Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8010 GANTOISE B 8089 T.C. RESSCHEBEKE 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 21/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 2-1 / 5-3 / 40-34 Afgerond
za 21/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
za 28/04/2018 8010 GANTOISE B 8064 T.C. SCHELDEDREEF 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 28/04/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 28/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-1 / 5-2 / 40-22 Afgerond
za 05/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8089 T.C. RESSCHEBEKE 1-2 / 3-4 / 32-35 Afgerond
za 05/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8010 GANTOISE B 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 05/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
do 10/05/2018 8010 GANTOISE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-1 / 4-3 / 30-32 Afgerond
do 10/05/2018 8089 T.C. RESSCHEBEKE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 2-1 / 4-2 / 33-29 Afgerond
do 10/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 2-1 / 5-2 / 40-26 Afgerond
za 12/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8010 GANTOISE B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 12/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8089 T.C. RESSCHEBEKE 1-2 / 3-4 / 34-32 Afgerond
za 12/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8064 T.C. SCHELDEDREEF 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 1-2 / 2-4 / 18-27 Afgerond
za 21/04/2018 8052 T.C. NOBEL 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 21/04/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 3-4 / 32-34 Afgerond
za 28/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8052 T.C. NOBEL 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 3-4 / 31-34 Afgerond
za 28/04/2018 8010 GANTOISE A 8063 T.C. MOERBEKE 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 05/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 2-1 / 4-2 / 33-18 Afgerond
za 05/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8107 T.C. DEN BRUEL 0-3 / 1-6 / 17-42 Afgerond
za 05/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8010 GANTOISE A 2-1 / 4-3 / 33-29 Afgerond
do 10/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8079 T.H.C. INDIANA 2-1 / 4-2 / 29-19 Afgerond
do 10/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8010 GANTOISE A 1-2 / 2-4 / 17-26 Afgerond
do 10/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8063 T.C. MOERBEKE 3-0 / 6-1 / 41-13 Afgerond
za 12/05/2018 8010 GANTOISE A 8107 T.C. DEN BRUEL 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 12/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 1-2 / 2-4 / 19-30 Afgerond
za 12/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8052 T.C. NOBEL 0-3 / 1-6 / 25-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-0 / 6-1 / 40-22 Afgerond
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-5 / 22-38 Afgerond
za 21/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8117 T.C. PLAYERS 1-2 / 2-4 / 23-32 Afgerond
za 28/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8056 T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 28/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 28/04/2018 8140 T.C. BECKHAND 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 05/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 2-1 / 5-2 / 35-20 Afgerond
za 05/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 05/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8140 T.C. BECKHAND 3-0 / 6-1 / 39-22 Afgerond
do 10/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
do 10/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-4 / 16-36 Afgerond
do 10/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 1-2 / 2-5 / 19-37 Afgerond
za 12/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8121 T.C. ZOTTEGEM A 1-2 / 2-4 / 18-29 Afgerond
za 12/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 3-0 / 6-1 / 43-26 Afgerond
za 12/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8056 T.C. OUDENAARDE 2-1 / 4-2 / 30-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8066 T.C. TOBIAS A 1-2 / 3-4 / 31-32 Afgerond
za 21/04/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8038 T.C. SPORTINA 1-2 / 3-4 / 35-34 Afgerond
za 21/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8136 T.C. TOPSPIN B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 28/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8174 HAAGSE TENNISHOEK 2-1 / 4-2 / 27-21 Afgerond
za 28/04/2018 8066 T.C. TOBIAS A 8136 T.C. TOPSPIN B 1-2 / 3-5 / 35-42 Afgerond
za 28/04/2018 8038 T.C. SPORTINA 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 2-1 / 5-3 / 43-35 Afgerond
za 05/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8066 T.C. TOBIAS A 1-2 / 3-4 / 27-35 Afgerond
za 05/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
za 05/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8038 T.C. SPORTINA 2-1 / 5-2 / 37-23 Afgerond
do 10/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8136 T.C. TOPSPIN B 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
do 10/05/2018 8066 T.C. TOBIAS A 8038 T.C. SPORTINA 3-0 / 6-0 / 37-21 Afgerond
do 10/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 12/05/2018 8038 T.C. SPORTINA 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-2 / 3-5 / 31-38 Afgerond
za 12/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8066 T.C. TOBIAS A 0-3 / 1-6 / 17-40 Afgerond
za 12/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8010 GANTOISE C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
za 21/04/2018 8066 T.C. TOBIAS B 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 2-1 / 4-2 / 33-18 Afgerond
za 21/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8057 T.C. MERELBEKE 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 28/04/2018 8010 GANTOISE C 8066 T.C. TOBIAS B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 28/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8057 T.C. MERELBEKE 1-2 / 3-5 / 31-39 Afgerond
za 28/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
za 05/05/2018 8066 T.C. TOBIAS B 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 05/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8010 GANTOISE C 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 05/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
do 10/05/2018 8010 GANTOISE C 8057 T.C. MERELBEKE 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
do 10/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
do 10/05/2018 8066 T.C. TOBIAS B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 12/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8010 GANTOISE C 2-1 / 4-2 / 31-21 Afgerond
za 12/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-2 / 2-4 / 17-27 Afgerond
za 12/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8066 T.C. TOBIAS B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8157 T.C. ZAFFELARE 3-0 / 6-1 / 40-24 Afgerond
za 21/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-1 / 4-3 / 34-33 Afgerond
za 21/04/2018 8028 T.C. ORBIS 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 18-38 Afgerond
za 28/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 28/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 28/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-1 / 40-15 Afgerond
za 05/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 8157 T.C. ZAFFELARE 3-0 / 6-1 / 37-13 Afgerond
za 05/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 05/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-0 / 37-18 Afgerond
do 10/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8093 T.C. RACSO A 2-1 / 5-2 / 41-26 Afgerond
do 10/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
do 10/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 12/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 1-2 / 3-4 / 29-34 Afgerond
za 12/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8157 T.C. ZAFFELARE 3-0 / 6-1 / 41-21 Afgerond
za 12/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 0-3 / 1-6 / 26-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 2-1 / 4-3 / 37-28 Afgerond
za 21/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 21/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8093 T.C. RACSO B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 28/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8082 T.C. DENDERLEEUW 2-1 / 4-2 / 32-19 Afgerond
za 28/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8093 T.C. RACSO B 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 28/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8045 T.C. BRAKEL 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 05/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 05/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 05/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
do 10/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8093 T.C. RACSO B 1-2 / 2-4 / 17-31 Afgerond
do 10/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
do 10/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 2-4 / 27-31 Afgerond
za 12/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 12/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 1-6 / 20-41 Afgerond
za 12/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8082 T.C. DENDERLEEUW 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde