Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U15
  • Afdeling: 3 (10 - 30)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5052 T.C. ZELEM 2-1 / 4-2 / 31-17 Afgerond
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 4-2 / 31-14 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 18-38 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 3-4 / 34-29 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-3 / 35-34 Afgerond
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5052 T.C. ZELEM 2-1 / 4-3 / 29-33 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 1-2 / 3-4 / 32-34 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 19/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5038 T.C. LAAKDAL B 1-2 / 2-4 / 25-32 Afgerond
za 19/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 38-16 Afgerond
za 21/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5085 T.C. KOERSEL 1-2 / 3-4 / 25-27 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5034 T.C. BASVELD 2-1 / 4-2 / 27-23 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5024 T.C. HEUSDEN B 1-2 / 2-5 / 23-40 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-1 / 42-21 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5085 T.C. KOERSEL 1-2 / 3-4 / 34-27 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5038 T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-0 / 36-0 Niet aangevangen
za 19/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5024 T.C. HEUSDEN B 0-3 / 1-6 / 18-39 Afgerond
za 19/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5034 T.C. BASVELD 2-1 / 4-2 / 31-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5069 T.C. AS B 5097 T.C. DE BONEPUT 2-1 / 4-2 / 30-26 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 1-2 / 3-5 / 35-41 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS B 5007 K. TONGERSE T.C. 2-1 / 5-4 / 41-45 Afgerond
za 28/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-0 / 6-1 / 43-27 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 5-2 / 37-29 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5097 T.C. DE BONEPUT 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5069 T.C. AS B 1-2 / 2-5 / 22-35 Afgerond
za 05/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 1-2 / 2-4 / 22-28 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 3-0 / 6-2 / 40-31 Afgerond
za 12/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-1 / 43-26 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON A 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 19/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5069 T.C. AS B 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 19/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5097 T.C. DE BONEPUT 2-1 / 4-3 / 30-21 Afgerond
za 19/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. 1-2 / 3-4 / 26-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5069 T.C. AS A 5021 LOMMELSE T.C. 2-1 / 4-3 / 33-28 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 3-5 / 35-45 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 4-4 / 40-43 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5069 T.C. AS A 1-2 / 2-5 / 25-36 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5018 T.C. HAMONT 1-2 / 3-4 / 29-32 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5021 LOMMELSE T.C. 2-1 / 4-2 / 33-28 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS A 5050 T.C. WIMBLEDON B 2-1 / 4-2 / 28-15 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
za 19/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. 5018 T.C. HAMONT 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 19/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5069 T.C. AS A 1-2 / 3-5 / 39-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5047 T.C. SMASH KERMT 1-2 / 2-5 / 23-37 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5038 T.C. LAAKDAL C 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 28/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 2-6 / 38-46 Afgerond
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5024 T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5047 T.C. SMASH KERMT 3-0 / 6-1 / 40-13 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 0-6 / 17-37 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5038 T.C. LAAKDAL C 1-2 / 3-4 / 28-35 Afgerond
za 19/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 9-37 Afgerond
za 19/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5024 T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde