T.C. AQUILA B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 02/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2050 TC RUMBEKE D 3-0 / 6-1 / 25-9 Afgerond
wo 02/05/2018 2185 T.C. AQUILA B 2186 T.C. DE KODDAERT C 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2053 T.C. KORTEMARK C 3-0 / 6-1 / 27-8 Afgerond
wo 09/05/2018 2186 T.C. DE KODDAERT C 2011 K.T.G. HOUTLAND B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2050 TC RUMBEKE D 2053 T.C. KORTEMARK C 1-2 / 2-4 / 16-20 Afgerond
wo 09/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 2185 T.C. AQUILA B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 16/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK C 2186 T.C. DE KODDAERT C 2-1 / 4-2 / 21-12 Afgerond
wo 16/05/2018 2185 T.C. AQUILA B 2050 TC RUMBEKE D 1-2 / 2-4 / 11-22 Afgerond
wo 16/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2157 T.C. DE MOTE B 0-3 / 1-6 / 10-27 Afgerond
wo 18/04/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2185 T.C. AQUILA A 1-2 / 2-5 / 12-25 Afgerond
wo 18/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2086 T.C. ZEDELGEM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 25/04/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
wo 25/04/2018 2157 T.C. DE MOTE B 2086 T.C. ZEDELGEM 0-3 / 2-6 / 15-28 Afgerond
wo 25/04/2018 2185 T.C. AQUILA A 2053 T.C. KORTEMARK B 2-1 / 5-3 / 27-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2157 T.C. DE MOTE B 2-1 / 5-3 / 27-19 Afgerond
wo 02/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 02/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2185 T.C. AQUILA A 0-3 / 2-6 / 21-29 Afgerond
wo 09/05/2018 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 2086 T.C. ZEDELGEM 1-2 / 2-4 / 12-22 Afgerond
wo 09/05/2018 2157 T.C. DE MOTE B 2185 T.C. AQUILA A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2053 T.C. KORTEMARK B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2185 T.C. AQUILA A 2141 TENNISVERENIGING LOPPEM B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 16/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK B 2157 T.C. DE MOTE B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 16/05/2018 2086 T.C. ZEDELGEM 2011 K.T.G. HOUTLAND C 2-1 / 4-2 / 19-15 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN C 2007 T.C. VIJVERHOF A 0-3 / 1-6 / 12-25 Afgerond
wo 18/04/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2027 K.G. WITTE BEER 2-1 / 5-4 / 24-29 Afgerond
wo 18/04/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN C 2053 T.C. KORTEMARK A 1-2 / 3-4 / 16-20 Afgerond
wo 25/04/2018 2007 T.C. VIJVERHOF A 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 02/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2007 T.C. VIJVERHOF A 1-2 / 2-5 / 16-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2160 T.C. TER STRAETEN C 1-2 / 2-4 / 13-21 Afgerond
wo 02/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 09/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN C 2034 T.C. BRUGHIA 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF A 2027 K.G. WITTE BEER 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
wo 09/05/2018 2053 T.C. KORTEMARK A 2031 T.C. ST-MICHIELS 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 16/05/2018 2027 K.G. WITTE BEER 2160 T.C. TER STRAETEN C 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 16/05/2018 2031 T.C. ST-MICHIELS 2007 T.C. VIJVERHOF A 1-2 / 3-5 / 18-27 Afgerond
wo 16/05/2018 2034 T.C. BRUGHIA 2053 T.C. KORTEMARK A 2-1 / 5-3 / 22-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2120 T.C. SMASH OEDELEM 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 18/04/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2160 T.C. TER STRAETEN A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 18/04/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 25/04/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2100 T.C. ORSCAMP 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 25/04/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2007 T.C. VIJVERHOF B 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 25/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2-1 / 5-2 / 24-16 Afgerond
wo 02/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 02/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF B 2160 T.C. TER STRAETEN A 2-1 / 5-3 / 22-17 Afgerond
wo 09/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE A 2007 T.C. VIJVERHOF B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 09/05/2018 2120 T.C. SMASH OEDELEM 2160 T.C. TER STRAETEN A 2-1 / 4-4 / 23-24 Afgerond
wo 09/05/2018 2100 T.C. ORSCAMP 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2-1 / 4-2 / 17-10 Afgerond
wo 16/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN A 2001 T.C. BLANKENBERGE A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2003 KON. TENNIS CLUB BRUGGE 2120 T.C. SMASH OEDELEM 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
wo 16/05/2018 2007 T.C. VIJVERHOF B 2100 T.C. ORSCAMP 0-3 / 1-6 / 10-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2065 T.C. TIP-TOP C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 18/04/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2001 T.C. BLANKENBERGE B 0-3 / 1-6 / 9-27 Afgerond
wo 25/04/2018 2065 T.C. TIP-TOP C 2192 T.C. PARC ASTRID 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 25/04/2018 2147 T.C. LOGAN 2160 T.C. TER STRAETEN B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 02/05/2018 2192 T.C. PARC ASTRID 2147 T.C. LOGAN 1-2 / 2-5 / 12-23 Afgerond
wo 02/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2065 T.C. TIP-TOP C 2-1 / 5-2 / 24-12 Afgerond
wo 09/05/2018 2160 T.C. TER STRAETEN B 2192 T.C. PARC ASTRID 1-2 / 4-4 / 24-23 Afgerond
wo 09/05/2018 2147 T.C. LOGAN 2001 T.C. BLANKENBERGE B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP C 2147 T.C. LOGAN 0-3 / 1-6 / 14-26 Afgerond
wo 16/05/2018 2001 T.C. BLANKENBERGE B 2160 T.C. TER STRAETEN B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2065 T.C. TIP-TOP A 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 18/04/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 1-2 / 3-5 / 22-26 Afgerond
wo 25/04/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2182 TC DE MAENE B 2065 T.C. TIP-TOP A 1-2 / 3-4 / 19-20 Afgerond
wo 02/05/2018 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 2182 TC DE MAENE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 02/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2013 OSTEND TENNIS CLUB 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 09/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP A 2112 T.C. DE POLDERBLOMME 1-2 / 3-5 / 20-23 Afgerond
wo 09/05/2018 2182 TC DE MAENE B 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 16/05/2018 2013 OSTEND TENNIS CLUB 2182 TC DE MAENE B 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 16/05/2018 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX 2065 T.C. TIP-TOP A 2-1 / 4-2 / 17-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 2065 T.C. TIP-TOP B 2029 KTC ISSERA 2-1 / 5-2 / 24-11 Afgerond
wo 18/04/2018 2182 TC DE MAENE A 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 25/04/2018 2029 KTC ISSERA 2182 TC DE MAENE A 0-3 / 0-6 / 11-24 Afgerond
wo 25/04/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2065 T.C. TIP-TOP B 3-0 / 6-1 / 26-17 Afgerond
wo 02/05/2018 2182 TC DE MAENE A 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 3-5 / 21-25 Afgerond
wo 02/05/2018 2066 T.C. MIDDELKERKE 2029 KTC ISSERA 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 09/05/2018 2065 T.C. TIP-TOP B 2182 TC DE MAENE A 2-1 / 5-2 / 24-17 Afgerond
wo 09/05/2018 2090 T.C. KOKSIJDE 2066 T.C. MIDDELKERKE 3-0 / 6-1 / 26-8 Afgerond
wo 16/05/2018 2029 KTC ISSERA 2090 T.C. KOKSIJDE 1-2 / 2-4 / 13-16 Afgerond
wo 16/05/2018 2066 T.C. MIDDELKERKE 2065 T.C. TIP-TOP B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
2011 K.T.G. HOUTLAND A (E1) 2011 K.T.G. HOUTLAND A (E1)
2147 T.C. LOGAN (J2) 2147 T.C. LOGAN (J2)
2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (K1) 2119 GHISTELEHOF SPORTCOMPLEX (K1)
2100 T.C. ORSCAMP (I2) 2100 T.C. ORSCAMP (I2)
2090 T.C. KOKSIJDE (L1) (T) 1 4 27 2110 T.C. BOSTERHOUT B (D2) Afgerond (wo 23/05/2018)
2110 T.C. BOSTERHOUT B (D2) (U) 2 5 30
2011 K.T.G. HOUTLAND B (F1) (T) 3 6 27 2011 K.T.G. HOUTLAND B (F1) Afgerond (wo 23/05/2018)
2040 T.C. OLYMPOS B (C2) (U) 0 1 11
2046 K.G.T.C. ZWEVEGEM A (A1) (T) 0 1 11 2023 T.C. WAREGEM GAVER B (B2) Afgerond (wo 23/05/2018)
2023 T.C. WAREGEM GAVER B (B2) (U) 3 6 27
2185 T.C. AQUILA A (G1) (T) 2 4 20 2185 T.C. AQUILA A (G1) Afgerond (wo 23/05/2018)
2007 T.C. VIJVERHOF A (H2) (U) 1 2 16
2021 T.C. YPER B (C1) (T) 2 5 24 2021 T.C. YPER B (C1) Afgerond (wo 23/05/2018)
2028 VZW WIKINGS TENNIS EN PADEL CLUB B (A2) (U) 1 2 11
2001 T.C. BLANKENBERGE A (I1) (T) 3 6 27 2001 T.C. BLANKENBERGE A (I1) Afgerond (wo 23/05/2018)
2141 TENNISVERENIGING LOPPEM A (F2) (U) 0 1 13
2040 T.C. OLYMPOS A (B1) (T) 2 4 19 2040 T.C. OLYMPOS A (B1) Afgerond (wo 23/05/2018)
2186 T.C. DE KODDAERT B (E2) (U) 1 2 11
2001 T.C. BLANKENBERGE B (J1) (T) 2 5 29 2001 T.C. BLANKENBERGE B (J1) Afgerond (wo 23/05/2018)
2112 T.C. DE POLDERBLOMME (K2) (U) 1 3 17
2034 T.C. BRUGHIA (H1)
2034 T.C. BRUGHIA (H1)
2053 T.C. KORTEMARK B (G2)
2053 T.C. KORTEMARK B (G2)
2186 T.C. DE KODDAERT A (D1)
2186 T.C. DE KODDAERT A (D1)
2065 T.C. TIP-TOP B (L2)
2065 T.C. TIP-TOP B (L2)