Poule/tabel

Reeks details

  • Seizoen: 2018
  • Periode: Voorjaar Tennis
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-1 / 40-25 Afgerond
za 21/04/2018 8148 TENNIS 2000 B 8066 T.C. TOBIAS A 2-1 / 4-2 / 33-24 Afgerond
za 21/04/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8159 T.C. ELEVEN A 1-2 / 2-5 / 20-35 Afgerond
za 28/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8148 TENNIS 2000 B 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
za 28/04/2018 8028 T.C. ORBIS A 8159 T.C. ELEVEN A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 8066 T.C. TOBIAS A 8172 VZW TC STERRENBOS B 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 05/05/2018 8148 TENNIS 2000 B 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 05/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 2-1 / 4-3 / 32-28 Afgerond
za 05/05/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8066 T.C. TOBIAS A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
do 10/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8159 T.C. ELEVEN A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
do 10/05/2018 8028 T.C. ORBIS A 8066 T.C. TOBIAS A 2-1 / 4-4 / 37-41 Afgerond
do 10/05/2018 8148 TENNIS 2000 B 8172 VZW TC STERRENBOS B 1-2 / 3-4 / 36-34 Afgerond
za 12/05/2018 8066 T.C. TOBIAS A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-2 / 2-4 / 24-28 Afgerond
za 12/05/2018 8172 VZW TC STERRENBOS B 8028 T.C. ORBIS A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 12/05/2018 8159 T.C. ELEVEN A 8148 TENNIS 2000 B 2-1 / 4-2 / 28-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8072 T.C. STEKENE B 2-1 / 4-3 / 31-25 Afgerond
za 21/04/2018 8055 T.C. DE PINTE A 8140 T.C. BECKHAND A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 21/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 0-3 / 1-6 / 22-39 Afgerond
za 28/04/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8055 T.C. DE PINTE A 2-1 / 4-3 / 30-27 Afgerond
za 28/04/2018 8072 T.C. STEKENE B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-1 / 5-2 / 40-22 Afgerond
za 28/04/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-1 / 41-22 Afgerond
za 05/05/2018 8055 T.C. DE PINTE A 8072 T.C. STEKENE B 2-1 / 5-2 / 32-24 Afgerond
za 05/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8117 T.C. PLAYERS A 0-3 / 1-6 / 15-37 Afgerond
za 05/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8140 T.C. BECKHAND A 2-1 / 5-3 / 40-36 Afgerond
do 10/05/2018 8117 T.C. PLAYERS A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 2-1 / 4-2 / 27-20 Afgerond
do 10/05/2018 8072 T.C. STEKENE B 8140 T.C. BECKHAND A 2-1 / 4-2 / 25-20 Afgerond
do 10/05/2018 8055 T.C. DE PINTE A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 12/05/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8117 T.C. PLAYERS A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8072 T.C. STEKENE B 1-2 / 2-4 / 16-25 Afgerond
za 12/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A 8055 T.C. DE PINTE A 1-2 / 3-5 / 41-41 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 21/04/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 21/04/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 28/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-2 / 2-5 / 28-37 Afgerond
za 28/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 28/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 1-2 / 3-4 / 23-30 Afgerond
za 05/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-1 / 4-2 / 30-18 Afgerond
za 05/05/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 3-0 / 6-1 / 40-11 Afgerond
za 05/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 21-38 Afgerond
do 10/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 3-0 / 6-1 / 39-24 Afgerond
do 10/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
do 10/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 0-3 / 0-6 / 11-37 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. A 2-1 / 4-3 / 34-30 Afgerond
za 12/05/2018 8035 KONINKLIJKE TENNISCLUB WASE A 8118 T.C. LOVENDEGEM A 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
za 12/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8105 TC VELINA A 3-0 / 6-1 / 42-17 Afgerond
za 21/04/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 2-1 / 4-3 / 35-37 Afgerond
za 21/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 2-4 / 19-28 Afgerond
za 28/04/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8065 T.C. WACHTEBEKE A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 28/04/2018 8105 TC VELINA A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 2-4 / 22-27 Afgerond
za 28/04/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8052 T.C. NOBEL A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 05/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8105 TC VELINA A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 05/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8140 T.C. BECKHAND B 1-2 / 2-5 / 27-43 Afgerond
za 05/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
do 10/05/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 3-4 / 36-34 Afgerond
do 10/05/2018 8105 TC VELINA A 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
do 10/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE A 8052 T.C. NOBEL A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 12/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP A 8140 T.C. BECKHAND B 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 12/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8105 TC VELINA A 1-2 / 2-4 / 27-28 Afgerond
za 12/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8065 T.C. WACHTEBEKE A 1-2 / 2-4 / 25-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8148 TENNIS 2000 A 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-2 / 47-37 Afgerond
za 21/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8136 T.C. TOPSPIN A 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 21/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8093 T.C. RACSO A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 28/04/2018 8148 TENNIS 2000 A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 28/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8093 T.C. RACSO A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 28/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8057 T.C. MERELBEKE A 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
za 05/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8079 T.H.C. INDIANA A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 05/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8148 TENNIS 2000 A 3-0 / 6-2 / 46-30 Afgerond
za 05/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-1 / 40-22 Afgerond
do 10/05/2018 8148 TENNIS 2000 A 8093 T.C. RACSO A 2-1 / 4-2 / 27-25 Afgerond
do 10/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-1 / 41-16 Afgerond
do 10/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8057 T.C. MERELBEKE A 1-2 / 2-5 / 29-37 Afgerond
za 12/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 2-6 / 32-45 Afgerond
za 12/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8079 T.H.C. INDIANA A 0-3 / 1-6 / 24-43 Afgerond
za 12/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-1 / 41-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 21/04/2018 8038 T.C. SPORTINA A 8113 T.C. OOSTAKKER A 1-2 / 2-5 / 22-36 Afgerond
za 21/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8145 TS KENTA A 1-2 / 2-4 / 19-32 Afgerond
za 28/04/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8038 T.C. SPORTINA A 0-3 / 0-6 / 21-37 Afgerond
za 28/04/2018 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8145 TS KENTA A 2-1 / 4-2 / 27-14 Afgerond
za 28/04/2018 8113 T.C. OOSTAKKER A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 5-2 / 40-29 Afgerond
za 05/05/2018 8038 T.C. SPORTINA A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 05/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
za 05/05/2018 8145 TS KENTA A 8113 T.C. OOSTAKKER A 1-2 / 3-4 / 25-29 Afgerond
do 10/05/2018 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 8145 TS KENTA A 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
do 10/05/2018 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 8113 T.C. OOSTAKKER A 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
do 10/05/2018 8038 T.C. SPORTINA A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 5-2 / 34-30 Afgerond
za 12/05/2018 8113 T.C. OOSTAKKER A 8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM A 2-1 / 4-3 / 37-29 Afgerond
za 12/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8034 REINAERT-TENNISCLUB-LOKEREN A 1-2 / 2-4 / 15-30 Afgerond
za 12/05/2018 8145 TS KENTA A 8038 T.C. SPORTINA A 2-1 / 4-2 / 28-16 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde