Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2018
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8055 T.C. DE PINTE A 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 21/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 3-4 / 38-41 Afgerond
za 21/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8028 T.C. ORBIS A 2-1 / 4-3 / 29-37 Afgerond
za 28/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8057 T.C. MERELBEKE A 1-2 / 2-4 / 25-26 Afgerond
za 28/04/2018 8055 T.C. DE PINTE A 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 28/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 05/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8055 T.C. DE PINTE A 1-2 / 2-4 / 23-27 Afgerond
za 05/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 05/05/2018 8028 T.C. ORBIS A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 12/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 12/05/2018 8055 T.C. DE PINTE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 12/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 19/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 1-6 / 20-37 Afgerond
za 19/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE A 8055 T.C. DE PINTE A 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 19/05/2018 8028 T.C. ORBIS A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8134 T.C. DEN BOS A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 1-6 / 15-40 Afgerond
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8057 T.C. MERELBEKE C 2-1 / 4-3 / 36-28 Afgerond
za 28/04/2018 8134 T.C. DEN BOS A 8056 T.C. OUDENAARDE A 2-1 / 4-2 / 28-16 Afgerond
za 28/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8057 T.C. MERELBEKE C 2-1 / 4-3 / 32-24 Afgerond
za 28/04/2018 8052 T.C. NOBEL B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 05/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 2-6 / 30-46 Afgerond
za 05/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8134 T.C. DEN BOS A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 05/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 12/05/2018 8134 T.C. DEN BOS A 8057 T.C. MERELBEKE C 1-2 / 2-5 / 26-37 Afgerond
za 12/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
za 19/05/2018 8052 T.C. NOBEL B 8134 T.C. DEN BOS A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 19/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 2-1 / 4-3 / 32-32 Afgerond
za 19/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8055 T.C. DE PINTE B 1-2 / 2-4 / 20-31 Afgerond
za 21/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 0-3 / 0-6 / 20-37 Afgerond
za 28/04/2018 8055 T.C. DE PINTE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 1-2 / 3-4 / 40-33 Afgerond
za 28/04/2018 8072 T.C. STEKENE A 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 2-4 / 25-30 Afgerond
za 05/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-1 / 38-13 Afgerond
za 05/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8055 T.C. DE PINTE B 2-1 / 4-2 / 33-28 Afgerond
za 12/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 1-6 / 13-39 Afgerond
za 12/05/2018 8072 T.C. STEKENE A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 19/05/2018 8055 T.C. DE PINTE B 8072 T.C. STEKENE A 2-1 / 5-2 / 33-21 Afgerond
za 19/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN A 8057 T.C. MERELBEKE B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8148 TENNIS 2000 A 8145 TS KENTA A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 21/04/2018 8010 GANTOISE A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 28/04/2018 8145 TS KENTA A 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 28/04/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 05/05/2018 8010 GANTOISE A 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 3-5 / 40-42 Afgerond
za 05/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8145 TS KENTA A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 12/05/2018 8148 TENNIS 2000 A 8010 GANTOISE A 2-1 / 4-2 / 32-18 Afgerond
za 12/05/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-1 / 39-24 Afgerond
za 19/05/2018 8145 TS KENTA A 8143 T.C. FOR EVER A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 19/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 0-6 / 7-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-2 / 47-36 Afgerond
za 21/04/2018 8105 TC VELINA A 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-2 / 48-32 Afgerond
za 28/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8105 TC VELINA A 0-3 / 0-6 / 10-37 Afgerond
za 28/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 3-0 / 6-2 / 42-30 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA A 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 4-2 / 36-23 Afgerond
za 05/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-1 / 4-2 / 33-23 Afgerond
za 12/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8105 TC VELINA A 1-2 / 2-4 / 17-29 Afgerond
za 12/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-1 / 41-26 Afgerond
za 19/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8136 T.C. TOPSPIN A 2-1 / 4-3 / 32-27 Afgerond
za 19/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 2-1 / 4-3 / 34-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde