Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-1 / 4-4 / 21-21 Afgerond
wo 18/04/2018 8117 T.C. PLAYERS 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
wo 18/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8079 T.H.C. INDIANA 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
wo 25/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8117 T.C. PLAYERS 1-2 / 2-5 / 14-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8079 T.H.C. INDIANA 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 25/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8157 T.C. ZAFFELARE 3-0 / 6-1 / 25-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 1-2 / 3-5 / 22-25 Afgerond
wo 02/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8022 T.C. EEKLO 1-2 / 3-5 / 20-23 Afgerond
wo 09/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8079 T.H.C. INDIANA 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 09/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
wo 09/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8157 T.C. ZAFFELARE 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 23/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 1-6 / 5-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8136 T.C. TOPSPIN B 0-3 / 2-6 / 18-27 Afgerond
wo 18/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 8052 T.C. NOBEL 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 8126 T.C. HOF TER BURST 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 09/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8052 T.C. NOBEL 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 23/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8126 T.C. HOF TER BURST 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8052 T.C. NOBEL 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 2-1 / 4-2 / 21-9 Afgerond
wo 18/04/2018 8159 T.C. ELEVEN 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-1 / 4-3 / 19-16 Afgerond
wo 25/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8159 T.C. ELEVEN 2-1 / 4-3 / 18-22 Afgerond
wo 25/04/2018 8114 T.C. MADISON 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
wo 02/05/2018 8159 T.C. ELEVEN 8114 T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 19-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-2 / 2-4 / 14-16 Afgerond
wo 09/05/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 8159 T.C. ELEVEN 3-0 / 6-1 / 24-13 Afgerond
wo 09/05/2018 8114 T.C. MADISON 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
wo 23/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8114 T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 16-12 Afgerond
wo 23/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8066 T.C. TOBIAS 3-0 / 6-2 / 29-19 Afgerond
wo 18/04/2018 8148 TENNIS 2000 8140 T.C. BECKHAND 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 25/04/2018 8066 T.C. TOBIAS 8148 TENNIS 2000 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
wo 02/05/2018 8148 TENNIS 2000 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-1 / 4-2 / 22-16 Afgerond
wo 02/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8066 T.C. TOBIAS 3-0 / 6-1 / 24-6 Afgerond
wo 09/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8148 TENNIS 2000 1-2 / 2-5 / 16-26 Afgerond
wo 09/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 3-4 / 24-19 Afgerond
wo 23/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 23/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-2 / 2-5 / 15-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 2-6 / 18-29 Afgerond
wo 18/04/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 25/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 3-5 / 21-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 8107 T.C. DEN BRUEL 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 02/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
wo 09/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 2-6 / 22-28 Afgerond
wo 23/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8107 T.C. DEN BRUEL 1-2 / 4-4 / 21-19 Afgerond
wo 23/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 2-1 / 5-2 / 24-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 18/04/2018 8105 TC VELINA 8045 T.C. BRAKEL 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 25/04/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8105 TC VELINA 2-1 / 4-2 / 17-15 Afgerond
wo 25/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 02/05/2018 8105 TC VELINA 8056 T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 02/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 2-1 / 5-3 / 29-22 Afgerond
wo 09/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8105 TC VELINA 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8045 T.C. BRAKEL 0-3 / 1-6 / 12-27 Afgerond
wo 23/05/2018 8096 SPORTCENTRUM DE JASMIJN A 8056 T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
wo 23/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde