Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: U09
  • Afdeling: 2 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-1 / 4-2 / 20-10 Afgerond
za 14/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5048 G.T. TESSENDERLO E 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 14/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
za 21/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5038 T.C. LAAKDAL 2-1 / 5-2 / 26-14 Afgerond
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 3-0 / 6-1 / 27-7 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-2 / 2-4 / 14-17 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5048 G.T. TESSENDERLO E 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 05/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO E 1-2 / 2-5 / 13-26 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 4-3 / 21-18 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL B 2-1 / 5-2 / 21-15 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 2-1 / 4-2 / 21-13 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5038 T.C. LAAKDAL 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5048 G.T. TESSENDERLO D 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 14/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5026 T.C. LUMMEN 2-1 / 4-4 / 25-23 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 3-0 / 6-1 / 26-15 Afgerond
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5024 T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 28/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 5034 T.C. BASVELD 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN 5048 G.T. TESSENDERLO D 1-2 / 2-4 / 11-18 Afgerond
za 05/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL A 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5026 T.C. LUMMEN 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5034 T.C. BASVELD 1-2 / 2-4 / 17-17 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5024 T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 1-6 / 7-25 Afgerond
za 14/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5085 T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 14/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5023 TENNIS PAAL 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 21/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5003 K.T.C. DIEST A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5023 TENNIS PAAL 1-2 / 3-4 / 21-20 Afgerond
za 21/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 1-2 / 3-4 / 19-21 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 28/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5024 T.C. HEUSDEN B 1-2 / 2-5 / 10-24 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL 5085 T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 05/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5023 TENNIS PAAL 2-1 / 4-3 / 20-20 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5085 T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 12/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5024 T.C. HEUSDEN B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 12/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL C 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5003 K.T.C. DIEST A 0-3 / 2-6 / 15-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 14/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-2 / 17-17 Afgerond
za 21/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 2-4 / 12-18 Afgerond
za 21/04/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5003 K.T.C. DIEST B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 3-0 / 6-1 / 24-11 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 12/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5003 K.T.C. DIEST B 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5028 T.C. LANAKEN 3-0 / 6-2 / 27-21 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-5 / 14-25 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-1 / 4-3 / 19-18 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5048 G.T. TESSENDERLO C 1-2 / 2-4 / 14-19 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5028 T.C. LANAKEN 1-2 / 2-5 / 13-23 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 14-27 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5048 G.T. TESSENDERLO C 0-3 / 1-6 / 20-25 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. 1-2 / 3-4 / 17-20 Afgerond
za 14/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5085 T.C. KOERSEL B 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5046 T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 4-4 / 26-22 Afgerond
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5007 K. TONGERSE T.C. 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5046 T.C. DE BORN 2-1 / 4-2 / 21-8 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5085 T.C. KOERSEL B 1-2 / 3-4 / 19-18 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 12/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5087 T.C. BOCHOLT A 2-1 / 4-3 / 18-19 Afgerond
za 14/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 14/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 21/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5097 T.C. DE BONEPUT A 1-2 / 3-4 / 19-23 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 21/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 28/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5087 T.C. BOCHOLT A 2-1 / 5-2 / 25-14 Afgerond
za 28/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5012 T.C. WINTERSLAG 1-2 / 4-5 / 27-28 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 2-1 / 4-3 / 19-17 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 1-2 / 2-4 / 13-17 Afgerond
za 05/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 12/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5012 T.C. WINTERSLAG 2-1 / 5-2 / 23-10 Afgerond
za 12/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5087 T.C. BOCHOLT A 1-2 / 2-4 / 12-20 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS A 5097 T.C. DE BONEPUT A 2-1 / 4-2 / 18-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5069 T.C. AS B 5097 T.C. DE BONEPUT B 1-2 / 2-5 / 10-24 Afgerond
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 21/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5027 TC MAASEIK 0-3 / 1-6 / 11-25 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK 5087 T.C. BOCHOLT B 3-0 / 6-1 / 25-14 Afgerond
za 28/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5097 T.C. DE BONEPUT B 1-2 / 2-4 / 12-21 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 12/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5087 T.C. BOCHOLT B 1-2 / 3-4 / 20-22 Afgerond
za 12/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS 5069 T.C. AS B 2-1 / 4-3 / 19-18 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde