Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-3 / 1-6 / 8-27 Afgerond
wo 18/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA B 8052 T.C. NOBEL B 2-1 / 4-2 / 17-9 Afgerond
wo 18/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8045 T.C. BRAKEL 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 25/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8045 T.C. BRAKEL 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 25/04/2018 8052 T.C. NOBEL B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA B 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-1 / 5-2 / 22-15 Afgerond
wo 02/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 02/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8052 T.C. NOBEL B 2-1 / 5-2 / 26-17 Afgerond
wo 09/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 2-4 / 10-21 Afgerond
wo 09/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8052 T.C. NOBEL B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 09/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 2-5 / 16-23 Afgerond
wo 16/05/2018 8052 T.C. NOBEL B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE 1-2 / 4-4 / 27-23 Afgerond
wo 16/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8065 T.C. WACHTEBEKE 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
wo 16/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8093 T.C. RACSO 1-2 / 3-4 / 22-21 Afgerond
wo 18/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
wo 18/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8055 T.K. DE PINTE B 2-1 / 4-3 / 20-15 Afgerond
wo 25/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8121 T.C. ZOTTEGEM 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 25/04/2018 8093 T.C. RACSO 8055 T.K. DE PINTE B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 25/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8107 T.C. DEN BRUEL 1-2 / 3-5 / 24-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-5 / 16-23 Afgerond
wo 02/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-2 / 2-4 / 10-22 Afgerond
wo 02/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-2 / 2-4 / 9-21 Afgerond
wo 09/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE 8055 T.K. DE PINTE B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 09/05/2018 8093 T.C. RACSO 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 09/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM 8107 T.C. DEN BRUEL 2-1 / 4-2 / 17-11 Afgerond
wo 16/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8076 T.C. 'T LOBBEKE 1-2 / 2-5 / 12-21 Afgerond
wo 16/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-5 / 9-26 Afgerond
wo 16/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8121 T.C. ZOTTEGEM 1-2 / 2-4 / 8-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 8022 T.C. EEKLO B 2-1 / 4-4 / 23-24 Afgerond
wo 18/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8154 DE VALLEI B 1-2 / 2-5 / 14-26 Afgerond
wo 18/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8005 KON. DEINZE T.C. 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 25/04/2018 8022 T.C. EEKLO B 8005 KON. DEINZE T.C. 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
wo 25/04/2018 8154 DE VALLEI B 8057 T.C. MERELBEKE B 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 02/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8022 T.C. EEKLO B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8154 DE VALLEI B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 09/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 8005 KON. DEINZE T.C. 0-3 / 1-6 / 20-27 Afgerond
wo 09/05/2018 8022 T.C. EEKLO B 8154 DE VALLEI B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 09/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond
wo 16/05/2018 8154 DE VALLEI B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 16/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8022 T.C. EEKLO B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 16/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8010 GANTOISE A 8105 TC VELINA B 2-1 / 5-2 / 25-13 Afgerond
wo 18/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 18/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8010 GANTOISE A 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 25/04/2018 8105 TC VELINA B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 02/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8105 TC VELINA B 2-1 / 5-4 / 27-29 Afgerond
wo 02/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8010 GANTOISE A 1-2 / 2-5 / 10-23 Afgerond
wo 02/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8057 T.C. MERELBEKE A 1-2 / 3-5 / 20-26 Afgerond
wo 09/05/2018 8010 GANTOISE A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8105 TC VELINA B 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 2-1 / 5-3 / 25-18 Afgerond
wo 16/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-1 / 26-4 Afgerond
wo 16/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8105 TC VELINA B 3-0 / 6-1 / 24-11 Afgerond
wo 16/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8145 TS KENTA 8157 T.C. ZAFFELARE 2-1 / 4-3 / 20-21 Afgerond
wo 18/04/2018 8072 T.C. STEKENE 8083 G.T.C. GAVERE 2-1 / 4-2 / 21-9 Afgerond
wo 18/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8010 GANTOISE B 2-1 / 4-3 / 20-17 Afgerond
wo 25/04/2018 8145 TS KENTA 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8010 GANTOISE B 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
wo 25/04/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 2-1 / 4-2 / 17-13 Afgerond
wo 02/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8157 T.C. ZAFFELARE 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8145 TS KENTA 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 02/05/2018 8010 GANTOISE B 8083 G.T.C. GAVERE 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 09/05/2018 8145 TS KENTA 8010 GANTOISE B 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
wo 09/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8083 G.T.C. GAVERE 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 09/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 16/05/2018 8083 G.T.C. GAVERE 8145 TS KENTA 2-1 / 4-3 / 17-17 Afgerond
wo 16/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8157 T.C. ZAFFELARE 1-2 / 3-4 / 21-18 Afgerond
wo 16/05/2018 8010 GANTOISE B 8072 T.C. STEKENE 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-3 / 32-23 Afgerond
wo 18/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8114 T.C. MADISON 1-2 / 3-4 / 19-25 Afgerond
wo 25/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 25/04/2018 8010 GANTOISE C 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 2-1 / 5-2 / 24-17 Afgerond
wo 02/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8010 GANTOISE C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8114 T.C. MADISON 8079 T.H.C. INDIANA A 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
wo 09/05/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 09/05/2018 8010 GANTOISE C 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 16/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8010 GANTOISE C 1-2 / 2-5 / 10-25 Afgerond
wo 16/05/2018 8114 T.C. MADISON 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-1 / 4-4 / 26-23 Afgerond
wo 18/04/2018 8159 T.C. ELEVEN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 2-5 / 15-23 Afgerond
wo 25/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8159 T.C. ELEVEN 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 25/04/2018 8038 T.C. SPORTINA 8052 T.C. NOBEL A 1-2 / 3-4 / 18-19 Afgerond
wo 02/05/2018 8159 T.C. ELEVEN 8038 T.C. SPORTINA 1-2 / 2-4 / 13-17 Afgerond
wo 02/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 09/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8159 T.C. ELEVEN 3-0 / 6-1 / 24-10 Afgerond
wo 09/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
wo 16/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8038 T.C. SPORTINA 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
wo 16/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 1-6 / 10-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8055 T.K. DE PINTE A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 18/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8022 T.C. EEKLO A 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
wo 25/04/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 3-0 / 6-1 / 27-14 Afgerond
wo 25/04/2018 8154 DE VALLEI A 8057 T.C. MERELBEKE C 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 02/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8154 DE VALLEI A 2-1 / 4-4 / 23-25 Afgerond
wo 02/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8055 T.K. DE PINTE A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8154 DE VALLEI A 8022 T.C. EEKLO A 2-1 / 4-2 / 20-18 Afgerond
wo 16/05/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8154 DE VALLEI A 3-0 / 6-1 / 26-8 Afgerond
wo 16/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8057 T.C. MERELBEKE C 2-1 / 4-2 / 22-11 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde