Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 3 (10 - 30)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 1-2 / 3-4 / 31-36 Afgerond
za 21/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 4-5 / 38-50 Afgerond
za 21/04/2018 8098 T.C. LAEREVELD 8010 GANTOISE A 1-2 / 3-4 / 36-32 Afgerond
za 28/04/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 1-2 / 2-4 / 24-27 Afgerond
za 28/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-1 / 39-22 Afgerond
za 28/04/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8098 T.C. LAEREVELD 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 05/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-1 / 5-4 / 46-34 Afgerond
za 05/05/2018 8098 T.C. LAEREVELD 8055 T.K. DE PINTE A 1-2 / 2-4 / 19-29 Afgerond
za 05/05/2018 8010 GANTOISE A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 1-2 / 2-4 / 16-34 Afgerond
do 10/05/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8010 GANTOISE A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
do 10/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 0-3 / 1-6 / 26-42 Afgerond
do 10/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 8098 T.C. LAEREVELD 1-2 / 3-5 / 33-41 Afgerond
za 12/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM 8055 T.K. DE PINTE A 3-0 / 6-1 / 38-14 Afgerond
za 12/05/2018 8098 T.C. LAEREVELD 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 12/05/2018 8010 GANTOISE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE C 0-3 / 0-6 / 21-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-1 / 4-2 / 31-21 Afgerond
za 21/04/2018 8028 T.C. ORBIS 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 1-2 / 3-4 / 29-28 Afgerond
za 21/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8093 T.C. RACSO 1-2 / 3-5 / 37-41 Afgerond
za 28/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-1 / 43-28 Afgerond
za 28/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8093 T.C. RACSO 1-2 / 3-5 / 38-39 Afgerond
za 28/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 2-1 / 4-2 / 25-23 Afgerond
za 05/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 3-0 / 6-2 / 42-24 Afgerond
za 05/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D 2-1 / 4-3 / 29-28 Afgerond
za 05/05/2018 8093 T.C. RACSO 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 3-0 / 6-1 / 41-29 Afgerond
do 10/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D 8093 T.C. RACSO 1-2 / 2-5 / 22-35 Afgerond
do 10/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 0-3 / 1-6 / 23-41 Afgerond
do 10/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 1-6 / 25-40 Afgerond
za 12/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE D 2-1 / 4-2 / 30-29 Afgerond
za 12/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN 2-1 / 4-4 / 37-39 Afgerond
za 12/05/2018 8093 T.C. RACSO 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-0 / 38-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8105 TC VELINA 8061 T.C. PAVINOM 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 21/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 21/04/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-4 / 24-27 Afgerond
za 28/04/2018 8105 TC VELINA 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 28/04/2018 8061 T.C. PAVINOM 8140 T.C. BECKHAND 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
za 28/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8055 T.K. DE PINTE B 3-0 / 6-2 / 45-32 Afgerond
za 05/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8061 T.C. PAVINOM 1-2 / 3-4 / 34-40 Afgerond
za 05/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8105 TC VELINA 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 05/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 3-4 / 39-37 Afgerond
do 10/05/2018 8105 TC VELINA 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 3-4 / 27-32 Afgerond
do 10/05/2018 8061 T.C. PAVINOM 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
do 10/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8055 T.K. DE PINTE B 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 12/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8105 TC VELINA 3-0 / 6-2 / 46-34 Afgerond
za 12/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8061 T.C. PAVINOM 3-0 / 6-2 / 44-34 Afgerond
za 12/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8126 T.C. HOF TER BURST B 3-0 / 6-1 / 36-13 Afgerond
za 21/04/2018 8010 GANTOISE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 1-6 / 16-41 Afgerond
za 28/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8010 GANTOISE B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 28/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
za 05/05/2018 8010 GANTOISE B 8056 T.C. OUDENAARDE 3-0 / 6-2 / 44-27 Afgerond
za 05/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8126 T.C. HOF TER BURST B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
do 10/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8010 GANTOISE B 1-2 / 3-4 / 28-32 Afgerond
do 10/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 12/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8056 T.C. OUDENAARDE 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
za 12/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 2-1 / 5-2 / 41-25 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde