Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5027 TC MAASEIK C 0-3 / 1-6 / 18-38 Afgerond
za 14/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 0-3 / 1-6 / 12-41 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 21/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5057 TC O - TC IRIS B 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 28/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5027 TC MAASEIK C 0-3 / 1-6 / 20-43 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 2-1 / 4-3 / 32-33 Afgerond
za 05/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 1-2 / 2-4 / 15-33 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5012 T.C. WINTERSLAG B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 12/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI A 5057 TC O - TC IRIS B 3-0 / 6-0 / 37-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5027 TC MAASEIK B 3-0 / 6-0 / 38-15 Afgerond
za 14/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5012 T.C. WINTERSLAG A 2-1 / 4-2 / 29-23 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-0 / 6-1 / 41-16 Afgerond
za 21/04/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5057 TC O - TC IRIS C 1-2 / 2-4 / 18-31 Afgerond
za 28/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 28/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5009 KTC RAPID WATERSCHEI B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 05/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL A 2-1 / 4-3 / 31-33 Afgerond
za 12/05/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5057 TC O - TC IRIS C 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-1 / 4-3 / 31-32 Afgerond
za 14/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
za 21/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 5069 T.C. AS 5057 TC O - TC IRIS A 2-1 / 4-2 / 30-24 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5069 T.C. AS 3-0 / 6-0 / 39-21 Afgerond
za 28/04/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 0-3 / 1-6 / 18-42 Afgerond
za 05/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK A 1-2 / 3-4 / 29-29 Afgerond
za 05/05/2018 5069 T.C. AS 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 3-0 / 6-0 / 38-20 Afgerond
za 12/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5069 T.C. AS 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 12/05/2018 5100 TENNISCLUB ZUTENDAAL B 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 1-6 / 25-40 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5028 T.C. LANAKEN 5021 LOMMELSE T.C. B 1-2 / 2-4 / 24-28 Afgerond
za 14/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5057 TC O - TC IRIS D 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 1-2 / 2-4 / 27-29 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT 5028 T.C. LANAKEN 2-1 / 4-3 / 37-32 Afgerond
za 28/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5018 T.C. HAMONT 1-2 / 3-4 / 25-36 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-1 / 39-11 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-0 / 6-0 / 39-23 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT 5057 TC O - TC IRIS D 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS D 5028 T.C. LANAKEN 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 14/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5087 T.C. BOCHOLT 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK D 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 0-3 / 2-6 / 34-41 Afgerond
za 28/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5027 TC MAASEIK D 3-0 / 6-1 / 38-19 Afgerond
za 28/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5021 LOMMELSE T.C. A 3-0 / 6-1 / 41-33 Afgerond
za 05/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5041 NEERPELTSE T.C. 2-1 / 5-2 / 36-30 Afgerond
za 05/05/2018 5027 TC MAASEIK D 5087 T.C. BOCHOLT 2-1 / 5-3 / 44-37 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5027 TC MAASEIK D 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 12/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 14/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5031 LANDEN T.C. 2-1 / 5-2 / 38-24 Afgerond
za 21/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5039 RUNKSTER T.C. 3-0 / 6-0 / 38-13 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5007 K. TONGERSE T.C. A 2-1 / 4-2 / 33-23 Afgerond
za 28/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5039 RUNKSTER T.C. 2-1 / 5-3 / 36-27 Afgerond
za 05/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5031 LANDEN T.C. 1-2 / 3-4 / 29-30 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 2-1 / 4-2 / 33-29 Afgerond
za 12/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 37-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 0-3 / 1-6 / 17-37 Afgerond
za 14/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5050 T.C. WIMBLEDON 2-1 / 4-3 / 36-32 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5037 T.C. DE ALK 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
za 21/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5007 K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 31-26 Afgerond
za 28/04/2018 5037 T.C. DE ALK 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 28/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-4 / 23-33 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5037 T.C. DE ALK 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 05/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5050 T.C. WIMBLEDON 1-2 / 2-4 / 20-33 Afgerond
za 12/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 0-3 / 1-6 / 26-41 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5007 K. TONGERSE T.C. C 2-1 / 4-2 / 30-16 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5096 T.C. HAM 1-2 / 2-4 / 21-30 Afgerond
za 14/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5001 KTC BERINGEN B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 21/04/2018 5096 T.C. HAM 5085 T.C. KOERSEL 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 21/04/2018 5052 T.C. ZELEM 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 2-1 / 4-2 / 34-25 Afgerond
za 28/04/2018 5085 T.C. KOERSEL 5052 T.C. ZELEM 2-1 / 4-3 / 34-33 Afgerond
za 28/04/2018 5001 KTC BERINGEN B 5096 T.C. HAM 3-0 / 6-0 / 39-25 Afgerond
za 05/05/2018 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 5085 T.C. KOERSEL 0-3 / 1-6 / 22-38 Afgerond
za 05/05/2018 5052 T.C. ZELEM 5001 KTC BERINGEN B 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 5096 T.C. HAM 5052 T.C. ZELEM 1-2 / 3-4 / 26-28 Afgerond
za 12/05/2018 5001 KTC BERINGEN B 5030 T.C. HALEN DE ZWALUW 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5001 KTC BERINGEN A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-3 / 34-31 Afgerond
za 14/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5003 K.T.C. DIEST 3-0 / 6-2 / 50-41 Afgerond
za 21/04/2018 5023 TENNIS PAAL 5001 KTC BERINGEN A 0-3 / 2-6 / 26-43 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-2 / 45-32 Afgerond
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5038 T.C. LAAKDAL B 1-2 / 2-5 / 30-33 Afgerond
za 05/05/2018 5001 KTC BERINGEN A 5003 K.T.C. DIEST 3-0 / 6-1 / 42-28 Afgerond
za 05/05/2018 5023 TENNIS PAAL 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 1-2 / 2-4 / 18-28 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5023 TENNIS PAAL 3-0 / 6-0 / 38-22 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A 5001 KTC BERINGEN A 3-0 / 6-2 / 41-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5008 K.T.C. MEULENBERG 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 1-2 / 2-4 / 24-28 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO B 5034 T.C. BASVELD 1-2 / 3-4 / 30-34 Afgerond
za 28/04/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5026 T.C. LUMMEN A 0-3 / 1-6 / 25-40 Afgerond
za 05/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 5048 G.T. TESSENDERLO B 3-0 / 6-1 / 38-24 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5008 K.T.C. MEULENBERG 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN A 5034 T.C. BASVELD 3-0 / 6-0 / 37-6 Afgerond
za 12/05/2018 5008 K.T.C. MEULENBERG 5035 T.C. TENKIE HASSELT B 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 2-1 / 4-3 / 33-32 Afgerond
za 14/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5024 T.C. HEUSDEN 1-2 / 2-4 / 26-31 Afgerond
za 21/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5048 G.T. TESSENDERLO A 1-2 / 2-4 / 23-30 Afgerond
za 21/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5026 T.C. LUMMEN B 1-2 / 2-4 / 22-34 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO A 5038 T.C. LAAKDAL D 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN B 5048 G.T. TESSENDERLO A 0-3 / 0-6 / 16-36 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL D 5024 T.C. HEUSDEN 0-3 / 0-6 / 15-37 Afgerond
za 12/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5038 T.C. LAAKDAL D 2-1 / 5-2 / 35-25 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5026 T.C. LUMMEN B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5029 T.C. MOL C 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 14/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 2-1 / 4-3 / 35-36 Afgerond
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 21/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5036 T.C. DE NETHE A 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 28/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 28/04/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5029 T.C. MOL C 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 0-3 / 0-6 / 19-37 Afgerond
za 05/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 12/05/2018 5029 T.C. MOL C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-2 / 2-4 / 23-31 Afgerond
za 12/05/2018 5080 T.K. G.T. KEIHEUVEL 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 1-6 / 30-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5029 T.C. MOL B 2-1 / 4-2 / 31-19 Afgerond
za 14/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5038 T.C. LAAKDAL C 2-1 / 4-3 / 35-36 Afgerond
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 1-2 / 2-5 / 21-34 Afgerond
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5036 T.C. DE NETHE B 1-2 / 3-5 / 29-44 Afgerond
za 28/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 5-2 / 36-20 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5029 T.C. MOL B 3-0 / 6-1 / 40-23 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 20-38 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 5038 T.C. LAAKDAL C 1-2 / 2-5 / 19-39 Afgerond
za 12/05/2018 5029 T.C. MOL B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL 2-1 / 4-2 / 30-18 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL C 5036 T.C. DE NETHE B 3-0 / 6-2 / 43-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5029 T.C. MOL A 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 14/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5026 T.C. LUMMEN C 3-0 / 6-2 / 41-20 Afgerond
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL A 5038 T.C. LAAKDAL A 1-2 / 2-4 / 17-29 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5036 T.C. DE NETHE C 2-1 / 5-3 / 40-36 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-1 / 41-19 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5029 T.C. MOL A 1-2 / 2-5 / 30-41 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5038 T.C. LAAKDAL A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5026 T.C. LUMMEN C 3-0 / 6-1 / 40-21 Afgerond
za 12/05/2018 5029 T.C. MOL A 5053 TENNISCLUB FIELD 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN C 5036 T.C. DE NETHE C 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5037 T.C. DE ALK (I1) (T) 3 6 44 5037 T.C. DE ALK (I1) Afgerond (za 19/05/2018)
5008 K.T.C. MEULENBERG (L2) (U) 0 2 33
5057 TC O - TC IRIS D (E1) (T) 2 4 39 5057 TC O - TC IRIS D (E1) Afgerond (za 19/05/2018)
5041 NEERPELTSE T.C. (F2) (U) 1 3 38
5027 TC MAASEIK A (C1) (T) 0 0 18 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (G2) Afgerond (za 19/05/2018)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (G2) (U) 3 6 38
5038 T.C. LAAKDAL A (P1) (T) 3 6 36 5038 T.C. LAAKDAL A (P1) Afgerond (za 19/05/2018)
5029 T.C. MOL C (N2) (U) 0 0 12
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. (D1) (T) 1 2 20 5038 T.C. LAAKDAL C (O2) Afgerond (za 19/05/2018)
5038 T.C. LAAKDAL C (O2) (U) 2 5 40
5024 T.C. HEUSDEN (M1) (T) 2 4 27 5024 T.C. HEUSDEN (M1) Beëindigd na overwinning (za 19/05/2018)
5038 T.C. LAAKDAL B (K2) (U) 0 1 21
5057 TC O - TC IRIS C (B1) (T) 3 6 41 5057 TC O - TC IRIS C (B1) Afgerond (za 19/05/2018)
5031 LANDEN T.C. (H2) (U) 0 1 16
5001 KTC BERINGEN B (J1) (T) 3 6 39 5001 KTC BERINGEN B (J1) Afgerond (za 19/05/2018)
5009 KTC RAPID WATERSCHEI A (A2) (U) 0 1 16
5007 K. TONGERSE T.C. B (G1) (T) 3 6 40 5007 K. TONGERSE T.C. B (G1) Afgerond (za 19/05/2018)
5018 T.C. HAMONT (E2) (U) 0 1 10
5026 T.C. LUMMEN A (L1) (T) 3 6 36 5026 T.C. LUMMEN A (L1) Niet aangevangen (za 19/05/2018)
5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN (I2) (U) 0 0 0
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT B (H1) (T) 0 1 21 5027 TC MAASEIK B (B2) Afgerond (za 19/05/2018)
5027 TC MAASEIK B (B2) (U) 3 6 40
5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. (N1) (T) 3 6 36 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. (N1) Afgerond (za 19/05/2018)
5057 TC O - TC IRIS E (D2) (U) 0 0 11
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (K1) (T) 2 5 33 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (K1) Afgerond (za 19/05/2018)
5053 TENNISCLUB FIELD (P2) (U) 1 2 21
5027 TC MAASEIK C (A1) (T) 3 6 36 5027 TC MAASEIK C (A1) Afgerond (za 19/05/2018)
5069 T.C. AS (C2) (U) 0 0 7
5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A (F1) (T) 3 6 36 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A (F1) Afgerond (za 19/05/2018)
5096 T.C. HAM (J2) (U) 0 0 7
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (O1) (T) 2 4 32 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (O1) Afgerond (za 19/05/2018)
5048 G.T. TESSENDERLO A (M2) (U) 1 2 24