Poule/tabel

Reeks details

  • Organisatie: JEUGDINTERCLUB - LIMBURG
  • Seizoen: 2018
  • Categorie: JONGENS U13
  • Afdeling: 4 (10 - 10)
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 14/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 1-2 / 2-5 / 22-40 Afgerond
za 14/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 21/04/2018 5046 T.C. DE BORN B 5028 T.C. LANAKEN B 2-1 / 4-3 / 36-25 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5049 LOONSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 21/04/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 28/04/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 28/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5046 T.C. DE BORN B 3-0 / 6-0 / 36-2 Afgerond
za 28/04/2018 5049 LOONSE T.C. 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 3-0 / 6-1 / 38-18 Afgerond
za 05/05/2018 5046 T.C. DE BORN B 5049 LOONSE T.C. 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 05/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. B 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 2-1 / 4-2 / 25-17 Afgerond
za 05/05/2018 5028 T.C. LANAKEN B 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 12/05/2018 5081 ROMERSHOVENSE T.C. JUS IN 5046 T.C. DE BORN B 3-0 / 6-1 / 39-28 Afgerond
za 12/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK A 5007 K. TONGERSE T.C. B 0-3 / 1-6 / 27-42 Afgerond
za 12/05/2018 5049 LOONSE T.C. 5028 T.C. LANAKEN B 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5046 T.C. DE BORN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 2-1 / 4-2 / 31-15 Afgerond
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 3-36 Afgerond
za 21/04/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5007 K. TONGERSE T.C. A 0-3 / 2-6 / 32-42 Afgerond
za 21/04/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5046 T.C. DE BORN A 1-2 / 2-5 / 28-42 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. A 5050 T.C. WIMBLEDON 2-1 / 4-4 / 38-34 Afgerond
za 28/04/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 05/05/2018 5046 T.C. DE BORN A 5007 K. TONGERSE T.C. A 3-0 / 6-0 / 38-19 Afgerond
za 05/05/2018 5050 T.C. WIMBLEDON 5028 T.C. LANAKEN A 0-3 / 0-6 / 16-37 Afgerond
za 12/05/2018 5065 T.C. TENNISDEL GENK B 5050 T.C. WIMBLEDON 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 5028 T.C. LANAKEN A 5046 T.C. DE BORN A 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5027 TC MAASEIK D 3-0 / 6-0 / 36-19 Afgerond
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. E 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK D 5057 TC O - TC IRIS B 1-2 / 2-4 / 18-24 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 1-2 / 2-5 / 24-41 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS B 5087 T.C. BOCHOLT C 2-1 / 4-2 / 34-30 Afgerond
za 28/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. E 5027 TC MAASEIK D 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 05/05/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 5057 TC O - TC IRIS B 3-0 / 6-0 / 38-16 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT C 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. E 1-2 / 3-4 / 28-30 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK D 5087 T.C. BOCHOLT C 1-2 / 2-4 / 20-26 Afgerond
za 12/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. E 5020 T.C. DE KREKEL PEER C 0-3 / 0-6 / 10-36 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5027 TC MAASEIK C 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 14/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5057 TC O - TC IRIS A 0-3 / 0-6 / 13-37 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK C 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 3-0 / 6-0 / 37-11 Afgerond
za 21/04/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 28/04/2018 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 5087 T.C. BOCHOLT A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5027 TC MAASEIK C 0-3 / 3-6 / 38-50 Afgerond
za 05/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 5020 T.C. DE KREKEL PEER A 0-3 / 0-6 / 15-36 Afgerond
za 05/05/2018 5087 T.C. BOCHOLT A 5057 TC O - TC IRIS A 2-1 / 4-2 / 28-17 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK C 5087 T.C. BOCHOLT A 1-2 / 3-4 / 35-34 Afgerond
za 12/05/2018 5057 TC O - TC IRIS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. C 5027 TC MAASEIK B 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 14/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 20-37 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK B 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-1 / 41-24 Afgerond
za 21/04/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. C 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 28/04/2018 5012 T.C. WINTERSLAG A 5068 TENNIS CLUB DILSEN 3-0 / 6-0 / 37-13 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS A 5027 TC MAASEIK B 0-3 / 1-6 / 19-40 Afgerond
za 05/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. C 5012 T.C. WINTERSLAG A 3-0 / 6-0 / 36-16 Afgerond
za 05/05/2018 5068 TENNIS CLUB DILSEN 5069 T.C. AS A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK B 5068 TENNIS CLUB DILSEN 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. C 2-1 / 5-3 / 38-30 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 14/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 21/04/2018 5027 TC MAASEIK A 5057 TC O - TC IRIS C 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 21/04/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 3-0 / 6-0 / 38-17 Afgerond
za 28/04/2018 5057 TC O - TC IRIS C 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 0-3 / 0-6 / 12-36 Afgerond
za 28/04/2018 5069 T.C. AS B 5027 TC MAASEIK A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 05/05/2018 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 5057 TC O - TC IRIS C 1-2 / 3-5 / 39-43 Afgerond
za 05/05/2018 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 5069 T.C. AS B 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 12/05/2018 5027 TC MAASEIK A 5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A 3-0 / 6-0 / 36-5 Afgerond
za 12/05/2018 5069 T.C. AS B 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. A 0-3 / 0-6 / 17-36 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5007 K. TONGERSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 14/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 1-2 / 2-4 / 24-33 Afgerond
za 21/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 1-2 / 2-4 / 24-29 Afgerond
za 21/04/2018 5037 T.C. DE ALK B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 28/04/2018 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 5037 T.C. DE ALK B 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 28/04/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5007 K. TONGERSE T.C. C 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 5035 T.C. TENKIE HASSELT A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 05/05/2018 5037 T.C. DE ALK B 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
za 12/05/2018 5007 K. TONGERSE T.C. C 5037 T.C. DE ALK B 1-2 / 2-5 / 34-39 Afgerond
za 12/05/2018 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B 5103 TENNISCENTRUM ALKEN C 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 14/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. E 5046 T.C. DE BORN C 3-0 / 6-0 / 36-0 Afgerond
za 21/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5007 K. TONGERSE T.C. E 3-0 / 6-1 / 39-20 Afgerond
za 21/04/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 2-1 / 5-2 / 40-29 Afgerond
za 28/04/2018 5007 K. TONGERSE T.C. E 5039 RUNKSTER T.C. 2-1 / 4-2 / 27-23 Afgerond
za 28/04/2018 5046 T.C. DE BORN C 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 5007 K. TONGERSE T.C. E 0-3 / 1-6 / 31-46 Afgerond
za 05/05/2018 5039 RUNKSTER T.C. 5046 T.C. DE BORN C 3-0 / 6-0 / 36-14 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A 5039 RUNKSTER T.C. 2-1 / 5-2 / 39-20 Afgerond
za 12/05/2018 5046 T.C. DE BORN C 5103 TENNISCENTRUM ALKEN D 1-2 / 2-4 / 17-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 0-3 / 0-6 / 12-37 Afgerond
za 14/04/2018 5037 T.C. DE ALK A 5031 LANDEN T.C. 2-1 / 5-2 / 39-16 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/04/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5037 T.C. DE ALK A 1-2 / 3-4 / 29-36 Afgerond
za 21/04/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 3-4 / 31-35 Afgerond
za 28/04/2018 5037 T.C. DE ALK A 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 28/04/2018 5031 LANDEN T.C. 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 05/05/2018 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 5037 T.C. DE ALK A 0-3 / 0-6 / 10-36 Afgerond
za 05/05/2018 5044 T.C. ROOSENDAEL 5031 LANDEN T.C. 2-1 / 4-2 / 30-17 Afgerond
za 12/05/2018 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C 5044 T.C. ROOSENDAEL 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 12/05/2018 5031 LANDEN T.C. 5103 TENNISCENTRUM ALKEN A 1-2 / 2-4 / 12-24 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5034 T.C. BASVELD B 5085 T.C. KOERSEL C 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 14/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
za 21/04/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5023 TENNIS PAAL A 0-3 / 0-6 / 11-36 Afgerond
za 21/04/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5034 T.C. BASVELD B 2-1 / 4-3 / 31-30 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL A 5058 T.C. BOLDERBERG 1-2 / 2-4 / 24-28 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM B 5085 T.C. KOERSEL C 3-0 / 6-1 / 42-21 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD B 5023 TENNIS PAAL A 3-0 / 6-2 / 42-26 Afgerond
za 05/05/2018 5058 T.C. BOLDERBERG 5052 T.C. ZELEM B 3-0 / 6-0 / 37-19 Afgerond
za 12/05/2018 5085 T.C. KOERSEL C 5058 T.C. BOLDERBERG 0-3 / 0-6 / 13-38 Afgerond
za 12/05/2018 5052 T.C. ZELEM B 5034 T.C. BASVELD B 0-3 / 1-6 / 15-42 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5001 KTC BERINGEN 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 14/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5026 T.C. LUMMEN 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 21/04/2018 5001 KTC BERINGEN 5052 T.C. ZELEM A 3-0 / 6-1 / 41-21 Afgerond
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD C 5085 T.C. KOERSEL B 3-0 / 6-0 / 38-13 Afgerond
za 28/04/2018 5052 T.C. ZELEM A 5034 T.C. BASVELD C 0-3 / 1-6 / 24-40 Afgerond
za 28/04/2018 5026 T.C. LUMMEN 5001 KTC BERINGEN 3-0 / 6-1 / 39-22 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL B 5052 T.C. ZELEM A 2-1 / 4-2 / 29-23 Afgerond
za 05/05/2018 5034 T.C. BASVELD C 5026 T.C. LUMMEN 0-3 / 1-6 / 16-41 Afgerond
za 12/05/2018 5001 KTC BERINGEN 5034 T.C. BASVELD C 2-1 / 4-4 / 43-41 Afgerond
za 12/05/2018 5026 T.C. LUMMEN 5085 T.C. KOERSEL B 3-0 / 6-0 / 36-8 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5034 T.C. BASVELD A 3-0 / 6-0 / 37-12 Afgerond
za 14/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5024 T.C. HEUSDEN 3-0 / 6-1 / 41-22 Afgerond
za 21/04/2018 5034 T.C. BASVELD A 5023 TENNIS PAAL B 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 21/04/2018 5003 K.T.C. DIEST 5085 T.C. KOERSEL A 0-3 / 1-6 / 20-37 Afgerond
za 28/04/2018 5023 TENNIS PAAL B 5003 K.T.C. DIEST 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 28/04/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5034 T.C. BASVELD A 2-1 / 5-2 / 40-26 Afgerond
za 05/05/2018 5085 T.C. KOERSEL A 5023 TENNIS PAAL B 1-2 / 3-5 / 37-43 Afgerond
za 05/05/2018 5003 K.T.C. DIEST 5024 T.C. HEUSDEN 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond
za 12/05/2018 5034 T.C. BASVELD A 5003 K.T.C. DIEST 3-0 / 6-0 / 37-16 Afgerond
za 12/05/2018 5024 T.C. HEUSDEN 5085 T.C. KOERSEL A 1-2 / 2-4 / 20-28 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5018 T.C. HAMONT B 0-3 / 1-6 / 24-41 Afgerond
za 14/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5015 ACHEL T.C. A 3-0 / 6-1 / 42-22 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 0-6 / 14-37 Afgerond
za 21/04/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5021 LOMMELSE T.C. C 0-3 / 0-6 / 13-36 Afgerond
za 28/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 5041 NEERPELTSE T.C. 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 28/04/2018 5015 ACHEL T.C. A 5018 T.C. HAMONT B 1-2 / 2-4 / 26-31 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. C 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A 0-3 / 1-6 / 17-39 Afgerond
za 05/05/2018 5041 NEERPELTSE T.C. 5015 ACHEL T.C. A 0-3 / 1-6 / 21-42 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT B 5041 NEERPELTSE T.C. 3-0 / 6-1 / 40-25 Afgerond
za 12/05/2018 5015 ACHEL T.C. A 5021 LOMMELSE T.C. C 3-0 / 6-1 / 40-25 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5015 ACHEL T.C. B 5021 LOMMELSE T.C. A 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 14/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 0-3 / 0-6 / 0-36 Niet aangevangen
za 21/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5036 T.C. DE NETHE C 3-0 / 6-0 / 36-3 Afgerond
za 21/04/2018 5018 T.C. HAMONT A 5015 ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE C 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 4-36 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 5021 LOMMELSE T.C. A 1-2 / 2-4 / 16-30 Afgerond
za 05/05/2018 5015 ACHEL T.C. B 5036 T.C. DE NETHE C 2-1 / 5-4 / 38-43 Afgerond
za 05/05/2018 5018 T.C. HAMONT A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 3-0 / 6-0 / 36-9 Afgerond
za 12/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. A 5018 T.C. HAMONT A 0-3 / 0-6 / 20-38 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL D 5015 ACHEL T.C. B 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 7-36 Afgerond
za 14/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5048 G.T. TESSENDERLO 1-2 / 2-5 / 18-39 Afgerond
za 14/04/2018 5018 T.C. HAMONT C 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 1-2 / 3-4 / 29-31 Afgerond
za 21/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5021 LOMMELSE T.C. B 2-1 / 4-3 / 31-28 Afgerond
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-1 / 42-14 Afgerond
za 21/04/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5018 T.C. HAMONT C 1-2 / 2-5 / 26-37 Afgerond
za 28/04/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 5-36 Afgerond
za 28/04/2018 5018 T.C. HAMONT C 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 28/04/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5048 G.T. TESSENDERLO 2-1 / 4-2 / 26-22 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 3-0 / 6-0 / 36-10 Afgerond
za 05/05/2018 5036 T.C. DE NETHE A 5048 G.T. TESSENDERLO 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 05/05/2018 5021 LOMMELSE T.C. B 5018 T.C. HAMONT C 1-2 / 3-4 / 23-35 Afgerond
za 12/05/2018 5048 G.T. TESSENDERLO 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B 0-3 / 0-6 / 20-38 Afgerond
za 12/05/2018 5018 T.C. HAMONT C 5036 T.C. DE NETHE A 0-3 / 0-6 / 6-36 Afgerond
za 12/05/2018 5016 KONINKLIJKE WEZEL T.C. 5021 LOMMELSE T.C. B 3-0 / 6-2 / 47-32 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-0 / 6-1 / 37-21 Afgerond
za 14/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5029 T.C. MOL B 3-0 / 6-1 / 40-20 Afgerond
za 14/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 0-3 / 1-6 / 23-38 Afgerond
za 21/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-2 / 26-16 Afgerond
za 21/04/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 3-0 / 6-0 / 36-0 Beëindigd door Tennis Vlaanderen
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL B 5036 T.C. DE NETHE B 3-0 / 6-0 / 36-23 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 3-0 / 6-0 / 37-17 Afgerond
za 28/04/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5053 TENNISCLUB FIELD A 1-2 / 2-5 / 33-41 Afgerond
za 28/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5029 T.C. MOL B 2-1 / 4-2 / 32-18 Afgerond
za 05/05/2018 5053 TENNISCLUB FIELD A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 3-0 / 6-0 / 36-4 Afgerond
za 05/05/2018 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 5029 T.C. MOL B 1-2 / 4-4 / 31-35 Afgerond
za 05/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL B 5036 T.C. DE NETHE B 1-2 / 3-4 / 35-36 Afgerond
za 12/05/2018 5029 T.C. MOL B 5053 TENNISCLUB FIELD A 0-3 / 0-6 / 18-37 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE B 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG B 2-1 / 4-3 / 34-29 Afgerond
za 12/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C 5038 T.C. LAAKDAL B 2-1 / 4-4 / 39-39 Afgerond
DatumOntvangende ploegBezoekende ploegUitslag/Sets/SpellenStatus
za 14/04/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5036 T.C. DE NETHE D 3-0 / 6-0 / 36-1 Afgerond
za 14/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5038 T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-0 / 36-6 Afgerond
za 21/04/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5053 TENNISCLUB FIELD B 0-3 / 0-6 / 2-36 Afgerond
za 21/04/2018 5029 T.C. MOL A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 1-2 / 3-4 / 34-35 Afgerond
za 28/04/2018 5053 TENNISCLUB FIELD B 5029 T.C. MOL A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 28/04/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5036 T.C. DE NETHE D 1-2 / 3-4 / 31-34 Afgerond
za 05/05/2018 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 5053 TENNISCLUB FIELD B 0-3 / 0-6 / 14-36 Afgerond
za 05/05/2018 5029 T.C. MOL A 5038 T.C. LAAKDAL A 3-0 / 6-0 / 36-7 Afgerond
za 12/05/2018 5036 T.C. DE NETHE D 5029 T.C. MOL A 1-2 / 3-4 / 30-32 Afgerond
za 12/05/2018 5038 T.C. LAAKDAL A 5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A 0-3 / 0-6 / 9-36 Afgerond

Volg ze 24u/24u door te klikken op de poulenaam onder 'voorronde' of 'eindronde':

  • Bekijk de uitslagen van je favoriete ploegen en de andere ploegen van de poule
  • Scout je tegenstander
  • Bekijk de rangschikking
  • Bekijk de planning van de eindronde
5026 T.C. LUMMEN (M1) 5026 T.C. LUMMEN (M1)
5035 T.C. TENKIE HASSELT B (K2) 5035 T.C. TENKIE HASSELT B (K2)
5037 T.C. DE ALK B (H1) 5037 T.C. DE ALK B (H1)
5007 K. TONGERSE T.C. E (I2) 5007 K. TONGERSE T.C. E (I2)
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (C1) 5020 T.C. DE KREKEL PEER C (C1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (J2) 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (J2)
5018 T.C. HAMONT A (P1) 5018 T.C. HAMONT A (P1)
5034 T.C. BASVELD B (L2) 5034 T.C. BASVELD B (L2)
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (O1) 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (O1)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (G2) 5020 T.C. DE KREKEL PEER B (G2)
5028 T.C. LANAKEN A (B1) 5028 T.C. LANAKEN A (B1)
5065 T.C. TENNISDEL GENK A (A2) 5065 T.C. TENNISDEL GENK A (A2)
5027 TC MAASEIK A (F1) 5027 TC MAASEIK A (F1)
5027 TC MAASEIK B (E1) (T) 3 6 42 5027 TC MAASEIK B (E1) Afgerond (za 19/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL B (Q2) (U) 0 1 27
5023 TENNIS PAAL B (N1) (T) 3 6 40 5023 TENNIS PAAL B (N1) Afgerond (za 19/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL A (S2) (U) 0 1 20
5087 T.C. BOCHOLT A (D1) (T) 3 6 37 5087 T.C. BOCHOLT A (D1) Afgerond (za 19/05/2018)
5005 GEELSE T.C. DEN BRUUL C (R2) (U) 0 0 11
5053 TENNISCLUB FIELD A (R1) (T) 1 2 18 5027 TC MAASEIK C (D2) Afgerond (za 19/05/2018)
5027 TC MAASEIK C (D2) (U) 2 4 31
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. D (G1) (T) 3 6 41 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. D (G1) Afgerond (za 19/05/2018)
5014 KON. TENNISCLUB LIMBURG-MAAS A (F2) (U) 0 1 19
5058 T.C. BOLDERBERG (L1) (T) 2 4 29 5058 T.C. BOLDERBERG (L1) Afgerond (za 19/05/2018)
5018 T.C. HAMONT B (O2) (U) 1 2 19
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. E (C2)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. E (C2)
5053 TENNISCLUB FIELD B (S1)
5053 TENNISCLUB FIELD B (S1)
5069 T.C. AS A (E2)
5069 T.C. AS A (E2)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1)
5046 T.C. DE BORN A (B2)
5046 T.C. DE BORN A (B2)
5036 T.C. DE NETHE A (Q1)
5036 T.C. DE NETHE A (Q1)
5021 LOMMELSE T.C. A (P2)
5021 LOMMELSE T.C. A (P2)
5007 K. TONGERSE T.C. B (A1)
5007 K. TONGERSE T.C. B (A1)
5085 T.C. KOERSEL A (N2)
5085 T.C. KOERSEL A (N2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (K1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (K1)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (H2)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (H2)
5037 T.C. DE ALK A (J1)
5037 T.C. DE ALK A (J1)
5001 KTC BERINGEN (M2)
5001 KTC BERINGEN (M2)
5026 T.C. LUMMEN (M1) (T) 3 6 42 5026 T.C. LUMMEN (M1) Afgerond (za 26/05/2018)
5035 T.C. TENKIE HASSELT B (K2) (U) 0 1 21
5037 T.C. DE ALK B (H1) (T) 2 4 26 5037 T.C. DE ALK B (H1) Beëindigd na overwinning (za 26/05/2018)
5007 K. TONGERSE T.C. E (I2) (U) 0 1 11
5020 T.C. DE KREKEL PEER C (C1) (T) 3 6 37 5020 T.C. DE KREKEL PEER C (C1) Afgerond (za 26/05/2018)
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT C (J2) (U) 0 0 14
5018 T.C. HAMONT A (P1) (T) 1 2 24 5034 T.C. BASVELD B (L2) Afgerond (za 26/05/2018)
5034 T.C. BASVELD B (L2) (U) 2 4 30
5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (O1) (T) 3 6 37 5002 M.T.C. LEOPOLDSBURG A (O1) Afgerond (za 26/05/2018)
5020 T.C. DE KREKEL PEER B (G2) (U) 0 0 11
5028 T.C. LANAKEN A (B1) (T) 1 2 20 5065 T.C. TENNISDEL GENK A (A2) Afgerond (za 26/05/2018)
5065 T.C. TENNISDEL GENK A (A2) (U) 2 4 31
5027 TC MAASEIK A (F1) (U) 3 6 43 5027 TC MAASEIK A (F1) Afgerond (za 26/05/2018)
5027 TC MAASEIK B (T) 0 1 30
5023 TENNIS PAAL B (T) 3 6 37 5023 TENNIS PAAL B Afgerond (za 26/05/2018)
5087 T.C. BOCHOLT A (U) 0 0 23
5027 TC MAASEIK C (T) 0 1 21 5032 SMASH NEEROETEREN T.C. D Afgerond (za 26/05/2018)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. D (U) 3 6 39
5058 T.C. BOLDERBERG (T) 2 5 39 5058 T.C. BOLDERBERG Afgerond (za 26/05/2018)
5032 SMASH NEEROETEREN T.C. E (C2) (U) 1 2 24
5053 TENNISCLUB FIELD B (S1) (T) 3 6 40 5053 TENNISCLUB FIELD B (S1) Afgerond (za 26/05/2018)
5069 T.C. AS A (E2) (U) 0 1 29
5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1) (T) 3 6 36 5004 KON. EXCELSIOR T.C. HASSELT A (I1) Afgerond (za 26/05/2018)
5046 T.C. DE BORN A (B2) (U) 0 0 9
5036 T.C. DE NETHE A (Q1) (T) 2 4 32 5036 T.C. DE NETHE A (Q1) Afgerond (za 26/05/2018)
5021 LOMMELSE T.C. A (P2) (U) 1 2 21
5007 K. TONGERSE T.C. B (A1) (T) 3 6 37 5007 K. TONGERSE T.C. B (A1) Afgerond (za 26/05/2018)
5085 T.C. KOERSEL A (N2) (U) 0 0 19
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. A (K1) (T) 1 2 18 5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (H2) Afgerond (za 26/05/2018)
5040 SPORTA HERK DE STAD T.C. B (H2) (U) 2 4 27
5037 T.C. DE ALK A (J1) (T) 3 6 39 5037 T.C. DE ALK A (J1) Afgerond (za 26/05/2018)
5001 KTC BERINGEN (M2) (U) 0 1 20