Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8154 DE VALLEI 8079 T.H.C. INDIANA B 1-2 / 3-5 / 36-45 Afgerond
za 21/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 37-20 Afgerond
za 21/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE A 8143 T.C. FOR EVER 3-0 / 6-1 / 40-26 Afgerond
za 28/04/2018 8154 DE VALLEI 8045 T.C. BRAKEL 3-0 / 6-0 / 37-22 Afgerond
za 28/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA B 8143 T.C. FOR EVER 0-3 / 1-6 / 29-39 Afgerond
za 28/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-1 / 42-25 Afgerond
za 05/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8079 T.H.C. INDIANA B 2-1 / 4-2 / 25-19 Afgerond
za 05/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE A 8154 DE VALLEI 3-0 / 6-1 / 42-27 Afgerond
za 05/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 0-3 / 1-6 / 27-42 Afgerond
do 10/05/2018 8154 DE VALLEI 8143 T.C. FOR EVER 1-2 / 2-4 / 21-28 Afgerond
do 10/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA B 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 1-2 / 2-4 / 18-28 Afgerond
do 10/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8157 T.C. ZAFFELARE A 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 12/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8154 DE VALLEI 1-2 / 4-4 / 34-35 Afgerond
za 12/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE A 8079 T.H.C. INDIANA B 1-2 / 2-4 / 16-28 Afgerond
za 12/05/2018 8143 T.C. FOR EVER 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 3-4 / 34-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 0-3 / 1-6 / 17-39 Afgerond
za 21/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 3-5 / 38-46 Afgerond
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 28/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 28/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
za 28/04/2018 8052 T.C. NOBEL B 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-1 / 39-22 Afgerond
za 05/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 1-2 / 3-5 / 27-39 Afgerond
za 05/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 05/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 2-5 / 25-40 Afgerond
do 10/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 37-20 Afgerond
do 10/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 1-6 / 19-41 Afgerond
do 10/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 1-6 / 18-43 Afgerond
za 12/05/2018 8052 T.C. NOBEL B 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE C 3-0 / 6-3 / 46-38 Afgerond
za 12/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 2-1 / 4-3 / 31-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8093 T.C. RACSO B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 21/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 0-6 / 21-37 Afgerond
za 21/04/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8065 T.C. WACHTEBEKE 1-2 / 2-4 / 18-33 Afgerond
za 28/04/2018 8093 T.C. RACSO B 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-1 / 4-2 / 29-23 Afgerond
za 28/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 28/04/2018 8148 TENNIS 2000 A 8063 T.C. MOERBEKE 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 05/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 2-4 / 22-28 Afgerond
za 05/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8093 T.C. RACSO B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 05/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8148 TENNIS 2000 A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
do 10/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8065 T.C. WACHTEBEKE 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
do 10/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8148 TENNIS 2000 A 2-1 / 4-3 / 38-33 Afgerond
do 10/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8063 T.C. MOERBEKE 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 12/05/2018 8148 TENNIS 2000 A 8093 T.C. RACSO B 3-0 / 6-1 / 43-25 Afgerond
za 12/05/2018 8063 T.C. MOERBEKE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 12/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8126 T.C. HOF TER BURST B 3-0 / 6-0 / 37-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8093 T.C. RACSO A 3-0 / 6-1 / 40-24 Afgerond
za 21/04/2018 8072 T.C. STEKENE A 8114 T.C. MADISON 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 21/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8034 T.C. REINAERT A 1-2 / 3-5 / 41-40 Afgerond
za 28/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 28/04/2018 8093 T.C. RACSO A 8034 T.C. REINAERT A 1-2 / 2-4 / 19-33 Afgerond
za 28/04/2018 8114 T.C. MADISON 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 05/05/2018 8072 T.C. STEKENE A 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 2-4 / 20-27 Afgerond
za 05/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 05/05/2018 8034 T.C. REINAERT A 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 37-9 Afgerond
do 10/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW A 8034 T.C. REINAERT A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
do 10/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8114 T.C. MADISON 2-1 / 4-2 / 31-15 Afgerond
do 10/05/2018 8072 T.C. STEKENE A 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 12/05/2018 8114 T.C. MADISON 8082 T.C. DENDERLEEUW A 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 12/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B 8093 T.C. RACSO A 3-0 / 6-1 / 43-32 Afgerond
za 12/05/2018 8034 T.C. REINAERT A 8072 T.C. STEKENE A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8093 T.C. RACSO E 8086 T.C. DUBBELOO 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 21/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE C 8057 T.C. MERELBEKE C 1-2 / 2-4 / 25-31 Afgerond
za 21/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8117 T.C. PLAYERS 1-2 / 2-5 / 23-38 Afgerond
za 28/04/2018 8093 T.C. RACSO E 8056 T.C. OUDENAARDE C 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 28/04/2018 8086 T.C. DUBBELOO 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 28/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8022 T.C. EEKLO 1-2 / 3-4 / 31-30 Afgerond
za 05/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE C 8086 T.C. DUBBELOO 2-1 / 5-2 / 40-17 Afgerond
za 05/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8093 T.C. RACSO E 1-2 / 2-4 / 22-31 Afgerond
za 05/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8057 T.C. MERELBEKE C 3-0 / 6-1 / 41-13 Afgerond
do 10/05/2018 8093 T.C. RACSO E 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
do 10/05/2018 8086 T.C. DUBBELOO 8057 T.C. MERELBEKE C 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
do 10/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE C 8022 T.C. EEKLO 0-3 / 3-6 / 42-50 Afgerond
za 12/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8093 T.C. RACSO E 1-2 / 3-4 / 33-37 Afgerond
za 12/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8086 T.C. DUBBELOO 2-1 / 4-3 / 39-30 Afgerond
za 12/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8056 T.C. OUDENAARDE C 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8093 T.C. RACSO D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 1-2 / 4-4 / 42-45 Afgerond
za 21/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 21/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8079 T.H.C. INDIANA A 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 28/04/2018 8093 T.C. RACSO D 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 28/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8079 T.H.C. INDIANA A 2-1 / 5-2 / 42-29 Afgerond
za 28/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-1 / 4-4 / 38-39 Afgerond
za 05/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 05/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8093 T.C. RACSO D 1-2 / 3-4 / 32-28 Afgerond
za 05/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 1-2 / 2-5 / 29-38 Afgerond
do 10/05/2018 8093 T.C. RACSO D 8079 T.H.C. INDIANA A 1-2 / 3-4 / 35-35 Afgerond
do 10/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 2-1 / 5-2 / 31-22 Afgerond
do 10/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8126 T.C. HOF TER BURST A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8093 T.C. RACSO D 2-1 / 4-4 / 43-39 Afgerond
za 12/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-0 / 6-1 / 42-23 Afgerond
za 12/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8136 T.C. TOPSPIN A 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE D 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 1-6 / 14-42 Afgerond
za 21/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-2 / 2-4 / 17-28 Afgerond
za 21/04/2018 8105 TC VELINA B 8159 T.C. ELEVEN B 1-2 / 2-4 / 28-32 Afgerond
za 28/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE D 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 28/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8159 T.C. ELEVEN B 2-1 / 4-2 / 30-24 Afgerond
za 28/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8105 TC VELINA B 1-2 / 2-4 / 28-33 Afgerond
za 05/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 0-3 / 1-6 / 31-42 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA B 8057 T.C. MERELBEKE D 3-0 / 6-0 / 37-7 Afgerond
za 05/05/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-2 / 2-4 / 18-26 Afgerond
do 10/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE D 8159 T.C. ELEVEN B 2-1 / 4-4 / 33-37 Afgerond
do 10/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-1 / 38-26 Afgerond
do 10/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8105 TC VELINA B 2-1 / 5-2 / 38-19 Afgerond
za 12/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8057 T.C. MERELBEKE D 2-1 / 4-3 / 37-34 Afgerond
za 12/05/2018 8105 TC VELINA B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-2 / 3-5 / 34-36 Afgerond
za 12/05/2018 8159 T.C. ELEVEN B 8052 T.C. NOBEL A 1-2 / 2-5 / 19-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8052 T.C. NOBEL C 0-3 / 1-6 / 22-40 Afgerond
za 21/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8082 T.C. DENDERLEEUW B 3-0 / 6-0 / 36-22 Afgerond
za 21/04/2018 8072 T.C. STEKENE B 8034 T.C. REINAERT B 0-3 / 1-6 / 28-41 Afgerond
za 28/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 2-1 / 5-2 / 41-29 Afgerond
za 28/04/2018 8052 T.C. NOBEL C 8034 T.C. REINAERT B 1-2 / 2-4 / 23-32 Afgerond
za 28/04/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8072 T.C. STEKENE B 1-2 / 4-5 / 42-48 Afgerond
za 05/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8052 T.C. NOBEL C 1-2 / 2-4 / 27-30 Afgerond
za 05/05/2018 8072 T.C. STEKENE B 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 3-5 / 25-38 Afgerond
za 05/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8082 T.C. DENDERLEEUW B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
do 10/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8034 T.C. REINAERT B 2-1 / 4-4 / 35-40 Afgerond
do 10/05/2018 8052 T.C. NOBEL C 8082 T.C. DENDERLEEUW B 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
do 10/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM C 8072 T.C. STEKENE B 3-0 / 6-0 / 36-20 Afgerond
za 12/05/2018 8082 T.C. DENDERLEEUW B 8057 T.C. MERELBEKE B 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 12/05/2018 8072 T.C. STEKENE B 8052 T.C. NOBEL C 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 12/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8121 T.C. ZOTTEGEM C 1-2 / 3-4 / 31-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8093 T.C. RACSO C 8057 T.C. MERELBEKE A 1-2 / 2-4 / 22-27 Afgerond
za 21/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN C 8121 T.C. ZOTTEGEM B 0-3 / 0-6 / 21-38 Afgerond
za 21/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8105 TC VELINA A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 28/04/2018 8093 T.C. RACSO C 8136 T.C. TOPSPIN C 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 28/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8105 TC VELINA A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 28/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8118 T.C. LOVENDEGEM B 3-0 / 6-0 / 36-18 Afgerond
za 05/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN C 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 05/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8093 T.C. RACSO C 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 05/05/2018 8105 TC VELINA A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
do 10/05/2018 8093 T.C. RACSO C 8105 TC VELINA A 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
do 10/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
do 10/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN C 8118 T.C. LOVENDEGEM B 1-2 / 3-5 / 37-45 Afgerond
za 12/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8093 T.C. RACSO C 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 12/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM B 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 12/05/2018 8105 TC VELINA A 8136 T.C. TOPSPIN C 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 1-6 / 26-42 Afgerond
za 21/04/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8005 KON. DEINZE T.C. 1-2 / 2-4 / 18-31 Afgerond
za 28/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 28/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8118 T.C. LOVENDEGEM A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 05/05/2018 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-2 / 3-4 / 36-34 Afgerond
za 05/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 1-2 / 3-4 / 30-30 Afgerond
do 10/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM A 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE B 2-1 / 4-2 / 28-21 Afgerond
do 10/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8005 KON. DEINZE T.C. 2-1 / 4-3 / 35-28 Afgerond
za 12/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 12/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8118 T.C. LOVENDEGEM A 2-1 / 4-2 / 26-18 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A (E1) 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A (E1)
8118 T.C. LOVENDEGEM A (M2) 8118 T.C. LOVENDEGEM A (M2)
8034 T.C. REINAERT A (D1) 8034 T.C. REINAERT A (D1)
8057 T.C. MERELBEKE A (L1) (T) 2 5 39 8057 T.C. MERELBEKE A (L1) Afgerond (za 19/05/2018)
8115 T.C. SPORTEC KRUISHOUTEM (H2) (U) 1 2 23
8045 T.C. BRAKEL (A1) (T) 2 4 32 8045 T.C. BRAKEL (A1) Afgerond (za 19/05/2018)
8059 TC ST.CHRISTOFFEL POLLARE (J2) (U) 1 3 30
8052 T.C. NOBEL C (K1) (T) 3 6 38 8052 T.C. NOBEL C (K1) Afgerond (za 19/05/2018)
8076 T.C. 'T LOBBEKE B (G2) (U) 0 1 27
8117 T.C. PLAYERS (F1) (T) 1 2 25 8148 TENNIS 2000 A (C2) Afgerond (za 19/05/2018)
8148 TENNIS 2000 A (C2) (U) 2 5 37
8052 T.C. NOBEL B (B1) (T) 3 6 37 8052 T.C. NOBEL B (B1) Afgerond (za 19/05/2018)
8056 T.C. OUDENAARDE B (I2) (U) 0 0 11
8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A (H1) (T) 2 5 32 8110 TENNISCLUB LATEM DEURLE A (H1) Afgerond (za 19/05/2018)
8056 T.C. OUDENAARDE A (B2) (U) 1 2 22
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE (J1) (T) 3 6 44 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE (J1) Afgerond (za 19/05/2018)
8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. (A2) (U) 0 2 30
8073 T.C. WITTE KAPROENEN B (I1) (T) 1 2 24 8107 T.C. DEN BRUEL A (E2) Afgerond (za 19/05/2018)
8107 T.C. DEN BRUEL A (E2) (U) 2 5 34
8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (C1) (T) 3 6 37 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A (C1) Afgerond (za 19/05/2018)
8093 T.C. RACSO E (F2) (U) 0 0 17
8076 T.C. 'T LOBBEKE A (M1) (T) 0 0 14 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B (D2) Afgerond (za 19/05/2018)
8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE B (D2) (U) 3 6 37
8057 T.C. MERELBEKE B (K2)
8057 T.C. MERELBEKE B (K2)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (G1)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (G1)
8093 T.C. RACSO C (L2)
8093 T.C. RACSO C (L2)