Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U13
  • Afdeling: 3 (10 - 25)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN 5003 K.T.C. DIEST 2-1 / 4-3 / 35-35 Afgerond
za 28/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5050 T.C. WIMBLEDON A 1-2 / 2-4 / 22-32 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5097 T.C. DE BONEPUT 1-2 / 3-5 / 35-38 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5026 T.C. LUMMEN 1-2 / 2-5 / 17-36 Afgerond
za 12/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-1 / 40-24 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5003 K.T.C. DIEST 2-1 / 4-2 / 30-26 Afgerond
za 19/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5097 T.C. DE BONEPUT 2-1 / 4-4 / 37-34 Afgerond
za 19/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 26/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL 2-1 / 4-3 / 36-27 Afgerond
za 26/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5026 T.C. LUMMEN 2-1 / 4-3 / 32-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5087 T.C. BOCHOLT 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 2-1 / 5-2 / 40-23 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 5-2 / 41-26 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 12/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-1 / 41-23 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5087 T.C. BOCHOLT 0-3 / 2-6 / 31-40 Afgerond
za 19/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 19/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 26/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 26/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-0 / 39-21 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5048 G.T. TESSENDERLO B 1-2 / 3-4 / 36-37 Afgerond
za 28/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 2-4 / 26-28 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 1-6 / 17-41 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-1 / 5-2 / 37-21 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde