Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8145 TS KENTA A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 18/04/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 18/04/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 2-1 / 5-4 / 24-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8064 T.C. SCHELDEDREEF 1-2 / 2-4 / 10-20 Afgerond
wo 25/04/2018 8145 TS KENTA A 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 3-0 / 6-1 / 25-11 Afgerond
wo 25/04/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 1-2 / 3-5 / 25-25 Afgerond
wo 02/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8145 TS KENTA A 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
wo 02/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 2-1 / 4-2 / 17-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8118 T.C. LOVENDEGEM 1-2 / 2-4 / 13-20 Afgerond
wo 09/05/2018 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 2-1 / 5-2 / 22-13 Afgerond
wo 09/05/2018 8145 TS KENTA A 8118 T.C. LOVENDEGEM 3-0 / 6-1 / 27-16 Afgerond
wo 09/05/2018 8064 T.C. SCHELDEDREEF 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 1-2 / 3-4 / 21-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8118 T.C. LOVENDEGEM 8074 KONINKLIJKE TENNISCLUB BEUKENHOF 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
wo 23/05/2018 8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE 8145 TS KENTA A 2-1 / 4-3 / 20-20 Afgerond
wo 23/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE C 8064 T.C. SCHELDEDREEF 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-1 / 27-20 Afgerond
wo 18/04/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8159 T.C. ELEVEN 1-2 / 2-4 / 12-19 Afgerond
wo 18/04/2018 8022 T.C. EEKLO A 8148 TENNIS 2000 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 25/04/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8174 HAAGSE TENNISHOEK 3-0 / 6-1 / 24-14 Afgerond
wo 25/04/2018 8028 T.C. ORBIS 8148 TENNIS 2000 1-2 / 3-4 / 16-19 Afgerond
wo 25/04/2018 8159 T.C. ELEVEN 8022 T.C. EEKLO A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8028 T.C. ORBIS 2-1 / 4-3 / 19-17 Afgerond
wo 02/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 02/05/2018 8148 TENNIS 2000 8159 T.C. ELEVEN 2-1 / 5-2 / 22-10 Afgerond
wo 09/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 8148 TENNIS 2000 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 09/05/2018 8028 T.C. ORBIS 8159 T.C. ELEVEN 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 09/05/2018 8174 HAAGSE TENNISHOEK 8022 T.C. EEKLO A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8159 T.C. ELEVEN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
wo 23/05/2018 8022 T.C. EEKLO A 8028 T.C. ORBIS 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 23/05/2018 8148 TENNIS 2000 8174 HAAGSE TENNISHOEK 0-3 / 0-6 / 12-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8072 T.C. STEKENE A 2-1 / 4-2 / 18-14 Afgerond
wo 18/04/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 2-4 / 13-19 Afgerond
wo 18/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 1-2 / 3-5 / 19-25 Afgerond
wo 25/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8140 T.C. BECKHAND A 2-1 / 4-3 / 20-15 Afgerond
wo 25/04/2018 8072 T.C. STEKENE A 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
wo 25/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8126 T.C. HOF TER BURST A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 02/05/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8072 T.C. STEKENE A 1-2 / 2-4 / 14-17 Afgerond
wo 02/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 8121 T.C. ZOTTEGEM B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 09/05/2018 8072 T.C. STEKENE A 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 1-2 / 3-4 / 16-22 Afgerond
wo 09/05/2018 8140 T.C. BECKHAND A 8126 T.C. HOF TER BURST A 2-1 / 5-2 / 25-11 Afgerond
wo 23/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE B 3-0 / 6-1 / 27-19 Afgerond
wo 23/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST A 8072 T.C. STEKENE A 1-2 / 2-5 / 14-25 Afgerond
wo 23/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM B 8140 T.C. BECKHAND A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8066 T.C. TOBIAS 8157 T.C. ZAFFELARE 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 18/04/2018 8052 T.C. NOBEL C 8136 T.C. TOPSPIN A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 18/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8057 T.C. MERELBEKE B 2-1 / 5-2 / 23-19 Afgerond
wo 25/04/2018 8066 T.C. TOBIAS 8052 T.C. NOBEL C 2-1 / 5-2 / 25-13 Afgerond
wo 25/04/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8057 T.C. MERELBEKE B 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
wo 25/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 02/05/2018 8052 T.C. NOBEL C 8157 T.C. ZAFFELARE 2-1 / 4-3 / 19-21 Afgerond
wo 02/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8066 T.C. TOBIAS 0-3 / 0-6 / 13-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8136 T.C. TOPSPIN A 0-3 / 1-6 / 9-26 Afgerond
wo 09/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8057 T.C. MERELBEKE B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 09/05/2018 8157 T.C. ZAFFELARE 8136 T.C. TOPSPIN A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8052 T.C. NOBEL C 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN A 8066 T.C. TOBIAS 2-1 / 5-3 / 27-18 Afgerond
wo 23/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE A 8157 T.C. ZAFFELARE 2-1 / 4-2 / 19-11 Afgerond
wo 23/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE B 8052 T.C. NOBEL C 3-0 / 6-1 / 25-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8140 T.C. BECKHAND B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
wo 18/04/2018 8055 T.K. DE PINTE D 8107 T.C. DEN BRUEL 2-1 / 4-3 / 16-22 Afgerond
wo 18/04/2018 8154 DE VALLEI A 8143 T.C. FOR EVER A 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 25/04/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8055 T.K. DE PINTE D 2-1 / 4-2 / 20-13 Afgerond
wo 25/04/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8143 T.C. FOR EVER A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 25/04/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8154 DE VALLEI A 1-2 / 4-4 / 19-22 Afgerond
wo 02/05/2018 8055 T.K. DE PINTE D 8140 T.C. BECKHAND B 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
wo 02/05/2018 8154 DE VALLEI A 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 02/05/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8107 T.C. DEN BRUEL 2-1 / 4-2 / 16-16 Afgerond
wo 09/05/2018 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 8143 T.C. FOR EVER A 1-2 / 2-5 / 17-23 Afgerond
wo 09/05/2018 8140 T.C. BECKHAND B 8107 T.C. DEN BRUEL 3-0 / 6-1 / 25-11 Afgerond
wo 09/05/2018 8055 T.K. DE PINTE D 8154 DE VALLEI A 0-3 / 1-6 / 15-26 Afgerond
wo 23/05/2018 8107 T.C. DEN BRUEL 8048 KANGAROOS AALSTERSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 23/05/2018 8154 DE VALLEI A 8140 T.C. BECKHAND B 2-1 / 5-4 / 30-28 Afgerond
wo 23/05/2018 8143 T.C. FOR EVER A 8055 T.K. DE PINTE D 2-1 / 4-2 / 19-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-1 / 4-3 / 19-15 Afgerond
wo 18/04/2018 8022 T.C. EEKLO B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 1-2 / 2-4 / 11-19 Afgerond
wo 18/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8093 T.C. RACSO C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8052 T.C. NOBEL A 8022 T.C. EEKLO B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 25/04/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8093 T.C. RACSO C 1-2 / 3-4 / 20-21 Afgerond
wo 25/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 02/05/2018 8022 T.C. EEKLO B 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-1 / 4-3 / 20-16 Afgerond
wo 02/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8052 T.C. NOBEL A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8093 T.C. RACSO C 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
wo 09/05/2018 8052 T.C. NOBEL A 8093 T.C. RACSO C 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 09/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 3-0 / 6-1 / 24-11 Afgerond
wo 09/05/2018 8022 T.C. EEKLO B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 1-2 / 3-4 / 18-23 Afgerond
wo 23/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A 8052 T.C. NOBEL A 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
wo 23/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN A 8126 T.C. HOF TER BURST B 2-1 / 4-3 / 21-15 Afgerond
wo 23/05/2018 8093 T.C. RACSO C 8022 T.C. EEKLO B 1-2 / 2-4 / 11-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 2-1 / 5-4 / 29-28 Afgerond
wo 18/04/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 18/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
wo 25/04/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8114 T.C. MADISON 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-2 / 2-5 / 11-21 Afgerond
wo 02/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 1-2 / 2-4 / 18-19 Afgerond
wo 02/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8005 KON. DEINZE T.C. 2-1 / 4-3 / 22-17 Afgerond
wo 02/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 09/05/2018 8005 KON. DEINZE T.C. 8117 T.C. PLAYERS 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 09/05/2018 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 1-2 / 3-5 / 23-28 Afgerond
wo 23/05/2018 8114 T.C. MADISON 8005 KON. DEINZE T.C. 1-2 / 2-4 / 13-18 Afgerond
wo 23/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN B 8149 TENNISCLUB ZOMERGEM B 3-0 / 6-1 / 24-8 Afgerond
wo 23/05/2018 8117 T.C. PLAYERS 8085 TENNISCLUB STANDAARD WETTEREN 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE E 8055 T.K. DE PINTE C 2-1 / 4-2 / 17-11 Afgerond
wo 18/04/2018 8093 T.C. RACSO B 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 18/04/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE E 8093 T.C. RACSO B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8055 T.K. DE PINTE C 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 1-6 / 8-25 Afgerond
wo 25/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 02/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8055 T.K. DE PINTE C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 02/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8057 T.C. MERELBEKE E 1-2 / 3-4 / 15-20 Afgerond
wo 02/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA B 8056 T.C. OUDENAARDE A 3-0 / 6-1 / 26-10 Afgerond
wo 09/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE E 8079 T.H.C. INDIANA B 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8055 T.K. DE PINTE C 8056 T.C. OUDENAARDE A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 23/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE A 8057 T.C. MERELBEKE E 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 23/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN B 8055 T.K. DE PINTE C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 23/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA B 8093 T.C. RACSO B 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8073 T.C. WITTE KAPROENEN C 3-0 / 6-1 / 26-17 Afgerond
wo 18/04/2018 8154 DE VALLEI B 8057 T.C. MERELBEKE F 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 18/04/2018 8010 GANTOISE 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8045 T.C. BRAKEL 8154 DE VALLEI B 0-3 / 1-6 / 13-25 Afgerond
wo 25/04/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN C 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE F 8010 GANTOISE 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8154 DE VALLEI B 8073 T.C. WITTE KAPROENEN C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 02/05/2018 8010 GANTOISE 8045 T.C. BRAKEL 1-2 / 2-4 / 15-21 Afgerond
wo 02/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8057 T.C. MERELBEKE F 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
wo 09/05/2018 8045 T.C. BRAKEL 8065 T.C. WACHTEBEKE 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8073 T.C. WITTE KAPROENEN C 8057 T.C. MERELBEKE F 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
wo 09/05/2018 8154 DE VALLEI B 8010 GANTOISE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 23/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE F 8045 T.C. BRAKEL 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8010 GANTOISE 8073 T.C. WITTE KAPROENEN C 1-2 / 4-4 / 23-22 Afgerond
wo 23/05/2018 8065 T.C. WACHTEBEKE 8154 DE VALLEI B 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 2-1 / 4-2 / 19-9 Afgerond
wo 18/04/2018 8105 TC VELINA A 8072 T.C. STEKENE B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 25/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8105 TC VELINA A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8105 TC VELINA A 8136 T.C. TOPSPIN B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 02/05/2018 8072 T.C. STEKENE B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 1-2 / 2-4 / 13-21 Afgerond
wo 09/05/2018 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 8105 TC VELINA A 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
wo 09/05/2018 8136 T.C. TOPSPIN B 8072 T.C. STEKENE B 2-1 / 4-3 / 19-23 Afgerond
wo 23/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE A 8136 T.C. TOPSPIN B 2-1 / 5-2 / 26-18 Afgerond
wo 23/05/2018 8072 T.C. STEKENE B 8076 T.C. 'T LOBBEKE B 1-2 / 2-5 / 13-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8102 T.C. HERZELE 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 18/04/2018 8145 TS KENTA B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 2-1 / 5-3 / 25-21 Afgerond
wo 25/04/2018 8102 T.C. HERZELE 8145 TS KENTA B 1-2 / 3-5 / 21-27 Afgerond
wo 25/04/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8055 T.K. DE PINTE B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8145 TS KENTA B 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
wo 02/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8102 T.C. HERZELE 2-1 / 5-2 / 24-13 Afgerond
wo 09/05/2018 8055 T.K. DE PINTE B 8145 TS KENTA B 2-1 / 5-3 / 27-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 1-2 / 2-4 / 10-21 Afgerond
wo 23/05/2018 8102 T.C. HERZELE 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 23/05/2018 8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP 8055 T.K. DE PINTE B 2-1 / 4-2 / 20-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE D 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 0-3 / 1-6 / 15-25 Afgerond
wo 18/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8105 TC VELINA B 2-1 / 4-3 / 22-21 Afgerond
wo 25/04/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8056 T.C. OUDENAARDE B 3-0 / 6-2 / 27-14 Afgerond
wo 25/04/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8057 T.C. MERELBEKE D 0-3 / 1-6 / 16-25 Afgerond
wo 02/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE B 8121 T.C. ZOTTEGEM A 2-1 / 4-3 / 21-17 Afgerond
wo 02/05/2018 8105 TC VELINA B 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 0-3 / 2-6 / 20-27 Afgerond
wo 09/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE D 8056 T.C. OUDENAARDE B 1-2 / 2-5 / 17-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8121 T.C. ZOTTEGEM A 8105 TC VELINA B 1-2 / 2-5 / 12-23 Afgerond
wo 23/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE C 8121 T.C. ZOTTEGEM A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 23/05/2018 8105 TC VELINA B 8057 T.C. MERELBEKE D 2-1 / 5-2 / 21-13 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8034 T.C. REINAERT A 8057 T.C. MERELBEKE A 2-1 / 4-3 / 18-20 Afgerond
wo 18/04/2018 8093 T.C. RACSO A 8055 T.K. DE PINTE A 0-3 / 1-6 / 18-26 Afgerond
wo 25/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8093 T.C. RACSO A 2-1 / 5-2 / 25-12 Afgerond
wo 25/04/2018 8143 T.C. FOR EVER B 8034 T.C. REINAERT A 1-2 / 2-5 / 12-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8143 T.C. FOR EVER B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
wo 02/05/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8057 T.C. MERELBEKE A 0-3 / 2-6 / 16-25 Afgerond
wo 09/05/2018 8034 T.C. REINAERT A 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 2-5 / 15-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8143 T.C. FOR EVER B 8055 T.K. DE PINTE A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE A 8143 T.C. FOR EVER B 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
wo 23/05/2018 8055 T.K. DE PINTE A 8034 T.C. REINAERT A 0-3 / 2-6 / 13-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 18/04/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8052 T.C. NOBEL B 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
wo 18/04/2018 8056 T.C. OUDENAARDE C 8034 T.C. REINAERT B 2-1 / 5-3 / 26-25 Afgerond
wo 25/04/2018 8052 T.C. NOBEL B 8056 T.C. OUDENAARDE C 1-2 / 2-5 / 17-23 Afgerond
wo 25/04/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8057 T.C. MERELBEKE C 3-0 / 6-2 / 27-16 Afgerond
wo 02/05/2018 8056 T.C. OUDENAARDE C 8079 T.H.C. INDIANA A 2-1 / 5-2 / 26-13 Afgerond
wo 02/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8052 T.C. NOBEL B 1-2 / 4-4 / 22-17 Afgerond
wo 09/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE C 8056 T.C. OUDENAARDE C 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
wo 09/05/2018 8079 T.H.C. INDIANA A 8034 T.C. REINAERT B 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
wo 23/05/2018 8052 T.C. NOBEL B 8079 T.H.C. INDIANA A 2-1 / 4-2 / 21-10 Afgerond
wo 23/05/2018 8034 T.C. REINAERT B 8057 T.C. MERELBEKE C 3-0 / 6-1 / 26-14 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
8056 T.C. OUDENAARDE C (N1) 8056 T.C. OUDENAARDE C (N1)
8154 DE VALLEI B (I2) 8154 DE VALLEI B (I2)
8093 T.C. RACSO B (H1) (T) 3 6 24 8093 T.C. RACSO B (H1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8073 T.C. WITTE KAPROENEN B (G2) (U) 0 0 5
8076 T.C. 'T LOBBEKE B (J1) (T) 2 4 21 8076 T.C. 'T LOBBEKE B (J1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8039 TENNISCLUB PARK RONSE B (C2) (U) 1 3 21
8034 T.C. REINAERT A (M1) (T) 3 6 24 8034 T.C. REINAERT A (M1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8064 T.C. SCHELDEDREEF (A2) (U) 0 0 4
8052 T.C. NOBEL A (F1) (T) 3 6 24 8052 T.C. NOBEL A (F1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8055 T.K. DE PINTE B (K2) (U) 0 0 8
8022 T.C. EEKLO A (B1) (T) 2 5 24 8022 T.C. EEKLO A (B1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8140 T.C. BECKHAND B (E2) (U) 1 2 12
8039 TENNISCLUB PARK RONSE C (L1) (T) 0 0 7 8066 T.C. TOBIAS (D2) Afgerond (wo 30/05/2018)
8066 T.C. TOBIAS (D2) (U) 3 6 24
8065 T.C. WACHTEBEKE (I1) (T) 3 6 24 8065 T.C. WACHTEBEKE (I1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8056 T.C. OUDENAARDE B (L2) (U) 0 0 4
8106 T.C. S.O.K.S. RUPELMONDE (A1) (T) 0 0 2 8057 T.C. MERELBEKE A (M2) Afgerond (wo 30/05/2018)
8057 T.C. MERELBEKE A (M2) (U) 3 6 24
8154 DE VALLEI A (E1) (T) 3 6 24 8154 DE VALLEI A (E1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8149 TENNISCLUB ZOMERGEM A (B2) (U) 0 2 17
8136 T.C. TOPSPIN A (D1) (T) 2 5 25 8136 T.C. TOPSPIN A (D1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8105 TC VELINA A (J2) (U) 1 2 16
8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (C1) (T) 3 6 27 8030 V.Z.W. T.C. DE KRIJTE A (C1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8052 T.C. NOBEL B (N2) (U) 0 1 15
8117 T.C. PLAYERS (G1) (T) 3 6 24 8117 T.C. PLAYERS (G1) Afgerond (wo 30/05/2018)
8112 TENNIS 'T BROEKSKEN A (F2) (U) 0 0 10
8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP (K1)
8125 T.C. DE ZILVEREN KLOMP (K1)
8079 T.H.C. INDIANA B (H2)
8079 T.H.C. INDIANA B (H2)