Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 2 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 02/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8117 T.C. PLAYERS 1-2 / 3-4 / 20-20 Afgerond
wo 02/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-1 / 4-3 / 17-21 Afgerond
wo 02/05/2018 8093 T.C. RACSO 8072 T.C. STEKENE 1-2 / 3-5 / 21-26 Afgerond
wo 09/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 09/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8072 T.C. STEKENE 2-1 / 4-3 / 19-19 Afgerond
wo 09/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8093 T.C. RACSO 0-3 / 1-6 / 4-26 Afgerond
wo 16/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 16/05/2018 8093 T.C. RACSO 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-1 / 5-2 / 26-15 Afgerond
wo 16/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 23/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8072 T.C. STEKENE 1-2 / 2-4 / 13-16 Afgerond
wo 23/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 23/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8093 T.C. RACSO 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 30/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
wo 30/05/2018 8093 T.C. RACSO 8117 T.C. PLAYERS 2-1 / 4-2 / 21-17 Afgerond
wo 30/05/2018 8072 T.C. STEKENE 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 02/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 1-2 / 2-5 / 17-25 Afgerond
wo 02/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8148 TENNIS 2000 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 02/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8010 GANTOISE 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 09/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8010 GANTOISE 1-2 / 2-4 / 15-21 Afgerond
wo 09/05/2018 8148 TENNIS 2000 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 16/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-1 / 5-3 / 26-20 Afgerond
wo 16/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 3-4 / 18-21 Afgerond
wo 16/05/2018 8010 GANTOISE 8148 TENNIS 2000 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 23/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8010 GANTOISE 0-3 / 1-6 / 9-26 Afgerond
wo 23/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8148 TENNIS 2000 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 23/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 30/05/2018 8148 TENNIS 2000 8066 T.C. TOBIAS 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 30/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
wo 30/05/2018 8010 GANTOISE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde