Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
za 14/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 22-30 Afgerond
za 21/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON C 2-1 / 5-2 / 43-27 Afgerond
za 28/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 05/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5049 LOONSE T.C. 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON C 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 0-3 / 1-6 / 17-41 Afgerond
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5007 K. TONGERSE T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 21/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 18-40 Afgerond
za 21/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 1-6 / 32-45 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 1-2 / 3-5 / 27-38 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5050 T.C. WIMBLEDON B 1-2 / 2-5 / 19-38 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-1 / 4-2 / 31-24 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 1-6 / 23-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS 5087 T.C. BOCHOLT D 1-2 / 3-4 / 29-31 Afgerond
za 14/04/2018 5069 T.C. AS A 5068 TENNIS CLUB DILSEN 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5069 T.C. AS A 2-1 / 5-2 / 40-25 Afgerond
za 21/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5057 TC O - TC IRIS 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 28/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5087 T.C. BOCHOLT D 2-1 / 4-2 / 30-17 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS 5069 T.C. AS A 3-0 / 6-2 / 48-40 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT D 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS B 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 12/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5057 TC O - TC IRIS 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-3 / 0-6 / 18-36 Afgerond
za 14/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5012 T.C. WINTERSLAG 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 21/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5087 T.C. BOCHOLT C 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 5069 T.C. AS B 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 2-1 / 5-2 / 39-35 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 37-20 Afgerond
za 28/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 0-3 / 1-6 / 20-43 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5087 T.C. BOCHOLT C 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS B 5012 T.C. WINTERSLAG 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5069 T.C. AS B 1-2 / 2-4 / 14-31 Afgerond
za 12/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT E 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 14/04/2018 5015 ACHEL T.C. B 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5015 ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 21/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5087 T.C. BOCHOLT E 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 28/04/2018 5015 ACHEL T.C. B 5097 T.C. DE BONEPUT A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT E 5015 ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 05/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT A 5018 T.C. HAMONT B 2-1 / 4-3 / 39-32 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5097 T.C. DE BONEPUT A 1-2 / 3-4 / 29-34 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5087 T.C. BOCHOLT E 2-1 / 4-2 / 25-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 14/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5027 TC MAASEIK A 2-1 / 4-3 / 31-27 Afgerond
za 21/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5097 T.C. DE BONEPUT B 1-2 / 3-5 / 32-41 Afgerond
za 21/04/2018 5061 T.C. KAULILLE 5087 T.C. BOCHOLT A 1-2 / 2-5 / 31-40 Afgerond
za 28/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT B 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 1-2 / 3-4 / 37-32 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5097 T.C. DE BONEPUT B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 05/05/2018 5061 T.C. KAULILLE 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 0-36 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5061 T.C. KAULILLE 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5087 T.C. BOCHOLT A 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5087 T.C. BOCHOLT B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5027 TC MAASEIK B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 21/04/2018 5015 ACHEL T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5015 ACHEL T.C. A 1-2 / 3-4 / 29-35 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5087 T.C. BOCHOLT B 1-2 / 3-4 / 34-36 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5027 TC MAASEIK B 2-1 / 5-3 / 45-34 Afgerond
