Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2018
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 2-1 / 4-4 / 21-21 Afgerond
wo 18/04/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
wo 18/04/2018 8157 PTC LOCHRISTI A 8079 T.H.C. INDIANA A 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
wo 25/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8117 T.C. PLAYERS A 1-2 / 2-5 / 14-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 25/04/2018 8022 T.C. EEKLO A 8157 PTC LOCHRISTI A 3-0 / 6-1 / 25-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 1-2 / 3-5 / 22-25 Afgerond
wo 02/05/2018 8157 PTC LOCHRISTI A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8022 T.C. EEKLO A 1-2 / 3-5 / 20-23 Afgerond
wo 09/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8079 T.H.C. INDIANA A 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 09/05/2018 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 8022 T.C. EEKLO A 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
wo 09/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8157 PTC LOCHRISTI A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 23/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8157 PTC LOCHRISTI A 8112 SPORTCENTER 'T BROEKSKEN A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8117 T.C. PLAYERS A 0-3 / 1-6 / 5-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8136 T.C. TOPSPIN B 0-3 / 2-6 / 18-27 Afgerond
wo 18/04/2018 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN B 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 2-1 / 4-2 / 18-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN B 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 09/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8052 T.C. NOBEL A 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 23/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8066 T.C. TOBIAS A 3-0 / 6-2 / 29-19 Afgerond
wo 18/04/2018 8148 TENNIS 2000 A 8140 T.C. BECKHAND A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 25/04/2018 8066 T.C. TOBIAS A 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
wo 02/05/2018 8148 TENNIS 2000 A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-1 / 4-2 / 22-16 Afgerond
wo 02/05/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8066 T.C. TOBIAS A 3-0 / 6-1 / 24-6 Afgerond
wo 09/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8148 TENNIS 2000 A 1-2 / 2-5 / 16-26 Afgerond
wo 09/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8140 T.C. BECKHAND A 1-2 / 3-4 / 24-19 Afgerond
wo 23/05/2018 8066 T.C. TOBIAS A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 23/05/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-2 / 2-5 / 15-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN A 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 18/04/2018 8105 TC VELINA A 8045 T.C. BRAKEL A 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
wo 25/04/2018 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN A 8105 TC VELINA A 2-1 / 4-2 / 17-15 Afgerond
wo 25/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 02/05/2018 8105 TC VELINA A 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 02/05/2018 8045 T.C. BRAKEL A 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN A 2-1 / 5-3 / 29-22 Afgerond
wo 09/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8105 TC VELINA A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8045 T.C. BRAKEL A 0-3 / 1-6 / 12-27 Afgerond
wo 23/05/2018 8096 SPORTCENTRUM JASMIJN A 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond
wo 23/05/2018 8045 T.C. BRAKEL A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 24-12 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde