Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: MEISJES U11
  • Afdeling: 3 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 1-2 / 2-5 / 10-22 Afgerond
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5073 T.R.C. KORTESSEM 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON E 5028 T.C. LANAKEN B 2-1 / 4-4 / 25-21 Afgerond
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 11-26 Afgerond
za 21/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5028 T.C. LANAKEN B 2-1 / 4-2 / 16-16 Afgerond
za 21/04/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5050 T.C. WIMBLEDON E 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 1-2 / 3-5 / 20-23 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON E 5046 T.C. DE BORN 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 28/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5073 T.R.C. KORTESSEM 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 05/05/2018 5046 T.C. DE BORN 5028 T.C. LANAKEN B 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 5073 T.R.C. KORTESSEM 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON E 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
za 12/05/2018 5073 T.R.C. KORTESSEM 5046 T.C. DE BORN 1-2 / 2-5 / 12-25 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON E 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A 2-1 / 4-2 / 16-16 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-1 / 5-2 / 22-12 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5050 T.C. WIMBLEDON D 2-1 / 4-3 / 20-14 Afgerond
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-1 / 25-12 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON D 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-1 / 5-3 / 26-23 Afgerond
za 21/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 28/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON D 0-3 / 0-6 / 10-24 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-2 / 2-5 / 14-22 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON D 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN B 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-1 / 5-2 / 20-16 Afgerond
za 14/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5069 T.C. AS A 1-2 / 2-4 / 12-17 Afgerond
za 21/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 4-4 / 21-20 Afgerond
za 21/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-1 / 5-2 / 23-15 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 2-1 / 4-3 / 21-16 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 3-0 / 6-1 / 24-10 Afgerond
za 05/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5069 T.C. AS A 2-1 / 5-2 / 25-16 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 2-1 / 4-3 / 19-21 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS A 5012 T.C. WINTERSLAG A 1-2 / 4-4 / 23-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5069 T.C. AS B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 14/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 21/04/2018 5069 T.C. AS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 21/04/2018 5057 TC O - TC IRIS 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5057 TC O - TC IRIS 3-0 / 6-0 / 24-9 Afgerond
za 28/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5069 T.C. AS B 0-3 / 2-6 / 22-28 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 2-1 / 4-2 / 16-12 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS B 5057 TC O - TC IRIS 2-1 / 5-3 / 26-25 Afgerond
za 12/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5087 T.C. BOCHOLT B 2-1 / 4-2 / 19-16 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 21/04/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5021 LOMMELSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5097 T.C. DE BONEPUT 2-1 / 5-2 / 23-12 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5018 T.C. HAMONT C 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-2 / 26-13 Afgerond
za 05/05/2018 5097 T.C. DE BONEPUT 5087 T.C. BOCHOLT B 1-2 / 3-4 / 18-24 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT C 5097 T.C. DE BONEPUT 1-2 / 2-4 / 11-17 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT B 5021 LOMMELSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 6-26 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 13-27 Afgerond
za 14/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-1 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 21/04/2018 5069 T.C. AS C 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 28/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 5069 T.C. AS C 1-2 / 3-5 / 18-26 Afgerond
za 28/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5041 NEERPELTSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 0-24 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5077 TC HECHTEL-EKSEL A 2-1 / 4-3 / 24-19 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 3-0 / 6-0 / 24-0 Niet aangevangen
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. B 5069 T.C. AS C 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 12/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 0-6 / 0-24 Niet aangevangen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5018 T.C. HAMONT D 5021 LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 14/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5041 NEERPELTSE T.C. A 3-0 / 6-2 / 28-22 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5018 T.C. HAMONT D 1-2 / 2-4 / 12-21 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT D 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 05/05/2018 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 5041 NEERPELTSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5077 TC HECHTEL-EKSEL B 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 12/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT D 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5015 ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 2-1 / 4-3 / 18-15 Afgerond
za 21/04/2018 5015 ACHEL T.C. 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5018 T.C. HAMONT A 1-2 / 2-4 / 16-19 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 5021 LOMMELSE T.C. C 3-0 / 6-1 / 26-7 Afgerond
za 28/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5015 ACHEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5020 T.C. DE KREKEL PEER B 1-2 / 3-4 / 15-25 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 1-2 / 3-4 / 18-22 Afgerond
za 12/05/2018 5015 ACHEL T.C. 5021 LOMMELSE T.C. C 1-2 / 2-5 / 11-23 Afgerond
za 12/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. 5018 T.C. HAMONT A 1-2 / 2-5 / 20-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5050 T.C. WIMBLEDON F 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. D 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON F 5007 K. TONGERSE T.C. D 3-0 / 6-1 / 27-8 Afgerond
za 21/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5008 K.T.C. MEULENBERG B 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. D 5037 T.C. DE ALK 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5050 T.C. WIMBLEDON F 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 05/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG B 5007 K. TONGERSE T.C. D 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 05/05/2018 5037 T.C. DE ALK 5034 T.C. BASVELD A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON F 5037 T.C. DE ALK 3-0 / 6-1 / 27-8 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5008 K.T.C. MEULENBERG B 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5050 T.C. WIMBLEDON G 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON G 5007 K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 17-10 Afgerond
za 21/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5008 K.T.C. MEULENBERG D 2-1 / 4-2 / 19-12 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5044 T.C. ROOSENDAEL 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 28/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5050 T.C. WIMBLEDON G 1-2 / 2-4 / 14-16 Afgerond
za 05/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG D 5007 K. TONGERSE T.C. C 3-0 / 6-0 / 24-14 Afgerond
za 05/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 3-0 / 6-1 / 27-12 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON G 5044 T.C. ROOSENDAEL 2-1 / 5-2 / 22-16 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN C 5008 K.T.C. MEULENBERG D 1-2 / 3-4 / 21-19 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 14/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5007 K. TONGERSE T.C. E 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5024 T.C. HEUSDEN A 2-1 / 4-3 / 22-19 Afgerond
za 21/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. E 5008 K.T.C. MEULENBERG A 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5024 T.C. HEUSDEN A 3-0 / 6-1 / 25-7 Afgerond
za 05/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5007 K. TONGERSE T.C. E 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 2-1 / 4-2 / 21-12 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. E 5050 T.C. WIMBLEDON B 3-0 / 6-2 / 28-18 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 14/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5039 RUNKSTER T.C. 3-0 / 6-0 / 24-10 Afgerond
za 21/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5024 T.C. HEUSDEN C 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 0-24 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 28/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5008 K.T.C. MEULENBERG C 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5024 T.C. HEUSDEN C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 5039 RUNKSTER T.C. 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN 1-2 / 3-4 / 17-19 Afgerond
za 12/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5024 T.C. HEUSDEN B 3-0 / 6-1 / 25-7 Afgerond
za 14/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 21/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 5-3 / 25-23 Afgerond
za 21/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond
za 28/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5024 T.C. HEUSDEN B 3-0 / 6-1 / 26-12 Afgerond
za 05/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 4-2 / 19-10 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5050 T.C. WIMBLEDON C 1-2 / 3-4 / 19-25 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 0-3 / 1-6 / 10-26 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 4-4 / 25-22 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 1-6 / 8-26 Afgerond
za 14/04/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5001 KTC BERINGEN 3-0 / 6-0 / 24-8 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 21/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5001 KTC BERINGEN 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5003 K.T.C. DIEST B 2-1 / 4-2 / 21-11 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5052 T.C. ZELEM B 2-1 / 4-2 / 18-13 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5026 T.C. LUMMEN B 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 28/04/2018 5001 KTC BERINGEN 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5001 KTC BERINGEN 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5003 K.T.C. DIEST B 0-3 / 1-6 / 12-26 Afgerond
za 12/05/2018 5023 TENNIS PAAL A 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 2-5 / 12-25 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST B 5052 T.C. ZELEM B 1-2 / 3-4 / 18-18 Afgerond
za 12/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5048 G.T. TESSENDERLO B 0-3 / 1-6 / 14-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-1 / 25-11 Afgerond
za 14/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5003 K.T.C. DIEST A 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5052 T.C. ZELEM A 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5048 G.T. TESSENDERLO A 3-0 / 6-0 / 24-3 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL B 5052 T.C. ZELEM A 1-2 / 2-5 / 18-22 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5003 K.T.C. DIEST A 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 12/05/2018 5003 K.T.C. DIEST A 5023 TENNIS PAAL B 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-1 / 4-2 / 16-11 Afgerond
za 14/04/2018 5096 T.C. HAM A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5096 T.C. HAM A 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5048 G.T. TESSENDERLO D 3-0 / 6-0 / 24-0 Afgerond
za 28/04/2018 5096 T.C. HAM A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 4-2 / 18-18 Afgerond
za 28/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5053 TENNISCLUB FIELD B 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO D 5096 T.C. HAM A 0-3 / 0-6 / 7-24 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-0 / 24-2 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 0-3 / 0-6 / 1-24 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO D 0-3 / 1-6 / 15-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 5-24 Afgerond
za 14/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5036 T.C. DE NETHE C 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5053 TENNISCLUB FIELD A 2-1 / 5-2 / 23-14 Afgerond
za 21/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5085 T.C. KOERSEL 3-0 / 6-0 / 24-7 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5038 T.C. LAAKDAL A 2-1 / 4-3 / 19-17 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO C 5053 TENNISCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 4-24 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL 5036 T.C. DE NETHE C 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5085 T.C. KOERSEL 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5048 G.T. TESSENDERLO C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5036 T.C. DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 14/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5018 T.C. HAMONT E 3-0 / 6-0 / 24-6 Afgerond
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5058 T.C. BOLDERBERG 1-2 / 2-5 / 13-23 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5048 G.T. TESSENDERLO E 0-3 / 0-6 / 6-24 Afgerond
za 28/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5038 T.C. LAAKDAL B 3-0 / 6-1 / 26-11 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT E 5036 T.C. DE NETHE B 1-2 / 2-5 / 16-25 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO E 5058 T.C. BOLDERBERG 2-1 / 4-3 / 19-18 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5018 T.C. HAMONT E 3-0 / 6-1 / 25-18 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5038 T.C. LAAKDAL B 1-2 / 4-4 / 24-23 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT E 5048 G.T. TESSENDERLO E 0-3 / 0-6 / 8-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO F 5096 T.C. HAM B 3-0 / 6-0 / 24-4 Afgerond
za 14/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5029 T.C. MOL 1-2 / 2-4 / 13-22 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM B 5053 TENNISCLUB FIELD C 3-0 / 6-0 / 24-11 Afgerond
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5048 G.T. TESSENDERLO F 0-3 / 0-6 / 2-24 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD C 5036 T.C. DE NETHE A 2-1 / 5-3 / 25-20 Afgerond
za 28/04/2018 5029 T.C. MOL 5096 T.C. HAM B 3-0 / 6-0 / 24-5 Afgerond
za 05/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO F 5053 TENNISCLUB FIELD C 3-0 / 6-0 / 24-1 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5029 T.C. MOL 0-3 / 0-6 / 3-24 Afgerond
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM B 5036 T.C. DE NETHE A 3-0 / 6-1 / 27-10 Afgerond
za 12/05/2018 5029 T.C. MOL 5048 G.T. TESSENDERLO F 0-3 / 0-6 / 9-24 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5026 T.C. LUMMEN A (O1) 5026 T.C. LUMMEN A (O1)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (I2) 5008 K.T.C. MEULENBERG B (I2)
5026 T.C. LUMMEN B (N1) 5026 T.C. LUMMEN B (N1)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (P2) 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (P2)
5050 T.C. WIMBLEDON A (L1) 5050 T.C. WIMBLEDON A (L1)
5018 T.C. HAMONT A (H2) 5018 T.C. HAMONT A (H2)
5036 T.C. DE NETHE C (Q1) 5036 T.C. DE NETHE C (Q1)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (A2) 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (A2)
5021 LOMMELSE T.C. B (E1) 5021 LOMMELSE T.C. B (E1)
5050 T.C. WIMBLEDON D (B2) 5050 T.C. WIMBLEDON D (B2)
5041 NEERPELTSE T.C. B (F1) 5041 NEERPELTSE T.C. B (F1)
5069 T.C. AS B (D2) 5069 T.C. AS B (D2)
5048 G.T. TESSENDERLO F (S1) 5048 G.T. TESSENDERLO F (S1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (M1) (T) 3 6 24 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (M1) Afgerond (za 19/05/2018)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI B (C2) (U) 0 0 11
5048 G.T. TESSENDERLO E (R1) (T) 0 0 6 5041 NEERPELTSE T.C. A (G2) Afgerond (za 19/05/2018)
5041 NEERPELTSE T.C. A (G2) (U) 3 6 24
5007 K. TONGERSE T.C. E (K1) (T) 3 6 24 5007 K. TONGERSE T.C. E (K1) Afgerond (za 19/05/2018)
5044 T.C. ROOSENDAEL (J2) (U) 0 0 0
5028 T.C. LANAKEN A (B1) (T) 0 1 15 5023 TENNIS PAAL A (N2) Afgerond (za 19/05/2018)
5023 TENNIS PAAL A (N2) (U) 3 6 25
5050 T.C. WIMBLEDON G (J1) (T) 1 2 13 5058 T.C. BOLDERBERG (R2) Afgerond (za 19/05/2018)
5058 T.C. BOLDERBERG (R2) (U) 2 4 18
5034 T.C. BASVELD A (I1) (T) 0 0 8 5003 K.T.C. DIEST A (O2) Afgerond (za 19/05/2018)
5003 K.T.C. DIEST A (O2) (U) 3 6 24
5050 T.C. WIMBLEDON C (M2)
5050 T.C. WIMBLEDON C (M2)
5087 T.C. BOCHOLT A (G1)
5087 T.C. BOCHOLT A (G1)
5024 T.C. HEUSDEN C (L2)
5024 T.C. HEUSDEN C (L2)
5012 T.C. WINTERSLAG A (C1)
5012 T.C. WINTERSLAG A (C1)
5038 T.C. LAAKDAL A (Q2)
5038 T.C. LAAKDAL A (Q2)
5065 T.C. TENNISDEL GENK B (D1)
5065 T.C. TENNISDEL GENK B (D1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (E2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (E2)
5096 T.C. HAM A (P1)
5096 T.C. HAM A (P1)
5029 T.C. MOL (S2)
5029 T.C. MOL (S2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (H1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (H1)
5050 T.C. WIMBLEDON B (K2)
5050 T.C. WIMBLEDON B (K2)
5050 T.C. WIMBLEDON E (A1)
5050 T.C. WIMBLEDON E (A1)
5018 T.C. HAMONT B (F2)
5018 T.C. HAMONT B (F2)
5026 T.C. LUMMEN A (O1) (T) 2 4 16 5026 T.C. LUMMEN A (O1) Afgerond (za 26/05/2018)
5008 K.T.C. MEULENBERG B (I2) (U) 1 2 11
5026 T.C. LUMMEN B (N1) (T) 3 6 24 5026 T.C. LUMMEN B (N1) Afgerond (za 26/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL (P2) (U) 0 0 9
5050 T.C. WIMBLEDON A (L1) (T) 3 6 24 5050 T.C. WIMBLEDON A (L1) Afgerond (za 26/05/2018)
5018 T.C. HAMONT A (H2) (U) 0 0 4
5036 T.C. DE NETHE C (Q1) (T) 1 3 20 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (A2) Afgerond (za 26/05/2018)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN A (A2) (U) 2 4 20
5021 LOMMELSE T.C. B (E1) (T) 3 6 24 5021 LOMMELSE T.C. B (E1) Afgerond (za 26/05/2018)
5050 T.C. WIMBLEDON D (B2) (U) 0 1 8
5041 NEERPELTSE T.C. B (F1) (T) 2 4 21 5041 NEERPELTSE T.C. B (F1) Afgerond (za 26/05/2018)
5069 T.C. AS B (D2) (U) 1 3 18
5048 G.T. TESSENDERLO F (S1) (U) 1 2 14 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. Afgerond (za 26/05/2018)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. (T) 2 5 26
5041 NEERPELTSE T.C. A (T) 0 1 9 5007 K. TONGERSE T.C. E Afgerond (za 26/05/2018)
5007 K. TONGERSE T.C. E (U) 3 6 25
5023 TENNIS PAAL A (T) 3 6 24 5023 TENNIS PAAL A Afgerond (za 26/05/2018)
5058 T.C. BOLDERBERG (U) 0 0 7
5003 K.T.C. DIEST A (T) 3 6 24 5003 K.T.C. DIEST A Afgerond (za 26/05/2018)
5050 T.C. WIMBLEDON C (M2) (U) 0 0 5
5087 T.C. BOCHOLT A (G1) (T) 1 3 20 5024 T.C. HEUSDEN C (L2) Afgerond (za 26/05/2018)
5024 T.C. HEUSDEN C (L2) (U) 2 4 24
5012 T.C. WINTERSLAG A (C1) (T) 1 2 14 5038 T.C. LAAKDAL A (Q2) Afgerond (za 26/05/2018)
5038 T.C. LAAKDAL A (Q2) (U) 2 4 20
5065 T.C. TENNISDEL GENK B (D1) (T) 2 4 19 5065 T.C. TENNISDEL GENK B (D1) Afgerond (za 26/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER A (E2) (U) 1 2 10
5096 T.C. HAM A (P1) (T) 3 6 24 5096 T.C. HAM A (P1) Afgerond (za 26/05/2018)
5029 T.C. MOL (S2) (U) 0 0 9
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (H1) (T) 0 0 5 5050 T.C. WIMBLEDON B (K2) Beëindigd na overwinning (za 26/05/2018)
5050 T.C. WIMBLEDON B (K2) (U) 2 4 16
5050 T.C. WIMBLEDON E (A1) (T) 2 5 29 5050 T.C. WIMBLEDON E (A1) Afgerond (za 26/05/2018)
5018 T.C. HAMONT B (F2) (U) 1 3 20