Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK E 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 14/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 1-2 / 2-4 / 15-30 Afgerond
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
za 21/04/2018 5069 T.C. AS 5027 TC MAASEIK E 2-1 / 4-2 / 27-24 Afgerond
za 28/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5069 T.C. AS 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK E 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 1-6 / 18-38 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 1-6 / 20-41 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5069 T.C. AS 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5027 TC MAASEIK E 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-1 / 4-3 / 32-28 Afgerond
za 14/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5041 NEERPELTSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 31-19 Afgerond
za 21/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5018 T.C. HAMONT A 1-2 / 3-4 / 33-35 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS 5027 TC MAASEIK C 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5057 TC O - TC IRIS 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-2 / 3-4 / 32-35 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5018 T.C. HAMONT A 3-0 / 6-1 / 44-32 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS 5041 NEERPELTSE T.C. C 1-2 / 4-4 / 38-30 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5057 TC O - TC IRIS 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. C 5027 TC MAASEIK C 1-2 / 2-4 / 22-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5028 T.C. LANAKEN C 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 14/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 1-2 / 2-5 / 26-39 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN C 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 23-43 Afgerond
za 21/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5097 T.C. DE BONEPUT 1-2 / 2-4 / 13-32 Afgerond
za 28/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5028 T.C. LANAKEN C 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5041 NEERPELTSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 05/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN C 5097 T.C. DE BONEPUT 1-2 / 4-4 / 35-38 Afgerond
za 12/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5027 TC MAASEIK B 2-1 / 5-3 / 41-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 14/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5021 LOMMELSE T.C. 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 21/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 7-37 Afgerond
za 21/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5027 TC MAASEIK A 1-2 / 2-4 / 19-32 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5012 T.C. WINTERSLAG 0-3 / 1-6 / 17-43 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5018 T.C. HAMONT B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5021 LOMMELSE T.C. 3-0 / 6-0 / 37-15 Afgerond
za 12/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS C 5012 T.C. WINTERSLAG 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5027 TC MAASEIK A 1-2 / 3-4 / 27-31 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 14/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 14/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 2-1 / 4-4 / 41-38 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 2-1 / 4-2 / 30-20 Afgerond
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5031 LANDEN T.C. 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5028 T.C. LANAKEN A 2-1 / 4-4 / 39-37 Afgerond
za 28/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-1 / 37-17 Afgerond
za 28/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 2-1 / 4-2 / 32-14 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5031 LANDEN T.C. 2-1 / 4-3 / 26-29 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 12/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5028 T.C. LANAKEN A 2-1 / 4-3 / 34-32 Afgerond
za 12/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5007 K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 4-3 / 36-34 Afgerond
za 14/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5037 T.C. DE ALK 0-3 / 1-6 / 30-42 Afgerond
za 21/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-1 / 4-2 / 30-20 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5037 T.C. DE ALK 2-1 / 4-2 / 31-22 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 28/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. C 1-2 / 2-5 / 20-39 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5044 T.C. ROOSENDAEL 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 28/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5028 T.C. LANAKEN B 1-2 / 2-5 / 28-35 Afgerond
za 05/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5037 T.C. DE ALK 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5028 T.C. LANAKEN B 1-2 / 2-5 / 26-39 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-4 / 28-32 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5044 T.C. ROOSENDAEL 2-1 / 5-2 / 38-26 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5007 K. TONGERSE T.C. C 0-3 / 1-6 / 16-42 Afgerond
za 12/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-1 / 4-2 / 32-20 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK D 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5046 T.C. DE BORN 2-1 / 4-2 / 29-21 Afgerond
za 14/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK D 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-2 / 45-34 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-4 / 38-41 Afgerond
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 1-2 / 2-4 / 16-29 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
za 28/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5027 TC MAASEIK D 1-2 / 3-5 / 35-41 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5046 T.C. DE BORN 2-1 / 5-2 / 37-20 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK D 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-3 / 32-31 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5046 T.C. DE BORN 2-1 / 5-2 / 36-22 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 2-1 / 4-3 / 33-32 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5027 TC MAASEIK D 2-1 / 5-3 / 42-40 Afgerond
za 12/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. B 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5085 T.C. KOERSEL B 2-1 / 4-3 / 34-32 Afgerond
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5008 K.T.C. MEULENBERG 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 21/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN A 1-2 / 2-4 / 22-31 Afgerond
za 21/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL B 2-1 / 4-2 / 28-19 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5003 K.T.C. DIEST 2-1 / 4-3 / 32-32 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5085 T.C. KOERSEL B 2-1 / 4-3 / 31-29 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5026 T.C. LUMMEN A 1-2 / 2-5 / 18-37 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5008 K.T.C. MEULENBERG 2-1 / 5-3 / 42-35 Afgerond
za 12/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5003 K.T.C. DIEST 1-2 / 2-5 / 30-40 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5023 TENNIS PAAL B 2-1 / 4-2 / 32-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5026 T.C. LUMMEN B 2-1 / 4-2 / 30-18 Afgerond
za 14/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5085 T.C. KOERSEL A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 21/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 1-6 / 20-40 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5052 T.C. ZELEM 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5026 T.C. LUMMEN B 2-1 / 5-3 / 41-41 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5085 T.C. KOERSEL A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5052 T.C. ZELEM 2-1 / 4-4 / 37-35 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5023 TENNIS PAAL A 1-2 / 2-4 / 24-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-1 / 4-3 / 31-33 Afgerond
za 14/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-0 / 36-17 Afgerond
za 14/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 5-2 / 33-18 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 2-4 / 26-29 Afgerond
za 28/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-1 / 4-3 / 33-35 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 2-4 / 22-34 Afgerond
za 28/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5038 T.C. LAAKDAL B 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 4-2 / 29-21 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-1 / 38-18 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 4-2 / 33-27 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 1-6 / 30-39 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5053 TENNISCLUB FIELD B 0-3 / 1-6 / 23-39 Afgerond
za 12/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 1-6 / 23-41 Afgerond
za 14/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 4-3 / 39-34 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-1 / 4-2 / 31-25 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5053 TENNISCLUB FIELD C 1-2 / 3-5 / 38-43 Afgerond
za 28/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 1-6 / 28-40 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 1-6 / 14-42 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 2-1 / 4-3 / 32-31 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 4-2 / 33-14 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5038 T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-1 / 44-25 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5053 TENNISCLUB FIELD C 0-3 / 1-6 / 20-38 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-1 / 4-3 / 31-36 Afgerond
za 14/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5036 T.C. DE NETHE 1-2 / 3-5 / 39-43 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5034 T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-1 / 5-2 / 39-32 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5096 T.C. HAM 1-2 / 2-4 / 23-33 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-2 / 3-4 / 36-39 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5034 T.C. BASVELD A 2-1 / 4-2 / 29-22 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM 5036 T.C. DE NETHE 2-1 / 5-3 / 45-31 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5096 T.C. HAM 2-1 / 4-2 / 28-20 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5048 G.T. TESSENDERLO C 2-1 / 4-2 / 32-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde