Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5069 T.C. AS 5057 TC O - TC IRIS C 2-1 / 4-3 / 21-16 Afgerond
za 14/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 2-1 / 5-4 / 31-28 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 2-1 / 4-3 / 21-17 Afgerond
za 21/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5069 T.C. AS 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 28/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5057 TC O - TC IRIS C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 1-2 / 2-4 / 10-19 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-1 / 5-4 / 26-26 Afgerond
za 12/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK C 5069 T.C. AS 2-1 / 5-3 / 25-17 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
za 14/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5087 T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5097 T.C. DE BONEPUT A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 2-6 / 21-27 Afgerond
za 28/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5018 T.C. HAMONT 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 2-1 / 5-2 / 26-17 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5097 T.C. DE BONEPUT A 1-2 / 2-5 / 14-24 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5087 T.C. BOCHOLT 1-2 / 3-4 / 19-20 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER E 5018 T.C. HAMONT 1-2 / 2-5 / 16-24 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 2-1 / 5-2 / 20-16 Afgerond
za 14/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5027 TC MAASEIK B 2-1 / 4-4 / 22-26 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5021 LOMMELSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 21/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5041 NEERPELTSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5061 T.C. KAULILLE 1-2 / 2-4 / 12-16 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5021 LOMMELSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 05/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5027 TC MAASEIK B 2-1 / 4-2 / 20-11 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5041 NEERPELTSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5057 TC O - TC IRIS B 0-3 / 2-6 / 15-30 Afgerond
za 14/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5097 T.C. DE BONEPUT B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-1 / 25-12 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-2 / 28-16 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 28/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5057 TC O - TC IRIS B 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 1-2 / 2-4 / 14-18 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 5097 T.C. DE BONEPUT B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5020 T.C. DE KREKEL PEER D 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 12/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5041 NEERPELTSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5041 NEERPELTSE T.C. E 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 3-4 / 17-22 Afgerond
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. E 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 3-4 / 17-19 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5027 TC MAASEIK A 3-0 / 6-1 / 24-11 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5028 T.C. LANAKEN A 3-0 / 6-1 / 26-13 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5041 NEERPELTSE T.C. E 3-0 / 6-1 / 26-17 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 2-4 / 13-20 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5057 TC O - TC IRIS A 1-2 / 2-4 / 13-17 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. E 5028 T.C. LANAKEN A 2-1 / 5-3 / 27-21 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK A 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5031 LANDEN T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 14/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5033 RACING TIENEN T.C. 1-2 / 3-4 / 20-22 Afgerond
za 14/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5046 T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-4 / 24-22 Afgerond
za 21/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5046 T.C. DE BORN 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5044 T.C. ROOSENDAEL 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5031 LANDEN T.C. 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5050 T.C. WIMBLEDON 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5033 RACING TIENEN T.C. 2-1 / 4-3 / 24-15 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5046 T.C. DE BORN 2-1 / 4-2 / 22-16 Afgerond
za 05/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5033 RACING TIENEN T.C. 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5044 T.C. ROOSENDAEL 1-2 / 2-5 / 15-23 Afgerond
za 12/05/2018 5033 RACING TIENEN T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON 1-2 / 3-4 / 16-19 Afgerond
za 12/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5031 LANDEN T.C. 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5039 RUNKSTER T.C. 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. D 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 21/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 11-19 Afgerond
za 21/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. D 5039 RUNKSTER T.C. 1-2 / 2-5 / 18-26 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 10-25 Afgerond
za 05/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5041 NEERPELTSE T.C. D 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 12/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. D 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 0-3 / 1-6 / 16-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5001 KTC BERINGEN 5023 TENNIS PAAL C 3-0 / 6-1 / 24-10 Afgerond
za 14/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL F 5003 K.T.C. DIEST A 0-3 / 1-6 / 13-26 Afgerond
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL C 5038 T.C. LAAKDAL F 1-2 / 2-5 / 13-22 Afgerond
za 21/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5001 KTC BERINGEN 1-2 / 2-5 / 13-25 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL F 5052 T.C. ZELEM B 2-1 / 4-3 / 17-18 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5023 TENNIS PAAL C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 05/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5038 T.C. LAAKDAL F 1-2 / 3-4 / 21-17 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5003 K.T.C. DIEST A 0-3 / 1-6 / 15-27 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL C 5052 T.C. ZELEM B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5001 KTC BERINGEN 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5003 K.T.C. DIEST C 5038 T.C. LAAKDAL H 1-2 / 2-5 / 14-25 Afgerond
za 14/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5052 T.C. ZELEM A 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL H 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-1 / 27-11 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM 5003 K.T.C. DIEST C 0-3 / 1-6 / 10-25 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5096 T.C. HAM 1-2 / 2-4 / 16-16 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5038 T.C. LAAKDAL H 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST C 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM 5052 T.C. ZELEM A 1-2 / 3-4 / 17-21 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL H 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM A 5003 K.T.C. DIEST C 1-2 / 2-4 / 14-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5003 K.T.C. DIEST B 1-2 / 2-5 / 14-25 Afgerond
za 14/04/2018 5052 T.C. ZELEM C 5023 TENNIS PAAL A 1-2 / 3-4 / 18-20 Afgerond
za 21/04/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5052 T.C. ZELEM C 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL G 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM C 5038 T.C. LAAKDAL G 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5003 K.T.C. DIEST B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 05/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5052 T.C. ZELEM C 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL G 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5038 T.C. LAAKDAL G 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5036 T.C. DE NETHE 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 14/04/2018 5029 T.C. MOL 5038 T.C. LAAKDAL E 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5029 T.C. MOL 2-1 / 4-2 / 22-11 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5036 T.C. DE NETHE 2-1 / 4-3 / 22-14 Afgerond
za 28/04/2018 5029 T.C. MOL 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 2-6 / 18-30 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL E 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5029 T.C. MOL 0-3 / 1-6 / 7-24 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5038 T.C. LAAKDAL E 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 1-2 / 2-5 / 17-26 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL E 5036 T.C. DE NETHE 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5038 T.C. LAAKDAL D 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 14/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5008 K.T.C. MEULENBERG C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5034 T.C. BASVELD B 1-2 / 2-5 / 15-24 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5026 T.C. LUMMEN B 0-3 / 2-6 / 19-26 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5038 T.C. LAAKDAL D 2-1 / 5-2 / 24-14 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5008 K.T.C. MEULENBERG C 1-2 / 4-4 / 23-25 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5026 T.C. LUMMEN B 0-3 / 1-6 / 19-24 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5034 T.C. BASVELD B 1-2 / 3-5 / 18-27 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5034 T.C. BASVELD C 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
za 14/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD C 5008 K.T.C. MEULENBERG D 2-1 / 4-2 / 21-12 Afgerond
za 21/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-0 / 6-2 / 28-23 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5034 T.C. BASVELD C 1-2 / 3-5 / 24-25 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5008 K.T.C. MEULENBERG D 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-0 / 6-1 / 25-6 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-0 / 24-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5034 T.C. BASVELD D 1-2 / 2-5 / 18-25 Afgerond
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD D 5026 T.C. LUMMEN C 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 21/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5038 T.C. LAAKDAL C 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5034 T.C. BASVELD D 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5026 T.C. LUMMEN C 2-1 / 4-3 / 22-20 Afgerond
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD D 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5038 T.C. LAAKDAL C 2-1 / 4-3 / 21-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 14/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 2-1 / 5-2 / 25-14 Afgerond
za 21/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 2-1 / 4-2 / 17-10 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 2-1 / 4-3 / 22-18 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO C 1-2 / 2-5 / 11-21 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 5008 K.T.C. MEULENBERG B 1-2 / 3-4 / 18-25 Afgerond
za 05/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 2-4 / 11-21 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5035 T.C. TENKIE HASSELT C 3-0 / 6-1 / 24-10 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5048 G.T. TESSENDERLO C (S1) 5048 G.T. TESSENDERLO C (S1)
5026 T.C. LUMMEN A (Q2) 5026 T.C. LUMMEN A (Q2)
5057 TC O - TC IRIS A (F1) 5057 TC O - TC IRIS A (F1)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B (O2) 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B (O2)
5057 TC O - TC IRIS C (B1) 5057 TC O - TC IRIS C (B1)
5026 T.C. LUMMEN C (R2) 5026 T.C. LUMMEN C (R2)
5038 T.C. LAAKDAL H (L1) 5038 T.C. LAAKDAL H (L1)
5057 TC O - TC IRIS B (E2) 5057 TC O - TC IRIS B (E2)
5041 NEERPELTSE T.C. C (D1) 5041 NEERPELTSE T.C. C (D1)
5034 T.C. BASVELD B (P2) 5034 T.C. BASVELD B (P2)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (N2) 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (N2)
5044 T.C. ROOSENDAEL (G1) 5044 T.C. ROOSENDAEL (G1)
5023 TENNIS PAAL A (M1) (T) 0 1 14 5035 T.C. TENKIE HASSELT A (J2) Afgerond (za 19/05/2018)
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (J2) (U) 3 6 27
5065 T.C. TENNISDEL GENK A (A1) (T) 3 6 24 5065 T.C. TENNISDEL GENK A (A1) Afgerond (za 19/05/2018)
5039 RUNKSTER T.C. (H2) (U) 0 0 5
5097 T.C. DE BONEPUT A (C1) (T) 2 5 23 5097 T.C. DE BONEPUT A (C1) Afgerond (za 19/05/2018)
5038 T.C. LAAKDAL F (K2) (U) 1 2 13
5034 T.C. BASVELD D (R1) (T) 1 2 17 5020 T.C. DE KREKEL PEER A (D2) Afgerond (za 19/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (D2) (U) 2 5 20
5007 K. TONGERSE T.C. A (H1) (T) 3 6 25 5007 K. TONGERSE T.C. A (H1) Afgerond (za 19/05/2018)
5052 T.C. ZELEM C (M2) (U) 0 1 13
5003 K.T.C. DIEST A (K1) (T) 3 6 25 5003 K.T.C. DIEST A (K1) Afgerond (za 19/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (F2) (U) 0 1 11
5003 K.T.C. DIEST C (L2)
5003 K.T.C. DIEST C (L2)
5034 T.C. BASVELD C (Q1)
5034 T.C. BASVELD C (Q1)
5050 T.C. WIMBLEDON (G2)
5050 T.C. WIMBLEDON (G2)
5026 T.C. LUMMEN B (P1)
5026 T.C. LUMMEN B (P1)
5038 T.C. LAAKDAL A (S2)
5038 T.C. LAAKDAL A (S2)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (J1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (J1)
5041 NEERPELTSE T.C. A (C2)
5041 NEERPELTSE T.C. A (C2)
5034 T.C. BASVELD A (O1)
5034 T.C. BASVELD A (O1)
5012 T.C. WINTERSLAG (A2)
5012 T.C. WINTERSLAG (A2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (N1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (N1)
5028 T.C. LANAKEN B (I2)
5028 T.C. LANAKEN B (I2)
5097 T.C. DE BONEPUT B (E1)
5097 T.C. DE BONEPUT B (E1)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (B2)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (B2)
5048 G.T. TESSENDERLO C (S1) (T) 0 1 10 5026 T.C. LUMMEN A (Q2) Afgerond (za 26/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN A (Q2) (U) 3 6 27
5057 TC O - TC IRIS A (F1) (T) 3 6 24 5057 TC O - TC IRIS A (F1) Afgerond (za 26/05/2018)
5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B (O2) (U) 0 0 6
5057 TC O - TC IRIS C (B1) (T) 3 6 24 5057 TC O - TC IRIS C (B1) Afgerond (za 26/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN C (R2) (U) 0 0 4
5038 T.C. LAAKDAL H (L1) (T) 3 6 25 5038 T.C. LAAKDAL H (L1) Afgerond (za 26/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS B (E2) (U) 0 1 13
5041 NEERPELTSE T.C. C (D1) (T) 1 3 20 5034 T.C. BASVELD B (P2) Afgerond (za 26/05/2018)
5034 T.C. BASVELD B (P2) (U) 2 5 24
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1) (T) 2 5 24 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1) Afgerond (za 26/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (N2) (U) 1 2 20
5044 T.C. ROOSENDAEL (G1) (U) 1 3 18 5035 T.C. TENKIE HASSELT A Afgerond (za 26/05/2018)
5035 T.C. TENKIE HASSELT A (T) 2 4 20
5065 T.C. TENNISDEL GENK A (T) 3 6 24 5065 T.C. TENNISDEL GENK A Afgerond (za 26/05/2018)
5097 T.C. DE BONEPUT A (U) 0 0 7
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (T) 2 4 19 5020 T.C. DE KREKEL PEER A Afgerond (za 26/05/2018)
5007 K. TONGERSE T.C. A (U) 1 2 11
5003 K.T.C. DIEST A (T) 2 4 22 5003 K.T.C. DIEST A Afgerond (za 26/05/2018)
5003 K.T.C. DIEST C (L2) (U) 1 3 15
5034 T.C. BASVELD C (Q1) (T) 3 6 24 5034 T.C. BASVELD C (Q1) Afgerond (za 26/05/2018)
5050 T.C. WIMBLEDON (G2) (U) 0 0 11
5026 T.C. LUMMEN B (P1) (T) 2 5 25 5026 T.C. LUMMEN B (P1) Afgerond (za 26/05/2018)
5038 T.C. LAAKDAL A (S2) (U) 1 3 20
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (J1) (T) 1 2 11 5041 NEERPELTSE T.C. A (C2) Afgerond (za 26/05/2018)
5041 NEERPELTSE T.C. A (C2) (U) 2 5 26
5034 T.C. BASVELD A (O1) (T) 3 6 24 5034 T.C. BASVELD A (O1) Afgerond (za 26/05/2018)
5012 T.C. WINTERSLAG (A2) (U) 0 0 2
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (N1) (T) 2 4 21 5020 T.C. DE KREKEL PEER C (N1) Afgerond (za 26/05/2018)
5028 T.C. LANAKEN B (I2) (U) 1 2 10
5097 T.C. DE BONEPUT B (E1) (T) 0 1 7 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (B2) Afgerond (za 26/05/2018)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (B2) (U) 3 6 26