za 05/05/2018 5015 ACHEL T.C. A 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5015 ACHEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5031 LANDEN T.C. B 5046 T.C. DE BORN A 2-1 / 5-2 / 33-25 Afgerond
za 14/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 1-2 / 2-5 / 26-41 Afgerond
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0-3 / 2-6 / 31-43 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5031 LANDEN T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5046 T.C. DE BORN A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 05/05/2018 5031 LANDEN T.C. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN B 0-3 / 2-6 / 34-44 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5031 LANDEN T.C. B 3-0 / 6-0 / 38-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5031 LANDEN T.C. A 2-1 / 5-3 / 38-35 Afgerond
za 14/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 21/04/2018 5031 LANDEN T.C. A 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 0-6 / 0-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN C 5046 T.C. DE BORN B 1-2 / 3-4 / 31-34 Afgerond
za 28/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5028 T.C. LANAKEN C 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5031 LANDEN T.C. A 2-1 / 4-3 / 37-34 Afgerond
za 05/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 2-1 / 4-2 / 30-22 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 1-2 / 4-4 / 43-40 Afgerond
za 12/05/2018 5031 LANDEN T.C. A 5028 T.C. LANAKEN C 0-3 / 0-6 / 20-36 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5046 T.C. DE BORN B 2-1 / 4-2 / 25-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5047 T.C. SMASH KERMT B 2-1 / 4-2 / 29-25 Afgerond
za 14/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5026 T.C. LUMMEN C 1-2 / 2-4 / 21-26 Afgerond
za 21/04/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-2 / 2-4 / 15-25 Afgerond
za 21/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 28/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5047 T.C. SMASH KERMT B 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
za 05/05/2018 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-3 / 2-6 / 27-46 Afgerond
za 05/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5026 T.C. LUMMEN C 2-1 / 4-2 / 32-19 Afgerond
za 12/05/2018 5047 T.C. SMASH KERMT B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5092 T.C. DEMERSTRAND DIEPENB. A 3-0 / 6-1 / 39-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5026 T.C. LUMMEN B 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 14/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5034 T.C. BASVELD B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5085 T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5052 T.C. ZELEM 1-2 / 2-4 / 18-30 Afgerond
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-0 / 38-25 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5026 T.C. LUMMEN B 0-3 / 0-6 / 1-36 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5085 T.C. KOERSEL A 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 5-3 / 43-42 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5052 T.C. ZELEM 0-3 / 1-6 / 26-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5026 T.C. LUMMEN A 1-2 / 2-5 / 26-37 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5085 T.C. KOERSEL B 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL C 5024 T.C. HEUSDEN 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5023 TENNIS PAAL C 1-2 / 3-4 / 30-34 Afgerond
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 05/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL C 5085 T.C. KOERSEL B 0-3 / 1-6 / 17-40 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5023 TENNIS PAAL C 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 12/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5024 T.C. HEUSDEN 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN D 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 1-6 / 16-42 Afgerond
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5048 G.T. TESSENDERLO D 2-1 / 4-3 / 32-28 Afgerond
za 21/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5026 T.C. LUMMEN D 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5008 K.T.C. MEULENBERG 0-3 / 2-6 / 37-47 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5023 TENNIS PAAL A 1-2 / 2-4 / 27-27 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN D 5048 G.T. TESSENDERLO D 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 05/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5034 T.C. BASVELD A 1-2 / 3-4 / 31-38 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5008 K.T.C. MEULENBERG 1-2 / 3-4 / 33-35 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5026 T.C. LUMMEN D 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5053 TENNISCLUB FIELD C 2-1 / 5-2 / 41-32 Afgerond
za 14/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5029 T.C. MOL B 1-2 / 2-4 / 20-35 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5021 LOMMELSE T.C. C 1-2 / 3-4 / 30-35 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 1-2 / 2-4 / 21-31 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5038 T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-1 / 41-24 Afgerond
za 28/04/2018 5029 T.C. MOL B 5053 TENNISCLUB FIELD C 3-0 / 6-1 / 38-26 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5021 LOMMELSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 33-19 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5029 T.C. MOL B 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5038 T.C. LAAKDAL A 2-1 / 4-2 / 27-22 Afgerond
za 12/05/2018 5029 T.C. MOL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 2-1 / 5-3 / 44-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5053 TENNISCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 14/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5021 LOMMELSE T.C. B 2-1 / 4-2 / 27-14 Afgerond
za 21/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 2-1 / 5-2 / 37-25 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-2 / 42-37 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-2 / 3-4 / 20-30 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 5021 LOMMELSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 22-30 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5048 G.T. TESSENDERLO B 2-1 / 4-2 / 27-14 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 2-1 / 4-2 / 28-15 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. C 3-0 / 6-0 / 37-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5096 T.C. HAM A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 1-2 / 2-5 / 20-38 Afgerond
za 14/04/2018 5029 T.C. MOL A 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5029 T.C. MOL A 2-1 / 5-2 / 31-29 Afgerond
za 21/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5096 T.C. HAM A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 5029 T.C. MOL A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 3-0 / 6-0 / 37-22 Afgerond
za 05/05/2018 5096 T.C. HAM A 5029 T.C. MOL A 3-0 / 6-1 / 42-21 Afgerond
za 05/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. A 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5096 T.C. HAM A 1-2 / 3-4 / 37-33 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5029 T.C. MOL C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 3-0 / 6-0 / 39-20 Afgerond
za 14/04/2018 5096 T.C. HAM B 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5096 T.C. HAM B 0-3 / 1-6 / 19-37 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL C 0-3 / 0-6 / 17-38 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM B 5053 TENNISCLUB FIELD B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 2-1 / 4-2 / 30-17 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL C 5096 T.C. HAM B 0-3 / 1-6 / 16-38 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-0 / 37-7 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5053 TENNISCLUB FIELD B 1-2 / 2-4 / 23-26 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5029 T.C. MOL C 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5029 T.C. MOL D 5041 NEERPELTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 14/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL 3-0 / 6-1 / 40-22 Afgerond
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 1-6 / 16-41 Afgerond
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5029 T.C. MOL D 2-1 / 5-2 / 42-20 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 0-3 / 2-6 / 24-45 Afgerond
za 28/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5041 NEERPELTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL D 5021 LOMMELSE T.C. A 2-1 / 4-3 / 28-30 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL 2-1 / 4-2 / 30-18 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 12/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL 5029 T.C. MOL D 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5068 TENNIS CLUB DILSEN (C1) 5068 TENNIS CLUB DILSEN (C1)
5034 T.C. BASVELD A (N2) 5034 T.C. BASVELD A (N2)
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B (S1) 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B (S1)
5026 T.C. LUMMEN C (K2) 5026 T.C. LUMMEN C (K2)
5050 T.C. WIMBLEDON B (B1) 5050 T.C. WIMBLEDON B (B1)
5052 T.C. ZELEM (L2) 5052 T.C. ZELEM (L2)
5096 T.C. HAM B (R1) 5096 T.C. HAM B (R1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (H2) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (H2)
5087 T.C. BOCHOLT E (E1) 5087 T.C. BOCHOLT E (E1)
5024 T.C. HEUSDEN (M2) 5024 T.C. HEUSDEN (M2)
5007 K. TONGERSE T.C. A (A1) 5007 K. TONGERSE T.C. A (A1)
5039 RUNKSTER T.C. (J2) 5039 RUNKSTER T.C. (J2)
5029 T.C. MOL B (O1) 5029 T.C. MOL B (O1)
5087 T.C. BOCHOLT C (D1) (T) 3 6 37 5087 T.C. BOCHOLT C (D1) Afgerond (za 19/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO B (P2) (U) 0 0 16
5048 G.T. TESSENDERLO A (Q1) (T) 0 0 9 5018 T.C. HAMONT A (G2) Afgerond (za 19/05/2018)
5018 T.C. HAMONT A (G2) (U) 3 6 36
5097 T.C. DE BONEPUT B (F1) (T) 3 6 36 5097 T.C. DE BONEPUT B (F1) Afgerond (za 19/05/2018)
5046 T.C. DE BORN B (I2) (U) 0 0 11
5026 T.C. LUMMEN A (M1) (T) 3 6 37 5026 T.C. LUMMEN A (M1) Afgerond (za 19/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (F2) (U) 0 0 12
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (I1) (T) 0 0 4 5028 T.C. LANAKEN B (A2) Afgerond (za 19/05/2018)
5028 T.C. LANAKEN B (A2) (U) 3 6 36
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (J1) (T) 3 6 36 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (J1) Afgerond (za 19/05/2018)
5087 T.C. BOCHOLT D (C2) (U) 0 0 9
5029 T.C. MOL D (S2)
5029 T.C. MOL D (S2)
5087 T.C. BOCHOLT B (G1)
5087 T.C. BOCHOLT B (G1)
5029 T.C. MOL C (R2)
5029 T.C. MOL C (R2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (K1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (K1)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (O2)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (O2)
5053 TENNISCLUB FIELD A (P1)
5053 TENNISCLUB FIELD A (P1)
5096 T.C. HAM A (Q2)
5096 T.C. HAM A (Q2)
5023 TENNIS PAAL A (N1)
5023 TENNIS PAAL A (N1)
5018 T.C. HAMONT B (E2)
5018 T.C. HAMONT B (E2)
5026 T.C. LUMMEN B (L1)
5026 T.C. LUMMEN B (L1)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (B2)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (B2)
5050 T.C. WIMBLEDON A (H1)
5050 T.C. WIMBLEDON A (H1)
5069 T.C. AS B (D2)
5069 T.C. AS B (D2)
5068 TENNIS CLUB DILSEN (C1) (T) 3 6 37 5068 TENNIS CLUB DILSEN (C1) Afgerond (za 26/05/2018)
5034 T.C. BASVELD A (N2) (U) 0 0 14
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. B (S1) (T) 1 3 26 5026 T.C. LUMMEN C (K2) Afgerond (za 26/05/2018)
5026 T.C. LUMMEN C (K2) (U) 2 4 28
5050 T.C. WIMBLEDON B (B1) (T) 3 6 36 5050 T.C. WIMBLEDON B (B1) Afgerond (za 26/05/2018)
5052 T.C. ZELEM (L2) (U) 0 0 10
5096 T.C. HAM B (R1) (T) 3 6 37 5096 T.C. HAM B (R1) Afgerond (za 26/05/2018)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (H2) (U) 0 0 19
5087 T.C. BOCHOLT E (E1) (T) 1 3 27 5024 T.C. HEUSDEN (M2) Beëindigd door Tennis Vlaanderen (za 26/05/2018)
5024 T.C. HEUSDEN (M2) (U) 2 4 37
5007 K. TONGERSE T.C. A (A1) (T) 1 2 22 5039 RUNKSTER T.C. (J2) Afgerond (za 26/05/2018)
5039 RUNKSTER T.C. (J2) (U) 2 4 26
5029 T.C. MOL B (O1) (U) 2 5 39 5029 T.C. MOL B (O1) Afgerond (za 26/05/2018)
5087 T.C. BOCHOLT C (T) 1 2 26
5018 T.C. HAMONT A (T) 2 4 24 5018 T.C. HAMONT A Beëindigd na overwinning (za 26/05/2018)
5097 T.C. DE BONEPUT B (U) 0 0 11
5026 T.C. LUMMEN A (U) 3 6 36 5026 T.C. LUMMEN A Afgerond (za 26/05/2018)
5028 T.C. LANAKEN B (T) 0 0 8
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (T) 3 6 36 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A Afgerond (za 26/05/2018)
5029 T.C. MOL D (S2) (U) 0 0 7
5087 T.C. BOCHOLT B (G1) (T) 2 4 38 5087 T.C. BOCHOLT B (G1) Afgerond (za 26/05/2018)
5029 T.C. MOL C (R2) (U) 1 3 38
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (K1) (T) 3 6 37 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (K1) Afgerond (za 26/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (O2) (U) 0 0 20
5053 TENNISCLUB FIELD A (P1) (T) 2 4 30 5053 TENNISCLUB FIELD A (P1) Afgerond (za 26/05/2018)
5096 T.C. HAM A (Q2) (U) 1 2 21
5023 TENNIS PAAL A (N1) (T) 1 2 24 5018 T.C. HAMONT B (E2) Afgerond (za 26/05/2018)
5018 T.C. HAMONT B (E2) (U) 2 4 29
5026 T.C. LUMMEN B (L1) (T) 2 4 30 5026 T.C. LUMMEN B (L1) Afgerond (za 26/05/2018)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (B2) (U) 1 2 17
5050 T.C. WIMBLEDON A (H1) (T) 3 6 37 5050 T.C. WIMBLEDON A (H1) Afgerond (za 26/05/2018)
5069 T.C. AS B (D2) (U) 0 0 13