Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - OOST-VLAANDEREN
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U11
  • Afdeling: 2 (10 - 20)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 25/04/2018 8140 T.C. BECKHAND 8114 T.C. MADISON 3-0 / 6-2 / 29-22 Afgerond
wo 25/04/2018 8093 T.C. RACSO B 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 4-4 / 24-24 Afgerond
wo 25/04/2018 8022 T.C. EEKLO 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-1 / 5-4 / 25-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8093 T.C. RACSO B 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
wo 02/05/2018 8114 T.C. MADISON 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 2-1 / 4-2 / 21-15 Afgerond
wo 02/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8022 T.C. EEKLO 3-0 / 6-1 / 27-9 Afgerond
wo 09/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8114 T.C. MADISON 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
wo 09/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8140 T.C. BECKHAND 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
wo 09/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8066 T.C. TOBIAS 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
wo 23/05/2018 8140 T.C. BECKHAND 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
wo 23/05/2018 8114 T.C. MADISON 8066 T.C. TOBIAS 2-1 / 4-4 / 27-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8093 T.C. RACSO B 8022 T.C. EEKLO 2-1 / 5-2 / 24-16 Afgerond
wo 30/05/2018 8066 T.C. TOBIAS 8140 T.C. BECKHAND 1-2 / 2-5 / 17-26 Afgerond
wo 30/05/2018 8022 T.C. EEKLO 8114 T.C. MADISON 0-3 / 1-6 / 15-25 Afgerond
wo 30/05/2018 8112 TENNIS 'T BROEKSKEN 8093 T.C. RACSO B 1-2 / 2-5 / 16-23 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
wo 25/04/2018 8010 GANTOISE 8057 T.C. MERELBEKE 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
wo 25/04/2018 8093 T.C. RACSO A 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
wo 25/04/2018 8105 TC VELINA 8126 T.C. HOF TER BURST 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
wo 02/05/2018 8010 GANTOISE 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 2-5 / 18-23 Afgerond
wo 02/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8126 T.C. HOF TER BURST 0-3 / 1-6 / 8-26 Afgerond
wo 02/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8105 TC VELINA 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
wo 09/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8057 T.C. MERELBEKE 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
wo 09/05/2018 8105 TC VELINA 8010 GANTOISE 1-2 / 2-4 / 17-17 Afgerond
wo 09/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 1-2 / 3-4 / 19-22 Afgerond
wo 23/05/2018 8010 GANTOISE 8126 T.C. HOF TER BURST 1-2 / 2-4 / 15-16 Afgerond
wo 23/05/2018 8057 T.C. MERELBEKE 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
wo 23/05/2018 8093 T.C. RACSO A 8105 TC VELINA 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
wo 30/05/2018 8039 TENNISCLUB PARK RONSE 8010 GANTOISE 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
wo 30/05/2018 8105 TC VELINA 8057 T.C. MERELBEKE 2-1 / 4-3 / 20-21 Afgerond
wo 30/05/2018 8126 T.C. HOF TER BURST 8093 T.C. RACSO A 1-2 / 3-4 / 18-21 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde