Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U15
  • Afdeling: 3 (10 - 30)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5057 TC O - TC IRIS 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 21/04/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 0-3 / 3-6 / 34-48 Afgerond
za 28/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 18-38 Afgerond
za 05/05/2018 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 0-3 / 1-6 / 20-41 Afgerond
za 05/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5057 TC O - TC IRIS 2-1 / 4-3 / 38-27 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5009 KTC RAPID WATERSCHEI 3-0 / 6-0 / 36-15 Afgerond
za 12/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-1 / 40-19 Afgerond
za 19/05/2018 5057 TC O - TC IRIS 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. A 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 19/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 1-6 / 29-43 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5027 TC MAASEIK B 1-2 / 4-4 / 39-35 Afgerond
za 21/04/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5028 T.C. LANAKEN 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-1 / 40-16 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5028 T.C. LANAKEN 2-1 / 5-4 / 50-48 Afgerond
za 28/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 3-0 / 6-2 / 46-36 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 05/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 18-36 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5027 TC MAASEIK B 1-2 / 2-4 / 16-31 Afgerond
za 12/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5028 T.C. LANAKEN 3-0 / 6-0 / 36-13 Afgerond
za 12/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 0-6 / 8-36 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 2-1 / 5-2 / 42-26 Afgerond
za 19/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 1-6 / 26-40 Afgerond
za 19/05/2018 5025 KONINKLIJKE BREESE T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 19/05/2018 5028 T.C. LANAKEN 5007 K. TONGERSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 21-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5050 T.C. WIMBLEDON A 2-1 / 4-3 / 27-32 Afgerond
za 28/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 2-4 / 22-33 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 5007 K. TONGERSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 28-33 Afgerond
za 12/05/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT 5050 T.C. WIMBLEDON A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 19/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT 5035 T.C. TENKIE HASSELT 3-0 / 6-0 / 36-12 Afgerond
za 19/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. 1-2 / 2-4 / 21-29 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5003 K.T.C. DIEST 1-2 / 2-4 / 15-32 Afgerond
za 21/04/2018 5026 T.C. LUMMEN 5034 T.C. BASVELD 3-0 / 6-0 / 36-11 Afgerond
za 28/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5026 T.C. LUMMEN 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5050 T.C. WIMBLEDON C 0-3 / 1-6 / 22-40 Afgerond
za 05/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5003 K.T.C. DIEST 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON C 5026 T.C. LUMMEN 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 12/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD 5034 T.C. BASVELD 0-3 / 1-6 / 22-41 Afgerond
za 19/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5053 TENNISCLUB FIELD 3-0 / 6-1 / 43-28 Afgerond
za 19/05/2018 5034 T.C. BASVELD 5050 T.C. WIMBLEDON C 1-2 / 2-5 / 24-37 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5036 T.C. DE NETHE 2-1 / 4-2 / 30-22 Afgerond
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL 5038 T.C. LAAKDAL 2-1 / 4-2 / 29-13 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE 5029 T.C. MOL 0-3 / 1-6 / 15-40 Afgerond
za 28/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 1-6 / 30-41 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL 5048 G.T. TESSENDERLO 2-1 / 4-2 / 33-29 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5036 T.C. DE NETHE 2-1 / 4-2 / 30-20 Afgerond
za 12/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON B 5029 T.C. MOL 1-2 / 3-4 / 34-36 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5038 T.C. LAAKDAL 3-0 / 6-0 / 38-18 Afgerond
za 19/05/2018 5036 T.C. DE NETHE 5048 G.T. TESSENDERLO 0-3 / 0-6 / 19-38 Afgerond
za 19/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL 5050 T.C. WIMBLEDON B 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde